Říjen 2018

MOH-Košíková 3-

31. října 2018 v 23:46 Výsledky
Muži-A-1.Slovinsko-výhra bez boje/21:18/20:6/22:4/-2.Gruzie-15:10/20:9/21:4/-3.ČLR-16:14/21:11/-4.Turkmenistán-19:5/-5.Jordánsko/B-1.Ukrajina-20:15/21:13/22:16/22:5/-2.Brazílie-20:17/21:19/15:8/-3.Nový Zéland-21:15/21:16/-4.Venezuela-22:10/-5.Andorra/C-1.Argentina-21:14/22:19/18:21/22:15/-2.Rusko-22:21/18:16/19:12/-3.Estonsko-21:14/22:13/-4.USA-21:19/-5.Mongolsko/-D-1.Belgie-18:16/18:16/20:9/21:11/-2.Itálie-19:10/21:12/21:6/-3.Lotyšsko-19:16/15:12/-4.Kazachstán-21:13/-5.Kyrgyzstán/-Čtvrtfinále-Slovinsko-Rusko 15:14/Ukrajina-Itálie 14:11/Argentina-Gruzie 21:12/Belgie-Brazílie 21:10/-Semifinále-Slovinsko-Belgie 12:14/Ukrajina-Argentina 16:18/-Finále-Belgie-Argentina 15:20/o3.-Slovinsko-Ukrajina 21:13/-Ženy-A-1.Maďarsko-21:13/20:9/21:10/22:0/-2.ČLR-18:12/18:14/15:13/-3.SRN-18:16/19:9/-4.Rumunsko-18:14/-5.Írán/B-1.USA-21:9/21:9/21:4/21:8/-2.Ukrajina-22:11/21:6/18:6/-3.Venezuela-15:16/21:10/-4.Egypt-15:17/-5.Šrí Lanka/C-1.Argentina-18:13/20:15/21:11/21:5/-2.Francie-15:8/22:12/21:7/-3.Mexiko-17:14/21:7/-4.Indonésie-16:15/-5.Andorra/D-1.Austrálie-11:7/7:12/19:15/15:11/-2.Nizozemí-14:12/22:12/18:10/-3.Španělsko-21:11/13:16/-4.Estonsko-17:15/-5.Česko/-Čtvrtfinále-Maďarsko-Francie 12:15/USA-Nizozemí 18:14/Argentina-ČLR 17:19/Austrálie-Ukrajina 16:6/-Semifinále-USA-ČLR 21:9/Francie-Austrálie 20:19/-Finále-USA-Francie 18:4/-o3.-Austrálie-ČLR 16:13/

Ještě hráli plážový futsal -Evropský pohár klubů UEFS

31. října 2018 v 23:12 Výsledky
Semifinále-Kappa-Otrjadnoje 2:1/Zlín-Batken 1:1+1:0 pen/Finále-Zlín(ČMS)-Kappa(IZR) 1:1+1:0 pen./o3.-Otrjadnoje(RUS)-Batken(KYR) 1:0/

A ještě další turnaje futsalistů a pozemních hokejistů se hrají-

30. října 2018 v 2:24 Výsledky
Futsal v Poreči-1.Maďarsko-2:0/5:3/5:3/1:0/-2.Kuvajt-3:3/5:1/5:1/-3.Bosna a Hercegovina-4:4/4:1/-4.Slovinsko-2:1/-5.Řecko/-Další futsal v Lotyšsku-Gruzie-Moldávie 6:2/Lotyšsko 5:2/Moldávie-Lotyšsko 1:0/-Pozemní hokej ve Španělsku-Irsko-Anglie 2:1/Španělsko-Nizozemí 2:1/Irsko 1:0/Anglie 2:1/Nizozemí-Anglie 2:1/Irsko 7:1/-Semifinále-Španělsko-Anglie 3:0/Nizozemí-Irsko 5:2/-Finále-Španělsko-Nizozemí 2:3/o3.-Irsko-Anglie 2:2+4:3 pen./

Universitní mistrovství Asie v ženském softballu-

30. října 2018 v 2:19 Výsledky
A-1.Tchaj-wan-6:1/10:1/17:0/-2.ČLR-10:0/12:0/-3.Singapur-9:3/-4.Indie/B-1.Japonsko-11:0/10:0/32:0/-2.Malajsie-4:0/15:0/-3.Hong-kong-20:0/-4.Irák/-Rozřazovací play-off-1.kolo-1.-2.-Tchaj-wan-Japonsko 6:5/3.-4.-ČLR-Malajsie 10:0/5.-6.-Singapur-Hong-kong 8:3/7.-8.-Indie-Irák 14:0/-2.kolo-2.-3.-Japonsko-ČLR 1:2/6.-7.-Hong-kong-Indie 10:0/-3.kolo-Finále-Tchaj-wan-ČLR 0:1/o5.-6.-Singapur-Hong-kong-výsledek nepíšou,možná zápas zrušili kvůli počasí/-Informace-Facebook indického softballového svazu+webové stránky japonského svazu softballu/




ME,,A" Rugby league mužů-

27. října 2018 v 20:17 Výsledky
Francie-Wales 54:18/Irsko 24:10/Skotsko 28:10/Irsko-Skotsko 36:10/Wales-Skotsko 50:12/Irsko 40:8/-1.Francie/2.Wales/3.Irsko/4.Skotsko/-2 postupují na MS 2021,zbytek jde do baráže s Ruskem,Španělskem,Itálií a vítězem C-skupiny

Futsalové turnaje-

26. října 2018 v 21:08 Výsledky
Dospělí muži v Jyväskylä-Česko-Dánsko 9:0/Rusko 5:5/Finsko 4:1/Rusko-Finsko 5:2/Dánsko 14:5/Finsko-Dánsko 3:2/-Takže na větší počet vstřelených branek vyhrálo Rusko,2.Česko,3.Finsko,4.Dánsko-Junioři do 19 let v Ostravě-A-Ukrajina-Česko 4:1/Belgie 4:2/Belgie-Česko 5:4/B-Maďarsko-Francie 5:4/Slovensko 5:3/Francie-Slovensko 5:3/-Meziskupinové-Slovensko-Belgie 6:6/Maďarsko-Ukrajina 3:2/Česko-Francie 2:0/-Play-off se mělo hrát-A1.-B3.-Ukrajina-Slovensko/B1.-A3.-Maďarsko-Česko/A2.-B2.-Belgie-Francie/,ale z nějakého záhadného důvodu hráli 1. s 2. a 3.mezi sebou,takže-Ukrajina-Francie 3:5/Maďarsko-Belgie 6:1/Česko-Slovensko 4:5/-1.Maďarsko/2.Francie/3.Ukrajina/4.Belgie/5.Slovensko/6.Česko/

Skupiny vybíjené už dohráli-

26. října 2018 v 20:22 Výsledky
Muži-A-1.Wales-12:12/15:13/44:0/-2.Švédsko-16:14/40:0/-3.Itálie-36:0/-4.Maďarsko/B-1.Anglie-30:4/28:6/36:0/-2.Česko-20:14/30:2/-3.Nizozemí-32:4/-4.Polsko/C-1.Rakousko-26:8/24:6/38:2/-2.Irsko-14:14/46:0/-3.Švýcarsko-42:0/-4.Belgie/D-1.Skotsko-22:10/22:8/40:0/-2.Severní Irsko-21:9/42:0/-3.Francie-35:1/-4.Rumunsko/-Čtvrtfinále-Wales-Česko 16:18/Rakousko-Severní Irsko 21:11/Anglie-Irsko 24:8/Skotsko-Švédsko 15:11/-Semifinále-Rakousko-Česko 24:8/Anglie-Skotsko 26:6/Finále-Rakousko-Anglie 10:20/o3.-Skotsko-Česko 26:8/5.-8.-Wales-Severní Irsko 2:32/Irsko-Švédsko 10:16/o5.-Švédsko-Severní Irsko 13:17/o7.-Wales-Irsko 12:16/-9.-12.-Itálie-Nizozemí 16:12/Švýcarsko-Francie 12:18/o9.-Itálie-Francie 22:8/o11.-Švýcarsko-Nizozemí 18:10/-13.-16.-Maďarsko-Polsko 14:16/Belgie-Rumunsko 9:21/o13.-Rumunsko-Polsko 12:16/o15.-Maďarsko-Belgie 14:12/-Ženy-A-1.Itálie-11:11/18:8/14:10/13:9/18:8/20:4/-2.Severní Irsko-17:9/10:14/26:2/12:10/22:4/-3.Skotsko-20:6/15:7/18:6/21:3/-4.Nizozemí-9:15/13:13/18:8/-5.Česko-13:9/11:13/-6.Švédsko-17:9/-7.Švýcarsko/B-1.Rakousko-13:9/20:6/24:4/23:3/34:0/-2.Anglie-15:7/27:1/28:2/28:0/-3.Wales-15:7/17:7/34:0/-4.Irsko-20:6/34:0/-5.Francie-24:2/-6.Belgie/-Čtvrtfinále-Itálie-Irsko 21:5/Rakousko-Nizozemí 26:4/Severní Irsko-Wales 19:7/Anglie-Skotsko 21:5/Semifinále-Itálie-Anglie 6:22/Rakousko-Severní Irsko 22:6/Finále-Rakousko-Anglie 13:11/o3.-Itálie-Severní Irsko 16:10/5.-8.-Skotsko-Irsko 12:10/Wales-Nizozemí 13:11/o5.-Skotsko-Wales 12:14/o7.-Nizozemí-Irsko 10:12/9.-10.-Česko-Francie 15:13/Skupina o 11.-13.místo-Švédsko-Švýcarsko 17:9/Belgie 29:1/Švýcarsko-Belgie 25:1/-Smíšená družstva-A-1.Itálie-17:9/32:6/25:3/-2.Irsko-15:13/26:2/-3.Švýcarsko-22:4/-4.Maďarsko/B-1.Slovinsko-18.12/16:10/16:12/-2.Wales-17:15/22:6/-3.Švédsko-18:8/-4.SRN/C-1.Skotsko-15:13/34:0/36:2/-2.Rakousko-26:0/34:0/-3.Francie-23:3/-4.Belgie/D-1.Anglie-28:4/34:0/36:0/-2.Severní Irsko-20:8/15:9/-3.Česko-23:9/-4.Nizozemí/-Čtvrtfinále-Itálie-Wales 18:12/Skotsko-Severní Irsko 20:12/Slovinsko-Rakousko 1:27/Anglie-Irsko 32:4/Semifinále-Itálie-Skotsko 14:16/Anglie-Rakousko 22:8/Finále-Anglie-Skotsko 22:8/o3.-Itálie-Rakousko 11:19/5.-8.-Slovinsko-Irsko 15:11/Severní Irsko-Wales 6:22/o5.-Slovinsko-Wales 11:13/o7.-Irsko-Severní Irsko 6:20/9.-12.-Švýcarsko-Švédsko 7:19/Francie-Česko 10:22/o9.-Česko-Švédsko 7:19/o11.-Švýcarsko-Francie 8:16/13.-16.-Maďarsko-SRN 6:20/Belgie-Nizozemí 4:26/o13.-Nizozemí-SRN 12:16/o15.-Maďarsko-Belgie 12:14/

ME ve vybíjené už začalo-

25. října 2018 v 15:44 Výsledky
Přenos dávají na A výsledky jsou-Muži-A-Itálie-Maďarsko 36:0/B-Česko-Nizozemí 20:14/Anglie-Polsko 36:0/C-Rakousko-Irsko 26:8/-Smíšení-A-Itálie-Irsko 17:9/D-Severní Irsko-Česko 20:8/Anglie-Nizozemí 36:0/-Ženy-A-Itálie-Česko 13:9/Severní Irsko-Švýcarsko 22:4/Skotsko-Nizozemí 20:6/B-Irsko-Belgie 34:0/Anglie-Wales 15:7/Rakousko-Francie 23:3/

Tak zas udělali další změnu na mistrovství Ameriky v 7členné kopané-

25. října 2018 v 5:11 Výsledky
Místo Mexika hraje Kolumbie/A-1.Brazílie-5:2/7:1/7:0/-2.Uruguay-3:0/4:2/-3.Kanada-2:1/-4.Peru/B-1.Ekvádor-5:2/2:3/3:1/-2.Venezuela-4:2/4:3/-3.Kolumbie-2:0/-4.Kostarika/-Hraje se na rozdíl skóre,takže místo Venezuely postupuje do semifinále Kolumbie/-Semifinále-Brazílie-Kolumbie 2:1/Ekvádor-Uruguay 3:3+2:0 pen./Finále-Brazílie-Ekvádor 1:1+1:2 pen./o3.-Uruguay-Kolumbie-nezjistitelným výsledkem vyhrála Uruguay/-Přenosy na facebooku IFA7,ale zápas o 3.místo bojkotují a nikde ho nelze najít

Regionální pohár UEFA už zná finálovou 8-

24. října 2018 v 22:29 Co bude
Rusko/Turecko/Slovensko/Francie/Česko/Polsko/Španělsko/SRN/

IHF trofej mužů do 18 a 20 let evropské zóny v házené-

24. října 2018 v 20:11 Výsledky
M18-Kosovo-VBASI 33:24/Moldávie 32:22/Albánie 35:19/Moldávie-Albánie 25:17/VBASI-Albánie 47:19/Moldávie 26:24/-Finále-Kosovo-VBASI 36:31/o3.-Moldávie-Albánie 29:16/-M20-1.Kosovo-22:21/27:27/38:17/35:22/47:17/-2.Gruzie-25:23/35:17/38:18/32:16/-3.Moldávie-33:21/37:21/41:7/-4.VBASI-26:21/34:18/-5.Irsko-29:29/-6.Malta/-Přenos finále do 18 let-

Rugby7 dopadlo na OH mládeže takto-

23. října 2018 v 5:04 Výsledky
Muži-1.Argentina-29:12/45:0/34:5/22:14/50:7/-2.Francie-29:14/17:12/38:0/15:10/-3.Japonsko-14:12/17:17/29:0/-4.JAR-19:12/31:7/-5.USA-24:24/-6.Západní Samoa/-Finále-Argentina-Francie 24:14/o3.-Japonsko-JAR 28:5/o5.-USA-Západní Samoa 24:14/-Ženy-1.Nový Zéland-26:12/20:5/38:5/32:5/53:0/-2.Francie-33:19/47:0/45:0/41:0/-3.Kanada-27:10/24:15/50:7/-4.Kolumbie-36:0/15:7/-5.Kazachstán-24:5/-6.Tunisko/-Finále-Nový Zéland-Francie 15:12/o3.-Kanada-Kolumbie 24:19/o5.-Kazachstán-Tunisko 12:0/

Takže na MS v korfbalu 2019 postupuje těchto 20 družstev-

21. října 2018 v 19:23 Co bude
Nizozemí/Tchaj-wan/Zimbabwe/JAR/Surinam/SRN/ČLR/Dominikánská republika/Portugalsko/Austrálie/Belgie/Hong-kong/Česko/Japonsko/Katalánsko/Nový Zéland/Anglie/Maďarsko/Polsko/Irsko/

MS ve smíšeném curlingu už skončilo-

20. října 2018 v 20:14 Výsledky
A-1.Skotsko-7:1/6:1/10:3/9:3/7:4/7:2/11:3/10:3/-2.Turecko-3:5/8:3/4:2/7:4/7:4/8:5/5:2/-3.SRN-6:3/5:4/6:4/8:2/3:4/5:2/-4.Skotsko-6:3/5:4/2:6/11:3/6:4/-5.Itálie-6:5/9:5/4:10/6:3/-6.Wales-7:6/9:8/11:6/-7.Hong-kong-7:3/7:4/-8.Anglie-8:2/-9.Kazachstán/B-1.Rusko-6:1/8:7/4:5/10:1/8:3/8:3/8:2/9:2/-2.Dánsko-5:4/11:4/6:4/9:5/9:4/12:5/9:1/-3.Švýcarsko-6:4/8:2/9:5/8:7/10:5/9:4/-4.Finsko-9:6/6:5/3:4/10:3/7:4/-5.Austrálie-8:7/6:5/9:1/10:3/-6.USA-6:2/10:2/10:2/-7.Irsko-12:3/10:6/-8.Nizozemí-9:3/-9.Brazílie/C-1.Španělsko-6:3/7:3/7:0/6:5/7:0/4:5/7:5/11:1/-2.Česko-7:2/9:5/6:5/7:0/7:4/8:10/8:1/-3.Švédsko-6:2/7:3/4:10/8:5/8:5/7:2/-4.Estonsko-5:4/9:6/5:8/5:4/9:3/-5.Lotyšsko-9:7/8:7/6:5/11:3/-6.Francie-7:6/7:5/8:6/-7.Tchaj-wan-5:2/8:5/-8.Polsko-10:1/-9.Chorvatsko/D-1.Norsko-5:4/6:2/8:3/14:3/8:1/13:3/6:8/-2.Kanada-9:2/10:1/6:3/8:5/10:2/10:1/-3.Slovinsko-9:6/8:7/5:8/7:2/9:3/-4.Slovensko-6:5/6:5/10:6/10:2/-5.Japonsko-7:3/9:2/7:4/-6.Maďarsko-9:1/7:4/-7.Rakousko-6:5/-8.Nový Zéland/-Play-off-1.kolo-Turecko-Dánsko 8:7/Česko-Švýcarsko 4:7/Kanada-Slovinsko 9:5/SRN-Švédsko 7:5/-Čtvrtfinále-Skotsko-Kanada 5:8/Rusko-Turecko 11:2/Španělsko-SRN 6:4/Norsko-Švýcarsko 6:4/-Semifinále-Rusko-Španělsko 2:6/Norsko-Kanada 3:7/Finále-Španělsko-Kanada 2:6/o3.-Rusko-Norsko 8:7/

ME,,B" v rugby league mužů-

20. října 2018 v 18:23 Výsledky
1.Rusko-24:32/36:18/-2.Španělsko-20:24/-3.Srbsko/

LM 6členných družstev malé kopané začala-

19. října 2018 v 2:45 Sportovní přenosy
Ze Slovenska je tam tým s prapodivným názvem Papalalulu,který remizoval 2:2 s chorvatským týmem-Cotrugli Business School

Mistrovství Severní Ameriky žen v kopané-

19. října 2018 v 1:36 Výsledky
A-1.USA-5:0/6:0/7:0/-2.Panama-2:0/3:0/-3.Mexiko-4:1/-4.Trinidad a Tobago/B-1.Kanada-2:0/3:1/12:0/-2.Jamajka-1:0/9:0/-3.Kostarika-8:0/-4.Kuba/-Semifinále-USA-Jamajka 6:0/Kanada-Panama/-Finále-USA-Kanada 2:0/o3.-Jamajka-Panama 1:1+1:1 pr.+4:2 pen.