Září 2018

Mistrovství Vyšehradské 4 futsalistů FIFA-

28. září 2018 v 0:33 Výsledky
Dospělí muži-1.Česko-3:3/5:5/5:4/-2.Slovensko-4:2/3:4/-3.Polsko-2:1/-4.Maďarsko/-Junioři do 21 let-1.Česko-4:1/3:2/2:1/-2.Maďarsko-3:2/6:1/-3.Polsko-2:1/-4.Slovensko/

Napsali už skupiny MS WBHF 4členných družstev psaných jako 3,protože to počítají bez brankáře-

27. září 2018 v 3:22 Co bude
11.11. to začne v Bratislavě,ale píšou jen muže,ženy a veterány i když slibovali i smíšená družstva a juniory do 15 a 17 let,takže-Muži-Bílá skupina o 1.-6./-Česko/Slovensko/Rusko/USA/Kanada/VBASI/-Červená-7.-12.-Evropa/Švédsko/Finsko/Francie/Pákistán/Maďarsko/-Play-off-1.kolo-5.-6.bílá+celá červená skupina-4 nejlepší z bílé postupují přímo do čtvrtfinále/-Ženy-Slovensko/Česko/Rusko/Kanada/Maďarsko/VBASI/-play-off tradičně všechny celky-napřed 3.-6. a 2 nejlepší ze skupiny přímo do semifinále,stejný systém bude i u veteránů a hrát budou-Česko/Slovensko/Západní Slovensko/Evropa/Kanada/VBASI/

Evropská liga a MS klubů v mikrofutsalu -

27. září 2018 v 2:41 Výsledky
EL-1.kolo-Beernem(BLG)-Batken(KYR) 3:2/Čučkovo(RUS)-Otrjadnoje(RUS) 3:1/Aviazávod Minsk(BRS)-Kappara(IZR) 8:0/-Semifinále-Aviazávod-Batken 10:0/Čučkovo-Beernem 8:1/-Finále-Čučkovo-Aviazávod 5:1/o3.-Beernem-Batken 5:0/-MS klubů-A-Tandem(RUS)-Zlín 6:3/Lloret 8:0/Zlín(ČMS)-Lloret(KTL) 10:1/B-Otrjadnoje(RUS)-Subs Rapid(BLG) 4:3/Gambie 13:1/Gambie-Subs 5:0 kontumačně-soupeř nenastoupil/C-Aviazavod(BRS)-Beernem 8:1/Honduras Centrefils 10:1/Beernem(BLG)-Honduras 6:1 /D-Žilina(SLK)-Batken 9:4/Kappara(IZR) 8:3/Batken(KYR)-Kappara 8:4/-Čtvrtfinále-Tandem-Gambie 12:2/Otrjadnoje-Zlín 1:3/Aviazavod-Batken 9:0/Žilina-Beernem 5:0 bez boje/-Semifinále-Tandem-Aviazavod 5:2/Žilina-Zlín 2:3/Finále-Tandem-Zlín 5:1/

Veteránské MS ISBHF v hokejbalu-

26. září 2018 v 5:42 Výsledky
Muži-A-1.Kanada Javorové listy-4:1/2:3/4:1/11:1/6:0/-2.USA Stará sláva-6:4/4:2/7:1/4:0/-3.Slovensko Staří chlapci-4:1/5:4/6:1/-4.Řecko-8:1/13:0/-5.Portugalsko-4:3/-6.Rakousko/B-1.Itálie-3:1/8:6/6:3/1:2/3:1/-2.Kanada-5:1/5:0/4:1/2:0/-3.Slovensko Tým-3:2/3:2/2:1/-4.Bermudy-3:2/5:2/-5.USA-2:1/-6.Česko/-Počítali to nějakým debilním systémem,že nerozhodovaly vzájemné zápasy,takže kvůli tomu Bermudy přišly o postup do čtvrtfinále/-Čtvrtfinále-A1-Kanada Javorové listy-B3-Slovensko Tým 5:1/B1-Itálie-A4-Řecko 6:0/A2-USA Stará sláva-B5-USA 1:3/B2-Kanada-A3-Slovensko Staří chlapci 6:0/-Semifinále-Itálie-B1-Kanada-B2 1:5/Kanada Javorové listy-A1-USA-B5 4:2/Finále-Kanada Javorové listy A1-Kanada B2 0:4/o3.-Itálie B1-USA B5 8:3/-o9.-Bermudy B4-Portugalsko A5 5:0/o11.-Rakousko A6-Česko B6 1:5/-Ženy-1.Kanada-2:1/5:1/9:1/3:0/-2.USA Modré-4:1/7:0/7:0/-3.USA Červené-3:2/2:1/-4.Kanada Nový technologický extrém-2:1/-5.Slovensko/-Semifinále-Kanada-Kanada NTE 8:1/USA M-USA Čvn. 3:0/-Finále-Kanada-USA M 2:1/o3.-USA Čvn.-Kanada NTE 4:0/

Družstva na mládežnických OH-

24. září 2018 v 4:31 Co bude
Futsal-muži-A-Argentina/Slovensko/Egypt/Irák/Panama/B-Šalamounovy ostrovy/Rusko/Brazílie/Kostarika/Írán/-Ženy-A-Tonga/Trinidad a Tobago/Španělsko/Thajsko/Bolívie/B-Kamerun/Dominikánská republika/Portugalsko/Japonsko/Chile/-Plážová házená-muži-A-Tchaj-wan/Uruguay/Venezuela/Španělsko/Thajsko/Maďarsko/B-Mauritius/Chorvatsko/Argentina/Portugalsko/Itálie/Paraguay/-Ženy-A-Americká Samoa/Maďarsko/Tchaj-wan/Rusko/Chorvatsko/Mauritius/B-Turecko/Venezuela/Hong-kong/Nizozemí/Argentina/Paraguay/-5členný pozemní hokej-muži-A-Argentina/Polsko/Malajsie/Mexiko/Vanuatu/Zambie/B-Keňa/Indie/Bangladéš/Kanada/Rakousko/Austrálie/-Ženy-A-Vanuatu/Uruguay/JAR/Indie/Argentina/Rakousko/B-ČLR/Mexiko/Austrálie/Polsko/Namibie/Zimbabwe/-Rugby7-Muži-JAR/Japonsko/USA/Francie/Argentina/Západní Samoa/-skupinově+1 kolo play-off/-Ženy-Nový Zéland/Tunisko/Francie/Kolumbie/Kanada/Kazachstán-stejný systém/-3členná košíková-Muži-A-ČLR/Slovinsko/Jordánsko/Turkménistán/Gruzie/B-Ukrajina/Brazílie/Andorra/Nový Zéland/Venezuela/C-Mongolsko/Rusko/USA/Estonsko/Argentina/D-Lotyšsko/Kazachstán/Kyrgyzstán/Itálie/Belgie/-Ženy-A-ČLR/Írán/SRN/Maďarsko/Rumunsko/B-Ukrajina/Egypt/USA/Šrí Lanka/Venezuela/C-Indonésie/Francie/Argentina/Mexiko/Andorra/D-Česko/Španělsko/Estonsko/Nizozemí/Austrálie/

Takže,výsledky toho MS v 6členné kopané-

23. září 2018 v 20:30 Výsledky
A-1.Portugalsko-3:1/2:2/3:2/-2.Řecko-5:2/4:3/-3.Paraguay-2:1/-4.Turecko/B-1.Rusko-3:0/2:0/5:0/-2.Moldávie-3:2/6:0/-3.Španělsko-5:0/-4.Pákistán/C-1.Skotsko-3:1/1:1/2:1/-2.Belgie-2:1/5:2/-3.Wales-1:1/-4.ČLR/D-1.Francie-3:1/4:1/11:4/-2.Kanada-3:1/2:0/-3.Kapverdské ostrovy-3:1/-4.Irsko/E-1.USA-4:1/4:2/3:1/-2.Anglie-3:1/5:0/-3.Slovensko-6:0/-4.Kazachstán/F-1.Brazílie-3:2/2:1/3:0 kontumačně,asi Egypt nenastoupil-2.Lotyšsko-2:2/14:0/-3.Bulharsko-11:2/-4.Egypt/G-1.SRN-0:2/7:0/9:0/-2.Chorvatsko-2:3/8:1/-3.Angola-8:0/-4.Indie/H-1.Polsko-4:1/4:1/4:0/-2.Slovinsko-4:3/1:0/-3.Omán-6:1/-4.Tunisko/-Osmifinále-Portugalsko-Moldávie 5:3/Rusko-Řecko 4:3/Skotsko-Kanada 3:1/Francie-Belgie 4:0/USA-Lotyšsko 2:0/Brazílie-Anglie 2:4/SRN-Slovinsko 4:3/Polsko-Chorvatsko 4:2/-Čtvrtfinále-Portugalsko-Francie 3:0/Rusko-Skotsko 5:1/USA-SRN 2:3/Polsko-Anglie 3:0/-Semifinále-Portugalsko-Polsko 1:2/Rusko-SRN 3:4/Finále-Polsko-SRN 0:1/o3.-Portugalsko-Rusko 1:2/


EP klubů v sálové kopané a mikrofutsalu mužů nad 40 a 50 let-

21. září 2018 v 23:50 Výsledky
Futsal M50-A-1.Praha(ČMS)-2:2+3:2 pe./6:2/-2.Uraj(RUS)-6:1/-3.Záporoží(UKR)/B-1.České Budějovice(ČMS)-5:0/8:3/-2.Minsk(BRS)-6:0/-3.Děčín)ČMS)/-Semifinále-Praha-Minsk 2:2+1.2 pe./České Budějovice-Uraj 6:3/-Finále-České Budějovice-Minsk 5:0/-Mikrofutsal-1.kolo-Uraj-Praha 6:2/Semifinále-Uraj-Záporoží 5:1/Minsk-České Budějovice 2:0/-Finále-Uraj-Minsk 3:2/o5.-Záporoží-Děčín 4:3/-Futsal-M40-1.Stonava(ČMS)-6:0/9:0/11:1/12:0/-2.Marakaná(RUS)-3:1/8:1/7:0/-3.Ježek Praha(ČMS)-5:2/7:4/-4.Záporoží(UKR)-6:3/-5.Lloret del Mar(KTL)-Mikrofutsal M50-pouze 2 týmy-Ježek Praha-Záporoží 3:2/

V říjnu bude MS do 21 let v malé kopané mužů-

18. září 2018 v 19:05 Co bude
Rozlosování do skupin ještě nepíšou,jen účastníky-Česko/Slovensko/Rusko/Maďarsko/Rumunsko/Švýcarsko/Anglie/Itálie/J.Korea/Japonsko/Indie/Irák/Tunisko/Senegal/Guatemala/Kolumbie/-Jo,už to píšou-A-Irák/Maďarsko/Rusko/Tunisko/B-Česko/Kolumbie/Japonsko/Švýcarsko/C-Slovensko/Itálie/Rakousko/J.Korea/D-Guatemala/Senegal/Indie/Anglie/,takže vyškrtli Rumunsko a nově zařadili Rakousko

Zítra začne baseballová a softballová Super6-

17. září 2018 v 21:18 Výsledky
Baseball mužů-1.Nizozemí-9:8/12:10/7:6/13:1/zrušeno kvůli dešti/-2.Itálie-8:5/25:10/11:1/7:4/-3.Španělsko-12:7/9:1/13:1/-4.Česko-4:5/15:10/-5.SRN-6:7/-6.Belgie/-Finále-Nizozemí-Itálie se jim kvůli dešti nepodařilo odehrát/Softball žen-1.Česko-3:2/1:0/2:0/5:4/6:5/-2.Itálie-4:3/6:0/8:0/9:1/-3.Nizozemí-8:3/13:1/14:4/-4.VBASI-5:3/7:3/-5.Rusko-7:2/-6.Řecko/-Finále-Česko-Itálie-nepodařilo se odehrát kvůli dešti/o3.-Nizozemí-VBASI 2:3/o5.-Rusko-Řecko 4:5/

MS netballistek 2019 už rozlosovali do skupin-

16. září 2018 v 4:59 Co bude
A-Austrálie/Severní Irsko/Zimbabwe/Šrí Lanka/B-Nový Zéland/Malawi/Barbados/Singapur/C-Jamajka/JAR/Trinidad a Tobago/Fidži/D-Anglie/Uganda/Skotsko/Západní Samoa/

ME,,C" v rugby league mužů-

15. září 2018 v 21:49 Výsledky
A-1.Norsko-40:22/12:20/-2.SRN-24:4/-3.Česko/B-1.Řecko-28:26/60:4/-2.Ukrajina-34:22/-3.Malta/-Finále-Norsko-Řecko/

2.fáze ME UEFA ve futsalu žen začala-

12. září 2018 v 23:53 Výsledky
A2-1.Španělsko-6:0/8:0/12:1/-2.Itálie- 6:1/8:2/-3.Polsko-4:2/-4.Rumunsko/B2-1.Rusko-9:0/2:2/5:0/-2.Chorvatsko-3:2/6.2/-3.Švédsko-5:1/-4.Slovinsko/C2-1.Ukrajina-4:4/4:2/7:0/-2.Maďarsko-5:4/8:4/-3.Bělorusko-8:0/-4.Kazachstán/D2-1.Portugalsko-3:1/12:0/11:0/-2.Finsko-6:2/8:2/-3.Česko-7:0/-4.Srbsko/-Do semifinále postupují-Španělsko/Rusko/Ukrajina/Portugalsko/

ME vodních pólistek do 19 let-

10. září 2018 v 3:39 Výsledky
A-1.Španělsko-11:10/23:2/23:3/-2.Itálie-36:2/34:1/-3.Česko-16:11/-4.Bulharsko/B-1.Maďarsko-7:3/14:4/9:4/-2.Izrael-5:5/8:6/-3.VBASI-7:6/-4.Slovensko/C-1.Nizozemí-24:0/26:4/21:1/-2.Francie-11:10/9:7/-3.SRN-16:9/-4.Portugalsko/D-1.Rusko-11:7/31:5/29:4/-2.Řecko-28:4/20:2/-3.Turecko-7:4/-4.Rumunsko/-1.-12.-Itálie-SRN 20:4/Izrael-Turecko 12:3/Francie-Česko 11:10/Řecko-VBASI 12:6/-9.-12.-VBASI-Česko 13:5/Turecko-SRN 12:14/-o9.-VBASI-SRN 10:5/o11.-Turecko-Česko 10:3/13.-16.-Bulharsko-Portugalsko 8:11/Slovensko-Rumunsko 11:5/o13.-Slovensko-Portugalsko 14:8/o15.-Bulharsko-Rumunsko 6:14/-Čtvrtfinále-Španělsko-Řecko 9:4/Maďarsko-Francie 20:0/Nizozemí-Izrael 16:2/Rusko-Itálie 13:5/-Semifinále-Španělsko-Maďarsko 11:5/Nizozemí-Rusko 8:10/Finále-Španělsko-Rusko 12:8/o3.-Nizozemí-Maďarsko 9:8/5.-8.-Řecko-Francie 17:3/Itálie-Izrael 21:7/o5.-Řecko-Itálie 10:9/o7.-Izrael-Francie 13:3/

VTG Superpohár košíkářů-

9. září 2018 v 2:33 Výsledky
Semifinále-Česko-Itálie 87:80/Turecko-SRN 100:79/Finále-Turecko-Česko 89:80(naši vedli už o 24 bodů a přesto to neudrželi)/o3.-Itálie-SRN 71:62/

Lapp cup Zlín-tradiční paralední hokejový turnaj-

7. září 2018 v 23:05 Výsledky
Skupina-1.Zlín-5/0/-2.Jižní Tyrolsko-4/1/-3.Oslo-3/2/-4.Brémy-2/3/-5.Vídeň-1/4/-6.Malmö/-Finále-Zlín-Jižní Tyrolsko 2:2+2:1 s.n./o3.-Valerengä-Brémy 8:0/o5.-Vídeň-Malmö 3:3+neznámým poměrem na nájezdy pro Vídeň

LM v malé kopané mužů-

7. září 2018 v 22:30 Výsledky
Se dostala do osmifinále,budou v něm 4 rumunské kluby,2 bosensko-hercegovinské a po 1 z Moldávie,Černé Hory,Anglie,Česka(Werbedesign),Srbska,Bulharska,Slovenska(Košice),Chorvatska,Slovinska a Maďarska.Za nás hrál ještě Most,ale ten byl ve skupině 3.na vzájemné zápasy 3 2vítězových družstev a do 32 nepostoupil./Přes osmifinále se už naši nedostali,prohráli s Temešvárem a hrálo se pak ještě čtvrtfinále a mezi 4 se dostaly jen 3 týmy z Rumunska a 1 ze samostatné části Moldavska,ale Moldavany zkontumovali,tak jen samí Rumuni nakonec mezi 4,to je katastrofa

Liga národů UEFA-

7. září 2018 v 1:13 Výsledky
1.liga-A-SRN-Francie 0:0/Frncie-Nizozemí 2:1/B-Anglie-Španělsko 1:2/C-Švýcarsko-Island 6:0/D-Portugalsko-Itálie 1:0/Itálie-Polsko 1:1/2.A-Švédsko-Turecko 2:3/Turecko-Rusko 1:2/B-Dánsko-Wales 2:0/Wales-Irsko 4:1/C-Ukrajina-Slovensko 1:0/Česko-Ukrajina 1:2/D-Severní Irsko-Bosna a Hercegovina 1:2/3.A-Srbsko-Rumunsko 2:2/Černá Hora-Litva 2:0/Rumunsko-Černá Hora 0:0/Litva-Srbsko 0:1/B-Finsko-Maďarsko 1:0/Estonsko-Řecko 0:1/C-Albánie-Izrael 1:0/Skotsko-Albánie 2:0/D-Norsko-Kypr 2:0/Slovinsko-Bulharsko 1:2/Bulharsko-Norsko 1:0/Kypr-Slovinsko 2:1/4.A-Makedonie-Arménie 2:0/Arménie-Lichtenštejnsko 2:1/Lichtenštejnsko-Gibraltar 2:0/Gibraltar-Makedonie 0:2/B-Kosovo-Faerské ostrovy 2:0/Faerské ostrovy-Malta 3:1/Ázerbajdžán-Kosovo 0:0/Malta-Ázerbajdžán 1:1/C-Gruzie-Lotyšsko 1:0/Kazachstán-Gruzie 0:2/Lotyšsko-Andorra 0:0/Andorra-Kazachstán 1:1/D-Lucembursko-Bělorusko 4:0/Bělorusko-San Marino 5:0/

Košíková na Asijských hrách-

5. září 2018 v 1:24 Výsledky
Muži-A-1.J.Korea-104:65/108:73/117:77/-2.Indonésie-69:74/98:86/-3.Mongolsko-86:87/-4.Thajsko/B-1.Tchaj-wan-71:65/83:70/98:67/-2.Japonsko-82:71/88:82/-3.Katar-90:80/-4.Hong-kong/C-1.Írán-68:55/-2.Sýrie/SAE-vzdaly/D-1.ČLR-82:80/83:66/-2.Filipíny-96:59/-3.Kazachstán/Palestina-vzdala/-Čtvrtfinále-J.Korea-Filipíny 91:82/Tchaj-wan-Sýrie 82:75/Írán-Japonsko 93:67/ČLR-Indonésie 98:63/-Semifinále-J.Korea-Írán 68:80/Tchaj-wan-ČLR 63:86/5.-8.-Japonsko-Filipíny 80:113/Indonésie-Sýrie 66:76/-Finále-Írán-ČLR 74:82/o3.-J.Korea-Tchaj-wan 89:81/o5.-Sýrie-Filipíny 55:109/o7.-Indonésie-Japonsko 66:84/-Ženy-A-1.Tchaj-wan-87:85/72:42/115:51/84:61/-2.Korea-85:57/108:40/104:54/-3.Kazachstán-85:73/79:61/-4.Indonésie-69:66/-5.Indie/B-1.ČLR-105:73/110:42/110:36/123:31/-2.Japonsko-91:41/107:35/121:44/-3.Thajsko-62:39/86:76/-4.Mongolsko-83:79/-5.Hong-kong/-Čtvrtfinále-Tchaj-wan-Mongolsko 76:59/ČLR-Indonésie 141:37/Korea-Thajsko 106:63/ Japonsko-Kazachstán 104:57/-Semifinále-Tchaj-wan-Korea 66:89/ČLR-Japonsko 86:74/5.-8.-Kazachstán-Indonésie 85:73/Thajsko-Mongolsko 80:51/-Finále-ČLR-Korea 71.65/o3.-Tchaj-wan-Japonsko 63:76/o5.-Kazachstán-Thajsko 71:64/o7.-Indonésie-Mongolsko 82:66/

Asijské hry-házená

2. září 2018 v 21:54 Výsledky
Muži-A-1.Katar-35:20/64:11/-2.Írán-55:11/-3.Malajsie/B-1.J.Korea-26.26/47:16/-2.Japonsko-38:15/-3.Pákistán/C-1.Saúdská Arábie-42:24/47:13/-2.Hong-kong-40.17/-3.Indonésie/D-1.Bahrajn-30:24/37:21/32:25/-2.Irák-37:30/40:29/-3.Tchaj-wan-38:28/-4.Indie/-2.fáze-1.-8.-A1-1.Katar-24:17/28:23/26:20/-2.Japonsko-26:26/27:24/-3.Saúdská Arábie-20:20/-4.Irák/B1-1.Bahrajn-27:25/29:23/43:19/-2.J.Korea-34:28/40:15/-3.Írán-46:20/-4.Hong-kong/-9.-13.-A2-9.Tchaj-wan-35:31/36:32/37:19/34:14/-10.Indie-28:27/37:23/45:19/-11.Pákistán-28:23/47:24/-12.Indonésie-31:22/-13.Malajsie/-Semifinále-Katar-J.Korea 27:20/Bahrajn-Japonsko 31:20/Finále-Katar-Bahrajn 32:27/o3.-J.Korea-Japonsko 24:23/o5.-Írán-Saúdská Arábie 30.23/o7.-Irák-Hong-kong 31:24/-Ženy-A-1.J.Korea-33:24/39:22/34:22/45:18/-2.ČLR-34:31/26:27/36:21/-3.KLDR-37:33/49:19/-4.Kazachstán-36:19/-5.Indie/B-1.Japonsko-41:16/41:13/62:6/64:3/-2.Thajsko-30:24/34:16/40:12/-3.Hong-kong-35:11/40:15/-4.Indonésie-23:15/-5.Malajsie/-Semifinále-J.Korea-Thajsko 40:13/Japonsko-ČLR 31:32/Finále-J.Korea-ČLR 29.23/o3.-Japonsko-Thajsko 43:14/-5.-8.-KLDR-Indonésie 59:15/Hong-kong-Kazachstán 23:35/o5.-KLDR-Kazachstán 32:30/o7.-Hong-kong-Indonésie 30:16/o9.-Indie-Malajsie 54:19/