Červenec 2018

A na Středoamericko-karibských hrách dopadl pozemní hokej takto-

31. července 2018 v 3:01 Výsledky
Muži-A-Kuba-1:2/4:2/5:0/-2.Trinidad a Tobago-1:2/3:0/-3.Barbados-1:0/-4.Jamajka/B-1.Mexiko-3:0/3:1/3:0/-2.Guyana-3:1/8:0/-3.Dominikánská republika-3:1/-4.Guatemala/-Semifinále-Kuba-Guyana 1:0/Mexiko-Trinidad a Tobago 1:1+4:2 pe./-Finále-Kuba-Mexiko 2:0/o3.-Trinidad a Tobago-Guyana 5:0/-5.-8.-Barbados-Guatemala 4:0/Dominikánská republika-Jamajka 0:0+1:0 pe./o5.-Barbados-Dominikánská republika bez boje 5:0 K./o7.-Guatemala-Jamajka 0:0+0:3 pe./-Ženy-A-1.Mexiko-3:0/1:0/2:0/-2.Kuba-3:2/2:0/-3.Dominikánská republika-4:0/-4.Guyana/B-1.Trinidad a Tobago-2:1/1:0/12:0/-2.Barbados-1:0/10:1/-3.Jamajka-5:0/-4.Guatemala/-Semifinále-Mexiko-Barbados 1:0/Trinidad a Tobago-Kuba 0:3/5.-8.-Dominikánská republika-Guatemala 7:0/Jamajka-Guyana 0:0+3:0 pe./-Finále-Mexiko-Kuba 0:1/o3.-Trinidad a Tobago-Barbados 2:0/o5.-Dominikánská republika-Jamajka 4:1/o7.-Guyana-Guatemala 1:0/

Pozemní hokej na Ml.Af. hrách-

31. července 2018 v 2:41 Výsledky
Muži-A-1.JAR-5:0/6:0/9:0/-2.Namibie-5:2/4:1/-3.Zimbabwe-9:0/-4.Alžírsko/B-1.Zambie-2:0/2:1/-2.Nigérie-2:1/-3.Keňa/-Čtvrtfinále-Zambie-Alžírsko 7:0/Namibie-Keňa 1:3/Nigérie-Zimbabwe 1:0/-Semifinále-JAR-Nigérie 5:2/Zambie-Keňa 4:1/Finále-JAR-Zambie 1:1+2:0 pe./o3.-Nigérie-Keňa 2:3/5.-7.-Zimbabwe-Alžírsko 7:0/5.-6.-Namibie-Zimbabwe 1:1+0:2 pe./-Ženy-skupina-1.JAR-2:1/5:2/3:3/7:0/19:0/-2.Namibie-3:2/3:3/4:0/13:1/-3.Ghana-4:0/2:0/13:0/-4.Zimbabwe-4:0/10:0/-5.Nigérie-2:0/-6.Alžírsko/-Semifinále-JAR-Zimbabwe 2:0/Namibie-Ghana 2:1/o5.-Nigérie-Alžírsko 3:0/-Finále-JAR-Namibie 2:0/o3.-Ghana-Zimbabwe 1:2/

Rugby7 na Afrických mládežnických hrách-

31. července 2018 v 2:29 Výsledky
V ženách to vypadá,že nakonec hrály asi jen 2 celky-Tunisko-Madagaskar 19:0/-Muži-A-1.JAR-38:0/31:5/45:0/36:0/-2.Burkina Faso-neznámý výsledek/17:7/14:12/-3.Alžírsko-21:19/neznámý výsledek/-4.Senegal-24:12/-5.Tunisko/B-1.Namibie-33:12/nezjistitelný výsledek/55:0/51:0/-2.Mauritius-19:7/NV/26:0/-3.Pobřeží Slonoviny-10:5/12:12/-4.Maroko-12:5/-Semifinále-JAR-Mauritius 46:0/Namibie-Burkina Faso 43:7/5.-8.-Alžírsko-Maroko 10:5/Pobřeží Slonoviny-Senegal 19:12/9.-10.-Tunisko-Benin 41:0/-Finále-JAR-Namibie 32:12/o3.-Burkina Faso-Mauritius 12:28/o5.-Alžírsko-Pobřeží Slonoviny 19:5/o7.-Maroko-Senegal 7:24/

Největší tragédie v historii sportu-

30. července 2018 v 22:48
Česká republika se nezúčastní žádné kategorie ME v tchoukballuPlačící

Mistrovství Asie a Oceánie v korfballu-

29. července 2018 v 22:19 Výsledky
A-1.Tchaj-wan-27:12/39:9/37:9/38:15/-2.Austrálie-30:5/23:8/27:8/-3.J.Korea-14:10/21:10/-4.Macao-25:4/-5.Filipíny/B-1.ČLR-26:17/30:9/28:15/42:11/-2.Hong-kong-19:9/17:10/25:3/-3.Japonsko-10:9/24:15/-4.Nový Zéland-28:4/-5.Indonésie-Semifinále-Tchaj-wan-Hong-kong 38:10/ČLR-Austrálie 23:14/5.-8.-J.Korea-Nový Zéland 3:22/Japonsko-Macao 15:7/9.-10.-Filipíny-Indonésie/Finále-Tchaj-wan-ČLR/o3.-Hong-kong-Austrálie/o5.-Japonsko-Nový Zéland/o7.-J.Korea-Macao/-6 postupuje na MS,kde už je Surinam a Dominikánská republika z Ameriky,Zimbabwe z Afriky a JAR jako domácí a dále tam bude ještě 10 z ME,co bude až za dlouho

Kopaná a házená na Afrických mládežnických hrách-

29. července 2018 v 0:45 Výsledky
Kopaná pouze v mužích-A-1.Nigérie-3:2/5:0/-2.Maroko-6:0/-3.Džibuti/B-1.Kamerun-1:1/2:0/-2.Alžírsko-2:1/-3.Guinea-Bissau/-Semifinále-Nigérie-Alžírsko 2:0/Kamerun-Maroko 1:2/-Finále-Nigérie-Maroko 1:3/o3.-Kamerun-Alžírsko 1:0/-Házená-muži-A-1.Nigérie-26:26/38:29/-2.Maroko-26:26/-3.Angola/B-1.Egypt-25:21/36:22/-2.Alžírsko-36:25/-3.Uganda/-Semifinále-Nigérie-Alžírsko 22:23/Egypt-Maroko 29:20/Finále-Egypt-Alžírsko 28:21/o3.-Nigérie-Maroko 24:17/-Ženy-A-1.Kapverdské ostrovy-22:12/30:27/-2.Kamerun-25:23/-3.Alžírsko/B-1.Egypt-40:18/40:5/-2.Burkina Faso-bez boje/-3.Zair/-Semifinále-Kapverdské ostrovy-Burkina Faso bez boje/Egypt-Kamerun 33:21/-Finále-Egypt-Kapverdské ostrovy 30:21/o3.-Kamerun-Burkina Faso 31:20/

ME UEFA žen ve futsalu bude-

28. července 2018 v 2:30 Co bude
V srpnu začne 1.fáze-A-Nizozemí/Belgie/Švédsko/Severní Irsko/B-Slovensko/Litva/Finsko/C-Bělorusko/Moldávie/Arménie/-2.fáze-13 nasazených+vítězové skupin 1.fáze-A2-Španělsko/Polsko/Itálie/Rumunsko/B2-Rusko/Chorvatsko/Slovinsko/1.A/-C2-Ukrajina/Kazachstán/Maďarsko/1.B/-D2-Česko/Srbsko/Portugalsko/1.C/-3.fáze bude až další rok a vítězky 2.fáze si zahrají play-off neboli Final 4/

Ještě odbíjená se hrála na Mikronéských hrách-

28. července 2018 v 2:20 Výsledky
Muži-skupina-1.Chuuk-3:1/3:0 bez boje/3:1/1:3/3:0/3:0/-2.Palau-3:0/2:3/3:2/3:1/3:0/-3.Kiribati-3:0/3:0/3:2/3:0/-4.Pohnpei-3:2/3:1/3:0/-5.Guam-3:2/3:0/-6.Yap-3:1/-7.Severní Mariany/-Semifinále-Chuuk-Pohnpei 3:2/Palau-Kiribati 3:2/-Finále-Chuuk-Palau 3:2/o3.-Kiribati-Pohnpei 3:0/-Ženy-skupina-1.Marshallovy ostrovy-3:0/3:2/3:0/3:0/3:1/3:2/-2.Palau-3:2/3:1/3:1/3:0/3:0/-3.Guam-3:1/3:0/3:0/3:2/-4.Yap-3:2/3:0/3:2/-5.Pohnpei-3:1/3:0/-6.Kosrae-3:0/-7.Chuuk/-Semifinále-Marshallovy ostrovy-Yap 3:0/Palau-Guam 0:3/-Finále-Marshallovy ostrovy-Guam 1:3/o3.-Palau-Yap 3:1/-Chuuk,Kosrae,Pohnpei a Yap jsou součástí Federativních států Mikronésie,dříve se první 3 psaly na mapách jako-Truck,Kusaie a Ponape

Baseballisté na Mikronéských hrách-

26. července 2018 v 21:10 Výsledky
Skupina-1.Severní Mariany-13:3/1:0/7:5/10:5/-2.Kosrae-10:2/3:2/15:10/-3.Palau-9:5/14:0/-4.Pohnpei-16:1/-5.Yap/-Play-off softballovým a curlingovým systémem-1.-2.-Severní Mariany-Kosrae 13:1/3.-4.-Palau-Pohnpei 2:7/2.-3.-Kosrae-Pohnpei 0:9/-Finále-Severní Mariany-Pohnpei 7:8/

Košíková na Mikronéských hrách-

25. července 2018 v 3:46 Výsledky
Muži-A-1.Guam-81:61/77:61/106:66/72:47/-2.Pohnpei-72:64/75:66/87:74/-3.Palau-100:68/68:64/-4.Severní Mariany-82:69/-5.Kiribati/B-1.Marshallovy ostrovy-108:65/95:58/79:44/-2.Yap-68:64/75:72/-3.Kosrae-90:87/-4.Chuuk/-Čtvrtfinále-Guam-Chuuk 95:56/Marshallovy ostrovy-Severní Mariany 97:81/Pohnpei-Kosrae 84:77/Yap-Palau 70:89/-Semifinále-Guam-Palau 92:49/Marshallovy ostrovy-Pohnpei 81:78/5.-8.-Yap-Chuuk 81:89/Kosrae-Severní Mariany 82:76/-Finále-Guam-Marshallovy ostrovy 86:72/o3.-Pohnpei-Palau 72:66/o5.-Kosrae-Chuuk 69:64/o7.-Yap-Severní Mariany 64:88/-Ženy-A-1.Guam-77:41/74:55/101.17/-2.Palau-64:56/78:24/-3.Pohnpei-76:30/-4.Chuuk/B-1.Marshallovy ostrovy-65:55/72:40/-2.Severní Mariany-68:26/-3.Yap/-1.-7.-Marshallovy ostrovy-Chuuk 88.23/Palau-Yap 74:28/Severní Mariany-Pohnpei 59:70/-Semifinále-Guam-Pohnpei 81:54/Marshallovy ostrovy-Palau 63:59/ o5.-Severní Mariany-Yap 69:44/-Finále-Guam-Marshallovy ostrovy 62:38/o3.-Palau-Pohnpei 59:57/

Odbíjená na Mládežnických afrických hrách-

25. července 2018 v 2:36 Výsledky
Muži-A-1.Nigérie-3:1/3:0/-2.Tunisko-3:0/-3.Gambie/B-1.Egypt-3:0/3:0/-2.Alžírsko-3:2/-3.Kamerun/-Semifinále-Nigérie-Alžírsko 3:0/Egypt-Tunisko 3:0/-Finále-Nigérie-Egypt 3:2/o3.-Tunisko-Alžírsko 3:0/o5.-Gambie-Kamerun 3:2/-Ženy-A-1.Egypt-3:0/3:1/-2.Kamerun-3:2/-3.Tunisko/B-1.Zair-3:1/3:0/-2.Alžírsko-3:0/-3.Botswana/-Semifinále-Egypt-Alžírsko 3:0/Zair-Kamerun 0:3/-Finále-Egypt-Kamerun 3:1/o3.-Zair-Alžírsko 3:2/o5.-Tunisko-Botswana 3:0/-Původně mělo být 20 mužských a 19 ženských týmů,pak obě kategorie stáhli na 8 a nakonec hráli jen po 6/

Tak už to vypuklo-MS žen v pěstní odbíjené-

24. července 2018 v 17:16 Výsledky
A-1.Brazílie-2:0/2:0/2:0/2:0/-2.Švýcarsko-2:0/2:0/2:0/-3.Rakousko-2:0/2:0/-4.Nový Zéland-2:0/-5.Belgie/B-1.SRN-2:0/2:0/2:0/2:0/2:0/-2.Argentina-2:0/2:1/2:1/2:0/-3.Itálie-2:0/2:1/2:1/-4.Srbsko-2:0/2:0/-5.Polsko-2:0/-6.Česko/- 7.-10.-Nový Zéland-Polsko 0:3/Srbsko-Belgie 3:0/-Čtvrtfinále-Brazílie-Srbsko 3:0/SRN-Polsko 3:0/Švýcarsko-Itálie 3:0/Argentina-Rakousko 0:3/1.-4.-Brazílie-Rakousko 1:3/SRN-Švýcarsko 3:0/5.-8.-Argentina-Srbsko 3:0/Itálie-Polsko 1:3/3.-6.-Brazílie-Polsko 3:0/Švýcarsko-Argentina 3:0/Semifinále-SRN-Brazílie 3:2/Rakousko-Švýcarsko 2:3/-Finále-SRN-Švýcarsko 4:1/o3.-Rakousko-Brazílie 0:4/o5.-Argentina-Polsko 3:0/o7.-Itálie-Srbsko 3:0/-o9.-11.-skupinově-9.Česko-2:1/2:0/-10.Nový Zéland-2:0/-11.Belgie/-o9.-10.-Česko-Nový Zéland 0:3/

Kopanáři na Mikronéských hrách začali-

24. července 2018 v 3:32 Výsledky
Pohnpei-Palau 2:1/Yap 2:2/Chuuk 1:1/Yap-Chuuk 4:2/Palau 2:1/Palau-Chuuk 1:0/-Finále-Yap-Pohnpei 2:3/o3.-Palau-Chuuk 1:0/

MS v rugby7-výsledky-

23. července 2018 v 3:22 Výsledky
Ženy-Osmifinále-Španělsko-Fidži 19:12/Austrálie-Papua-Nová Guinea 34:5/Francie-Japonsko 33:7/Kanada-Brazílie 43:19/Rusko-JAR 24:14/USA-ČLR 38:7/Nový Zéland-Mexiko 57:0/Irsko-Anglie 19:14/-Čtvrtfinále-Austrálie-Španělsko 34:0/Francie-Kanada 24:19/USA-Rusko 33:17/Nový Zéland-Irsko 45:0/9.-16.-Fidži-Papua-Nová Guinea 43:0/Japonsko-Brazílie 19:14/ČLR-JAR 29:5/Anglie-Mexiko 59:0/-Semifinále-Francie-Austrálie 19:12/Nový Zéland-USA 26:21/5.-8.-Španělsko-Kanada 26:14/Irsko-Rusko 20:15/9.-12.-Japonsko-Fidži 15:14/Anglie-ČLR 38:0/13.-16.-Brazílie-Papua-Nová Guinea 15:12/JAR-Mexiko 34:0/-Finále-Nový Zéland-Francie 29:0/o3.-Austrálie-USA 24:14/o5.-Španělsko-Irsko 12:7/o7.-Kanada-Rusko 22:10/o9.-Anglie-Japonsko 31:5/o11.-Fidži-ČLR 38:0/o13.-Brazílie-JAR 22:0/o15.-Papua-Nová Guinea-Mexiko 32:0/-/-Muži-1.kolo-Keňa-Tonga 19:7/Kanada-Papua-Nová Guinea 29:21/Francie-Jamajka 50:0/Wales-Zimbabwe 33:12/Západní Samoa-Uganda 45:7/Rusko-Hong-kong 21:7/Japonsko-Uruguay 33:7/Irsko-Chile 17:12/-Osmifinále-Skotsko-Keňa 31:26/Argentina-Kanada 28:0/Francie-Austrálie 22:17/USA-Wales 35:0/Anglie-Západní Samoa 19:15/Nový Zéland-Rusko 26:5/Fidži-Japonsko 35:10/JAR-Irsko 45:7/-17.-24.-Chile-Tonga 33:29/Uruguay-Papua-Nová Guinea 21:19/Hong-kong-Jamajka 24:10/Uganda-Zimbabwe 24:10/-Čtvrtfinále-JAR-Skotsko 36:5/Fidži-Argentina 43:7/Nový Zéland-Francie 12:7/Anglie-USA 24:19/-9.-16.-Irsko-Keňa 24:14/Kanada-Japonsko 35:17/Austrálie-Rusko 41:0/Wales-Západní Samoa 24:19/-17.-20.-Chile-Uganda 20:17/Hong-kong-Uruguay 31:5/-21.-24.-Tonga-Zimbabwe 31:5/Papua-Nová Guinea-Jamajka 52:7/-Semifinále-Anglie-JAR 29:7/Nový Zéland-Fidži 22:17/-5.-8.-USA-Skotsko 28:0/Argentina-Francie 26:15/-9.-12.-Irsko-Wales 27:12/Austrálie-Kanada 19:7/-13.-16.-Západní Samoa-Keňa 19:17/Rusko-Japonsko 26:20/-o17.-Chile-Hong-kong 20:7/o19.-Uganda-Uruguay 38:28/o21.-Papua-Nová Guinea-Tonga 31:14/o23.-Zimbabwe-Jamajka 33:21/-Finále-Nový Zéland-Anglie 33:12/o3.-JAR-Fidži 24:19/o5.-Argentina-USA 33:7/o7.-Skotsko-Francie 29:24/o9.-Irsko-Austrálie 24:14/o11.-Wales-Kanada 35:12/o13.-Západní Samoa-Rusko 22:17/o15.-Japonsko-Keňa 19:14/

Další 2 kategorie inline hokeje začly

22. července 2018 v 20:38 Výsledky
A s nimi i další odstupy ze soutěže mužů- Slovinska a Polska./Muži-A-1.Francie-3:2/5:1/4:0/-2.Španělsko-3:3/3:0/-3.Kanada- 7:2/-4.Kolumbie/B-1.Česko-3:0/4:2/14:0/-2.Itálie-4:2/4:2/-3.Švýcarsko-6:1/-4.Lotyšsko/C-1.USA- 30:0/41:0/-2.ČLR-8:3/-3.Indie/ Slovinsko vzdalo/D-1.Argentina-3:2/7:1/5:2-/2.Slovensko-11:2/10:1/-3.Brazílie-4:1/-4.Austrálie/E-1.Švédsko- 2:0/2:0/-2.-3.-SRN+VBASI 2:2-doplňkové nájezdy 2:1 po 5 sériích pro SRN,čili 2.SRN/3.VBASI/Polsko vzdalo/F-1.Japonsko-Irsko-10:2/6:0/13:3/-2.Tchaj-wan-7:1/11:1/-3.Irsko-3:0/-4.Mexiko/-1.kolo o 1.-12.-USA-Japonsko 7:1/Argentina-Švédsko 2:0/-2.kolo-Kolumbie-Argentina 7:2/Lotyšsko-USA 1:2/-Čtvrtfinále-Francie-Kolumbie 3:2/Česko-USA 4:3 pr./Španělsko-Švýcarsko 1:2 pr./Itálie-Kanada 4:5/Semifinále-Francie-Kanada 4:1/Česko-Švýcarsko 10:1/5.-8.-Itálie-Kolumbie 3:4/Španělsko-USA 4:9/Finále-Francie-Česko 7:2/o3.-Kanada-Švýcarsko 2:8/o5.-USA-Kolumbie 8:0/o7.-Španělsko-Itálie 5:3/-(logicky by mělo být čtvrtfinále-Francie-USA/Česko-Kolumbie,ale z nějakých záhadných důvodů to udělali obráceně)/9.-16.-Lotyšsko-SRN 2:3/Argentina-Tchaj-wan 8:1/Švédsko-ČLR 21:1/Japonsko-Slovensko 7:4/9.-12.-Švédsko-SRN 9:1/Argentina-Japonsko 5:6/13.-16.-Lotyšsko-ČLR 28:0/Slovensko-Tchaj-wan 11:4/o9.-Švédsko-Japonsko 3:4/o11.-Argentina-SRN 5:3/o13.-Lotyšsko-Slovensko 2:7/o15.-ČLR-Tchaj-wan 1:14/-17.-24.-Indie-Mexiko 0:11/Brazílie-Polsko bez boje/VBASI-Austrálie 6:3/Irsko-Slovinsko bez boje/17.-20.-Brazílie-Mexiko 5:4/VBASI-Irsko 4:0/o17.-Brazílie-VBASI 2:3 pr./o19.-Mexiko-Irsko 11:2/21.-24.-Indie-Polsko bez boje/Austrálie-Slovinsko bez boje/o21.-Austrálie-Indie 16:1/-Juniorky-zde překvapivě nikdo ze soutěže neodstoupil-A-1.Tchaj-wan-1:1/7:0/9:0/23:0/-2.Španělsko-3:0/9:0/14:0/-3.VBASI-5:3/10:1/-4.Austrálie-9:2/-5.Indie/B-1.Itálie-2:1/1:1/2:1/3:2/-2.Finsko-3:1/2:1/4:1/-3.Nový Zéland-2:2/2:2/-4.Kolumbie-3:2/-5.USA/-Čtvrtfinále-Tchaj-wan-Kolumbie 4:0/Itálie-Austrálie 10:3/Španělsko-Nový Zéland 8:0 /Finsko-VBASI 5:0/Semifinále-Tchaj-wan-Finsko 0:1/Itálie-Španělsko 2:4/5.-8.-VBASI-Kolumbie 2:1/Nový Zéland-Austrálie 4:1/Finále-Finsko-Španělsko 2:4/o3.-Tchaj-wan-Itálie 2:0/o5.-VBASI-Nový Zéland 1:0 pr./o7.-Kolumbie-Austrálie 6:1/-o9.-10.-USA-Indie 14:0+16:0/

FIBA Europe Cup už taky píše seznam účastníků-

22. července 2018 v 2:01 Co bude
Z našich budou Svitavy./Podle zemí-Itálie/Rumunsko/Ukrajina/Bulharsko/Turecko/Maďarsko/Nizozemí/Švédsko-po 2 družstvech/Belgie/SRN/Kypr/Rakousko/Portugalsko/Norsko/Česko/Řecko/Finsko/Izrael/Polsko-po 1

Memoriál Jaromíra Pěnčíka-

21. července 2018 v 21:09 Výsledky
Finále-Pačlavice-Počenice 4:2/o 3.místo s někým prohrály Morkovice,asi tedy ,,B"

Odbíjená na StAmKH-

21. července 2018 v 4:05 Výsledky
Ženy-A-Dominikánská republika-Venezuela 3:0/Kuba/Mexiko/B-Portoriko-Trinidad a Tobago 3:1/Kolumbie-Kostarika 3:0/

Softball na StAmKH-

21. července 2018 v 4:02 Výsledky
Ženy-skupina-1.Mexiko-2:1/5:0/5:3/9:2/3:2/2:0/-2.Portoriko-6:4/10:1/2:0/4:0/10:1/-3.Venezuela-4:0/1:4/7:0/11:2/-4.Kuba-4:0/9:0/2:1/-5.Dominikánská republika-4:1/4:1/-6.Curacao-12:4/-7.Kolumbie/-Play-off-1.-2.-Mexiko-Portoriko 5:1/3.-4.-Venezuela-Kuba 5:6/-2.-3.-Portoriko-Kuba 4:0/Finále-Mexiko-Portoriko 2:4/

Pozemní hokej na StAmKH-

21. července 2018 v 3:56 Výsledky
V ženách přeřadili Guyanu z B do A,v A vyřadili Kolumbii a do B dali Guatemalu/A-Dominikánská republika-Guyana 4:0/Mexiko-Kuba 3:0/Dominikánská republika 1:0/Kuba-Guyana 2:0/B-Barbados-Jamajka 1:0/Trinidad a Tobago-Guatemala 12:0/Barbados 2:1/Jamajka-Guatemala 5:0/-V mužích bude oproti původnímu plánu chybět Kolumbie,Jamajku přeřadili z B do A a místo ní bude v B Guatemala-A-Barbados-Jamajka 1:0/Trinidad a Tobago 2:1/Kuba-Jamajka 5:0/Trinidad a Tobago-Kuba 2:1/B-Dominikánská republika-Guatemala 3:1/Guyana-Dominikánská republika 3:1/Mexiko-Guyana 3:0/Guatemala 3:0/