Duben 2018

A ještě se hraje veteránské neboli seniorské MS mužů a žen v curlingu-

Včera v 2:23 Výsledky
Muži-A-Austrálie-Slovinsko 7:3/Švédsko 5:4/Itálie-Česko 9:2/Skotsko-Nizozemí 9:1/B-SRN-Anglie 11:3/Kanada-Francie 7:3/Turecko-Belgie 7:4/Švýcarsko-Anglie 11:1/C-Lotyšsko-Chorvatsko 13:2/Norsko-Rusko 8:3/USA-Finsko 6:3/Finsko-Irsko 7:6/D-Dánsko-Hong-kong 10:6/Izrael 6:3/Nový Zéland-Polsko 10:2/Wales-Japonsko 9:4/Ženy-A-Kanada-Litva 11:2/USA-Rusko 6:3/Švédsko-Japonsko 7:6/Austrálie-Polsko bez boje-Polsko vzdalo účast/B-Lotyšsko-Itálie 6:4/Švýcarsko-Nový Zéland 15:3/Skotsko-Finsko 6:2/Anglie-Irsko 11:4/

Zítra začne MS smíšených dvojic v curlingu-

Pátek v 21:25 Co bude
A-Austrálie/Lotyšsko/Itálie/Lucembursko/USA/Slovinsko/Švýcarsko/Nizozemí/B-Bělorusko/Chorvatsko/Turecko/Rumunsko/Norsko/Dánsko/Anglie/Maďarsko/C-Estonsko/Finsko/Kazachstán/Japonsko/Rusko/Polsko/Nový Zéland/Litva/D-ČLR/Slovensko/Francie/Španělsko/Švédsko/Skotsko/Izrael/Hong-kong/E-Česko/Brazílie/Guyana/Kanada/J.Korea/Irsko/SRN/Rakousko/-Výsledky-A-Lotyšsko-Nizozemí 7:4/USA-Lucembursko 14:2/Švýcarsko-Slovinsko 10:2/Itálie-Austrálie 8:4/B-Norsko-Rumunsko 7:2/Turecko-Bělorusko 9:6/Dánsko-Chorvatsko 15:2/Maďarsko-Anglie 11:4/C-Rusko-Litva 11:1/Finsko-Kazachstán 7:5/Estonsko-Polsko 8:5/Nový Zéland-Japonsko 7:6/D-ČLR-Francie 10:6/Švédsko-Slovensko 10:2/Skotsko-Izrael 12:1/Španělsko-Hong-kong 6:4/E-Česko-Brazílie 6:1/J.Korea-Rakousko 11:2/Kanada-Irsko 12:0/SRN-Guyana 8:6/

Aha,uložilo se to,

Pátek v 19:57
akorát se mi to tady nenapsalo do archívu článků,tak to teď mám 2krát a nemůžu to smazat,protože se k tomu nedá dostat./Ale už se to zpravilo,už to jde

Paraodbíjenkářský turnaj sedících mužů-

Pátek v 19:34 Výsledky
Ukrajina-SRN 3:0/USA 3:0/Bosna a Hercegovina-USA 3:0/Írán-Rusko 3:0/Bosna a Hercegovina 3:2/Ukrajina 3:0/Rusko-SRN 3:0/Bosna a Hercegovina 3:1/SRN-USA 3:0/

Oceánská kvalifikace MS netballistek

Středa v 20:41 Výsledky
Západní Samoa-Papua-Nová Guinea 52:41/Tonga 56:51/Cookovy ostrovy 50:45/Fidži 54:43/Fidži-Tonga 58:46/Cookovy ostrovy 55:38/Papua-Nová Guinea 55:34/Cookovy ostrovy-Papua-Nová Guinea 54:51/Tonga 79:44/Papua-Nová Guinea-Tonga 64:56/-1.Západní Samoa/2.Fidži/3.Papua-Nová Guinea/4.Tonga/-2 postupují na MS 2019

MS inline hokejistů nad 38 a 45 let bude od 14.5.

Úterý v 21:14 Co bude
v Přerově+38 a v Novém Jičíně+45/Skupiny-mladší-A-Česko/Austrálie/Francie/Švédsko/Slovinsko/B-USA/VBASI/Kanada/Maďarsko/C-Slovensko/SRN/Švýcarsko/Itálie/-Starší-A-Slovensko/Francie/Kanada/SRN/Austrálie/B-Česko/VBASI/USA/Nový Zéland/Itálie/ mwc2018.eu a wc2018mv.klubweb.cz stránky MS

Zas to má nějakou zakálenou poruchu,

Úterý v 4:23
Nejde uložit článek,píše to cosi o nějaké chybě komponentuZamračený./No nic,tak,abych to zas opisoval všechno znovu jak debil./Evropský pohár ledních hokejistek do 16 let ve Finsku-A-Rusko-Švýcarsko 6:0/Norsko 13:0/SRN 2:0/Finsko V18 1:1+1:0 sn./Švýcarsko-SRN 1:1+1:0 sn./Norsko 3:1/Finsko V18 1:0/SRN-Norsko 6:0/Finsko (vyzývací 18,ale nevím,zda jde o věk do 18 let nebo ,že je rok 2018) 2:0/Norsko-Finsko V18 1:1+2:0 sn./B-Česko-Rakousko 3:2/Maďarsko 4:2/Finsko 2:1/Japonsko 1:1+2:1 sn./Finsko-Japonsko 2:0/Maďarsko 2:0/Rakousko 7:0/Maďarsko-Japonsko 1:0/Japonsko-Rakousko 1:0/Rakousko-Maďarsko 1:0 sn./-skupiny na 2x20,play-off bude normálně na 3x20 minut-základní doba/Play-off bude po 4-čili Semifinále-Rusko-Finsko 2:4/Česko-Švýcarsko 5:1/Finále-Česko-Finsko 3:6/o3.-Rusko-Švýcarsko 12:0/o5.-8.-SRN-Japonsko 3:0/Maďarsko-Norsko 5:2/o5.-SRN-Maďarsko 4:0/o7.-Norsko-Japonsko 1:5/ a 9.-10.místo-Finsko V18-Rakousko 2:0+ 1:2/

ME v curlingu mužů a žen ,,C"

16. dubna 2018 v 20:43 Výsledky
Muži-1.Dánsko-7/0/-2.Bělorusko-5/2/-3.Bulharsko-4/3/-4.Irsko-4/3/-5.Belgie-4/3/-6.Rumunsko-3/4/-7.Chorvatsko-1/6/-8.Andorra-0/7/-Play-off-3.-4.-Bulharsko-Irsko 4:12/1.-2.-Dánsko-Bělorusko 9:3/2.-3.-Bělorusko-Irsko 6:5/Ženy-1.Polsko-6/0/-2.Slovensko-5/1/-3.Slovinsko-3/3/-4.Rakousko-3/3/-5.Bělorusko-2/4/-6.Chorvatsko-2/4/-7.Francie-0/6/-8.Belgie-nenastoupila/-Play-off-3.-4.-Slovinsko-Rakousko 9:8/1.-2.-Polsko-Slovensko 3:4/2.-3.-Polsko-Slovinsko 12:4/

MS žen v ledním hokeji 2019-nejvyšší skupina bude takto-

14. dubna 2018 v 23:11 Co bude
A-USA/Kanada/Finsko/SRN/Rusko/B-Švédsko/Švýcarsko/Česko/Japonsko/Francie/-Pak do čtvrfinále postoupí celé áčko+3 z béčka a o 9.-10. na 2 vítězné.

Od 27.4. bude mistrovství Afriky v korfbalu-

14. dubna 2018 v 2:57 Co bude
4 týmy-Zimbabwe/JAR/Zambie/Malawi-skupinově+finále a o 3.místo,původně plánovali účast i Kamerunu a Pobřeží Slonoviny a naopak neplánovali,že tam bude Malawi.

A mužská kvalifikace Světové 7čkové série rugby se rovněž hrála-

14. dubna 2018 v 2:12 Výsledky
A-1.Chile-19:10/10:14/29:5/-2.Japonsko-24:10/26:10/-3.Uganda-26:10/-4.Gruzie/B-1.SRN-14:12/27:7/36:7/-2.Hong-kong-19:14/21:22/-3.Zimbabwe-17:10/-4.Papua-Nová Guinea/C-1.Irsko-36:0/26:0/41:5/-2.Uruguay-22:5/38:0/-3.Jamajka-21:19/-4.Cookovy ostrovy/-Čtvrtfinále-Chile-Hong-kong 24:12/SRN-Uganda 26:0/Irsko-Zimbabwe 38:5/Japonsko-Uruguay 26:19/-Semifinále-Chile-SRN 12:19/Irsko-Japonsko 7:12/Finále-SRN-Japonsko 14:19/

Ženská hokejová liga-lední ruská-

13. dubna 2018 v 23:49 Výsledky
Základní část-1.Ufa-21/3/-2.Dmitrov-17/7/-3.Petrohrad-15/9/-4.Nižní Novgorod-14/10/-5.Krasnojarsk-13/11/-6.Uchta-4/20/-7.Jekatěrinburg-0/24/-Semifinále-Ufa-Nižní Novgorod 6:4/6:1-2:0 na zápasy/Dmitrov-Svatý Petrohrad 5:0/3:2 v pr./-2:0 na zápasy/Finále-Ufa-Dmitrov 2:0/3:2-obojí hráno v Baškirsku,asi tedy hrají na 3 vítězné,pro změnu/

HBSN-rugby7

13. dubna 2018 v 22:48 Výsledky
Ženy-A-1.Nový Zéland-24:7/45:0/41:0/-2.Kanada-24:12/29:0/-3.Keňa-19:10/-4.JAR/B-1.Austrálie-29:12/17:10/34:5/-2.Anglie-17:5/45:0/-3.Fidži-29:7/-4.Wales/-Semifinále-Nový Zéland-Anglie 26:5/Austrálie-Kanada 33:7/Finále-Nový Zéland-Austrálie 17:12/o3.-Anglie-Kanada 24:19/o5.-8.-Keňa-Wales 14:12/Fidži-JAR 40:12/o5.-Keňa-Fidži 5:40/o7.-Wales-JAR 19:14/-Muži-A-1.JAR-26:5/52:0/43:0/-2.Skotsko-27:0/41:0/-3.Papua-Nová Guinea-31:5/-4.Malajsie/B-1.Anglie-26:17/33:0/38:5/-2.Austrálie-24:7/32:5/-3.Západní Samoa-36:7/-4.Jamajka/C-1.Nový Zéland-40:7/33:7/54:0/-2.Keňa-26:10/47:0/-3.Kanada-47:0/-4.Zambie/D-1.Fidži-21:17/54:0/63:5/-2.Wales-31:5/42:12/-3.Uganda-33:10/-4.Šrí Lanka/-Semifinále-JAR-Fidži 19:24/Anglie-Nový Zéland 12:17/o5.-8.-Skotsko-Wales 19:12/Austrálie-Keňa 33:5/Finále-Fidži-Nový Zéland 0:14/o3.-JAR-Anglie 14:21/o5.-Skotsko-Austrálie 0:26/o7.-Wales-Keňa 28:24/

Kvalifikace Světové série v rugby7 žen-

13. dubna 2018 v 2:50 Výsledky
A-1.Keňa-24:12/17:5/40:0/-2.JAR-26:17/31:0/-3.Papua-Nová Guinea-27:5/-4.Mexiko/B-1.ČLR-31:5/19:7/14:7/-2.Brazílie-38:0/22:10/-3.Hong-kong-17:12/-4.Kazachstán/C-1.Belgie-12:5/12:0/19:0/-2.Wales-47:5/19:17/-3.Argentina-21:5/-4.Polsko/-Čtvrtfinále-Keňa-Argentina 17:12/ČLR-Papua-Nová Guinea 31:10/Belgie-Brazílie 17:12/JAR-Wales 26:0/-Semifinále-Keňa-JAR 7:12/ČLR-Belgie 22:5/Finále-ČLR-JAR 31:14/

ME v sálové kopané mužů UEFS už začalo-

9. dubna 2018 v 21:07 Výsledky
A-Rusko-Bosna a Hercegovina 4:1/Francie 6:2/Belgie-Francie 9:1/Bosna a Hercegovina 7:1/Rusko 3:1/Bosna a Hercegovina-Francie 8:3/B-Česko-Španělsko(někde ho píšou jako Baskicko,jinde jako Baskicko-Španělsko) 7:1/Lotyšsko 11:1/Katalánsko 9:0/Lotyšsko-Katalánsko 3:1/Španělsko-Baskicko 5:1/Katalánsko-Španělsko(Baskicko)4:3/Semifinále-Belgie-Lotyšsko 18:2/Česko-Rusko 3:1/Finále-Belgie-Česko 4:2/

Vítkovice skončily 9.

8. dubna 2018 v 2:16 Výsledky
v evropské lize mistrů neslyšících klubů ve futsalu mužů,vyhrál Ašdod z Izraele,15.byly Nové Zámky ze Slovenska,hrály se 4 skupiny po 5,po 2 postoupilo do čtvrtfinále,ostatní už si zahráli jen se stejně umístěnými ve skupinách,takže o 9.-12./13.-16. a 17.-20.místo./V ženách nebylo žádné české ani slovenské zastoupení a hrála jen polovina účastníků,čili 2 skupiny po 5 a taky jen 2 týmy z každé skupiny postoupily do bojů o nejvyšší příčky,dále o 5.-8. a 9.-10.,vyhrály Varšavanky před Stockholmem a Moskvou./ www.deafchampionsleague.eu/futsal-2018-alcala/

MS v curlingu mužů-

7. dubna 2018 v 19:30 Výsledky
Skupina-1.Švédsko-11/1/-2.Skotsko-11/1/-3.Kanada-9/3/-4.J.Korea-7/5/-5.Norsko-7/5/-6.USA-6/6/-7.Švýcarsko-6/6/-8.Itálie-5/7/-9.Rusko-5/7/-10.Nizozemí-4/8/-11.Japonsko-3/9/-12.ČLR-3/9/-13.SRN-1/11/-Play-off-3.-6.-Kanada-USA 6:4/J.Korea-Norsko 7:5/Semifinále-Švédsko-J.Korea 9:8/Skotsko-Kanada 5:9/Finále-Švédsko-Kanada 7:3/o3.-Skotsko-J.Korea 11:4/

Mužské MS v roller derby-

5. dubna 2018 v 15:55 Výsledky
A-1.Anglie-248:20/279:3/202:11/-2.Španělsko-81:80/114:65/-3.Švédsko-81:33/-4.Chile/B-1.Austrálie-172:103/225:22/254:42/-2.Skotsko-183:74/224:6/-3.Itálie-126:76/-4.Kolumbie/C-1.Argentina-142:40/244:38/231:21/-2.Wales-185:23/225:22/-3.Nový Zéland-66:60/-4.Dánsko/D-1.USA-230:4/286:0/311:0/-2.Belgie-164:46/189:53/-3.Nizozemí-108:47/-4.Japonsko/E-1.Kanada-94:43/182:5/235:23/-2.Mexiko-183:13/275:3/-3.SRN-160:34/-4.Polsko/F-1.Francie-186:13/214:25/255:10/-2.Finsko-86:62/183:32/-3.Irsko-125:63/-4.Filipíny/-Čtvrtfinále-Austrálie-Argentina 291:111/Kanada-Francie 137:270/Anglie-Mexiko 244:77/USA-Wales 470:30/9.-12.-Španělsko-Skotsko 147:294/Belgie-Finsko 191:268/13.-16.-Švédsko-Nizozemí 306:83/SRN-Irsko 136:214/17.-20.-Itálie-Japonsko 300:102/Nový Zéland-Chile 108:306/21.-24.-Kolumbie-Filipíny 195:186/Dánsko-Polsko 286:118/-Semifinále-Austrálie-Anglie 221:224/USA-Francie 310:47/5.-8.-Kanada-Wales 289:87/Mexiko-Argentina 234:111/Finále-USA-Anglie 203:85/o3.-Austrálie-Francie 189:186/o5.-Kanada-Mexiko 152:122/o7.-Argentina-Wales 320:106/o9.-Skotsko-Finsko 255:177/o11.-Španělsko-Belgie 150:228/o13.-Švédsko-Irsko 194:185/o15.-SRN-Nizozemí 118:188/o17.-Itálie-Chile 114:264/o19.-Nový Zéland-Japonsko 201:260/ o21.-Kolumbie-Dánsko 253:101/o23.-Polsko-Filipíny 138:216/

Hry Britského společenství národů už začly-

5. dubna 2018 v 15:46 Výsledky
KOŠÍKOVÁ-MUŽI-A-1.Austrálie-79:73/95:55/97:55/-2.Nový Zéland-82:60/110:65/-3.Kanada-82:67/-4.Nigérie/B-1.Skotsko-78:65/63:52/96:81/-2.Anglie-81:54/100:54/-3.Kamerun-96:87/-4.Indie/-Play-off-3.-6.-Kanada-Anglie 97:79/Nigérie-Skotsko 61:66/Semifinále-Austrálie-Skotsko 103:46/Nový Zéland-Kanada 86:88/Finále-Austrálie-Kanada 87:47/o3.-Nový Zéland-Skotsko 79:69/-ŽENY-A-1.Austrálie-100:61/118:55/113:53/-2.Kanada-80:54/85:53/-3.Anglie-78:51/-4.Mozambik/B-1.Nový Zéland-80:49/86:44/90:55/-2.Jamajka-81:58/66:57/-3.Malajsie-85:72/-4.Indie-/3.-6.-Anglie-Jamajka 62:40/Mozambik-Nový Zéland 63:79/Semifinále-Austrálie-Nový Zéland 109:50/Kanada-Anglie 53:65/Finále-Austrálie-Anglie 99:55/o3.-Kanada-Nový Zéland 58:74/-NETBALL žen-A-1.Austrálie-72:51/60:38/94:26/79:24/108:23/-2.Jamajka-57:46/79:41/76:32/88:30/-3.JAR-49:35/85:25/92:28/-4.Severní Irsko-49:39/73:46/-5.Barbados-65:44/-6.Fidži/B-1.Anglie-54:45/55:49/74:49/74:28/85:31/-2.Nový Zéland-64:51/53:57/60:29/70:44/-3.Uganda-54:52/57:37/76:40/-4.Malawi-51:50/68:53/-5.Skotsko-51:47/-6.Wales/-Semifinále-Austrálie-Nový Zéland 65:44/Anglie-Jamajka 56:55/Finále-Anglie-Austrálie 52:51/o3.-Jamajka-Nový Zéland 60:55/o5.-JAR-Uganda 53:42/o7.-Malawi-Severní Irsko 60:52/o9.-Skotsko-Barbados 50:48/o11.-Wales-Fidži 81:32/-POZEMNÍ HOKEJ-MUŽI-jak by to dopadlo podle vzájemňáků a normálního bodování 2/1/0/-A-1.Austrálie-2:1/6:1/4:0/4:0/-2.Nový Zéland-5:2/6:0/6:2/-3.Skotsko-4:2/0:1/-4.JAR-2:0/-5.Kanada/-B-1.Indie-4:3/2:2/2:1/4:3/-2.Anglie-2:2/7:0/3:2/-3.Pákistán-1:1/1:1/-4.Malajsie-3:0/-5.Wales/-Ale hrálo se tím blbým fotbalovým systémem 3/1/0/ a rozdíl skóre+ještě rozhodoval vyšší počet vítězství při stejném počtu bodů,takže play-off je takto-Semifinále stejně jak by bylo normálně-Austrálie-Anglie 2:1/Indie-Nový Zéland 2:3/Finále-Austrálie-Nový Zéland 2:0/o3.-Indie-Anglie 1:2/Ale na nižších pozicích-o5.-Skotsko-Malajsie 1:2/o7.-Pákistán-Kanada 3:1/o9.-JAR-Wales 2:3/-ŽENY-normální pořadí by bylo-A-1.Indie-2:1/1:0/4:1/2:3/-2.Anglie-2:0/3:0/5:1/-3.JAR-1:1/2:0/-4.Malajsie-1:0/-5.Wales/B-1.Austrálie-0:0/1:0/2:0/5:0/-2.Nový Zéland-0:0/6:1/12:0/-3.Kanada-0:0/5:1/-4.Skotsko-5:0/-5.Ghana/-Ale semifinále bylo-Austrálie-Indie 1:0/Nový Zéland-Anglie 0:0+2:1 pen./Finále-Austrálie-Nový Zéland 1:4/o3.-Indie-Anglie 0:6/o5.-Kanada-JAR 3:1/o7.-Skotsko-Malajsie 4:2/o9.-Wales-Ghana 1:1+2:0 pen./

Faustballové soutěže 2018-stránky a skupiny

4. dubna 2018 v 19:19 Co bude
MS žen fistballwwc.com A-Brazílie/Švýcarsko/Rakousko/Austrálie/USA/Nový Zéland/Belgie/B-SRN/Chile/Argentina/Polsko/Srbsko/Itálie/Česko/-MS juniorů do 18 let-muži-A-SRN/Švýcarsko/Indie/Argentina/Itálie/B-Rakousko/Brazílie/USA/Chile/-ženy-A-SRN/ŠKF/Indie/Chile/B-Brazílie/Rakousko/USA/-Veteránské mistrovství rovněž bude v obou pohlavních kategoriích-fistball-masters2018.com /Ale účastníky ještě nepíšou./ME mužů- fistballeuro2018.com píšou zatím jen účastníky,ale nevím zda je to už uzavřeno nebo se ještě někdo další přihlásit-Rakousko/Švýcarsko/SRN/Česko/Belgie/Španělsko/Itálie/ Ještě bude ME do 21 let mužů,ale o tom ještě nic bližšího nepíšou. A pak spousta klubových evropských pohárů,s naší účastí bude EP mužů v Lázních Bohdaneč za účastí Zdechovic,jinde se asi tento sport ani u nás nehraje a pak tam budou 3 týmy ze ŠKF,po 2 z Rakouska a SRN a po 1 z Česka,Polska(Čenstochové) a Itálie/ -Všechny soutěže mezi červnem a srpnem začnou.