Březen 2018

Otevřené ME do 19 let v korfbalu-

30. března 2018 v 23:11 Výsledky
A-1.Nizozemí-32:4/31:3/29:6/-2.Portugalsko-13:12/14:13/-3.Katalánsko-15:13/-4.Nový Zéland/-B-1.Belgie-23:6/14:8/29:2/-2.Česko-12:7/13:6/-3.Brazílie-15:6/-4.Polsko/-C-1.Severní Nizozemí-17:9/15:9/29:2/-2.Anglie-16:15/24:6/-3.SRN-11:6/-4.Maďarsko/-Původně plánované Turecko se vzdalo účasti a Severní Nizozemí a Brazílie hrají mimo soutěž a tak se bez ohledu na výsledky s nimi do play-off počítá jako by skončily tyto celky na posledním místě./Takže-play-off-o postup do čtvrtfinále(8.-9.)-Polsko-Maďarsko 10:14/Čtvrtfinále-1.-Nizozemí-Maďarsko 48:4/2.-Belgie-SRN 20:5/3.-Anglie-Katalánsko 18:12/4.-Portugalsko-Česko 15:13/-Semifinále-Nizozemí-Anglie 39:5/Belgie-Portugalsko 23:11/Finále-Nizozemí-Belgie 25:18/o3.-Portugalsko-Anglie 12:24/-O 5.-8.-Katalánsko-Maďarsko 17:16/Česko-SRN 16:21/o5.-Katalánsko-SRN 13:24/o7.-Česko-Maďarsko 20:10/-O 9.-12.-skupinově-Nový Zéland-Brazílie 16:5/Polsko 23:10/Brazílie-Polsko 16:10/Severní Nizozemí-Nový Zéland 37:9/Polsko 27:5/Brazílie 30:13/-9.Severní Nizozemí/10.Nový Zéland/11.Brazílie/12.Polsko/

EU Nation Cup-juniorek ve vodním pólu-

30. března 2018 v 21:24 Výsledky
A-JAR-Wales 19:5/SRN 18:5/Irsko 21:2/SRN-Irsko 8:3/Wales 12:8/Irsko-Wales 12:7/B-Anglie-Česko 10:4/Švýcarsko 29:4/Dánsko 14:8/Česko-Dánsko 8:5/Švýcarsko 9:4/Dánsko-Švýcarsko 20:4/-Semifinále-JAR-Česko 28:4/Anglie-SRN 10:16/Finále-JAR-SRN 21:3/o3.-Anglie-Česko 8:3/5.-8.-Irsko-Švýcarsko 18:4/Dánsko-Wales 7:11/o5.-Irsko-Wales 9:2/o7.-Dánsko-Švýcarsko 11:1/

Mistrovství střední Ameriky v plážové kopané-

30. března 2018 v 3:42 Výsledky
Salvador-Belize 5:1/Kostarika 3:2/Panama 6:2/Panama-Kostarika 2:2/Belize 8:2/Kostarika-Belize 7:6/-1.Salvador/2.Panama/3.Kostarika/4.Belize/

ME v sálové kopané juniorů do 20 let organizace FEF

29. března 2018 v 14:25 Výsledky
1.Katalánsko-6:6/2:1/2:1/13:2/-2.Maroko-7:2/2:3/11:1/-3.Itálie-2:1/5:5/-4.Francie-2:2/-5.Švýcarsko/-V listopadu minulého roku se hrála ještě jihoamerická kvalifikace MS do 20 let,které bude letos od 19.11. v Kolumbii-1.Brazílie-6:3/5:1/16:1/-2.Bolívie-4:4/11:5/-3.Uruguay-5:2/-4.Ekvádor/-Finále-Brazílie-Bolívie 10:1/

ME v sálové kopané mužů UEFS bude v dubnu-

29. března 2018 v 4:25 Co bude
Rusko/Česko/Kazachstán/Francie/Belgie/Katalánsko/Lotyšsko/Bosna a Hercegovina/-tam budou,ale ještě ani nepíšou rozlosování do skupin/Akorát na našem svazu píšou,že prý místo Kazachstánu bude hrát Baskicko a skupiny budou-A-Rusko/Francie/Belgie/Bosna a Hercegovina/B-Česko/Katalánsko/Lotyšsko/Baskicko/

ME,,B" a ,,C" v rugby-league napsali,kdo bude hrát

29. března 2018 v 4:22 Co bude
což bude současně i kvalifikace na MS 2021-B-Rusko/Srbsko/Španělsko/C-Sever-Česko/Norsko/SRN/+Jih-Ukrajina/Řecko/Malta/-Nizozemí a Lotyšsko se vzdalo/

MS mužů v polním lacrossu bude v létě v Izraeli

28. března 2018 v 2:14 Co bude
48 družstev-elitní skupina 6členná-Kanada/USA/Irokézie/Austrálie/Anglie/Skotsko/ a dalších 14 skupin po 3-Kolumbie/Rakousko/Finsko/-Slovensko/Tchaj-wan/Švýcarsko/-Česko/Filipíny/Belgie/-Wales/Portoriko/Bermudy/-Bulharsko/Uganda/Japonsko/-Argentina/Švédsko/Maďarsko/-Polsko/Lucembursko/Hong-kong/-Peru/Turecko/Itálie/-Rusko/Jamajka/Izrael/-Řecko/Lotyšsko/Mexiko/-Francie/SRN/J.Korea/-Irsko/ČLR/Dánsko/-Norsko/Haiti/Nizozemí/-Chorvatsko/Španělsko/Nový Zéland/-Bulharsko a Haiti odstoupilo a skupiny přeházeli-k Polsku,Lucembursku a Hong-kongu přidali Ugandu,Japonsko připojili k Nizozemí a Norsku

Americká kvalifikace MS baseballistek

26. března 2018 v 4:31 Výsledky
1.Dominikánská republika-11:7/3:0/13:3/-2.Portoriko-4:2/12:2/-3.Mexiko-22:3/-4.Argentina/-2 postupují,nasazeny přímo na MS byly tyto celky-USA/Kanada/Kuba/Venezuela/Japonsko/Korejská republika/Čínská republika/Hong-kong/Nizozemí/Austrálie/

Reprezentační turnaje mužů v kopané

24. března 2018 v 20:25 Výsledky
A-Semifinále-JAR-Angola 1:1+7:6 pen./Zambie-Zimbabwe 2:2+5:4 pen./Finále-JAR-Zambie 2:0/o3.-Angola-Zimbabwe 2:2+4:2/B-SF-Slovensko-SAE 2:1/Thajsko-Gabon 0:0+4:2 pen./F-Slovensko-Thajsko 3:2/o3.-SAE-Gabon 0:1/C-SF-Wales-ČLR 6:0/Uruguay-Česko 2:0/F-Wales-Uruguay 0:1/o3.-Česko-ČLR 4:1/D-Skupinový-Katar-Sýrie 2:2/Irák 3:2/Sýrie-Irák 1:1/-1.Katar/2.Sýrie/3.Irák/

Poslední zápas našich curlerek ve skupině s Japonskem dávají

23. března 2018 v 19:41 Sportovní přenosy
na youtube,naše mají zatím 6 výher a 5 proher,když vyhrají,tak si zajistí postup do play-off

Zas ty svině mají

21. března 2018 v 2:13
porouchanou návštěvnostZamračený

Turnaj v Krasnogorsku v bandy do 12 let byl-

20. března 2018 v 22:30 Výsledky
Výsledky nepíšou,jen pořadí-1.Norsko/2.Zorkij Krasnogorsk/3.Česko+Slovensko/4.SRN+Nizozemsko a přenos zápasů mají na youtube,ale bez ukazatele skóre a kdo s kým hraje Ještě nějaké reportážeTakže hráli skupinově

V Alpsko-Jaderském poháru už naše týmy vypadly,

20. března 2018 v 20:23 Výsledky
Brno i USK Praha vyhráli po 1 zápase v semifinále,ale menším skórem než ten 2.zápas prohráli,takže finále bude Levice-Laško

22.3. začnou MS bandistů do 15 a 17 let

20. března 2018 v 20:20 Výsledky
,,15" v Söderhamnu a ,,17" v bývalém Simbirsku,čili Uljanovsku.Do15letí si zahrají v sestavě-Rusko/Švédsko/Finsko/USA/ a do17letí-Rusko/Švédsko/Finsko/Norsko/Kazachstán/-Výsledky-,,15"-1.Rusko-5:1/7:1/14:0/-2.Švédsko-7:2/11:0/-3.Finsko-12:0/-4.USA/-Semifinále-Rusko-USA 12:0/Švédsko-Finsko 8:1/Finále-Rusko-Švédsko 5:2/o3.-Finsko-USA 7:2/,,17"-Rusko-Finsko 10:0/Kazachstán 22:1/Švédsko 6:3/Norsko 10:1/Švédsko-Kazachstán 10:0/Norsko 3:3/Finsko 5:1/Finsko-Norsko 4:3/Kazachstán-Finsko 5:1/Norsko 2:2/-Semifinále-Rusko-Finsko 6:3/Švédsko-Kazachstán 6:0/Finále-Rusko-Švédsko 2:4/o3.-Kazachstán-Finsko 5:1/

MS žen v curlingu-

17. března 2018 v 21:26 Výsledky
1.Kanada-8:4/8:4/8:7/11:5/8:5/9:5/10:5/8:6/8:5/10:5/8:7/14:6/-2.Švédsko-9:7/9:8/8:6/6:4/10:3/5:4/5:8/6:4/8:2/8:4/9:1/-3.J.Korea-8:7/8:5/9:8/12:3/6:8/5:6/9:5/7:5/8:3/8:7/-4.Rusko-9:5/8:5/7:8/8:4/8:4/7:4/10:5/6:2/5:6/-5.Česko-8:6/10:5/9:6/11:4/5:7/9:8/2:3/11:7/-6.USA-8:4/7:5/8:6/6:7/6:0/7:5/8:1/-7.ČLR-6:5/7:8/11:4/10:9/7:6/7:5/-8.Švýcarsko-10:2/7:6/7:5/6:10/7:6/-9.Skotsko-10:7/7:8/8:5/6:7/-10.Japonsko-9:2/6:5/8:6/-11.Dánsko-6:5/8:7/-12.SRN-10:7/-13.Itálie/-Play-off-3.-6.-J.Korea-USA 3:10/Rusko-Česko 7:3/Semifinále-Kanada-USA 9:7/Švédsko-Rusko 7:6/Finále-Kanada-Švédsko 7:6/o3.-Rusko-USA 6:5/

Takže,Nymburk vypadl v osmifinále LM

17. března 2018 v 18:00
košíkářů,všechny naše stolnětenisové kluby ve čtvrtfinále evropských pohárů,pokud se tam dostaly,v kopané mužů Plzeň vypadla v osmifinále EL,všichni vypadávají jak hrušky ze stromu

Kvalifikace pozemních hokejistů na Asijské hry-

11. března 2018 v 20:16 Výsledky
A-Bangladéš-Hong-kong 5:1/Thajsko 5:0/Afghánistán 25:0/Thajsko-Afghánistán 23:0/Hong-kong 3:0/Hong-kong-Afghánistán 19:1/B-Omán-Tchaj-wan 4:3/Šrí Lanka 5:1/Kazachstán 3:0/Šrí Lanka-Kazachstán 6:0/Tchaj-wan 4:1/Tchaj-wan-Kazachstán 8:3/Semifinále-Bangladéš-Šrí Lanka 3:2/Omán-Thajsko 8:0/Finále-Omán-Bangladéš 2:0/o3.-Šrí Lanka-Thajsko 4:1/5.-8.-Hong-kong-Kazachstán 3:4/Tchaj-wan-Afghánistán 14:1/o5.-Čínská republika-Kazachstán 4:0/o7.-Hong-kong-Afghánistán 16:0/-5 postoupí na Asijské hry/

Paracurling na PZOH

10. března 2018 v 23:02 Výsledky
Skupina-1.J.Korea-7:5/7:6/2:9/6:5/6:5/5:4/3:4/7:5/4:2/11:3/7:3/-2.Kanada-8:5/10:1/5:4/8:0/1:8/6:2/9:5/8:4/8:4/6:5/-3.ČLR-10:1/10:4/8:2/9:3/7:3/9:2/9:4/6:4/6:4/-4.Norsko-6:2/6:3/2:5/8:6/7:6/4:5/6:4/5:4/-5.Rusko-6:4/8:2/3:9/7:5/3:7/12:5/6:4/-6.Švýcarsko-7:4/9:4/6:5/3:5/10:7/7:4/-7.VBaSI-8:3/5:6/6:1/9:2/3:9/-8.SRN-7:6/5:9/8:4/6:4/-9.Slovensko-8:3/7:6/7:6/-10.Švédsko-5:6/2:10/-11.Finsko-8:5/-12.USA-/ Semifinále-J.Korea-Norsko 6:8/Kanada-ČLR 3:4/Finále-ČLR-Norsko 6:5/o3.-J.Korea-Kanada 3:5/

Paralední hokej na ParaZOH-

10. března 2018 v 22:59 Výsledky
A-Itálie-Norsko 2:2+1:0 s.n./Švédsko 2:0/Kanada-Švédsko 17:0/Itálie 10:0/Norsko 8:0/Norsko-Švédsko 3:1/B-J.Korea-Japonsko 4:1/Česko 3:2 v pr./USA-Japonsko 10:0/Česko 10:0/J.Korea 8:0/Česko-Japonsko 3:0/-Semifinále-Kanada-J.Korea 7:0/USA-Itálie 10:1/-Finále-Kanada-USA 1:2 v pr./o3.-Itálie-J.Korea 0:1/o5.-8.-Norsko-Japonsko 6:1/Česko-Švédsko 3:3+3:2 s.n./o5.-6.-Norsko-Česko 5:2/o7.-8.-Švédsko-Japonsko 5:1/

Zítra začnou kolektivní sporty na ParaZOH

9. března 2018 v 20:27 Co bude
Lední hokej bude-A-Norsko/Itálie/Kanada/Švédsko/B-J.Korea/Japonsko/USA/Česko/-Smíšený curling-Norsko/VBASI/Švédsko/ČLR/Švýcarsko/Kanada/J.Korea/Rusko(pod neutrální vlajkou,ale i tak je to pokrok,minule měli Rusové celou paraolympiádu zakázanou a teď mají zakázán stále hokej)/USA/Slovensko/Finsko/SRN/-Tradičně všichni v 1 skupině a pak play-off/