Únor 2018

Program a stránky dalších sportovních her v roce 2018-

27. února 2018 v 5:37 Co bude
Parazimní olympijské hry-10.3. www.pyeongchang2018.com/en/paralympics/schedule 5.4.-Hry Britského společenství www.gc2018.com Jihoamerické hry-26.5.-www.cochabamba2018.bo Středozemní hry-22.6. www.tarragona2018.cat Mikronéské hry-16.7.- www.microgames2018.com Středoamerickokaribské hry-19.7.- www.barranquilla2018.com -Veselé hry neboli homolympiáda-5.8.- www.paris2018.com (Data označují začátky sportovních soutěží na hrách) A ještě budou taky až někdy v srpnu Letní Asijské hry www.asiangames2018.id v Indonésii

Středoevropská liga v odbíjené skončila skupinovou část-

27. února 2018 v 1:56 Výsledky
Muži-1.ACH Lublaň-9/2/-2.Dub-8/3/-3.Mladosť Záhřeb-8/3/-4.-Kamnik-7/4/-5.Lesní Čtvrť-5/6/-6.Kazinbarcika-4/7/-7.Nitra-4/7/-8.Kaštela-4/7/-9.Kraň-3/8/-10.Košice-2/9/-11.Myjava-1/10/-Pole toho jejich debilního bodovacího systému a nerozhodování vzájemných zápasů se vyměnily pozice 2. a 3. a místo pořadí-6.,7,8. to bylo 7.,8.,6.,ale na dvojicích semifinále to nic nemění-ACH Lublaň-Kamnik 1:3/Mládí Záhřeb-Dub(Dob/Aich) 1:3/Finále-Dub-Kamnik 3:1/o3.-Lublaň-Záhřeb 3:1/-Ženy-z nějakých záhadných důvodů nenastopil do soutěže Prostějov,tak se hrálo jen v 10/Takže,nejprve,jak by to dopadlo normálně dle počtu výher a pak vzájemňáků-1.Olomouc-8/1/-2.Békešská Čaba-7/2/-3.Ml.Záhřeb-6/3/-4.VC Strabag Bratislava-5/4/-5.Branik Maribor-5/4/-6.Kamnik-5/4/-7.Nyíregháza-3/6/-8.Slávia EU Bratislava-2/7/-9.Sokol Pošta Dolní Rakousy-2/7/-10.Vásas Obuda Budapešť-2/7/-Oficiálně se prohodily pozice 4 a 5 a místo 8,9,10 to bylo 10,8,9-Takže-semifinále-Olomouc-Maribor 3:1/Békešská Čaba-Mladosť Záhřeb 3:1/Finále-Olomouc-Békešská Čaba 2:3 a je po nadějích na titul/o3.-Záhřeb-Maribor 2:3/-Bratislavanky ze Strabagu přišly tak nespravedlivě o postup/

Hotovo,ZOH je u konce-

25. února 2018 v 8:56 Výsledky
23.Beroušková,39.Hynčicová a další 2 závodnice naši z nějakých záhadných důvodů odmítli postavit do závodu na 30km v běhu na lyžích.

Vodní pólo-kvalifikace ME-muži-

24. února 2018 v 22:18 Výsledky
Rumunsko-Česko 20:5+17:6/Ukrajina-Turecko 8:8+7:10/Polsko-SRN 2:21+6:23/Nizozemí-Litva 28:7+14:6/Gruzie-Izrael 12:1+11:10/Portugalsko-Slovensko 4:16+2:9/Bělorusko-Malta 8:7+9:16/Francie-Švýcarsko 18:1+12:5/

A ještě naši jeli čtyřboby-

24. února 2018 v 2:40 Výsledky
Lepší 4 je po 1.kole 11. a horší 23.-24.,tak ještě 3 kola budou.Ale je to úplně na trus,v televizi to nikde nevysílají,Eurosport i ČT to totálně bojkotují.Ve 2.kole naši klesli na 19. a ti,co byli slabší,se zlepšili na 22.místo,ve 3. na 21. a 24. a tradičně zas do závěrečné 20 nepostoupili./Dále naši vypadli hned v osmifinále v sjezdařských družstvech s Itálií./Pak byl ještě Jakš 8. v hromadném běhu na lyžích na 50km a rovněž 8.Erbanová,v hromadném rychlobruslení,vyhrála 1 ze 2 12členných semifinálových skupin a ve finálové 16 skončila v půlce startovního pole

Paralelní obří slalom žen-

24. února 2018 v 2:34 Výsledky
Kvalifikace-1.Ester Ledecká a postupuje do osmifinále,v play-off taky všechno vyhrála a 1.místo udržela

Nikol Kučerová postoupila do 16,

23. února 2018 v 2:42 Výsledky
v 1.kole skupin skicrossu na ZOH,ale pak už byla až 4.,takže se podělí o 13.-16.místo

Mistrovství západní Asie v házené žen-

22. února 2018 v 3:21 Výsledky
1.Írán-28:15/23:838:16/29:19/43:8/-2.Jordánsko-27:19/32:17/34.23/29:14/-3.Sýrie-27:24/26:18/33.15/-4.Katar-30:30/33:4/-5.Libanon-25:18/-6.Irák/

Tak už dohrály curlingové skupiny-

21. února 2018 v 23:46 Výsledky
Ženy-1.J.Korea-7:6/11:2/5:10/12:5/8:6/7:5/9:6/11:2/9:3/-2.Švédsko-8:6/4:5/8:4/7:6/8:7/9:6/5:4/9:3/-3.VBASI-8:6/8:7/6:5/8:7/4:7/10:3/7:6/-4.Japonsko-6:7/3:8/4:8/10:5/10:5/8:5/-5.ČLR-7:5/7:2/4:10/6:7/10:7/-6.Kanada-10:8/11:3/9:8/8:9/-7.Švýcarsko-6:5/11:2/6:4/-8.USA-7:6/7:6/-9.Rusko-8:7/-10.Dánsko/-Semifinále-J.Korea-Japonsko 8:7/Švédsko-VBASI 10:5/Finále-J.Korea-Švédsko 3:8/o3.-VBASI-Japonsko 3:5/-Muži-1.Švédsko-5:2/10:4/8:6/3:10/7:2/2:7/11:4/7:3/9:5/-2.Kanada-7:9/6:4/6:8/7:6/7:4/8:7/5:3/8:3/-3.USA-10:4/8:4/11:7/5:8/2:8/9:10/9:5/-4.VBASI-6:5/5:11/10:3/6:5/7:6/7:6/-5.Švýcarsko-7:8/7:5/6:5/4:7/9:7/-6.J.Korea-5:7/10:4/8:6/8:9/-7.Norsko-4:6/4:6/10:8/-8.Japonsko-6:5/6:4/-9.Itálie-4:6/-10.Dánsko/-Play-off-4.-5.-VBASI-Švýcarsko 5:9/Semifinále-Švédsko-Švýcarsko 9:3/Kanada-USA 3:5/Finále-Švédsko-USA 7:10/o3.-Kanada-Švýcarsko 5:7/

Mistrovství Evropy a Afriky badmintonových družstev žen a mužů se hrála

19. února 2018 v 2:06 Výsledky
Evropa-muži-A-1.Dánsko/2.Irsko/3.Chorvatsko/4.Izrael/B-1.Anglie/2.Maďarsko/3.Slovensko/4.Grónsko/C-1.SRN/2.Island/3.Lucembursko/4.Ázerbajdžán/D-1.Rusko/2.Bulharsko/3.Španělsko/4.Belgie/E-1.Francie/2.Ukrajina/3.Rakousko/4.Litva/F-1.Polsko/2.Česko/3.Itálie/G-1.Finsko/2.Turecko/3.Estonsko/4.Norsko/5.Lotyšsko/-Čtvrtfinále-Dánsko-Finsko 3:0/Anglie-Polsko 3:0/SRN-Česko 3:1/Rusko-Francie 2:3/Semifinále-Dánsko-SRN 3:1/Anglie-Francie 3:1/Finále-Dánsko-Anglie 3:1/-Ženy-A-1.Dánsko/2.Švédsko/3.Izrael/4.Island/B-1.Španělsko/2.Maďarsko/3.Slovensko/4.Portugalsko/C-1.SRN/2.Ukrajina/3.Irsko/4.Litva/D-1.Rusko/2.Turecko/3.Estonsko/4.Lotyšsko/E-1.Bulharsko/2.Francie/3.Bělorusko/4.Grónsko/F-1.Anglie/2.Polsko/3.Česko/4.Norsko/-Čtvrtfinále-Dánsko-Anglie 3:0/Španělsko-Turecko 3:2/SRN-Francie 3:0/Rusko-Bulharsko 3:1/Semifinále-Dánsko-Rusko 3:1/Španělsko-SRN 2:3/Finále-Dánsko-SRN 3:1/-Afrika-muži-A-1.Mauritius/2.Kamerun/3.Tunisko/B-1.Alžírsko/2.Zambie/3.Pobřeží Slonoviny/C-1.Nigérie/2.Maroko/3.Seychely/D-1.Ghana/2.Egypt/3.Zimbabwe/-Čtvrtfinále-Mauritius-Zambie 3:0/Alžírsko-Kamerun 3:0/Nigérie-Maroko 3:0/Ghana-Egypt 3:2/Semifinále-Mauritius-Alžírsko 1:3/Nigérie-Ghana 3:1/Finále-Alžírsko-Nigérie 3:2/-Ženy-A-1.Nigérie/2.Alžírsko/3.Uganda/B-1.Mauritius/2.Egypt/3.Ghana/4.Zimbabwe/-Semifinále-Nigérie-Egypt 3:2/Mauritius-Alžírsko 3:1/Finále-Nigérie-Mauritius 0:3/

All star cup v ledním hokeji mužů-

17. února 2018 v 20:37 Výsledky
1.Slovenská extraliga-Česká 4:4/Německá-7:4/-1.banková-6:2/-2.Česká-7:6/3.5/-3.SRN-8:6/-4.1.banková/

Čtvrtfinále Alpskojaderského poháru-1.kolo

17. února 2018 v 19:43 Výsledky
Domžale-Brno 64:67+40:78/Děčín-USK Praha 68:78+83:81/Laško-Körmend 82:85+89:81/Levice-Šenčur 77:63+101:63/Semifinále-Laško-Brno/Levice-USK/-Skupiny -A-1.Laško-4/2/-2.USK Praha-3/3/-3.Hallmann Vídeň-3/3/-4.Prievidza-2/4/B-1.Děčín-4/2/-2.Körmend-4/2/-3.Šentjur-2/4/-4.Komárno-2/4/C-1.Brno-4/2/-2.Šenčur-4/2/-3.Klostenneuburg 2/4/-4.Osijek-2/4/D-1.Levice-6/0/-2.Domžale-3/3/-3.Ústí nad Labem-2/4/-4.Štýrský Hradec-1/5/

Vodní pólo-kvalifikace ME žen

17. února 2018 v 19:34 Výsledky
Zápasy play-off-Česko-Chorvatsko 6:9+9:14/Slovensko-Turecko 11:11+9:10/Izrael-Portugalsko 14:10+11:9/Srbsko-Ukrajina 10:8+6:1/SRN-Rumunsko 22:14+6:9/Francie-Švýcarsko 19:1+16:3/

PMEZ halových pozemních hokejistů se hraje-

16. února 2018 v 20:03 Výsledky
Ve 3.skupině hraje Slavia Praha-A-Slavia(ČMS)-Šenkvice(SLK) 4:1/Soroksari(MAĎ) 10:1/Gaziantep 1:1/Gaziantep(TRE)-Šenkvice 5:3/Soroksari 9:4/Šenkvice-Soroksari 2:0/B-Vinica(UKR)-Lousada(PTU) 4:0/Lipovci(SLO) 8:0/Cardiff 5:2/Lousada(PTU)-Cardiff(WAL) 12:2/Lipovci 3:0/Lipovci(SLO)-Cardiff(WAL) 2:2/-Skupina o 1.-4.-Slavia-Vinica 5:3/Lousada 7:4/Gaziantep-Lousada 3:3/Vinica 5:1/5.-8.-Šenkvice-Lipovci 3:2/Cardiff 2:2/Cardiff-Soroksari 6:5/Soroksari-Lipovci 7:4/-1.Slavia-5/2.Gaziantep-4/3.Vinica-2/4.Lousada-1/-5.Šenkvice-5/6.Cardiff-4/7.Soroksari-2/8.Lipovci-1/

A po smíšených dvojicích,začly v curlingu i mužské a ženské čveřice-

14. února 2018 v 20:30 Výsledky
Muži-Švédsko-Dánsko 9:5/J.Korea 7:2/USA 10:4/VBASI 8:6/Kanada-Itálie 5:3/VBaSI 6:4/J.Korea 7:6/Norsko 7:4/USA-J.Korea 11:7/Dánsko 9:5/Itálie-Švýcarsko 7:4/USA 10:9/VBaSI-Švýcarsko 6:5/Japonsko 6:5/Japonsko-Norsko 6:4/Norsko-J.Korea 7:5/Dánsko-Itálie 6:4/Švýcarsko-Japonsko 6:5/Dánsko 9:7/-Ženy-Japonsko-USA 10:5/Dánsko 8:5/J.Korea 7:5/VBaSI-Rusko 10:3/ČLR 8:7/USA-VBASI 7:4/Rusko-ČLR 7:6/Švédsko-Dánsko 9:3/Rusko 5:4/Kanada 7:6/Dánsko-Kanada 9:8/ČLR-Švýcarsko 7:2/Švýcarsko-USA 6:5/J.Korea-Švýcarsko 7:5/Kanada 8:6/

Muži už taky začli lední hokej na ZOH-

14. února 2018 v 18:39 Výsledky
B-Slovinsko-USA 3:2 v pr./Slovensko 2:2+2:1 s.n./Slovensko-Rusko 3:2/Rusko-Slovinsko 8:2/USA 4:0/USA-Slovensko 2:1/-1.Rusko-2/1/-2.Slovinsko-2/1/-3.USA-1/2/-4.Slovensko-1/2//A-Česko-J.Korea 2:1/Kanada 2:2+2:1 s.n./Švýcarsko 4:1/Kanada-Švýcarsko 5:1/J.Korea 4:0/Švýcarsko-J.Korea 8:0/C-Švédsko-Norsko 4:0/SRN 1:0/Finsko 3:1/Finsko-Norsko 5:1/SRN 5:2/SRN-Norsko 1:1+3:0 s.n./-5.-12.-A-Finsko-J.Korea 5:2/B-Slovinsko-Norsko 1:2 v pr./C-USA-Slovensko 5:1/D-Švýcarsko-SRN 1:2 v pr./-Čtvrtfinále-Švédsko-SRN 3:4 v pr./Česko-USA 2:2+1:0 s.n./Rusko-Norsko 6:1/Kanada-Finsko 1:0/Semifinále-Česko-Rusko 0:3/Kanada-SRN 3:4/Finále-Rusko-SRN 4:3 v pr./o3.-Česko-Kanada 4:6/

V dubnu budou Hry Britského společenství-

13. února 2018 v 2:11 Výsledky
Košíková-muži-A-Austrálie/Nigérie/Nový Zéland/Kanada/B-Anglie/Kamerun/Indie/Skotsko/-Ženy-A-Austrálie/Kanada/Anglie/Mozambik/B-Nový Zéland/Jamajka/Indie/Malajsie/-Plážová odbíjená-muži-A-Austrálie/Trinidad a Tobago/Svatý Kryštof a Nevis/Fidži/B-Kanada/Skotsko/Šrí Lanka/Sierra Leone/C-Anglie/Nový Zéland/Kypr/Mozambik/-Ženy-A-Austrálie/Skotsko/Grenada/Kypr/B-Kanada/Anglie/Trinidad a Tobago/Fidži/C-Nový Zéland/Vanuatu/Singapur/Rwanda/-Rugby7-Muži-A-JAR/Skotsko/Papua-Nová Guinea/Malajsie/B-Anglie/Austrálie/Západní Samoa/Jamajka/C-Nový Zéland/Kanada/Keňa/Zambie/D-Fidži/Wales/Uganda/Šrí Lanka/-Ženy-A-Nový Zéland/Kanada/JAR/Keňa/B-Austrálie/Fidži/Anglie/Wales/-Pozemní hokej-Muži-A-Austrálie/Nový Zéland/Kanada/JAR/Skotsko/B-Indie/Anglie/Malajsie/Pákistán/Wales/-Ženy-A-Anglie/Indie/JAR/Malajsie/Wales/B-Austrálie/Nový Zéland/Skotsko/Kanada/Ghana/Netball žen-A-Austrálie/Jamajka/JAR/Barbados/Fidži/Severní Irsko/B-Nový Zéland/Anglie/Malawi/Wales/Skotsko/Uganda/ gc2018.com Mimo HBSN je ještě předtím mistrovství BSN-Rugby league 9-Muži do 23 let-A-1.Austrálie-24:4/36:0/30:0/-2.Fidži-14:10/12:4/-3.Skotsko-24:0/-4.Wales/B-1.Tonga-22:8/12:6/20:12/2.Západní Samoa-28:10/16:14/3.Anglie-12:4/-4.Papua-Nová Guinea/Semifinále-Austrálie-Západní Samoa 18:10/Tonga-Fidži 22:6/5.-8.-Skotsko-Papua-Nová Guinea 16:14/Anglie-Wales 8:10/Finále-Austrálie-Tonga 14:8/o3.-Z.Samoa-Fidži 20:6/o5.-Skotsko-Wales 16:10/o7.-Anglie-PNG 0:14/-Ženy-A-1.Austrálie-26:4/24:0/-2.Západní Samoa-24:6/-3.Fidži/B-1.Tonga-12:4/8:4/-2.Cookovy ostrovy-20:12/-3.Kanada/Semifinále-Austrálie-Cookovy ostrovy 14:8/Tonga-Z.Samoa 0:20/o5.-Fidži-Kanada 12:16 v pr./Finále-Austrálie-Západní Samoa 14:8/o3.-Tonga-Cookovy ostrovy 0:20/-Paraverze asi jen mužů nebo smíšených družstev,těžko říct-Austrálie-Nový Zéland 6:0+0:0/Zbytek Britského společenství národů 8:0+4:0/Nový Zéland-ZBSN 4:0+0:0/Finále-Austrálie-Nový Zéland 0:0-dál se neprodlužovalo a rozhodlo lepší pořadí ve skupině./

ZOH-lední hokej žen-

13. února 2018 v 1:58 Výsledky
A-1.Kanada-2:1/4:1/5:0/-2.USA-3:1/5:0/-3.Finsko-5:1/-4.Rusko/B-5.Švýcarsko-2:1/3:1/8:0/-6.Švédsko-2:1/8:0/-7.Japonsko-4:1/-8.Korea/-Play-off-3.-6.-Finsko-Švédsko 7:2/Rusko-Švýcarsko 6:2/Semifinále-Kanada-Rusko 5:0/USA-Finsko 5:0/Finále-Kanada-USA 2:2+2:3 s.n./o3.-Finsko-Rusko 3:2/o5.-8.-Švýcarsko-Korea 2:0/Švédsko-Japonsko 1:2 v pr./o5.-Švýcarsko-Japonsko 1:0/o7.-Švédsko-Korea 6:1/

Na ZOH máme zatím

12. února 2018 v 20:01 Výsledky
1 stříbrnou a 1 bronzovou,z biatlonu mužů a žen, sprintu,ale v 60členném finále všichni naši tradičně zmastili střelbu a poklesli mnohem níže,v ženách i mužích.Pak byla Samková 3.v snowboardcrossu a 1.Ester Ledecká v suberobřím slalomu na lyžích

Netballový turnaj 4 zemí-

11. února 2018 v 15:48 Výsledky
Skupina-1.Hong-kong-43:32/36:40/48:38/-2.Irsko-40:26/35:32/-3.Singapur-44:44/-4.Grenada/-Finále-Hong-kong-Irsko 27:31/o3.-Singapur-Grenada 44:52/