Prosinec 2017

3.1.2018 začne juniorské béčkové MS v curlingu mužů i žen-

31. prosince 2017 v 22:49 Výsledky
Muži-A-Francie/Slovinsko/Španělsko/SRN/Itálie/Finsko/Austrálie/B-Polsko/Kazachstán/Turecko/Dánsko/Maďarsko/Nizozemí/Japonsko/Nový Zéland/C-Česko/ČLR/Slovensko/Rusko/Lotyšsko/Hong-kong/Anglie/Rakousko/-Ženy-A-Česko/Norsko/Rumunsko/Maďarsko/Anglie/Itálie/Austrálie/B-Polsko/Slovinsko/Turecko/Lotyšsko/Španělsko/Finsko/Estonsko/C-Slovensko/Kazachstán/ČLR/Dánsko/Japonsko/Rakousko/SRN/Nový Zéland/-Výsledky-Muži-A-Finsko-Francie 7:6/SRN-Španělsko 5:3/Itálie-Austrálie 9:2/Španělsko-Slovinsko 9:3/B-Maďarsko-Kazachstán 5:2/Japonsko-Dánsko 7:6/Nizozemí-Polsko 6:2/Nový Zéland-Turecko 5:4/C-ČLR-Anglie 7:5/Hong-kong-Česko 10:7/Lotyšsko-Rusko 5:4/Slovensko-Rakousko 8:4/-Ženy-A-Česko-Rumunsko 11:1/Anglie-Austrálie 8:3/Itálie-Maďarsko 5:4/Norsko-Rumunsko 12:3/B-Turecko-Polsko 8:3/Slovinsko-Estonsko 9:2/Lotyšsko-Finsko 6:3/Polsko-Španělsko 11:0/C-ČLR-Rakousko 14:2/Dánsko-Kazachstán 6:5/SRN-Japonsko 8:6/Nový Zéland-Slovensko 9:3/

Hopmanův pohár-

31. prosince 2017 v 21:01 Výsledky
A-1.SRN-2:1/2:1/3:0/-2.Belgie-3:0/3:0/-3.Austrálie-2:1/-4.Kanada/B-1.Švýcarsko-3:0/3:0/3:0/-2.USA-2:1/2:1/-3.Rusko-2:1/-4.Japonsko/-Finále-SRN-ŠKF 1:2/

Středoevropské mistrovství v juniorské odbíjené-

29. prosince 2017 v 22:12 Výsledky
Muži1999-A-1.Česko-3:0/3:0/-2.Rakousko-2:1/-3.Chorvatsko/B-1.Slovinsko-3:0/2:1/3:0/-2.Izrael-2:1/3:0/-3.Maďarsko-2:1/-4.Slovensko/-Semifinále-Česko-Izrael 3:0/Slovinsko-Rakousko 3:0/Finále-Česko-Slovinsko 3:2/o3.-Rakousko-Izrael 3:2/-Skupina o 5.-7.-Slovensko-Chorvatsko 3:2/Maďarsko 3:2/Maďarsko-Chorvatsko 3:1/-Muži2001-A-1.Česko-3:0/3:0/-2.Rakousko-2:1/-3.Maďarsko/B-1.Slovensko-2:1/3:0/-2.Izrael-2:1/-3.Chorvatsko/-Play-off-1.-6.-Rakousko-Chorvatsko 3:0/Izrael-Maďarsko 3:2/Semifinále-Česko-Izrael 3:0/Slovensko-Rakousko 3:1/-Finále-Česko-Slovensko 3:2/o3.-Izrael-Rakousko 2:3/o5.-Maďarsko-Chorvatsko 3:1/-Ženy2000-hrají jen skupinově a na 3 vítězné na rozdíl od ostatních kategoriích,kde základní skupiny hrají jen na 3 celkové sety/-Slovensko-Česko 3:1/Chorvatsko 3:0/Rakousko 3:1/Maďarsko 3:0/Slovinsko-Slovensko 3:0/Česko 3:1/Chorvatsko 3:0/Rakousko 3:1/Maďarsko 3:0/Česko-Chorvatsko 3:2/Rakousko 3:0/Maďarsko 3:0/Chorvatsko-Rakousko 3:2/Maďarsko 3:1/Maďarsko-Rakousko 3:0/-Ženy2002-A-1.Česko-2:1/3:0/-2.Slovensko-3:0/-3.Rakousko/B-1.Chorvatsko-1:2/3:0/3:0/-2.Slovinsko-1:2/3:0/-3.Maďarsko-2:1/-4.Izrael/-Semifinále-Česko-Slovinsko 3:2/Chorvatsko-Slovensko 3:1/Finále-Česko-Chorvatsko 1:3/o3.-Slovensko-Slovinsko 0:3/-Skupina o 5.-7.-Maďarsko-Rakousko 3:0/Izrael 3:0/Izrael-Rakousko 3:1/-Pořadí-M2001-1.Česko/2.Slovensko/3.Rakousko/4.Izrael/5.Maďarsko/6.Chorvatsko/-M1999-1.Česko/2.Slovinsko/3.Rakousko/4.Izrael/5.Slovensko/6.Maďarsko/7.Chorvatsko/-Ž2002-1.Slovinsko/2.Slovensko/3.Chorvatsko/4.Česko/5.Maďarsko/6.Izrael/7.Rakousko/-Ž2000-1.Slovinsko/2.Slovensko/3.Česko/4.Chorvatsko/5.Maďarsko/6.Rakousko/

Fantastický úspěch ve skocích na lyžích-

28. prosince 2017 v 5:10 Výsledky
Viktor Polášek 2.v Kontinentálním poháru./A ve sjezdovém lyžování ještě větší úspěch-Elese Sommerová vyhrála slalom FIS v Seefeldu a další den závodili muži a Kryštof Krýzl byl 2.

Sparkaßen Cup v Merzigu-házenkářů do 18let

28. prosince 2017 v 0:43 Výsledky
A-Island-Sársko 31:24/Polsko 31:23/Nizozemí 31:25/Polsko-Nizozemí 29:27/Sársko 29:29/Nizozemí-Sársko 27:26/B-SRN-Itálie 25:18/Švýcarsko 29:19/Bělorusko 31:18/Bělorusko-Švýcarsko 25:25/Itálie-Švýcarsko 26:25/-Semifinále-Island-Itálie 33:17/SRN-Polsko 34:29/-o5.-8.-Nizozemí-Bělorusko 21:36/Švýcarsko-Sársko 30:19/o5.-Švýcarsko-Bělorusko 22:19/o7.-Nizozemsko-Sársko 28:31/Finále-Island-SRN 21:20/o3.-Polsko-Itálie 34:28/

Turnaj vodních pólistů v Maroku-

27. prosince 2017 v 22:07 Výsledky
A-Avenir Sportif de la Marsa(TUN)-Wydad Riadhi Staifi(ALŽ) 22:5/Rabat 16:14/WAC 21:13/USCM Rabat(MRK)-Wydad AC (MRK)10:5/WRS 11:6/WAC-WRS 12:11/B-CN Caballa(ŠPA)-Raja CA(MRK) 24:4/Bizertin 11:10/Maroko,,20" 15:9/Maroko,,20"-SN Bizertin(TUN) 14:12/Raja 21:9/Bizertin-Raja 16:6/-Semifinále-Marsa-Maroko,,20" 8:10/Caballa-Rabat 12:8/Finále-Caballa-Maroko,,20" 9:9+5:4 pen.

Takže,kromě toho MS v rollerderby žen bude příští rok i MS mužů-

26. prosince 2017 v 20:53 Co bude
skupiny budou-A-USA/Belgie/Japonsko/Nizozemí/Portoriko/B-Anglie/Švédsko/Chile/Španělsko/C-Austrálie/Skotsko/Kolumbie/Itálie/D-Kanada/Mexiko/SRN/Polsko/E-Francie/Finsko/Irsko/Filipíny/F-Argentina/Wales/Dánsko/Nový Zéland/-Do play-off postoupí jen 8,takže po skupinách bude čtvrtfinále./A v ženách bude 38 družstev,ale nebude se hrát skupinově,ale jen nahodile si každý tým zahraje 2 zápasy,naše s Japonskem a Filipínami a pak 32 postoupí do play-off/A kromě tradičních států a částí států bude v ženách i reprezentace původních národů Ameriky,Nového Zélandu a možná i Austrálie pod názvem Indigenous. www.rollerderbyworldcup.com -stránka žen a http://mrdwc.com -stránka mužů.Muži začnou 5.4.2018 v Barceloně a ženy 1.2.2018 v Manchesteru

MS ConIFA v kopané mužů 2018-

25. prosince 2017 v 23:11 Co bude
Plánovaní účastníci-A-Barawa(jihozápadní Somálsko)/C-Matabeleland(část Zimbabwe)/D-Kabýlie(část Alžírska)/B-Tibet/A-Tamilský Ílám/D-Japonští Korejci/D-Pandžáb/B-Abcházie/C-Padánie(severní Itálie)/B-Severní Kypr/D-Západní Arménie(turecká část Arménie,ale reprezentanti jsou většinou potomci utečenců z dob genocidy)/A-Man/B-Felvidék(Slovenští Maďaři to mají být,ale většinou mají slovenská a rusínská příjmení v maďarské transkripci)/C-Sekulská země(Rumunští Maďaři)/A-Kaskádie(pohraničí USA a Kanady)/C-Kiribati/-Začne to 31.5. v Londýně/

ME v nohejbalu organizace FIFTA

24. prosince 2017 v 4:31 Výsledky
Se letos hrálo v Rumunsku,Rumunsko vyhrálo téměř všechny kategorie,kromě 1,kterou vyhrálo Moldavsko,což byli jednotlivci muži a dále se hrálo-dvojice a trojice mužů,rovněž tyto 3 kategorie v ženách a pak ještě smíšené dvojice a trojice-čili asi 2 muži a 1 žena byli v té trojici nebo i naopak a dále byly i juniorské kategorie do 21 let-muži1/2/3/+smíšené 2/3/-samostatné ženy v juniorkách nebyly./Naši tuto organizaci bojkotují,hrají jen na stránkách FUTNET,ale Slováci to hráli a získali 2 stříbra a 2 bronzy-stříbro-junioři 3+smíšené juniorské 3/bronz-smíšené juniorské 2+mužské 3

Příští rok budou Středoamericko-karibské hry-

24. prosince 2017 v 1:18 Co bude
V baseballu mužů budou hrát-Nikaragua/Panama/Kolumbie/Kuba/Dominikánská republika/Mexiko/Portoriko/Venezuela/

České soutěže v americkém fotbalu-

23. prosince 2017 v 4:08 Co bude
mužů znají složení na příští sezónu-1.liga-Západ-Plzeň(Pilsen)/Příbram/Praha(Prague) Lions/Praha(Prague) Black Panthers/-Východ-Ostrava Steelers/Pardubice Stallions/Brno Aligators/Brno Sígrs/-2.liga-Hradec Králové/Prague Hippos/Prague Mustangs/Přerov Mammoths/Vysočina Gladiators(Jihlava)/-3.liga-Západ-Budweis Hellboys/East Bohemia Bucks/Prague Black Panthers2/Trutnov Rangers/-Východ-Šumperk/Třinec/Vratislav 2/Zlín/-4.liga-Karlovy Vary/Liberec/Most/Tábor/Teplice/

Tak už jen El Niňo Praha

22. prosince 2017 v 2:43 Výsledky
zůstalo v evropských stolnětenisových pohárech,z našich týmů a to,v poháru ETTU mužů,kde si zahrají s belgickým Hobokenem,ale z ženské Euroligy mistrů jde ještě do oprav do poháru ETTU Hodonín a v mužích Ostrava /-Čtvrtfinále LM mužů-Orenburg(RUS)-Roskilde(DÁN) 3:0+3:0/Sporting Lisabon(PTU)-Romagne(FRA) 3:1+2:3/Saarbrücken(SRN)-Ochsenhausen(SRN) 3:2+1:3/UMMC Jekatěrinburg(RUS)-Düsseldorf(SRN) 0:3+2:3/Semifinále-Orenburg-Sporting/Ochsenhausen-Düßeldorf/-ELM žen-ČF-Tarnobrzeg(POL)-Linec/Froschberg(RAK) 1:3/1:3/Lille(FRA)-Dr. ČASL Záhřeb(CHOR) 0:3+1:3/Büyüksehir Belediespor(TRE)-Saint-Quentinois(FRA) 3:0+3:1/Székszárd(MAĎ)-Východní Berlín(SRN) 3:2+0:3/-Semifinále-Tarnobrzeg-Časl/Bursa-Východní Berlín/-V pohárech ETTU čekají 3.týmy ze skupin LM na vítěze 4 dvojic ,takže-ČF-poháru ETTU mužů-Dzialdowo(POL)-Vítěz-Hoboken(BLG)/El Niňo Praha(ČMS)2:3+0:3/ČF-3:1+ /TTC Ostrava(ČMS)-Cajasur Priego(ŠPA)/Angers(FRA) 0:3+0:3/ČF-0:3+/Chartres(FRA)-Stockerau(RAK)/Hontianské Trsťany-Dudince(SLK) 3:2+3:0/ČF-3:1+3:1/Cergy Pontoise(FRA)-Taverzo(NIZ)/Istres(FRA) 3:0+0:3 na zápasy-11:13 na sety/ČF-1:3+/-Ženy-Hodonín(ČMS)-Méty(FRA)/Arteal Santiago de Compostela(ŠPA) 3:0+3:0/ČF-2:3+/Driburg(SRN)-Luč-Vladimír(RUS)/Taganrog(RUS) 0:3+0:3/ČF-1:3+/Cartageňa(ŠPA)-Girbau(ŠPA)/Dumbravita(RUM) 3:0+3:0/ČF-1:3+/Grand Quevilly(FRA)-Budaörsi(MAĎ)/Etival Clairefomntaine(FRA) 2:3+3:2 n.z.,19:19 na sety,Francouzky vyhrály o 5 bodů celkem/ČF-3:2+/


MS v bandy žen 2018

19. prosince 2017 v 2:19 Co bude
Píšou,kdo bude hrát-A-Finsko/Švédsko/USA/Švýcarsko/B-Rusko/ČLR/Norsko/Estonsko/

Tenisová extraliga smíšených družstev ČR se hraje-

18. prosince 2017 v 13:40 Výsledky
O postup do 6-Říčany-Pardubice 6:1/Liberec-Jihlava 5:4/-Skupiny o 1.6.-A-Sparta Praha-1.ČLTK Praha 6:3/Liberec 5:1/1.ČLTK-Liberec 6:3/B-Prostějov-Přerov 6:3/Říčany 5:2/Přerov-Říčany 5:4/-Finále-Prostějov-Sparta 5:1/-o7.-8.-Pardubice-Jihlava 5:2/Baráž-Jihlava-Severní Čechy 4:5/

Takže,předtím na těch Pacifických minihrách,ta plážová odbíjená byla jen kvalifikací Her Britského společenství a samostatné turnaje Pacifických miniher hráli až poté-

15. prosince 2017 v 6:20 Výsledky
Ženy-A-1.Vanuatu-2:0/2:0/2:0/2:0/-2.Šalamounovy ostrovy-2:0/2:0/2:0/-3.Tuvalu-1:2/2:0/-4.Tahiti(T+T)-1:2/-5.Tahiti(M+Q)-by to bylo podle vzájemných,podle toho jejich systému bylo pořadí místo 3./4./5.-4./5./3.-,ale je to 1,protože do play-off stejně postupovaly jen 2 celky/B-1.Papua-Nová Guinea-2:0/2:0/2:0/-2.Fidži-2:0/2:0/-3.Guam-2:1/-4.Kiribati/-Semifinále-Vanuatu-Fidži 2:0/Papua-Nová Guinea-Šalamounovy ostrovy 0:2/Finále-Vanuatu-Šalamounovy ostrovy 2:0/o3.-Papua-Nová Guinea-Fidži 0:2/-Muži-A-1.PNG-2:0/2:0/2:0/-2.Šalamounovy o.-2:0/2:0/-3.Cookovy o.-2:1/-4.Palau/B-1.Fidži-2:1/2:0/2:0/-2.Západní Samoa-2:0/2:0/-3.Kiribati-2:0/-4.Tahiti1/-C-1.Vanuatu-2:0/2:0/2:0/-2.Tonga-2:0/2:1/-3.Tahiti2-2:1/-4.Tuvalu/-1.-6.-Vanuatu-Západní Samoa 1:2/Šalamounovy ostrovy-Tonga 0:2/-Semifinále-Papua-Nová Guinea-Tonga 2:1/Fidži-Západní Samoa 1:2/-Finále-PNG-Západní Samoa 2:1/o3.-Fidži-Tonga 2:0/

A ještě netball hráli na Pacifických minihrách-

14. prosince 2017 v 19:00 Výsledky
Tradičně jen v ženách-1.Papua-Nová Guinea-Vanuatu 76:26/Šalamounovy ostrovy 73:47/Tonga 71:62/2.Tonga-Vanuatu 75:37/Šalamounovy ostrovy 73:44/3.Šalamounovy ostrovy-4.Vanuatu 63:46/

Světová juniorská výzva ledních hokejistů-

14. prosince 2017 v 9:08 Výsledky
A-1.Česko-4:2/5:2/-2.USA-2:1/-3.Západní Kanada/B-1.Rusko-5:1/3:2/-2.Východní Kanada-4.3/-3.Švýcarsko/-Play-off-1.kolo-USA-ŠKF 3:1/Východní Kanada-Západní Kanada 3:4 v pr./Semifinále-Česko-Západní Kanada 1:5/Rusko-USA 0:5/Finále-USA-Západní Kanada 1:5/o3.-Česko-Rusko 4:2/o5.-Východní Kanada-Švýcarsko 3:2 v pr./

Pohár celního svazu v sálové kopané

14. prosince 2017 v 9:04 Výsledky
A-1.Brest-4:2/1:1/-2.Rusko-4:2/-3.Krásnaja Gorka(místo původně plánovaného Kyrgyzstánu)/B-1.Bělorusko-6:1/3:4/-2.Arménie-7:2/-3.Kazachstán/-Semifinále-Brest-Arménie 1:1+1:2 pen./Bělorusko-Rusko 3:1/Finále-Bělorusko-Arménie 3:0/

Futsal na Středoamerických hrách-

14. prosince 2017 v 8:59 Výsledky
Muži-Panama-Kostarika 1:0/Nikaragua 3:2/Honduras 6:4/Nikaragua-Honduras 7:1/Kostarika-Honduras 7:2/Nikaragua 5:2/-Finále-Panama-Kostarika 4:0/o3.-Nikaragua-Honduras 2:2+3:1 pen./-Ženy-1.Kostarika-2.Nikaragua 8:0/1:1+2:0 pen./5:1/-Panama se vzdala účasti/