Listopad 2017

Další výsledky Bolívarských her

Včera v 3:10 Výsledky
Košíková žen-Kolumbie-Chile 68:20/Bolívie 79:46/Paraguay 79:45/Dominikánská republika-Bolívie 75:58/Paraguay 66:60/Venezuela 70:52/Chile-Bolívie 69:58/Paraguay 64:58/Venezuela 58:54/Bolívie-Venezuela 76:47/Paraguay 62:61/-Rugby7-ženy-skupina-1.Kolumbie-38:0/35:5/33:0/-2.Peru-21:17/14:12/-3.Paraguay-24:17/-4.Venezuela/-Semifinále-Kolumbie-Venezuela 33:0/Peru-Paraguay 0:30/Finále-Kolumbie-Paraguay 12:7/o3.-Peru-Venezuela 19:7/-Muži-Chile-Kolumbie 24:0/Venezuela 38:0/Peru 40:0/Paraguay 29:7/Paraguay-Kolumbie 17:7/Venezuela 24:0/Kolumbie-Peru 47:0/Venezuela-Peru 19:0/Kolumbie 17:12/Peru-Paraguay 20:12-Semifinále-Chile-Kolumbie 26:5/Paraguay-Venezuela 19:5/Finále-Chile-Paraguay 24:5/o3.-Venezuela-Kolumbie 5:12/-Baseball-muži-Kolumbie-Panama 2:0/Salvador 7:2/Peru 8:0/Venezuela-2:0/Venezuela-Salvador 5:1/Peru 16:0/Panama-Salvador 9:4/Peru 17:0/-Odbíjená mužů do 23let-A-Venezuela-Peru 3:1/Chile 3:2/Dominikánská republika 3:2/Chile-Dominikánská republika 3:0/Dominikánská republika-Peru 3:0/Peru-Chile 3:1/B-Ekvádor-Panama 3:0/Bolívie 3:0/Kolumbie-Panama 3:0/Bolívie 3:0/Ekvádor 3:0/Bolívie-Panama 3:1/-Semifinále-Venezuela-Ekvádor 3:0/Kolumbie-Chile/-Házená-muži-Chile-Bolívie 49:8/Peru 37:14/Kolumbie-Bolívie 51:17/Venezuela-Peru 45:22/-Ženy-Kolumbie-Bolívie 50:3/Peru 41:13/Chile-Peru 47:14/Venezuela 33:21/Paraguay-Bolívie 69:7/Venezuela 41:22/-Futsal-muži-Venezuela-Bolívie 2:0/Panama 4:0/Peru-Bolívie 4:1/Ekvádor 4:2/Kolumbie-Panama 5:0/

EP klubů žen v metané se hrál-

Úterý v 20:34 Výsledky
Skupiny-A-1.Mehring(SRN)-13 bodů/2.Büblingshausen(SRN)-12/3.Peiting(SRN)-12/4.Stegen(ITÁ)-10/5.Vornholz(RAK)-9/6.Rottendorf-Seiwald(RAK)-8/7.Stožice(ČMS)-4/8.Pražák(ČMS)-2/9.Zug(ŠVÝ)-2/B-1.Kühbach(SRN)-14/2.Außernzell(SRN)-13/3.Bregenz(RAK)-12/4.Moritzing-Seiwald(ITÁ)-11/5.Gratkorn(RAK)-8/6.Raika(ITÁ)-6/7.Zweisimmen/Rigi(ŠVÝ)-4/8.Brest+Hrodno(BRS)-2/9.Včelná(ČMS)-2/-Výsledky zápasů skupin nepíšou./A pak bylo play-off prapodivným systémem,napřed normálně o umístění 1. s 1./2.s 2. atd.,ale pak nějak náhodně a když ten níž umístěný porazil toho výše,tak přebral do dalšího kola jeho pozici,kde zas hráli 1.-2./3.-4. atd. dle tohoto pořadí a tak to pořád opakovali a zahráli si tak po skupinách 7 kol celkem/-Takže-1.rozřazovací kolo-1.-2.-Mehring-Kühbach 18:10/3.-4.-Büblingshausen-Außernzell 29:3/5.-6.-Bregenz-Peiting 22:8/7.-8.-Moritzing-Stegen 20:12/9.-10.-Vornholz-Gratkorn 13:9/11.-12.-Raika-Rottendorf 15:11/13.-14.-Stožice-Rigi 18:12/15.-16.-Pražák-Brest 16:6/17.-18.-Včelná-Zug19:10/-2.kolo-1.-3.-Mehring-Büblingshausen 23:3/2.-5.-Kühbach-Bregenz 22:6/4.-7.-Außernzell-Moritzing 15:17/6.-9.-Peiting-Vornholz 16:10/8.-11.-Stegen-Raika15:13/10.-13.-Gratkorn-Stožice 16:6/12.-15.-Rottendorf-Pražák 17:13/14.-17.-Rigi-Včelná 21:7/16.-18.-Brest-Zug 20:16/-3.kolo-1.-2.-Mehring-Kühbach 3:22/3.-4.-Büblingshausen-Moritzing 17:15/5.-6.-Bregenz-Peiting 3:17/7.-8.-Außernzell-Stegen 21:7/9.-10.-Vornholz-Gratkorn 12:16/11.-12.-Raika-Rottendorf 25:5/13.-14.-Stožice-Rigi 13:11/15.-16.-Pražák-Brest 21:3/17.-18.-Včelná-Zug 11:17/-4.k.-1.-3.-Bübl.-Küh. 22:10/2.-5.-Mehr.-Peit. 13:13/4.-7.-Mor.-Auß. 7:21/6.-9.-Breg.-Gratk. 13:13/8.-11.-Steg.-Rai. 9:22/10.-13.-Vorn.-Stož. 26:8/12.-15.-Rott.-Praž. 8:20/14.-17.-Rig.-Zug 15:15/16.-18.-Br./Hr.-Včel. 11:15/5.K.-o1.-Büb.-Mehr. 16:6/o3.-Küh-Auß. 8:14/o5.-Peit.-Breg. 9:19/o7.-Moritz.-Raika 18:12/o9.-Grat.-Vorn. 17:9/o11.-Steg.-Praž. 13:9/o13.-Stožice-Rigi 13:16/o15.-Rott.-Včel. 22:8/o17.-Zug-Brest 15:11/-6.K.-1.-3.-Büb.-Auß. 16:8/2.-5.-Mehr.-Breg. 12:20/4.-7.-Küh.-Mor.24:8/6.-9.-Peit.-Grat. 22:12/8.-11.-Rai.-Steg. 23:3/10.-13.-Vornh.-Rigi 17:9/12.-15.-Praž.-Rott. 19:13/14.-17.-Stož.-Zug 13:15/16.-18.-Včel.-Brest 16:6/ -POSLEDNÍ KOLO-7.-Finále-Büblingshausen-Bregenz 3:17+20:10=23:27/o3.-Außernzell-Kühbach 11:13+18:8=29:21/Zbytek hráli na 1 zápas-o5.-Mehr.-Peit. 14:12/o7.-Mo./Se.- Raika 19:3/o9.-Grat.-Vornh. 11:11/o11.-Stegen-Pražák 13:6/o13.-Rigi-Zug 3:19/o15.-Rott./Seiw.-Včelná 13:13/o17.-Stožice-Brest/Hrodno 13:9/

24.11.začne MS v kolové v Dornbirnu-

Pondělí v 21:09 Co bude
Elitní skupina-Rakousko/Belgie/Česko/Francie/SRN/Švýcarsko/ a 2.-Lichtenštejnsko/Maďarsko/Arménie/Malajsie/Japonsko/Hong-kong/Kanada/

Junosť Minsk,Nomád Astana,Renon a Sheffield

Neděle v 23:57 Výsledky
budou ve final 4 Kontinentálního poháru IIHF

MS žen a juniorů do 21let v nohejbalu-

Neděle v 19:06 Výsledky
Ženy1-A-1.Maďarsko-2:0/2:0/2:0/2:0/-2.Rumunsko-2:0/2:0/2:0/-3.Kolumbie-2:0/2:0/-4.Irák-2:1/-5.Polsko/B-1.Švýcarsko-2:0/2:0/2:0/2:0/-2.Česko-2:0/2:0/2:0/-3.Slovensko-2:0/2:0/-4.Dánsko-2:0/-5.Itálie/-Play-off-1.-6.-Rumunsko-Slovensko 2:1/Česko-Kolumbie 2:0/-o5.-6.-Slovensko-Kolumbie 2:0/-Semifinále-Maďarsko-Česko 2:1/Švýcarsko-Rumunsko 2:0/Finále-Maďarsko-Švýcarsko 2:1/o3.-Česko-Rumunsko 2:0/-7.-10.-Irák-Itálie 0:2/Dánsko-Polsko 2:1/o7.-Dánsko-Itálie 2:0/o9.-Irák-Polsko 1:2/-2-A-1.Česko-2:0/2:0/2:0/2:0/-2.Švýcarsko-2:0/2:0/2:0/-3.Rumunsko-2:0/2:1/-4.Irák-2:1/-5.Kolumbie/B-1.Maďarsko-2:0/2:0/2:0/-2.Slovensko-2:0/2:0/-3.Dánsko-2:0/-4.Itálie/-1.-6.-Švýcarsko-Dánsko 2:0/Slovensko-Rumunsko 0:2/o5.-Slovensko-Dánsko 2:0/Semifinále-Česko-Rumunsko 2:0/Maďarsko-Švýcarsko 2:0/Finále-Česko-Maďarsko 2:0/o3.-Švýcarsko-Rumunsko 2:0/-Skupina o 7.-9.-se započtením vzájemného ze skupiny-7.Irák-Itálie 2:0/8.Kolumbie-9.Itálie 2:0/-3-A-1.Česko-2:0/2:0/2:0/2:0/-2.Švýcarsko-2:0/2:0/2:0/-3.Rumunsko-2:1/2:0/-4.Irák-2:1/-5.Kolumbie/B-1.Slovensko-2:0/2:0/2:0/-2.Maďarsko-2:0/2:0/-3.Dánsko-2:0/-4.Itálie/-1.-6.-Švýcarsko-Dánsko 2:0/Maďarsko-Rumunsko 2:0/o5.-Rumunsko-Dánsko 2:0/Semifinále-Česko-Maďarsko 2:0/Slovensko-Švýcarsko 1:2/Finále-Česko-Švýcarsko 2:0/o3.-Slovensko-Maďarsko 0:2/7.-9.-7.Irák-Itálie 2:0/8.Kolumbie-9.Itálie 2:0/-Muži do 21let-1-A-1.Česko-2:0/2:0/-2.J.Korea-2:0/-3.Španělsko/B-1.Slovensko-2:0/2:1/-2.Irák-2:1/-3.Dánsko/C-1.Maďarsko-2:0/2:0/-2.Polsko-2:0/-3.Itálie/D-1.Rumunsko-2:0/2:0/-2.Francie-2:0/-3.Indie/-Čtvrtfinále-Česko-Polsko 2:0/Slovensko-Francie 2:0/Maďarsko-J.Korea 1:2/Rumunsko-Irák 2:0/9.-12.-Španělsko-Dánsko 2:1/Itálie-Indie 0:2/-Semifinále-Česko-Slovensko 2:0/Rumunsko-J.Korea 0:2/-5.-8.-Maďarsko-Irák 2:0/Polsko-Francie 1:2/o9.-Španělsko-Indie 2:0/o11.-Itálie-Dánsko 0:2/-Finále-Česko-J.Korea 2:0/o3.-Slovensko-Rumunsko 0:2/o5.-Maďarsko-Francie 2:1/o7.-Polsko-Irák 2:0/-M21-2-A-1.Česko-2:0/2:0/-2.Španělsko-2:1/-3.Dánsko/B-1.J.Korea-2:1/2:0/-2.Maďarsko-2:0/-3.Irák/C-1.Rumunsko-2:0/2:0/-2.Francie-2:0/-3.Itálie/D-1.Slovensko-2:0/2:0/-2.Polsko-2:0/-3.Indie/-Čtvrtfinále-Česko-Francie 2:0/J.Korea-Polsko 2:0/Rumunsko-Španělsko 2:0/Slovensko-Maďarsko 2:1/9.-12.-Dánsko-Irák 0:2/Itálie-Indie 2:1/Semifinále-Česko-J.Korea 2:1/Rumunsko-Slovensko 1:2/Finále-Česko-Slovensko 2:0/J.Korea-Rumunsko 2:1/5.-8.-Polsko-Francie 2:0/Maďarsko-Španělsko 2:0/o5.-Maďarsko-Polsko 2:0/o7.-Francie-Španělsko 2:1/o9.-Irák-Itálie 2:0/o11.-Dánsko-Indie 2:0/-M21-3-A-1.Česko-2:0/-2.J.Korea/-B-1.Maďarsko-2:0/2:0/-2.Irák-2:1/-3.Dánsko/C-1.Rumunsko-2:0/2:0/-2.Švýcarsko-2:0/-3.Itálie/D-1.Slovensko-2:0/-2.Francie/-Čtvrtfinále-Česko-Španělsko 2:0/Maďarsko-Francie 2:1/Rumunsko-J.Korea 0:2/Slovensko-Irák 2:0/o9.-10.-Dánsko-Itálie 2:0/Semifinále-Česko-Maďarsko 2:0/Slovensko-J.Korea 1:2/Finále-Česko-J.Korea 2:0/o3.-Slovensko-Maďarsko 2:0/o5.-8.-Rumunsko-Irák 2:0/Francie-Španělsko 2:0/o5.-Rumunsko-Francie 2:0/o7.-Španělsko-Irák 2:1/

LM UEFA žen-8 nejlepších-

Neděle v 17:33 Výsledky
Manchester City/Chelsea/Montpelier/Lyon/Barcelona/Slavia Praha/Wolfsburg/Linköping/

Portugalsko-Česko 45:12

Sobota v 17:42 Výsledky
Naši 15koví ragbisté utržili debakl a s kvalifikací MS se loučí

Bolívarské hry-kopaná

Sobota v 4:31 Výsledky
Muži do 17let-Ekvádor-Salvador 4:0/Venezuela 2:2/Kolumbie 0:0/Bolívie 3:0/Kolumbie-Salvador 2:0/Bolívie 1:1/Venezuela 1:0/Bolívie-Venezuela 2:0/Salvador 3:3/Venezuela-Salvador 1:0/-Finále-Ekvádor-Kolumbie/o3.-Bolívie-Venezuela/-Ženy do 20let-Kolumbie-Peru 3:0/Bolívie 5:0/Ekvádor 8:0/Venezuela 1:1/Ekvádor-Peru 3:0/Venezuela 2:0/Bolívie 0:0/Venezuela-Peru 0:0/Bolívie 2:1/Bolívie-Peru 2:1/-Finále-Kolumbie-Ekvádor 3:1/o3.-Venezuela-Bolívie 2:0/

Bolívarské hry-Košíková mužů+odbíjená žen

Sobota v 4:25 Výsledky
Košíková mužů do 19 let-skupina-1.Kolumbie-74:67/63:53/79:46/85:47/-2.Venezuela-83:59/99:38/107:39/-3.Peru-68:49/81:62/-4.Ekvádor-56:50/-5.Bolívie/-Finále-Kolumbie-Venezuela 73:65/o3.-Peru-Ekvádor 89:50/-Odbíjená žen do 23let-pouze skupinově se hrálo-1.Dominikánská republika-3:1/3:1/3:0/3:0/-2.Peru-3:0/3:0/3:0/-3.Kolumbie-3:0/3:0/-4.Venezuela-3:0/-5.Bolívie/

SP veteránů v bandy se hraje ve Finsku-

Pátek v 15:24 Výsledky
Hraje se jen na 2x20minut/A-1.Tranås-4:1/2:4/1:0/5:0/-2.Světový výběr FIB-1:1/9:0/8:2/-3.Petrohrad-2:5/3:0/-4.Vympel Koroljov-2:0/-B-1.Krasnojarsk-3:0/8:3/3:0/22:0/-2.Murmansk-1:1/6:1/20:1/-3.Veiterä-2:0/19:0/-4.Archangelsk-16:1/-5.Mongolsko/-o7.-Archangelsk-Koroljov 3:5/o9.-Moskva-Mongolsko 11:1/-Úplně to přeházeli-napsali,že zápas FIB-Tranås skončil obráceně,čili 4:1 a tím pádem je všechno na 1. 3 pozicích jinak-A-1.FIB/2.Perohrad/3.Tranås/-Takže-finále-Krasnojarsk-FIB 3:1/o3.-Murmansk-Petrohrad 4:3/o5.-Tranås-Veiterä 9:1/

Dnes začlo MS v 13členném rugby i v kategorii žen-

16. listopadu 2017 v 16:50 Výsledky
A-Austrálie-Cookovy ostrovy 58:4/Anglie 38:0/B-Nový Zéland-Kanada 50:4/Kanada-Papua-Nová Guinea 22:8/AB-Anglie-Papua-Nová Guinea 36:8/Nový Zéland-Cookovy ostrovy 76:0/

Mistrovství J.Ameriky do 15 let ukončilo skupiny-

15. listopadu 2017 v 5:46 Výsledky
A-1.Argentina-3:0/2:2/3:2/2:2/8:2/-2.Paraguay-2:0/2:3/2:0/7:2/-3.Chile-2:1/1:1/7:0/-4.Kolumbie-1:1/12:0/-5.Uruguay-9:1/-6.Česko/B-1.Brazílie-5:0/2:0/3:1/2:0/1:0/-2.Peru-1:1/0:0/4:1/3:0/-3.Ekvádor-0:0/3:2/3:1/-4.Venezuela-2:3/2:1/-5.Bolívie-2:2/-6.Chorvatsko/-Semifinále-Argentina-Peru 4:1/Brazílie-Paraguay 2:1/Finále-Argentina-Brazílie 3:2/

Výsledky Bolívarských her-Softball+vodní pólo

13. listopadu 2017 v 20:49 Výsledky
/-Softball žen-Venezuela-Bolívie 10:0/Kolumbie 3:0/Panama 13:3/Peru 7:0/Kolumbie-Peru 8:0/Bolívie 10:0/Panama-Peru 7:0/Bolívie 8:0/Peru-Bolívie 16:3/-1 zápas skupiny nehráli,asi kvůli dešti-Kolumbie-Panamaa o pozicích do play-off rozhodlo skóre celkové tabulkové bez toho 1 zápasu-Play-off-1.-2.-Venezuela-Kolumbie 3:2/3.-4.-Panama-Peru 7:6/2.-3.-Kolumbie-Panama 5:0/Finále-Venezuela-Kolumbie 3:0/Vodní pólo mužů-Kolumbie-Venezuela 12:6+12:4/Peru 21:5+14:4/Venezuela-Peru 12:6+14:6/Semifinále-Venezuela-Peru 13:12/Finále-Kolumbie-Venezuela 10:7/

Tak dohrály skupiny MS v rugby league mužů-

12. listopadu 2017 v 12:40 Výsledky
A-1.Austrálie-18:4/34:0/52:6/-2.Anglie-29:10/32:6/-3.Libanon-29:18/-4.Francie/B-1.Tonga-28:22/32:18/50:4/-2.Nový Zéland-38:8/74:6/-3.Západní Samoa-14:14/-4.Skotsko/C-1.Fidži-38:10/58:12/-2.Itálie-46:0/-3.USA/D-1.Papua-Nová Guinea-14:6/50:6/-2.Irsko-34:6/-3.Wales/-C+D-Fidži-Wales 72:6/Papua-Nová Guinea-USA 64:0/Irsko-Itálie 36:12/-Čtvrtfinále-Austrálie-Západní Samoa 46:0/Tonga-Libanon 24:22/Anglie-Papua-Nová Guinea 36:6/Nový Zéland-Fidži 2:4/Semifinále-Austrálie-Fidži/Tonga-Anglie/

Tichomořské minihry začnou 2.12.

11. listopadu 2017 v 21:44 Co bude
Píšou už program kopané-muži budou hrát v 6členné skupině-Fidži/Tuvalu/Tonga/Šalamounovy ostrovy/Nová Kaledonie/Vanuatu/-Ženy-Fidži/Tonga/Vanuatu/Šalamounovy ostrovy/ www.van2017.com -hraje se na Vanuatu a od 3.12.budou Středoamerické hry v Manague- www.managua2017.org ,ale tam ještě seznam družstev v jednotlivých disciplínách nepíšou


17.11. začne ME 1. a 2.kategorie mužů a žen v curlingu-

9. listopadu 2017 v 20:34 Co bude
1.Muži-Rusko/Švédsko/Skotsko/Švýcarsko/Itálie/SRN/Slovensko/Norsko/Rakousko/Nizozemí/-2.A-Belgie/Anglie/Španělsko/Estonsko/Finsko/Maďarsko/Izrael/Lotyšsko/-B-Česko/Dánsko/Francie/Litva/Polsko/Slovinsko/Turecko/Wales/-Ženy-1.-Rusko/Švédsko/Skotsko/Švýcarsko/Itálie/SRN/Česko/Turecko/Dánsko/Maďarsko/-2.Bělorusko/Anglie/Estonsko/Španělsko/Finsko/Lotyšsko/Litva/Nizozemí/Norsko/Polsko/-Dále bude od 5.12. kvalifikace na ZOH u nás,v Plzni-Košutce-Muži-Finsko/Dánsko/Česko/ČLR/Itálie/SRN/Rusko/Nizozemí/-Ženy-Finsko/Dánsko/Česko/ČLR/Itálie/SRN/Lotyšsko/

Mistrovství Asie a Oceánie v curlingu bylo-

9. listopadu 2017 v 20:13 Výsledky
Muži-skupina-1.Japonsko-8/2.Austrálie-7/3.ČLR-6/4.J.Korea-5/5.Nový Zéland-4/6.Tchaj-wan-3/7.Hong-kong-1/8.Kazachstán-1/9.Katar-1/-by to bylo podle vzájemných,ale podle toho jejich prapodivného systému byl Katar před Kazachstánem/-Semifinále-Japonsko-J.Korea 7:8/Austrálie-ČLR 6:7/Finále-ČLR-J.Korea 8:9/o3.-Japonsko-Austrálie 11:4/-Ženy-skupina-2kolová-1.J.Korea-10/2.ČLR-8/3.Japonsko-6/4.Hong-kong 3/5.Nový Zéland-3/6.Austrálie-0/-Semifinále-J.Korea-Hong-kong 14:2/ČLR-Japonsko 5:6/Finále-J.Korea-Japonsko 11:6/o3.-ČLR-Hong-kong 8:3/

Byly o víkendu florbalové turnaje,

7. listopadu 2017 v 20:18 Výsledky
např. na Slovensku turnaj 6 ženských reprezentací,které se na posledním MS umístily mezi 5.-10.místem./A-1.Slovensko-4:3/5:5/-2.Polsko-3:2/-3.Lotyšsko/B-1.Norsko-6:3/5:2/-2.Dánsko-6:3/-3.SRN/-Semifinále-Slovensko-Dánsko 7:3/Norsko-Polsko 5:4/-o5.-Lotyšsko-SRN 6:5/Finále-Slovensko-Norsko 4:2/o3.-Dánsko-Polsko 5:1/

Otevřené mistrovství Jižní Ameriky do 15 let v kopané mužů začne zítra-

4. listopadu 2017 v 17:33 Co bude
Skupiny-A-Argentina/Česko/Uruguay/Kolumbie/Paraguay/Chile/B-Brazílie/Chorvatsko/Ekvádor/Bolívie/Peru/Venezuela/-po skupinách bude jen semifinále a finále,o 3.místo ani nižší příčky se už nehraje/-Výsledky-A-Argentina-Kolumbie 3:2/Uruguay 2:2/Uruguay-Chile 1:1/Paraguay-Česko 7:2/Chile-Česko 7:0/Kolumbie-Paraguay 3:2/- B-Brazílie-Bolívie 5:0/Peru-Chorvatsko 3:0/Bolívie 4:1/Ekvádor-Venezuela 0:0/Venezuela-Chorvatsko 2:1/Přenosy dávají na youtube,např. zápas našich+poté jakousi soutěž Miss tam dávají