Říjen 2017

Světová rozvojová trofej vodních pólistů-

Čtvrtek v 1:23 Výsledky
A-Malta-Tunisko 19:9/Uruguay 14:9/Írán-Tunisko 10:8/Uruguay 15:8/B-Saúdská Arábie-Peru 9:8/Singapur 10:5/Rakousko-Peru 7:5/Singapur 4:2/

Osmifinále LM UEFA žen-

Středa v 3:31 Co bude
Gintra-Barcelona/Stjarnan-Slavia Praha/Kazygurt-Lyon/LSK-Manchester City/Wolfsburg-Fiorentina/Chelsea-Rosengård/Montpelier-Brescia/Linköping-Sparta Praha/

ME v plážovém mikrofotbalu

Pondělí v 4:51 Výsledky
Semifinále-Itálie-Rusko 1:1+1:0 pen./Ukrajina-Česko 2:1/Finále-Ukrajina-Itálie 2:0/o3.-Česko-Rusko 1:0/

MS do 17 let fotbalistů dohrálo skupiny-

15. října 2017 v 4:17 Výsledky
A-1.Kolumbie-0:1/3:1/2:1/-2.Ghana-0:1/4:0/-3.USA-3:0/-4.Indie/-podle skóre je 1.Ghana a 2.Kolumbie/-B-1.Paraguay-3:2/4:2/3:1/-2.Mali-3:1/3:0/-3.Nový Zéland-1:1/-4.Turecko/-C-1.Írán-4:0/3:1/3:0/-2.SRN-3:1/2:1/-3.Guinea-2:2/-4.Kostarika/D-1.Brazílie-2:1/2:0/2:0/-2.Španělsko-4:0/2:0/-3.Niger-1:0/-4.KLDR/E-1.Francie-2:1/5:1/7:1/-2.Japonsko-6:1/1:1/-3.Honduras-5:0/-4.Nová Kaledonie/F-1.Anglie-4:0/3:2/4:0/-2.Irák-1:1/3:0/-3.Mexiko-0:0/-4.Chile/-Osmifinále-Kolumbie-SRN/Paraguay-USA/Írán-Mexiko/Brazílie-Honduras/Francie-Španělsko/Anglie-Japonsko/Ghana-Nigérie/Mali-Irák/

Mistrovství Oceánie v pozemním hokeji-

15. října 2017 v 1:38 Výsledky
Muži-skupina-1.Austrálie-5:1/30:0/-2.Nový Zéland-19:0/-3.Papua-Nová Guinea/-Finále-Austrálie-Nový Zéland 6:0/Ženy-1.Austrálie-2:1/23:0/-2.Nový Zéland-33:0/-3.Papua-Nová Guinea/-Finále-Austrálie-Nový Zéland 2:0/

Finále poháru Abcházie v kopané-

13. října 2017 v 5:10 Výsledky
Nart Suchumi-Gagra 4:1/-Liga-1.Nový Afon 14/4/0/-2.Gagra-13/5/0/-3.Nart Suchumi-12/4/2/-4.Rica Gadauta-12/1/5/-5.Spartak Suchumi-7/1/10/-6.Dynamo Suchumi-6/2/10/-7.Abazg-5/2/11/-8.Ercachu-4/4/10/-9.Šachťor-2/1/15/-10.Samurzakan-1/4/13/

Curling dohrál skupiny-

12. října 2017 v 23:11 Výsledky
A-1.Rusko-6/0/-2.Maďarsko-4/2/-3.Estonsko-3/3/-4.Japonsko-3/3/-5.Wales-3/3/-6.Chorvatsko-1/5/-7.Slovinsko-1/5/B-1.Švédsko-6/0/-2.ČLR-4/2/-3.USA-4/2/-4.Bělorusko-3/3/-5.Lotyšsko-2/4/-6.Brazílie-1/5/-7.Francie-1/5/C-1.J.Korea-7/0/-2.Skotsko-6/1/-3.Španělsko-5/2/-4.Irsko-4/3/-5.Dánsko-3/4/-6.Nový Zéland-2/5/-7.Kazachstán-1/6/-8.Lucembursko-0/7/D-1.Norsko-5/2/-2.Česko-5/2/-3.Izrael-4/3/-4.Slovensko-4/3/-5.Švýcarsko-4/3/-6.Hong-kong-3/4/-7.Finsko-3/4/-8.Rakousko-0/7/E-1.Kanada-6/0/-2.Turecko-5/1/-3.Polsko-4/2/-4.Anglie-3/3/-5.SRN-2/4/-6.Austrálie-1/5/-7.Nizozemsko-0/6/-Osmifinále-Rusko-Izrael 6:3/Švédsko-USA 6:5/J.Korea-Estonsko 4:7/Norsko-Anglie 6:5/Kanada-Polsko 4:3/Maďarsko-Turecko 3:8/ČLR-Česko 4:6/Skotsko-Španělsko 4:2/-Čtvrtfinále-Rusko-Kanada 1:9/Švédsko-Skotsko 4:7/Estonsko-Česko 4:7/Norsko-Turecko 6:0/-Semifinále-Norsko-Kanada 3:5/Skotsko-Česko 6:2/Finále-Skotsko-Kanada 8:5/o3.-Česko-Norsko 7:6/

Evropská LM ledních hokejistů-konec skupin-

12. října 2017 v 3:03 Výsledky
Pořadí podle počtu výher+vzájemňáků+skóre by bylo-A-1.Tampere-5/1/-4:2+6:1/4:2+7:1/3:0+2:5/-2.Solnohrad-3/3/ -4:3+5:4/5:0+3:5/-3.Wolfsburg-2/4/-4:3+1:0/-4.Bánská Bystrica-2/4//B-1.Brno-5/1/-5:4 v pr.+0:3/3:2 v pr.+4:2/4:3 v pr.+2:1/-2.Malmö-4/2/-6:2+4:6/2:1+4:3/-3.Kuopio-3/3/-7:1+4:6/-4.Stavanger-0/6/-Podle toho jejich bodování je Malmö před Brnem/-C-1.Zug-4/2/-6:3+2:3/2:2+2:1s.n.+3:2/3:1+3:5/-2.Jyväskylä-4/2/-2:2+1:0s.n.+0:3/4:1+3:1/-3.Hrodno-2/4/-5:4 v pr.+4.4+2:1 s.n./-4.Vídeň-2/4/-D-1.Manheim-5/1/-6:2+0:3/6:3+4:1/4:1+6:2/-2.Třinec-4/2/-3:0+1:1+1:3 s.n./9:1+2:1/-3.Jönköping-3/3/-3:0+7:2/-4.Esbjerg-0/6/-E-1.Växjö-5/1/-6:3+4:3 v pr./5:3+3:0/3:2+1:5/-2.Liberec-3/3/-4:3+2:3/5:2+7:3/-3.Davos-2/4/-10:1+3:4 v pr./-4.Caerdydd-2/4/-F-1.Nottingham-4/2/-4:2+2:5/2:0+2:5/4:3 v pr+4:2/-2.Bern-3/3/-4:0+1:3/5:2+4:5/-3.Turku-3/3/-3:1+1:5/-4.Hradec Králové-2/4/-G-1.Gävle-5/1/-2:3+3:2/3:3+3:1s.n.+5:2/8:0+3:2/-2.Mnichov-5/1/-4:1+4:2/6:2+2:1/-3.Helsinky IFK-2/4/-6:3+6:0/-4.Krakov-0/6/-podle bodů je 1.Mnichov a 2.Gävle/-H-1.Frölunda-6/0/-5:4 v pr.+2:1/2:1+4:2/5:1+3:1/-2.Curych-3/3/-3:0+1:2 v pr./4:0+11:1/-3.Celovec-3/3/-4:2+6:3/-4.Gap-0/6/-

MS v malé kopané-výsledky a pořadí skupin+los play-off

12. října 2017 v 2:13 Výsledky
Napřed ,jak by to bylo podle vzájemných-A-1.Česko-5:1/7:0/10:0/-2.Austrálie-3:3/5:1/-3.Francie-3:0/-4.Argentina/B-1.Mexiko-3:1/2:0/2:0/-2.Maďarsko-1:1/4:0/-3.Chile-5:0/-4.Irák/C-1.Rusko-2:0/1:2/10:1/-2.Brazílie-3:1/3:2/-3.Bosna a Hercegovina-8:1/-4.Somálsko/-Podle toho jejich blbého systému skóre místo vzájemných je 2.Bosna a Hercegovina a 3.Brazílie/D-Tady měli spoustu zmatků,původně psali výsledek Španělsko-USA 5:3,pak ho změnili na 4:1 a v celkovém soupisu výsledků sice píšou výhru Senegalu nad Španělskem 4:3,ale po rozkliknutí je to naopak/-1.Španělsko-4:3/4:1/11:0/-2.Senegal-2:2/11:0/-3.USA-8:0/-4.Indie/E-1.Rumunsko-2:1/3:0/8:0/-2.Kazachstán-4:2/7:1/-3.Pobřeží Slonoviny-6:1/-4.Guatemala/F-1.Tunisko-2:2/3:2/6:1/-2.Libye-0:0/2:0/-3.Portugalsko-1:1/-4.Libanon/-Osmifinále-Česko-Brazílie 3:1/Mexiko-USA 3:3+1:0 v pr./Rusko-Francie 0:0+1:3 pe./Španělsko-Chile 1:0 v pr./Rumunsko-Senegal 2:2+1:3 pen./Tunisko-Kazachstán 1:1+1:1 pr.+4:3 pe./Austrálie-Bosna a Hercegovina 3:3+4:3 pe./Maďarsko-Libye 3:2 pr./-Čtvrtfinále-Česko-Maďarsko 1:0/Mexiko-Tunisko 7:0/Senegal-Francie 4:3/Španělsko-Austrálie 4:3 v pr./-Semifinále-Česko-Španělsko 3:1/Mexiko-Senegal 3:1/-Finále-Česko-Mexiko 3:0/o3.-Španělsko-Senegal 0:5/

Po dlouhé době se naši zúčastnili evropské soutěže v australském fotbalu-

11. října 2017 v 23:47 Výsledky
Klubové Ligy mistrů-Prague Dragons v mužích-pořadí podle zemí-muži-1.Anglie/2.Irsko/3.SRN/4.Francie/5.Wales/6.Nizozemí/7.Chorvatsko/8.Rakousko/9.Česko/10.Skotsko/11.Izrael+Palestina/12.Švédsko/13.Rusko/14.Švýcarsko/-Ženy-1.Anglie/2.Irsko/3.Švédsko/4.Francie/5.Skotsko/6.kombinovaný tým klubů z Dánska a Walesu/7.Chorvatsko/-A ještě hráli PMEZ i v lakrosu mužů i žen,říkají tomu pohár nějakého Itala Gallucciho-muži-1.Finsko/2.Norsko/3.Anglie/4.SRN/5.Česko/6.Švédsko/7.Švýcarsko/8.Itálie/9.Nizozemí/10.Rakousko/11.Belgie/12.Polsko/-Ženy-1.Skotsko/2.Anglie/3.Česko/4.SRN/5.Nizozemí/6.Švédsko/7.Švýcarsko/8.Norsko/9.Polsko/10.Belgie/11.Itálie/12.Irsko/

3členná košíková na Jihoamerických hrách mládeže-

10. října 2017 v 4:01 Výsledky
Ženy-A-1.Paraguay-15:8/16:8/-2.Ekvádor-15:13/-3.Venezuela/B-1.Argentina-16:14/21:6/-2.Chile-17:8/-3.Surinam/C-1.Uruguay-10:2/15:5/-2.Brazílie-14:6/-3.Bolívie/-Čtvrtfinále-Paraguay-Surinam 21:5/Argentina-Venezuela 21:12/Uruguay-Ekvádor 9:7/Chile-Brazílie 6:12/-Semifinále-Paraguay-Brazílie 10:11/Argentina-Uruguay 17:7/Finále-Argentina-Brazílie 18:10/o3.-Paraguay-Uruguay 11:12/-Muži-A-1.Venezuela-19:17/21:2/-2.Ekvádor-13:11/-3.Guyana/B-1.Chile-18:10/16:17/18:8/-2.Brazílie-21:8/21:9/-3.Surinam-13:12/-4.Panama/C-1.Argentina-20:11/13:8/17:10/-2.Uruguay-21:10/13:10/-3.Paraguay-14:7/-4.Bolívie/-Čtvrtfinále-Venezuela-Paraguay 19:12/Surinam-Chile 10:18/Argentina-Ekvádor 21:6/Brazílie-Uruguay 16:15/-Semifinále-Venezuela-Brazílie 11:18/Chile-Argentina 16:12/-Finále-Chile-Brazílie 13:11/o3.-Venezuela-Argentina 11:16/

Tak už prozradili,jakým způsobem

10. října 2017 v 3:27 Výsledky
se bude hrát další fáze kvalifikace ME vodního póla-takže ženi i muži budou hrát play-offově doma+venku,podle umístění minulého ME těch nasazených+umístění kvalifikace těch dalších.Muži se budou losovat mezi těmi 2,co skončili v kvalifikaci na stejných místech,čili-mezi 4.KF-Českem a 4.KF-Švýcarskem se rozhodne,kdo bude hrát s 9.Francií a kdo s 10.Rumunskem/3.KF-Litva/Polsko-11.SRN/12.Nizozemsko/2.KF-Portugalsko/Izrael-13.Slovensko/14.Gruzie/-1.KF-Ukrajina/Bělorusko-15.Malta/16.Turecko/-Nasazení přímo do finálového turnaj jsou-1.Srbsko/2.Černá Hora/3.Maďarsko/4.Řecko/5.Španělsko/6.Itálie/7.Chorvatsko/8.Rusko/-Ženy-play-off-7.Francie-6.KF-Švýcarsko/8.SRN-5.KF-Rumunsko/9.Srbsko-4.KF-Ukrajina/10.Portugalsko-3.KF-Izrael/11.Chorvatsko-2.KF-Česko/12.Turecko-1.KF-Slovensko/-Nasazená 6 na ME-1.Maďarsko/2.Nizozemsko/3.Itálie/4.Španělsko/5.Řecko/6.Rusko/

Prozatímní pořadí skupin MS ve smíšeném curlingu-

10. října 2017 v 2:20 Výsledky
A-1.Rusko-3/0/-2.Wales-2/1/-3.Maďarsko-2/2/-4.Estonsko-2/2/5.-6.-Chorvatsko/Japonsko-1/2/-7.Slovinsko-1/3/B-1.ČLR-4/0/-2.Švédsko-3/0/-3.USA-3/1/-4.Lotyšsko-2/1/-5.-6.-Bělorusko/Francie-0/3/-7.Brazílie-0/4/C-1.J.Korea-3/0/-2.Irsko-3/1/-3.Skotsko-2/1/-4.Španělsko-2/1/-5.-6.-Nový Zéland/Dánsko-1/2/-7.Kazachstán-1/2/-8.Lucembursko-0/4/D-1.Izrael-4/0/-2.Norsko-3/1/-3.Slovensko-2/2/-4.Švýcarsko-2/2/-5.Česko-2/2/-6.Finsko-2/2/-7.Hong-kong-1/3/-8.Rakousko-0/4/-E-1.Kanada-3/0/-2.SRN-2/0/-3.Polsko-2/1/-4.Turecko-1/1/-5.Austrálie-1/2/-6.Anglie-0/2/-7.Nizozemí-0/3/


Kvalifikace paraledních hokejistů na ParaZOH

9. října 2017 v 19:59 Výsledky
Česko-Slovensko 5:0/SRN 5:1/Švédsko 4:3/Japonsko 1:0/Japonsko-SRN 6:2/Švédsko 3:2/Slovensko 4:2/SRN-Slovensko 3:0/Slovensko-Švédsko 2:1 v pr./Švédsko-SRN 4:1/-1.Česko/2.Japonsko/3.Švédsko-postup na PZOH-4.SRN/5.Slovensko-nepostup

Kvalifikace ME vodního póla skončila,aspoň tato fáze-

8. října 2017 v 21:18 Výsledky
Ženy-1.Slovensko-10:10/8:7/9:5/13:4/13:3/16:5/-2.Česko-10:8/8:5/12:6/14:10/18:5/-3.Izrael-8:6/13:3/11:3/19:6/-4.Ukrajina-10:2/9:6/9:2/-5.Rumunsko-5:4/13:1/-6.Švýcarsko-8:2/-7.Malta/-6 postupuje dál,kde se k nim připojí 6 nasazených ze 7.-12.místa minulého ME,ale nic bližšího,do kolika skupin budou týmy rozděleny,nepíšou./Muži-A-1.Ukrajina-11:10/18:7/10:5/-2.Portugalsko-16:7/17:9/-3.Litva-13:8/-4.Česko/B-1.Bělorusko-9:4/9:5/14:5/-2.Izrael-8:7/10:3/-3.Polsko-7:7/-4.Švýcarsko/-Všichni postupují dál,kde se k nim přidá 8 nasazených z 9.-16.místa minulého ME,patrně budou 4 skupiny po 4.

Otevřené ME v netballu žen-

8. října 2017 v 21:03 Výsledky
1.Anglie-75:44/61:48/72:50/94:31/-2.Severní Irsko-46:45/47:46/58:46/-3.Skotsko-58:49/52:34/-4.Wales-61:40/-5.Fidži/

Snad už tu půjde psát,

8. října 2017 v 16:40
ale návštěvnost nefunguje už vůbec,ani nejčtenější články se neukážou

Nejde upravovat články,tak to musím napsat do nového, výsledky asijského baseballu-

7. října 2017 v 21:14 Výsledky
5.-7.-Hong-kong-Šrí Lánka 0:2/Pákistán-Šrí Lanka 10:2-5.Pákistán-1/1/-10:6/-6.Hong-kong-1/1/-4:3/-7.Šrí Lanka-1/1/-4:10/-1.-4.-2.kolo-Japonsko-Tchaj-wan 10:0/J.Korea-Filipíny 11:0/-Finále-Japonsko-Tchaj-wan 6:1/o3.-J.Korea-Filipíny 15:0/

MS v kopané mužů do 17 let

7. října 2017 v 14:25 Výsledky
A-USA-Indie 3:0/Ghana-Kolumbie 1:0/B-Paraguay-Mali 3:2/Turecko-Nový Zéland 1:1/C-Írán-Guinea 3:1/SRN-Kostarika 2:1/D-Niger-KLDR 1:0/Brazílie-Španělsko 2:1/