Říjen 2017

Osmifinále LM ledních hokejistů-

31. října 2017 v 20:27 Výsledky
Jyväskylä-Tampere 3:1+2:3/Liberec-Frölunda 2:3+5:4+1:0 v pr./Brno-Zug 4:3+5:2/Manheim-Gävle 2:3+1:2/Solnohrad-Växjö 2:1+3:5/Malmö-Třinec 1:2+1:2/Curych-Nottingham 3:1+3:0/Bern-Mnichov 2:3+5:2/-Čtvrtfinále-Brno-Jyväskylä 3:3 V+3:5 D/Växjö-Bern 2:3 V+4:2 D/Gävle-Třinec 1:3 V+3:5 D/Liberec-Curych 0:1 D+1:0+2:0 s.n. V/-Semifinále-Jyväskylä-Třinec 4:2D+2:4V+2:0 s.n./Växjö-Liberec 1:1V+6:1D/Finále-Jyväskylä-Växjö 2:0 V/Hotovo,Jyväskylä vyhrálo

MS klubů v sálové kopané bude

30. října 2017 v 5:19 Výsledky
od 2.11. v Ěgorěvsku- A-Las Eras(ARG)/SKA Alma-Ata(KAZ)/Haverim(IZR)/Ěgorěvsk(RUS)/B-Spartak Moskva(RUS)/Estudiantes Lima(PER)/Friendship(NGÉ)/C-Chemcomex Praha(ČMS)/UNCF(FRA)/Snow Wolf(ČLR)/D-Torpedo-Mami Moskva(RUS)/Sumy(UKR)/Svaz energetiky Bobrjusk(BRS)/ http://дс-егорьевск.рф/news/1672 Článek smázli a přesunuli ho o 8 stránek dál a zas to přesunuli o 4 čísla dál./Z nějakého záhadného důvodu začli o den dřív -D-Torpedo-Mami Moskva-Sumy 15:1/Bobrjusk 6:4/Bobrjusk-Sumy 10:3/C-Spartak Moskva-Přátelství 9:4/Studenti 13:1/Studenti-Přátelství 12:6/B-Chemcomex-Sněžní Vlci 4:3/UNCF´s 6:2/Sněžní vlci-UNCF´s 8:3/A-Las Heras-Alma-Ata 3:3+4:3 pen./Haverim 6:2/Jegorjevsk-Haverim 3:1/Las Heras 7:5/Alma-Ata 9:5/Almaty-Haverim 5:2/-Čtvrtfinále-Jegorjevsk-Sněžní Vlci 4:4+4:3 pen./Chemcomex-Heras 5:0/Spartak Moskva-Bobrjusk 2:3/Torpedo-Mami Moskva-Studenti 12:0/Semifinále-Jegorjevsk-Bobrjusk 9:4/Chemcomex-Torpedo-Mami 1:3/Finále-Jegorjevsk-Torpédo 2:4/

Hraje se kvalifikace Středoamerickokaribských her 2018 v baseballu mužů-

30. října 2017 v 3:55 Výsledky
Ale výsledky jsou téměř nezjistitelné,jen na twitteru píšou,že Dominikánská republika porazila Curacao,to 2 c s tím háčkem,co nevím,jak naťukat- 3:1 a další účastníci jsou-Americké Panenské ostrovy/Bahamské ostrovy/Aruba/Haiti a Svatý Martin,ale nepíšou jestli ta nizozemská nebo francouzská část,ale asi spíš nizozemská,když je to baseball.

Tak to nějak úplně změnili

30. října 2017 v 0:45 Co bude
a v tom MS v sálové kopané žen naše nebudou a budou skupiny-A-Brazílie/Tchaj-wan/Švýcarsko/B-Katalánsko/Argentina/Francie/C-Kolumbie/Itálie/JAR/D-USA/Austrálie/Paraguay/

Takže Maďarsko a Srbsko postoupilo

29. října 2017 v 19:43 Výsledky
na ME v korfbalu 2018 a přidá se ke 14 nasazených z minulého ME,čili 10 ze závěrečného turnaje+dalším 4 z kvalifikace,což jsou-Nizozemsko/Belgie/Katalánsko/Portugalsko/SRN/Anglie/Česko/Rusko/Polsko/Turecko/Slovensko/Francie/Skotsko/Wales/

Česko-Polsko 19:14

28. října 2017 v 23:20 Výsledky
v zahajovacím utkání 2.ligy ME 15kových ragbistů

Kvalifikace ME v korfbalu-

28. října 2017 v 16:31 Výsledky
A-Srbsko-Arménie 11:2/Švýcarsko 17:7/Irsko 17:16/Irsko-Švýcarsko 16:2/Arménie 15:8/Švýcarsko-Arménie 10:6/B-Maďarsko-Ukrajina 18:5/Řecko 16:8/Švédsko 16:9/Řecko-Švédsko 10:8/Ukrajina 19:15/Švédsko-Ukrajina 13:12/-Hraje se na 2x15 minut/-Semifinále-Srbsko-Řecko 12:7/Maďarsko-Irsko 17:7/Finále-Maďarsko-Srbsko 24:11/o3.-Irsko-Řecko 24:5/o5.-Švýcarsko-Švédsko 7:14/o7.-Arménie-Ukrajina 17:13/

SP ženských klubů v bandy začal

27. října 2017 v 17:14 Výsledky
A-Irkutsk-AIK Stockholm 7:0/Villa-Lindköping 9:0/Sunvära 11:1/AIK-Villa-Lindköping 7:3/Sunvära 15:1 /Villa-Lidköping-Sunvära 10:1/B-Stabaek-Mölndal 3:2/Sandviken 3:0/Västerås SK-Sandviken 4:0/Stabaek 3:1/Mölndal 7:0/Sandviken-Mölndal 3:0/C-Skirö-Hövik 2:0/Kareby-Skutskär 4:0/Skirö 4:0/Hövik 10:0/Skutskär-Skirö 3:1/Hövik 9:0/ Rekord Irkutsk je z Ruska,Hövik a Stabaek z Norska,ostatní ze Švédska a píšou i barvy dresů na www.cupmate.nu - AIK-růžová/Rekord-bílo-černá/Sunvära-červeno-bílá/Villa-Lindköping-modro-bílá/Mölndal-modro-bílá/Sandviken-černo-bílá/Stabaek-modro-černá/Västerås-bělo-zelená/Hövik-modro-bílá/Kareby-červeno-modrá/Skirö-žluto-modrá/Skutskär-zeleno-žlutá/Semifinále-Irkutsk-Västerås 2:1/Kareby-AIK 2:1/o5.-Skutskär-Stabaek 5:0/o7.-Villa-Lindköping-Skirö 3:2/o9.-Sandviken-Mölndal 7:0/o11.-Hövik-Sunvära 5:1/Finále-Kareby-Irkutsk 4:3/

SP družstev ragby 13členných družstev-

27. října 2017 v 0:46 Výsledky
Začne dnes-v mužích budou skupiny-A-Austrálie/Anglie/Francie/Libanon/B-Nový Zéland/Západní Samoa/Skotsko/Tonga/C-Fidži/USA/Itálie/D-Papua-Nová Guinea/Irsko/Wales/-meziskupiny-CD1-Fidži/Wales/CD2-USA/PNG/CD3-Irsko/Itálie/ -Do čtvrtfinále postoupí po 3 z A a B a vítězové z C a D/-Ženy začnou později a budou skupiny-A-Austrálie/Anglie/Cookovy ostrovy/B-Nový Zéland/Papua-Nová Guinea/Kanada/-Meziskupiny-AB1-Austrálie/Kanada/AB2-Nový Zéland/Cookovy ostrovy/AB3-Anglie/Papua-Nová Guinea/-Výsledky-muži-A-Austrálie-Anglie 18:4/Francie 52:6/Libanon-Francie 29:18/Anglie-Libanon 29:10/B-Nový Zéland-Západní Samoa 38:8/Skotsko 74:6/Tonga-Skotsko 50:4/Západní Samoa 32:18/C-Fidži-USA 58:12/Itálie-USA 46:0/D-Papua-Nová Guinea-Wales 50:6/Irsko 14:6/CD-Irsko-Itálie 36:12/Fidži-Wales 72:6/

Středoevropská košíkářská liga žen-

26. října 2017 v 3:36 Výsledky
A-Žabovřesky-Vídeň 79:75/Brašov-Alba Julia 81:75/B-SBŠ Ostrava-Marburg 67:71/Marburg-Arad 54:71/

Evropské poháry ve florbalu jsou u konce-

22. října 2017 v 22:37 Výsledky
Pořadí podle zemí-Muži-1.liga-1.Švédsko/2.Finsko/3.-4.Česko/Finsko/5.Švýcarsko/6.SRN/-2.liga-1.Norsko/2.Lotyšsko/3.-4.Estonsko/Lotyšsko/5.Maďarsko/6.Rusko/-3.liga-1.Slovensko/2.Ukrajina/3.Slovensko/4.Nizozemí/5.Maďarsko/6.Španělsko/7.VBaSI/8.Itálie/-Ženy-1.liga-1.Švédsko/2.Finsko/3.-4.-Finsko/Švýcarsko/5.Česko/6.Norsko/-2.liga-1.Slovensko/2.Polsko/3.-4.-Lotyšsko/Rusko/5.Lotyšsko/6.Španělsko/

Světová rozvojová trofej vodních pólistů-

19. října 2017 v 1:23 Výsledky
A-1.Írán-12:8/15:8/10:8/-2.Malta-14:9/19:9/-3.Uruguay-9:7/-4.Tunisko/B-1.Saúdská Arábie-12:4/9:8/10:5/-2.Rakousko-7:5/8:9/-3.Peru-15:12/-4.Singapur/-Čtvrtfinále-Írán-Singapur 10:4/Saúdská Arábie-Tunisko 10:9/Malta-Peru 21:6/Rakousko-Uruguay 3:9/Semifinále-Írán-Uruguay 8:6/Saúdská Arábie-Malta 7:18/5.-8.-Rakousko-Singapur 9:8/Peru-Tunisko 6:8/Finále-Írán-Malta 6:8/o3.-Saúdská Arábie-Uruguay 5:11/o5.-Rakousko-Tunisko 13:12/o7.-Peru-Singapur 13:11/

Osmifinále LM UEFA žen-

18. října 2017 v 3:31 Co bude
Gintra-Barcelona/Stjarnan-Slavia Praha/Kazygurt-Lyon/LSK-Manchester City/Wolfsburg-Fiorentina/Chelsea-Rosengård/Montpelier-Brescia/Linköping-Sparta Praha/

ME v plážovém mikrofotbalu

16. října 2017 v 4:51 Výsledky
Semifinále-Itálie-Rusko 1:1+1:0 pen./Ukrajina-Česko 2:1/Finále-Ukrajina-Itálie 2:0/o3.-Česko-Rusko 1:0/

MS do 17 let fotbalistů dohrálo skupiny-

15. října 2017 v 4:17 Výsledky
A-1.Kolumbie-0:1/3:1/2:1/-2.Ghana-0:1/4:0/-3.USA-3:0/-4.Indie/-podle skóre je 1.Ghana a 2.Kolumbie/-B-1.Paraguay-3:2/4:2/3:1/-2.Mali-3:1/3:0/-3.Nový Zéland-1:1/-4.Turecko/-C-1.Írán-4:0/3:1/3:0/-2.SRN-3:1/2:1/-3.Guinea-2:2/-4.Kostarika/D-1.Brazílie-2:1/2:0/2:0/-2.Španělsko-4:0/2:0/-3.Niger-1:0/-4.KLDR/E-1.Francie-2:1/5:1/7:1/-2.Japonsko-6:1/1:1/-3.Honduras-5:0/-4.Nová Kaledonie/F-1.Anglie-4:0/3:2/4:0/-2.Irák-1:1/3:0/-3.Mexiko-0:0/-4.Chile/-Osmifinále-Kolumbie-SRN/Paraguay-USA/Írán-Mexiko/Brazílie-Honduras/Francie-Španělsko/Anglie-Japonsko/Ghana-Nigérie/Mali-Irák/

Mistrovství Oceánie v pozemním hokeji-

15. října 2017 v 1:38 Výsledky
Muži-skupina-1.Austrálie-5:1/30:0/-2.Nový Zéland-19:0/-3.Papua-Nová Guinea/-Finále-Austrálie-Nový Zéland 6:0/Ženy-1.Austrálie-2:1/23:0/-2.Nový Zéland-33:0/-3.Papua-Nová Guinea/-Finále-Austrálie-Nový Zéland 2:0/

Finále poháru Abcházie v kopané-

13. října 2017 v 5:10 Výsledky
Nart Suchumi-Gagra 4:1/-Liga-1.Nový Afon 14/4/0/-2.Gagra-13/5/0/-3.Nart Suchumi-12/4/2/-4.Rica Gadauta-12/1/5/-5.Spartak Suchumi-7/1/10/-6.Dynamo Suchumi-6/2/10/-7.Abazg-5/2/11/-8.Ercachu-4/4/10/-9.Šachťor-2/1/15/-10.Samurzakan-1/4/13/

Curling dohrál skupiny-

12. října 2017 v 23:11 Výsledky
A-1.Rusko-6/0/-2.Maďarsko-4/2/-3.Estonsko-3/3/-4.Japonsko-3/3/-5.Wales-3/3/-6.Chorvatsko-1/5/-7.Slovinsko-1/5/B-1.Švédsko-6/0/-2.ČLR-4/2/-3.USA-4/2/-4.Bělorusko-3/3/-5.Lotyšsko-2/4/-6.Brazílie-1/5/-7.Francie-1/5/C-1.J.Korea-7/0/-2.Skotsko-6/1/-3.Španělsko-5/2/-4.Irsko-4/3/-5.Dánsko-3/4/-6.Nový Zéland-2/5/-7.Kazachstán-1/6/-8.Lucembursko-0/7/D-1.Norsko-5/2/-2.Česko-5/2/-3.Izrael-4/3/-4.Slovensko-4/3/-5.Švýcarsko-4/3/-6.Hong-kong-3/4/-7.Finsko-3/4/-8.Rakousko-0/7/E-1.Kanada-6/0/-2.Turecko-5/1/-3.Polsko-4/2/-4.Anglie-3/3/-5.SRN-2/4/-6.Austrálie-1/5/-7.Nizozemsko-0/6/-Osmifinále-Rusko-Izrael 6:3/Švédsko-USA 6:5/J.Korea-Estonsko 4:7/Norsko-Anglie 6:5/Kanada-Polsko 4:3/Maďarsko-Turecko 3:8/ČLR-Česko 4:6/Skotsko-Španělsko 4:2/-Čtvrtfinále-Rusko-Kanada 1:9/Švédsko-Skotsko 4:7/Estonsko-Česko 4:7/Norsko-Turecko 6:0/-Semifinále-Norsko-Kanada 3:5/Skotsko-Česko 6:2/Finále-Skotsko-Kanada 8:5/o3.-Česko-Norsko 7:6/

Evropská LM ledních hokejistů-konec skupin-

12. října 2017 v 3:03 Výsledky
Pořadí podle počtu výher+vzájemňáků+skóre by bylo-A-1.Tampere-5/1/-4:2+6:1/4:2+7:1/3:0+2:5/-2.Solnohrad-3/3/ -4:3+5:4/5:0+3:5/-3.Wolfsburg-2/4/-4:3+1:0/-4.Bánská Bystrica-2/4//B-1.Brno-5/1/-5:4 v pr.+0:3/3:2 v pr.+4:2/4:3 v pr.+2:1/-2.Malmö-4/2/-6:2+4:6/2:1+4:3/-3.Kuopio-3/3/-7:1+4:6/-4.Stavanger-0/6/-Podle toho jejich bodování je Malmö před Brnem/-C-1.Zug-4/2/-6:3+2:3/2:2+2:1s.n.+3:2/3:1+3:5/-2.Jyväskylä-4/2/-2:2+1:0s.n.+0:3/4:1+3:1/-3.Hrodno-2/4/-5:4 v pr.+4.4+2:1 s.n./-4.Vídeň-2/4/-D-1.Manheim-5/1/-6:2+0:3/6:3+4:1/4:1+6:2/-2.Třinec-4/2/-3:0+1:1+1:3 s.n./9:1+2:1/-3.Jönköping-3/3/-3:0+7:2/-4.Esbjerg-0/6/-E-1.Växjö-5/1/-6:3+4:3 v pr./5:3+3:0/3:2+1:5/-2.Liberec-3/3/-4:3+2:3/5:2+7:3/-3.Davos-2/4/-10:1+3:4 v pr./-4.Caerdydd-2/4/-F-1.Nottingham-4/2/-4:2+2:5/2:0+2:5/4:3 v pr+4:2/-2.Bern-3/3/-4:0+1:3/5:2+4:5/-3.Turku-3/3/-3:1+1:5/-4.Hradec Králové-2/4/-G-1.Gävle-5/1/-2:3+3:2/3:3+3:1s.n.+5:2/8:0+3:2/-2.Mnichov-5/1/-4:1+4:2/6:2+2:1/-3.Helsinky IFK-2/4/-6:3+6:0/-4.Krakov-0/6/-podle bodů je 1.Mnichov a 2.Gävle/-H-1.Frölunda-6/0/-5:4 v pr.+2:1/2:1+4:2/5:1+3:1/-2.Curych-3/3/-3:0+1:2 v pr./4:0+11:1/-3.Celovec-3/3/-4:2+6:3/-4.Gap-0/6/-

MS v malé kopané-výsledky a pořadí skupin+los play-off

12. října 2017 v 2:13 Výsledky
Napřed ,jak by to bylo podle vzájemných-A-1.Česko-5:1/7:0/10:0/-2.Austrálie-3:3/5:1/-3.Francie-3:0/-4.Argentina/B-1.Mexiko-3:1/2:0/2:0/-2.Maďarsko-1:1/4:0/-3.Chile-5:0/-4.Irák/C-1.Rusko-2:0/1:2/10:1/-2.Brazílie-3:1/3:2/-3.Bosna a Hercegovina-8:1/-4.Somálsko/-Podle toho jejich blbého systému skóre místo vzájemných je 2.Bosna a Hercegovina a 3.Brazílie/D-Tady měli spoustu zmatků,původně psali výsledek Španělsko-USA 5:3,pak ho změnili na 4:1 a v celkovém soupisu výsledků sice píšou výhru Senegalu nad Španělskem 4:3,ale po rozkliknutí je to naopak/-1.Španělsko-4:3/4:1/11:0/-2.Senegal-2:2/11:0/-3.USA-8:0/-4.Indie/E-1.Rumunsko-2:1/3:0/8:0/-2.Kazachstán-4:2/7:1/-3.Pobřeží Slonoviny-6:1/-4.Guatemala/F-1.Tunisko-2:2/3:2/6:1/-2.Libye-0:0/2:0/-3.Portugalsko-1:1/-4.Libanon/-Osmifinále-Česko-Brazílie 3:1/Mexiko-USA 3:3+1:0 v pr./Rusko-Francie 0:0+1:3 pe./Španělsko-Chile 1:0 v pr./Rumunsko-Senegal 2:2+1:3 pen./Tunisko-Kazachstán 1:1+1:1 pr.+4:3 pe./Austrálie-Bosna a Hercegovina 3:3+4:3 pe./Maďarsko-Libye 3:2 pr./-Čtvrtfinále-Česko-Maďarsko 1:0/Mexiko-Tunisko 7:0/Senegal-Francie 4:3/Španělsko-Austrálie 4:3 v pr./-Semifinále-Česko-Španělsko 3:1/Mexiko-Senegal 3:1/-Finále-Česko-Mexiko 3:0/o3.-Španělsko-Senegal 0:5/