Srpen 2017

Ještě byl přátelský zápas-Zlobice-Lutopecny

31. srpna 2017 v 21:44 Výsledky
mladší žáci v kopané 6:5

Naši prohráli v semifinále se Španělskem

31. srpna 2017 v 20:45
v tom juniorském inline hokeji mužů,bezdomovci vyhráli ve skupině jen nad Řeckem,ostatní prohráli,v ženách odstoupilo ze soutěže Pobřeží Slonoviny,samé špatné zprávy./Výsledky MS bezdomovců v malé kopané na 2x7 minut jsou na http://homelessworldcup.org/oslo-results/ Inline hokej na firs.rsportz.com a rink hokej na firs.assyssoftware.es/hockeyp/web/default.asp?seccion=competiciones

Juniorští inline hokejisté dohráli skupiny a začli play-off-

30. srpna 2017 v 21:23 Výsledky
A-1.Česko-6:4/4:3/7:1/10:0/-2.USA-5:3/1:0/7:2/-3.Tchaj-wan-3:0/2:3/-4.Nový Zéland-5:3/-5.Austrálie/-podle jakéhokoliv systému by mělo být pořadí takovéto,ale z nějakých záhadných důvodů ,podle rozlosování play-off zařadili Austrálii na 3.místo ve skupině a Tchaj-wan na 5./B-1.Itálie-4:0/5:2/19:0/-2.Kolumbie-6:5/23:0/-3.Kanada-20:0/ -4.Indie/C-1.Švédsko-4:3/9:0/20:0/-2.Švýcarsko-6:0/10:0/-3.SRN-4:1/-4.J.Korea/D-1.Španělsko-3:2/3:2/6:2/-2.Francie-5:0/8:1/-3.VBASI-4:4/-4.Namibie/-Play-off-Čtvrtfinále-Česko-Kolumbie 2:1/Itálie-USA 6:0/Švédsko-Francie 2:3 /Španělsko-Švýcarsko 1:0/-Semifinále-Česko-Španělsko 2:3 v pr./Itálie-Francie 2:3/-5.-8.-Švédsko-USA 9:5/Kolumbie-Švýcarsko 3:0/-O postup do 16-Tchaj-wan-Namibie 1:5/o9.-16.-Kanada-Austrálie 9:1/SRN-Namibie 2:6/VBASI-J.Korea 9:2/Nový Zéland-Indie 9:1/9.-12.-Kanada-Namibie 7:3/Nový Zéland-VBASI 3:5/13.-16.-Indie-J.Korea 0:8/SRN-Austrálie 4:3/Poražení ze zápasů o 13.-16. si zahrají 3člennou skupinu s Tchaj-wanem o 15.-17.místo/Finále-Španělsko-Francie 0:5/o3.-Česko-Itálie 2:6/o5.-Švédsko-Kolumbie 6:0/o7.-USA-Švýcarsko 6:5/o9.-Kanada-VBASI 4:0/o11.-Namibie-Nový Zéland 9:1/o13.-J.Korea-SRN 1:4/skupina o 15.-17.-Austrálie/Indie/Tchaj-wan/-Tchaj-wan-Austrálie 4:1/Austrálie-Indie 16:0/Indie asi proti Tchaj-wanu z nějakých záhadných důvodů nenastoupila a prohrála tak bez boje/

Konečně natočili nějaký zápas našich na tom bezdomoveckém MS,

30. srpna 2017 v 20:09 Sportovní přenosy
ale drtivě jsme prohráli s Egyptem 1:13 na začátku přenosu-

Česká liga polního lakrosu mužů začne 2.9.

30. srpna 2017 v 1:13 Co bude
Budou tam-LSC Knights Červené PečkyLC Jižní Město/TJ Malešice/Brno Ravens/LCC Wolves Radotín a z Polska z dolnoslezské metropole-Kosynierzy Vratislav a z Rakouska-Vienna Monarchs z Vídně.

Kopaná na Jihovýchodoasijských hrách-

30. srpna 2017 v 0:57 Výsledky
Muži-A-1.Malajsie-3:1/2:1/3:1/2:1/-2.Myanmar-2:0/3:1/6:0/-3.Singapur-2:0/1:0/-4.Laos-3:0/-5.Brunej/B-1.Thajsko-1:1/3:0/2:0/1:0/3:0/-2.Indonésie-0:0/3:0/1:0/2:0/-3.Vietnam-4:0/4:1/4:1/-4.Filipíny-2:1/2:0/-5.Východní Timor-1.0/-6.Kambodža/-Semifinále-Malajsie-Indonésie 1:0/Thajsko-Myanmar 1:0/-Finále-Thajsko-Malajsie 1:0/o3.-Indonésie-Myanmar 3:1/-Ženy-1.Vietnam-1:1/3:1/3:0/6:0/-2.Thajsko-3:2/3:1/6:0/-3.Myanmar-6:0/5:0/-4.Filipíny-2:1/-5.Malajsie/

MS bezdomovců v malé kopané na 2x7 minut začlo-

29. srpna 2017 v 20:45 Sportovní přenosy
Hraje 45 družstev v mužích a 20 v ženách,naši hrají jen v mužích ve skupině s Portugalskem,Ukrajinou,Egypem,Skotskem a Řeckem ,výsledky se moc zjistit nedají,jedině podle přenosu zápasů na youtube

Vodní pólo žen na univerziádě-

29. srpna 2017 v 0:57 Výsledky
Skupiny-A-1.Rusko-12:11/17:11/18:14/23:3/25:5/-2.Maďarsko-5:8/17:6/15:4/28:3/-3.Kanada-11:12/15:4/24:5/-4.Japonsko-14:10/18:4/-5.Nový Zéland-9:9/-6.VBASI/B-1.USA-16:3/15:4/17:3/18:3/19:1/-2.Itálie-8:5/8:6/14:3/20:4/-3.Francie-8:6/15:5/11:4/-4.Austrálie-10:3/22:1/-5.Řecko-8:5/-6.Argentina/-Čtvrtfinále-Rusko-Austrálie 13:6/USA-Kanada-takže to zas počítali podle něčeho jiného než vzájemňáků-13:7/Maďarsko-Francie 7:4/Itálie-Japonsko 15:17/9.-12.-Nový Zéland-Řecko-takže ani podle rozdílu skóre to nepočítali-6:7/VBASI-Argentina 7:4/-Semifinále-USA-Japonsko 13:8/Rusko-Maďarsko 7:11/5.-8.-Itálie-Kanada 13:16/Austrálie-Francie 6:5/o9.-Řecko-VBASI 11:10/o11.-Nový Zéland-Argentina 17:2/Finále-USA-Maďarsko 16:9/o3.-Rusko-Japonsko 11:12/o5.-Kanada-Austrálie 16:8/o7.-Francie-Itálie 11:6/

MS v ledním hokeji neslyšících 2017 bylo koncem dubna-

28. srpna 2017 v 21:34 Výsledky
Ženy-Kanada-USA 6:4+6:3-víc družstev se nezúčastnilo/Muži-skupina-1.Kanada-5:2/4:1/27:0/19:0/-2.USA-6:2/32:0/17:0/-3.Finsko-17:0/12:1/-4.Kazachstán-11:5/-5.Česko/-Finále-Kanada-USA 3:6/o3.-Finsko-Kazachstán 12:2/

Inline hokej na Světových kolečkových hrách-výsledky juniorů a juniorek

28. srpna 2017 v 18:55 Výsledky
Junioři-A-Česko-Austrálie 10:0/Nový Zéland 7:1/Tchaj-wan 4:3/USA 6:4/USA-Tchaj-wan 5:3/Austrálie 7:2/Nový Zéland 1:0/Tchaj-wan-Nový Zéland 3:0/Austrálie-Tchaj-wan 3:2/Nový Zéland-Austrálie 5:3/B-Itálie-Kolumbie 4:0/Indie 19:0/Kanada 5:2/Kanada-Indie 20:0/Kolumbie-Kanada 6:5/Indie 23:0/C-Švýcarsko-SRN 6:0/J.Korea 10:0/Švédsko-SRN 9:0/J.Korea 20:0/Švýcarsko 4:3/D-Španělsko-VBASI 3:2/Namibie 6:2/Francie 3:2/Francie-Namibie 8:1/VBASI 5:0/Namibie-VBASI 4:4/-Juniorky-Itálie-Tchaj-wan 2:2/Austrálie 10:0/Indie 11:0/Tchaj-wan-Nový Zéland 3:2/Austrálie-Indie 8:0/Nový Zéland-Austrálie 9:1/

Výsledky zápasů na tipujeme.sk

28. srpna 2017 v 3:32 Výsledky
1.rubrika-ZaZa-Nejlepší tipér-Groningen-Utrecht 2:1-1.divize mužů-Nizozemí-kopaná/2.rubrika-Basketbal-mistrovství Ameriky muži-Brazílie-Portoriko 80:89/Americké Panenské ostrovy-Kanada 83:71/Mexiko-Kolumbie -ještě se hraje-zatím 65:63 5:14 min+s před koncem-82:70 nakonec/3.rubrika-Fotbal-Liverpool-Arsenal 4:0/Gent-Anderlecht Brusel 0:0/Eibar Guipuzkoa-Athletic Bilbao 0:1/Plzeň-Ostrava 3:0/Crotone-Verona 0:0/-4.rubrika-Hádzaná- Gummersbach-Wetzlar 22:33/Minden-Lipsko 26:29/Šaľa-Plzeň 25:29/SönerjyskE-Århus 20:26/Dukla-Tatran 24:32/Sporting-Braga 21:26/-5.rubrika-Hokej-Melbourne Ice-Canberra Brave 5:2/Sydney Ice Dogs-Melbourne Mustangs 4:2/Perth Thunder-Adelaide Adrenaline 12:1/Třinec-Manheim 3:0/Dynamo Moskva-Slovan Bratislava 4:2/Solnohrad-Bánská Bystrica 5:0/-Další rubrika-Tenis-Carli-Basso 2:1/-Volejbal-MS,,19"M-Česko-Brazílie 3:2/ME-M-Slovensko-Itálie 0:3/MS-Ž-EKF-Slovinsko-Česko 0:3/ME-M-Česko-SRN 0:3/

Od 16.9. začnou Asijské hry halových a bojových sportů

28. srpna 2017 v 2:19 Co bude
Ale budou tam i týmy z Oceánie,v 3členné košíkové na 1 koš budou v mužích-A-Turkmenistán/Libanon/Írán/Tádžikistán/Irák/B-Kyrgyzstán/Mongolsko/Uzbekistán/Nepál/Palestina/C-Jordánsko/Katar/Západní Samoa/Afghánistán/D-Tchaj-wan/Indonésie/Thajsko/Guam/-Ženy-A-Turkmenistán/Mongolsko/Sýrie/B-Thajsko/Guam/Indonésie/C-Jordánsko/Uzbekistán/Cookovy ostrovy/D-Írán/Tchaj-wan/Afghánistán/-Futsal-muži-A-Turkmenistán/Vietnam/Tchaj-wan/Hong-kong/Šalamounovy ostrovy/B-Uzbekistán/ČLR/Afghánistán/SAE/Maledivy/C-Thajsko/Japonsko/Libanon/Indonésie/D-Írán/Kyrgyzstán/Jordánsko/Tahiti/-Ženy-A-Turkmenistán/Thajsko/Palestina/B-Írán/Hong-kong/Indonésie/C-Vietnam/ČLR/Japonsko/

Světové kolečkové bruslařské hry-změny a výsledky-

28. srpna 2017 v 1:28 Výsledky
1řadý kolečkový hokej odložili až na dnes,tak se hrál jen ten 2řadý-Ženy-1.A-Francie-USA 27:0/SRN 3:3/Španělsko-SRN 7:0/USA 8:0/1.B-Argentina-Itálie 4:0/Portugalsko 5:2/Portugalsko-Chile 2:2/Chile-Itálie 4:3/2.-Indie-Japonsko 4:2/Anglie-Indie 6:3/Japonsko 6:1/-Ještě měl hrát Egypt,ale už z rozpisu zmizel,tak budou hrát ty 3 týmy 3kolově/-Junioři,,20"-1A-Portugalsko-Kolumbie 4:1/Chile 5:0/Chile-Anglie 7:4/Kolumbie-Anglie 3:1/1B-Španělsko-Francie 4:1/Argentina 4:1/Argentina-Itálie 5:2/Francie-Itálie 5:5/2-USA-Indie 6:3/Tchaj-wan-Indie 8:3/-Egypt zmizel ze soutěže a Angola asi též,jelikož u všech jejich výsledků píšou 0:0,ale žádná jména v sestavě Angoly/-A v inline hokeji zmizel z naší skupiny juniorů Írán a byl tam přeřazen z 2.skupiny Nový Zéland ,v dospělých mužích místo Chile bude hrát ČLR a v ženách ubyl Írán a Chile a rovněž přibyla ČLR,ta bude hrát v B-skupině místo Argentina a Argentina se přesunula k nám,do céčka místo Íránu./A ještě nastaly změny v 2řadém hokeji mužů-vypadl Egypt a Izrael a poslední 2 skupiny se sloučily do 1 5členné./A v 2řadých juniorech asi ještě ubyla Angola,to vypadá/

Radek Juška překonal český rekord

27. srpna 2017 v 12:11 Výsledky
v kvalifikaci ve skoku do dálky na universiádě výkonem 831cm a suverénně vyhrál a postoupil do finále,tam skočil jen 802,ale na vítězství to stačilo,bronzové medaile přidali mužští štafetáři na 4x400m a Mäkiová na 1500m žen,náš 800kář byl ve finále 7.

Martina Dubovská

27. srpna 2017 v 5:34 Výsledky
zvítězila v paralelním slalomu žen na Novozélandských zimních hrách,2.byla Patricia Manganová(USA),3.Barbara Kántorová(SLK),4.Piera Hudsonová(NZL),celkem bylo 13 závodnic.V obřím slalomu mužů přidal bronz Kryštof Krýzl a Martina Dubovská byla rovněž 3. v obyčejném slalomu žen,před ní byly-1.Chiara Mairová a 2.Katharina Liensbergerová- obě z Rakouska a v mužích před Krýzlem-1.Erik Read z Kanady a 2.Magnus Walch z Rakouska.

Koňské pólo na Jihovýchodoasijských hrách-

27. srpna 2017 v 2:16 Výsledky
Muži-Skupina-1.Malajsie-13:12 pr./12:3/12:4/-2.Thajsko-11:6/10:3/-3.Singapur-8:5/-4.Brunej/-Finále-Malajsie-Thajsko 9:8/o3.-Singapur-Brunej 8:10/

Česko-Slovenský pohár házenkářů-

26. srpna 2017 v 21:50 Výsledky
Semifinále-Dukla Praha-Šaľa 30:24/Prešov-Plzeň 26:19/Finále-Dukla-Tatran 24:32/o3.-Plzeň-Šaľa 29:25/

V našich soutěžích ledního hokeje žen došlo ke změnám-

25. srpna 2017 v 3:06 Co bude
Zvýšili nejvyšší soutěž ze 2 na 4,ale jestli pak bude nějaká prolínačka z nižší soutěží,to nepíšou a z nějakých záhadných důvodů tam místo Cherokees Brno přidali Kladno a jinak,Litvínov dali správně a v české skupině 2.ligy nepřidali vítěze 3.ligy Karlovy Vary,ale jen 2. a 3.Děčín a Liberec,do moravsko-slezské skupiny 2.ligy přidali nováčky z Prostějova a v české 3.lize se objevil zahraniční klub z německé části Lužice-Jonsdorf a ještě dalším nováčkem je tým z Jičína./Takže-skupiny-1.-Slavia Praha/Karviná/Litvínov/Kladno/-6kolově,jestli bude nějaké play-off nebo prolínačka posledního z vítězi skupin 2.ligy,to odmítají na stránce hokej.cz prozradit/2.-Čechy-Beroun/Pardubice/Roudnice nad Labem/ESA Praha/Děčín/Liberec/-Morava a Slezsko-Cherokees Brno/Vsetín/Opava/Uničov/Bulldogs Brno/Prostějov/-3.Čechy a Lužice-Karlovy Vary/Kobra Praha/Lovosice/Jičín/Jonsdorf(LUŽ-SRN)-Všechny nižší skupiny hrají 4kolově/-Tak už napsali,jak budou hrát play-off a baráže,takže v nejvyšší soutěži bude finále na 2 vítězné a baráž bude mezi posledním a vítězi obou skupin nižší soutěže a mezi posledním 2.západní ligy a vítězem 3. bude baráž na 2 vítězné

Takže,1.fáze evropské kvalifikace MS košíkářů je u konce-

24. srpna 2017 v 21:20 Výsledky
A-1.Švédsko-4/2/-2.Bosna a Hercegovina-4/2/-3.Arménie-3/3/-4.Slovensko-1/5/B-1.Nizozemsko-3/1/-2.Rakousko-3/1/-3.Albánie-0/4/C-1.Estonsko-3/1/-2.Kosovo-2/2/-3.Makedonie-1/3/-D-1.Bulharsko-4/0/-2.Bělorusko-1/3/-3.Portugalsko-1/3/-Další fáze bude-A2-Černá Hora/Slovinsko/Španělsko/Bělorusko/B2-Turecko/Lotyšsko/Ukrajina/Švédsko/C2-Polsko/Litva/Maďarsko/Kosovo/D2-Itálie/Chorvatsko/Rumunsko/Nizozemsko/E2-Belgie/Francie/Rusko/Bosna a Hercegovina/F2-Česko/Island/Finsko/Bulharsko/G2-SRN/Srbsko/Gruzie/Rakousko/H2-Izrael/Řecko/VBaSI/Estonsko/

Dnes to vypukne-Liga mistrů IIHF ledních hokejistů

24. srpna 2017 v 1:10 Co bude
A-Tappara Tampere/Solnohrad/Bánská Bystrica/Wolfsburg/B-Tzv. Kometa Brno/Stavanger/Malmö/KalPa Kuopio/C-Zug/Jyväskylä/Vídeň/Hrodno/D-Esbjerg/Třinec/Manheim/HV71 Jönköping/E-Caerdydd/Davos/Växjö/Liberec/F-Nottingham/Bern/Turku/Tzv.Hradec Králové/G-Krakov/Mnichov/Helsinky IFK/Brynäs Gävle/H-Celovec/Gap/Curych/Frölunda/-Výsledky-A-Wolfsburg-Bánská Bystrica 4:3/Tampere 1:7/Solnohrad-Tampere 1:6/Bánská Bystřice 5:0/B-Stavanger-Brno 1:2/Malmö 3:4/Kuopio-Malmö 6:4/Brno 2:4/C-Hrodno-Vídeň 5:4 v pr./Zug 2:3/Jyväskylä-Zug 3:2/Vídeň 4:1/D-HV71-Manheim 1:4/Esbjerg 3:0/Třinec-Esbjerg 9:1/Manheim 3:0/E-Davos-Caerdydd 10:1/Växjö 0:3/Liberec-Växjö 3:4 v pr./Ceardydd 5:2/F-Bern-Nottingham 5:2/TPS 4:0/Hradec Králové-TPS 5:1/Nottingham 2:4/G-Mnichov-Krakov 6:2/HIFK 4:1/Gävle-IFK Helsinky 3:3+3:1 s.n. po 4 sériích,hraje se v zákl. části na 5,pokud už dříve není rozhodnuto/Krakov 8:0/H-Gap-Celovec 3:6/Curych 1:11/Frölunda-Curych 5:4 v pr./Celovec 2:1/