Červen 2017

Pohár regionů UEFA začne finálovou fázi-

30. června 2017 v 23:33 Co bude
1.7.-A-Záhřeb(CHOR)/Lisabon(PTU)/Istanbul(TRE)/Inhulec(UKR)-B-Olomoucký kraj(ČMS)/Kastílie a León(ŠPA)/2.Region(IRS)/Jižní Rusko/-Výsledky-B-Kastílie a León-Olomoucký kraj 4:1/Irsko 0:0/2.region Irska-Jižní Rusko 1:0/Ol.kr. 4:1/Jižní Rusko-Ol.kr. 2:1/Kastílie a León 3:2/A-Záhřeb-Lisabon 2:2/Istanbul 2:0/Inhulec 4:1/Istanbul-Inhulec 3:0/Lisabon 1:1 /Inhulec-Lisabon 3:3/-Finále-Chorvatsko(Záhřeb)-Irsko(2.region) 1:0/

Tabulky ME softballistek 2. a 3.fáze-

30. června 2017 v 16:41 Výsledky
O 1.-8.-A1-1.Itálie-3/2.VBASI-2/3.Řecko-1/4.Švédsko-0/B1-1.Nizozemí-3/2.Česko-2/3.Rusko-1/4.Španělsko-0/-O 1.-6.-1.-2.Itálie a Nizozemí-4/0/-na vzájemný zápas oba týmy odmítly nastoupit-3.-4.-Česko a VBASI-2/2/-a rovněž nenastoupení k vzájemnému zápasu-5.Rusko-1/4/-6.Řecko-0/5/-Rozřazovací zápasy do play-off-1.-2.-Itálie-Nizozemí 0:1/3.-4.-Česko-VBASI 1:4/2.-3.-Itálie-VBASI 8:1/Finále-Nizozemí-Itálie 7:1//-Skupiny o 9.-16.-A2-1.Francie-3/2.Polsko-2/3.Belgie-1/4.Irsko-0/-B2-1.Rakousko-3/2.SRN-2/3.Ukrajina-1/4.Chorvatsko-0/-Skupina o 17.-23.místo-1.Slovensko-6/0/-2.Švýcarsko-5/1/-3. Bulharsko-4/2/-4.Dánsko-3/3/-5.Izrael-1/5/-6.Maďarsko-1/5/-7.Litva-1/5/O7.-Španělsko-Švédsko 3:1/9.-10.-Francie-Rakousko 7:3/11.-12.-SRN-Polsko 6:0/10.-11.-Rakousko-SRN 3:2/9.-10.-Francie-Rakousko 6:8/o13.-Ukrajina-Bulharsko 5:4/o15.-Irsko-Chorvatsko 2:0/

Makkabejské hry začnou 4.7.

29. června 2017 v 22:00 Co bude
www.maccabiah.com/2017/the-games/schedule-result-venues Českou republiku budou reprezentovat pouze dvojice v plážové odbíjené žen a veteránské čtyřhře mužů v tenisu nad 35 let

Mistrovství Asie do 22 let v házené se hraje-

28. června 2017 v 21:35 Výsledky
V obou pohlavních kategoriích-výsledky-muži-Japonské císařství-Čínská republika 27:16/Hong-kong(Siang-kang) 42:19/Korejská republika-Čínská lidová republika 30:13/Hong-kong 49:19/Čínská republika-Siang-kang 44:23/ČLR 33:24/ČLR-Hong-kong 25:21/-Ženy-ČLR-Japonsko 25:23/Hong-kong 29:9/Jižní Korea-Tchaj-wan 31:19/Hong-kong 33:7/ČLR 33:28/Japonsko-Tchaj-wan 31:15/Tchaj-wan-Hong-kong 22:14/Celkem-pořadí-Muži-1.Japonsko-30:22/27:16/34:14/42:19-2.J.Korea-30:26/30:13/49:19/-3.Tchaj-wan-33:24/44:23/-4.ČLR-25:21/-5.Hong-kong/Ženy-1.J.Korea-33:28/24:20/31:19/33:7/-2.ČLR-25:23/30:15/29:9/-3.Japonsko-31:15/47:10/-4.Tchaj-wan-22:14/-5.Hong-kong/

Ostrovní hry-

28. června 2017 v 0:23 Výsledky
Kopaná: muži-A-1.Menorca-3:3/1:0/6:0/-2.Jersey-3:0/3:0/-3.Orkneje-3:0/-4.Alderney/-B-1.Grónsko-1:0/3:0/2:2/-2.Gótsko-8:0/7:1/-3.Vnější Hebridy-4:2/-4.Fröya/C-1.Guersney-1:1/3:0/1:1/-2.Ålandy-2:1/0:0/-3.Shetlandy-5:4/-4.Saaremaa/D-1.Man-4:0/5:2/5:0/-2.Anglesey-3:0/5:1/-3.Falklandy-1:1/-4.Hitra/-Semifinále-Menorca-Grónsko/Guersney-Man/-Košíková-muži-A-1.Saaremaa-100:52/92:72/121:37/-2.Menorca-88:61/65:35/-3.Gótsko-90:33/-4.Faerské ostrovy/B-1.Guersney-70:44/62:51/-2.Jersey-52:48/-3.Fröya/-C-1.Gibraltar-108:105/67:58/102:51/-2.Kajmanské ostrovy-84:58/112:56/-3.Wight-72:56/-4.Man/-Do čtvrtfinále postoupili 2 z každé skupiny+2 nejlepší ze 3.míst asi bez zápasu se 4.ve skupině,takže z té 3členné postoupili všichni-Čtvrtfinále-Saaremaa-Wight/Guersney-Fröya/Gibraltar-Menorca/Jersey-Kajmanské ostrovy/-Skupina o 9.-11.místo-Gotland/Faerské ostrovy/Man/-Ženy(Opravdu ten zápas odehráli znovu a dopadl opačně)-A-1.Gotland-89:56/95:69/106:18/-2.Kajmanské ostrovy-93:79/79:14/-3.Gibraltar-111:23/-4.Jersey/B-1.Menorca-94:44/87:24/-2.Guersney-63:62/-3.Man/-Semifinále-Gótsko-Guersney/Menorca-Kajmanské ostrovy/Skupina o 5.-7.-Gibraltar/Man/Jersey/

MS žen v házené vylosovali-

27. června 2017 v 21:29 Co bude
Divokou kartu dali Polsku,které v play-off o postup drtivě prohrálo s Ruskem o 11 a 4 branky v jednotlivých zápasech.A dále byly nasazené domácí z Německa a z předešlých mistrovství Francie,Norsko,Dánsko a Nizozemí,co se týče Evropy a v normální kvalifikaci sy vybojovaly postup týmy-Černé Hory,Srbska,Česka,Ruska,Slovinska,Maďarska,Rumunska,Španělska a Švédska,z ostatních světadílů Oceánii v posledních letech z nějakých záhadných důvodů nejspíš na věky vyloučili ze světových soutěží,takže Ameriku budou zastupovat-Brazílie,Argentina a Paraguay,Asii-Jižní Korea,ČLR a Japonsko a Afriku-Tunisko,Kamerun a Angola./Takže-los-A-Francie/Slovinsko/Španělsko/Rumunsko/Angola/Paraguay/B-Norsko/Česko/Maďarsko/Švédsko/Polsko/Argentina/C-Dánsko/Rusko/Černá Hora/Tunisko/Brazílie/Japonsko/D-Nizozemí/SRN/Srbsko/Jižní Korea/ČLR/Kamerun/

Softballistky dohrály základní skupiny

27. června 2017 v 21:16 Výsledky
A-1.Itálie-4/2.Španělsko-3/3.Francie-2/4.Chorvatsko-1/5.Švýcarsko/B-1.Nizozemí-5/2.Řecko-4/3.SRN-3/4.Irsko-2/5.Slovensko-1/6.Litva-0/C-1.Česko-5/2.Švédsko-4/3.Rakousko-3/4.Polsko-2/5.Maďarsko-1/6.Izrael-0/D-1.VBaSI-5/2.Rusko-4/3.Belgie-3/4.Ukrajina-2/5.Bulharsko-1/6.Dánsko-0/2.fáze-skupiny o 1.-8.místo-A1-VBASI-Švédsko 13:0/Itálie-Řecko/-B1-Česko-Španělsko 7:0/Nizozemí-Rusko/

MS odbíjenkářů do 21 let-

27. června 2017 v 3:13 Výsledky
A-1.Polsko-3/2.Kanada-2/3.Česko-1/4.Maroko-0/-B-1.Rusko-3/2.Kuba-2/3.Turecko-1/4.USA/-C-1.Írán-3/2.Argentina-2/3.Itálie-1/4.Ukrajina-0/-D-1.Brazílie-3/2.ČLR-2/3.Japonsko-1/4.Egypt-0/Skupiny o 1.-8.místo-A1-Polsko/Írán/ČLR/Kuba/-Polsko-ČLR 3:2/Kuba-Írán 3:2/B1-Brazílie/Rusko/Kanada/Argentina-Brazílie-Kanada 3:1/Rusko-Argentina 3:1/-O 9.-16.-A2-Česko/Itálie/USA/Egypt/-Itálie-USA 3:0/Egypt-Česko 3:0/-B2-Turecko/Japonsko/Maroko/Ukrajina/-Turecko-Ukrajina 3:1/Japonsko-Maroko 3:1/

ME v ženském softballu

26. června 2017 v 1:17 Výsledky
A-Itálie-Španělsko 12:0/Švýcarsko 11:0/Francie-Chorvatsko 7:0/Švýcarsko 9:3/Španělsko-Švýcarsko 14:4/Chorvatsko-Švýcarsko 11:4/B-Nizozemsko-Řecko 7:0/Litva 16:0/Slovensko 7:0/Irsko-Slovensko 8:7/Litva 15:0/SRN-Slovensko 11:0/Irsko 10:3/Řecko-SRN 9:3/Irsko 15:0/Litva 8:0/Slovensko-Litva 17:5/C-Česko-Švédsko 5:3/Maďarsko 10:0/Polsko 9:0/Polsko-Maďarsko 11:3/Izrael 14:7/Rakousko-Izrael 15:5/Maďarsko 13:0/Švédsko-Rakousko 5:3/Izrael 15:0/D-VBASI-Belgie 10:0/Rusko 7:2/Ukrajina 10:3/Dánsko 15:0/Belgie-Dánsko 13:1/Bulharsko 11:1/Ukrajina 1:0/Bulharsko-Dánsko 15:8/Rusko-Ukrajina 12:0/Bulharsko 15:0/Dánsko 10:0/Ukrajina-Bulharsko 8:1/

Zas jakási porucha,tak to musím opsat znovu-

25. června 2017 v 22:06 Výsledky
ME atletických družstev-Superliga-1.SRN/2.Polsko/3.Francie/4.VBASI/5.Španělsko/6.Ukrajina/7.Itálie/8.Česko/9.Řecko/10.Bělorusko/11.Nizozemsko/12.-navěky diskvalifikované Rusko/1.liga-1.Švédsko/2.Finsko/3.Švýcarsko/4.Turecko/5.Portugalsko/6.Norsko/7.Rumunsko/8.Belgie/9.Irsko/10.Estonsko/11.Bulharsko/12.Dánsko/-2.liga-1.Maďarsko/2.Slovensko/3.Litva/4.Slovinsko/5.Lotyšsko/6.Kypr/7.Chorvatsko/8.Izrael/9.Rakousko/10.Srbsko/11.Island/12.Moldávie/-3.liga-1.Lucembursko/2.Bosna a Hercegovina/3.Gruzie/4.Malta/5.Černá Hora/6.Arménie/7.Makedonie/8.Andorra/9.Malé státy/10.Ázerbajdžán/

MS IIHF v inline hokeji mužů začlo-

25. června 2017 v 21:43 Výsledky
1.liga-A-USA-Slovensko 8:1/Kanada 8:2/Chorvatsko 8:2/Kanada-Chorvatsko 6:1/Slovensko-Chorvatsko 7:2/Kanada 9:8/-B-Finsko-SRN 5:2/Česko 6:6+3:2 sn/Švédsko 6:5/Česko-Švédsko 3:2/SRN 6:4/Švédsko-SRN 4:2/-2.liga-A-Slovinsko-Nový Zéland 12:1/Maďarsko 8:1/Argentina 9:3/Maďarsko-Argentina 6:1/Nový Zéland 7:3/Argentina-Nový Zéland 6:4/B-Austrálie-Brazílie 7:0/Lotyšsko-VBASI 7:4/Austrálie 6:2/Brazílie 13:5/VBASI-Brazílie 4:2/Austrálie 7:1/Čtvrtfinále-USA-SRN 4:1/Finsko-Chorvatsko 11:2/Slovensko-Švédsko 4:6/Česko-Kanada 8:2/Semifinále-USA-Švédsko/Finsko-Česko-Nic,neplatí úplně to nějak zblbli,dřív hráli semifinále podle umístění ze skupin a pak bodů a skóre,když bylo umístění stejné a tak to i psali původně po skončení čtvrtfinále,že takové budou dvojice,ale asi se vrátili k tomu debilnímu systému dvojic určených dopředu a tak hrálo-USA-Česko 5:4 a Finsko-Švédsko 6:5 v pr./Finále-USA-Finsko 4:2/o3.-Česko-Švédsko 5:2/O5.-8.-Slovensko-Chorvatsko 8:4/Kanada-SRN 8:3/o7.-Chorvatsko-SRN 5:8/2.skupina-čtvrtfinále-Slovinsko-Brazílie 14:4/Lotyšsko-Nový Zéland 12:4/Maďarsko-Austrálie 2:4/VBASI-Argentina 5:3/Semifinále-Slovinsko-VBASI 7:4/Lotyšsko-Austrálie 3:1/O5.-8.-Maďarsko-Nový Zéland 5:3/Argentina-Brazílie 5:4/Finále-Slovinsko-Lotyšsko 6:3/o3.-VBASI-Austrálie 3:7/o5.-Maďarsko-Argentina 4:4+neznámým skórem vyhrála Argentina na nájezdy/

Česko-slovenský superpohár vítězů pohárů-

23. června 2017 v 23:05 Výsledky
v kopané mužů- Zlín-Slovan Bratislava 1:1+6:5 na penalty po 7 sériích

Mistrovství Asie a Oceánie v polním lakrosu-

23. června 2017 v 23:02 Výsledky
Muži-skupina-1.Japonsko-12:8/13:3/19:3/24:0/21:1/-2.Austrálie-9:4/12:2/28:0/24:0/-3.Hong-kong-12:4/19:2/10:2/-4.Jižní Korea-10:6/11:3/-5.ČLR-16:11/-6.Čínská republika TW/-Finále-Japonsko-Austrálie 9:6/o3.-Hong-kong-Jižní Korea 8:4/o5.-ČLR-Čínská republika TW 9:10/-Ženy-skupina-1.Japonsko-12:5/24:5/29:3/26:3/29:0/-2.Austrálie-14:11/17:7/16:2/16:1/-3.Jižní Korea-17:13/14:9/18:5/-4.Nový Zéland-15:10/18:5/-5.Hong-kong-15:3/-6.Asie a Oceánie/-Finále-Japonsko-Austrálie 16:9/o3.-Jižní Korea-Nový Zéland 9:12/o5.-Hong-kong-Asie a Oceánie 18:5/

Soutěže v kopané v DLR a LLR

23. června 2017 v 0:26 Výsledky
Luganská liga-průběžné pořadí-1.Spartak Lugansk 5/0/0/-2.Šachťor Sverdlovsk 5/0/1/-3.Dalevec Lugansk 4/1/0/-4.SK Stachanov 4/0/1/-5.Ugol-Tornado Krasnodon 3/1/2/-6.Gorňak Roveňki 1/3/2/-7.CSKA NM Perevalsk 1/1/4/-8.Juntex Antracit 0/2/3/-9.Šachťor Krasnyj Luč 0/2/4/-10.FK Brjanka 0/0/6/Pohár LLR-Čtvrtfinále-CSKA NM Perevalsk-Dalevec Lugansk 0:1/Krasnyj Luč-Krasnodonugol 0:4/Šachťor Sverdlovsk-Stachanov 4:0/Sp.Lugansk-Avang.Roveňki 11:1/Semifinále-Dalevec-Krasnodon/Sverdlovsk-Spartak Luhansk/ Výsledky píšou na football.lg.ua ve zprávách./A na fsdnr.com píší soutěže DLR,nejvyšší soutěži říkají mistrovství a 2.lize prvenství a ještě mají pohár,tam hráli 1.kolo a čtvrtfinále-1.kolo-Lokomotiv Doněck-Oplot Donbassa Doněck 1:5/Ajax Šachťorsk-FK Torez 3:0/Chimik Gorlovka-Mospino 1:1+2:4 pen./Čtvrtfinále-FK Charcyzsk-Oplot Donbassa 1:2/Nika Makějevka-Mospino 6:4/Arsenal Makějevka-Ajax Šachťorsk 1:0/Bažanovec Makějevka-Poběda Doněck/ A ještě ligy-Mistrovství-1.Poběda Doněck-5/2/0/-2.Oplot Donbassa-5/1/1/-3.Nika Makějevka-4/2/1/-4.Chimik Gorlovka-3/2/2/-5.Arsenal Makějevka-3/2/2/-6.Mospino-UOR-2/0/5/-7.Bažanovec Makějevka-1/0/6/-8.Lokomotiv Doněck-0/1/6/-Prvenství-1.Ajax Šachťorsk-5/0/0/-2.FK Jenakievo-3/0/2/-3.Avangard Amvrosijevka-3/0/3/-4.FK Torez-2/2/1/-5.Antracit Kirovskoje-2/0/3/-6.FK Charcyzsk-1/1/3/-7.Nika Makějevka,,B"-0/1/4//2.zápas Superpoháru Donbasu-2.poločas-celkem-1.zápas-Dalevec-Poběda 2:1/odveta-Poběda-Dalevec 1:0-na počet branek venku vyhrála Paběda

Hraje se Evropský pohár družstev v badmintonu-

23. června 2017 v 0:02 Výsledky
Klasicky hrají všechny varianty dvouher a čtyřher,čili mužskou dvouhru,ženskou dvouhru,smíšenou 4hru,ženskou 4hru a mužskou 4hru,Benátky nad Jizerou postoupily ve čtvrtfinále,když prohrály s týmem ze Španělska a porazily Lotyše a Nizozemce,skupiny byly 4,všechny až na 1 po 4,celkem 15 týmů a ve čtvrtfinále si zahrají proti 1 týmu z Francie a tam už Nadjizerští Benátčané prohráli,ve finále se střetnou oba francouzské celky-Issy le Moulineaux-Chambly Oise

Světová liga vodních pólistů-Superfinále-

22. června 2017 v 22:04 Výsledky
A-1.Chorvatsko-12:7/8:3/13:5/-2.Rusko-11:5/12:5/-3.Austrálie-9:8/-4.Japonsko/-B-1.Srbsko-12:7/15:8/15:7/-2.Itálie-5:5+4:2 pen./14:6/-3.USA-14:10/-4.Kazachstán/-Čtvrtfinále-Chorvatsko-Kazachstán 19:3/Srbsko-Japonsko 19:10/Rusko-USA 6:8/Itálie-Austrálie 13:5/Semifinále-Srbsko-USA 13:11/Chorvatsko-Itálie 7:9/O5.-8.-Rusko-Japonsko 12:12+6:5 th/Austrálie-Kazachstán 11:12/Finále-Srbsko-Itálie 10:9/o3.-Chorvatsko-USA 10:4/o5.-Rusko-Kazachstán 11:4/o7.-Austrálie-Japonsko 11:4/

MS WBHF v hokejbalu dohrálo skupiny mužů-

22. června 2017 v 2:39 Výsledky
A-1.Kanada-5:3/7:0/10:1/-2.Česko-6:3/2:0/-3.Slovensko-5:3/4.Rusko/B-1.VBASI-3:2/6:0/18:0/-2.USA-10:1/16:0/-3.Evropa-7:0/-4.Maďarsko/-Čtvrtfinále-Kanada-Maďarsko 16:0/Česko-Evropa-dávají zde-8:0/Semifinále-Kanada-USA 9:5/VBASI-Česko 4:5/Finále-Kanada-Česko 3:2-se nyní hraje-/o3.-VBASI-USA 2:6/o5.-6.-Slovensko-Evropa 5:3/o7.-8.-Rusko-Maďarsko 13:1/o6.-7.-Evropa-Rusko 0:7//Slovensko-USA 2:7/Rusko-VBASI 1:5/-Veteráni-1.Česko-9:2/3:0/9:2/6:1/13:1/2.Československo-5:2/3:0/4:2/13:2/3.Slovensko-4:2/3:1/9:0/4.Evropa-3:1/3:2/5.USA-3:0/6.Západní Slovensko-/1.kolo play-off-Slovensko-Západní Slovensko 4:1/Evropa-USA 3:1/Semifinále-Česko-Evropa 5:2/Československo-Slovensko 4:1/o5.-USA-Západní Slovensko 10:1/Finále-Česko-Československo 2:3/o3.-Slovensko-Evropa 0:4/Ženy-Kanada-Česko 8:0/USA 8:0/Slovensko 8:0/Maďarsko 15:0/Česko-USA 5:1/Slovensko 4:0/Maďarsko 10:0/USA-Slovensko 4:0/Maďarsko 9:0/Slovensko-Maďarsko 9:1/-Semifinále-Kanada-Slovensko 7:0/Česko-USA 4:0/Finále-Kanada-Česko 4:1/o3.-USA-Slovensko 3:0/


Mistrovství Ameriky v házené žen se hraje,

21. června 2017 v 21:09 Sportovní přenosy
dávají zápas USA-Kolumbie na youtube ,hraje se ve 2 skupinách-A-Brazílie-3/0/0-Portoriko-2/0/0/-Paraguay-1/0/1/-USA-0/0/2/-Kolumbie-0/0/3/-B-Argentina-3/0/0/-Uruguay-2/0/0/-Chile-1/0/1/-Dominikánská republika-1/0/3/-Guatemala-0/0/3/

Československo-Svět 37:37 v ženách

21. června 2017 v 19:05 Výsledky
skončil zápas v házené a naši muži vedou po poločasu 18:17,dávají na Sport1 a nakonec 39:36 porazili Světový výběr