Květen 2017

MS ragbistů do 20 let-

31. května 2017 v 22:55 Výsledky
začlo v Gruzii-A-Anglie-Západní Samoa 74:17/Wales 34:22/Austrálie 20:19/Austrálie-Wales 24:17/Západní Samoa 33:26/Wales-Z.Samoa 54:20/B-Nový Zéland-Skotsko 42:20/Itálie 68:26/Irsko 69:3/Itálie-Irsko 22:21/Skotsko-Irsko 32:28/Itálie 17:16/C-Francie-JAR 23:23/Argentina 26:25/Gruzie 54:0/Argentina-Gruzie 37:26/JAR-Gruzie 38:14/Argentina 72:14/-A-1.Anglie-3/2.Austrálie-2/3.Wales-1/4.Z.Samoa-0/-B-1.Nový Zéland-3/2.Skotsko-2/3.Itálie-1/4.Irsko-0/-C-1.JAR-2/1/0/-2.Francie-2/1/0/-3.Argentina-1/0/2/-4.Gruzie-0/0/3/-Semifinále-Anglie-JAR 24:22/Nový Zéland-Francie 39:26/-o5.-8.-Austrálie-Itálie 42:19/Skotsko-Wales 29:25/o9.-12.-Argentina-Gruzie 25:26/Irsko-Z.Samoa 52:26/Finále-Anglie-Nový Zéland 17:64/o3.-JAR-Francie 37:15/o5.-Austrálie-Skotsko 17:24/o7.-Wales-Itálie 25:24/o9.-Gruzie-Irsko 18:24/o11.-Argentina-Západní Samoa 53:42/

Mistrovství Ameriky v ledním hokeji začne 1.6.

30. května 2017 v 4:08 Co bude
v ženách a 5.6. v mužích,v ženách budou hrát týmy-Mexika ,,A"+,,B",Brazílie,Kolumbie a Argentiny a zahrají si napřed skupinově a pak 4 postoupí do play-off.Muži budou hrát ve 3 skupinách po 3-Argentina/Chile/Mexiko+Kolumbie/Brazílie,,B"/Argentina,,B"/+Brazílie/Mexiko,,B"/Kolumbie,,B"/-pak bude finálová skupina o 1.-4.místo a o 5.-9./Výsledky-ženy-Mexiko,,A"-Mexiko,,B" 3:2/Brazílie 17:0/Kolumbie 9:0/Mexiko,,B"-Brazílie 7:0/Argentina-Brazílie 14:0/Kolumbie-Brazílie 10:0/Argentina 3:2/Přátelák-muži-Brazílie-SamurIce Město Mexiko 4:4+neznámým výsledkem na nájezdy vyhrála Brazílie/Turnaj-A-Argentina-Chile 26:0/Mexiko-Chile 17:0/Argentina 5:0/B-Kolumbie-Brazílie,,B" 11:0/Argentina,,B" 8:1/Argentina,,B"-Brazílie,,B" 6:1/C-Mexiko,,B"-Brazílie 2:1/Kolumbie,,B" 7:0/Brazílie-Kolumbie,,B" 4:1/-Skupina o 1.-4.místo bude-Mexiko-Argentina 9:0/Kolumbie-Mexiko,,B" 6:0/Mexiko,,B"-Argentina 2:1/ a o5.-9.-Brazílie-Kolumbie,,B" 7:0/Brazílie,,B" 16:0/Chile-Argentina,,B" 4:3/Brazílie,,B" 6:0/Kolumbie,,B"-Argentina,,B" 5:0/Chile 6:0/Brazílie,,B"-Argentina,,B" 3:2/-po skončení skupiny o 1.-4. si ještě zahrají finále a o 3.místo

Koncem srpna začne nová ledohokejová soutěž-

30. května 2017 v 3:50 Co bude
Vyšehradský pohár-4 kluby ze Slovenska(Nitra/Nové Zámky/Poprad/Žilina)+4 z Maďarska-(MAC Budapešť/Miškovec/Stoličný Bělehrad/UTE Nová Pešť)-Bude se hrát napřed 1kolově-slovenské týmy proti maďarským,každý 2 na Slovensku a 2 v Maďarsku a pak všichni postoupí do play-off na sčítání skóre doma+venku

30.5.začnou Hry malých evropských zemí v San Marinu

28. května 2017 v 21:23 Co bude
www.sanmarino2017.sm a nyní probíhají ty homosexuální World Out Games,ale nikde nepíšou výsledky./Malé země-výsledky-Odbíjená-muži-1.Lucembursko-4/2.Kypr-3/3.San Marino-2/4.Monako-1/5.Island-0/-Ženy-1.San Marino-4/2.Kypr-4/3.Lucembursko-3/4.Island-3/5.Malta-1/6.Lichtenštejnsko-0/-Košíková-muži-1.Kypr-5/2.Černá Hora-4/3.Island-2/4.Lucembursko-2/5.Andorra-2/6.San Marino-0/-Ženy-1.Malta-3/2.Island-2/3.Lucembursko-1/4.Kypr-0/

Česko-Maďarsko 47:19

27. května 2017 v 21:40 Výsledky
jsme vyhráli v ragby kvalifikaci SP neboli MS mužů a pak už budeme hrát s vítězi těch vyšších skupin,to bude těžší

Pohár mistrů UEFS nad 40 let

26. května 2017 v 20:38 Výsledky
v sálové kopané probíhá ve Stolbcích v Bělorusku-Bobři Minsk-Něman Stolbcy 5:4/Jílové u Děčína 4:1/Němirov 4:0/Ježek 7:6/Stolbce-Němirov(IZR) 4:3/Ježek Praha 4:0/Jílové 3:2/Ježek-Němirov 2:2+3:2 pen./Jílové u Děčína 2:0/Jílové u.Dě.-Němirov 2:1/-1.Bobři Minsk-4/2.Němen Stlolbce-3/3.Ježek Praha-2/4.Jílové u Děčína-1/5.Němirov-0/-Hrál se i turnaj v mikrofutsalu,čili bez brankáře na takové minibranky zavěšené ve výšce a hrálo se to play-offově od začátku-1.kolo-Jílové-Němirov 1:0/Semifinále-Bobři-Němen 3:3+1:0 na pen./Jílové-Ježek 3:1/-Finále-Jílové-Bobři 2:0/o3.-Ježek-Stolbcy 2:1/

ME juniorů v kolové se hraje u nás,

26. května 2017 v 18:31 Výsledky
Skupina-1.SRN-6:1/2:2/6:1/6:0/12:1/15:0/-2.Česko-4:3/2:2/6:4/11:0/7:0/-3.Rakousko-3:2/8:1/9:1/8:1/-4.Švýcarsko-6:0/9:0/9:0/-5.Francie-3:2/4:0/-6.Belgie-5:1/-7.Maďarsko/-Semifinále-SRN-ŠKF 2:1/Česko-Rakousko 3:4/-Finále-SRN-Rakousko 5:2/o3.-Česko-ŠKF 3:3+1:2 v pr./

MS ISF v kopané dopadlo hrozně,

25. května 2017 v 2:25 Výsledky
naši chlapci i děvčata skončili až 5.ve skupinách a budou hrát jen o 17.-24. a 9.-10.,nejspíš,místo,protože Indie asi nenastoupila na 2 zápasy ve skupině a tak ji diskvalifikovali./Pořadí,pokud by to počítali normálně podle vzájemňáků-Muži-A-1.Nový Zéland-1:1/5:0/3:0/4:0/4:0/-2.SRN-4:1/1:0/6:0/3:1/-3.Dánsko-2:0/2:0/3:1/-4.Írán-1:1/3:0/-5.Arménie-2:1/-6.ČLR/-B-1.Turecko-Chile 6:3/0:1/7:0/1:0/10:0/-2.Chile-3:1/2:1/1:1/5:0/-3.Chorvatsko-1:0/2:2/7:0/-4.Bulharsko-2:0/9:1/-5.Lucembursko-4:2/-6.Indie/-podle toho hloupého systému podle skóre bylo Chorvatsko 2. a Chile 3./-C-1.Rakousko-2:1/3:0/2:0/2:1/4:0/-2.Brazílie-3:0/5:0/2:2/9:0/-3.Srbsko-1:0/1:0/9:0/-4.Slovensko-4:2/5:0/-5.Česko-4:0/-6.Maďarsko/-D-1.Francie-3:1/0:1/6:1/5:1/4:1/-2.Katar-2:0/1:1/2:1/4:0/-3.Řecko-1:1/6:1/3:0/-4.Slovinsko-1:1/2:0/0:0/-5.Belgie-4:0/-6.Finsko/-podle stupidního FIFA skončilo Řecko 2. a Katar 3./-Ženy-A-1.Francie-3:0/6:0/2:0/9:0/14:0/-2.Finsko-1:1/4:0/13:0/11:0/-3.Turecko-1:1/4:1/8:0/-4.Řecko-5:0/5:0/-5.Česko-4:1/-6.Chile/-B-1.Rakousko-1:0/6:1/3:0/8:0/36:0/-2.SRN-4:0/4:2/13:0/42:2/-3.Brazílie-3:0/3:1/13:0/-4.Dánsko-4:1/bez boje/-5.ČLR-bez boje/-6.Indie-patrně vyloučena z MS/-Muži budou hrát play-off o 1.-8./9.-16/ a 17.-24.místo,ženy o 1.-8. a 9.-12.-původně,čili asi už jen o 9.-11.místo./Naši muži porazili o 17.-24.místo Indii 7:0,Belgii 4:2 a s Lucemburskem si zahrají o 17.-18.místo,ale prohráli 0:1,tak jsou až 18.,ženy si zahrají o 9.-10. s ČLR,která předtím porazila Chile 8:0-Aha,naše už prohrály 1:8,takže jsou až 10./Finále žen bude Francie-Rakousko 0:5 a v mužích-Katar-SRN 2:1/

Zítra začne v Kroměříži mistrovství

24. května 2017 v 18:45 Co bude
základních škol ČR-,asi tak od 14 hodin a skupiny budou-Muži-A-3.Brandýs nad Labem/2.Slovan Kroměříž/1.Plzeň/-B-2.Jihlava/3.Bílovec/1.Teplice/-Ženy-A-1.Brandýs nad Labem/3.Kroměříž/2.Příbram/-B-3.Ostrava-Hrabůvka/1.Jihlava/2.Eden Praha/-Play-off-muži-1.kolo-Kroměříž-Bílovec 5:1/Jihlava-Brandýs nad Labem 6:2/Semifinále-Teplice-Jihlava 8:1/Plzeň-KM 4:1/Finále-Teplice-Plzeň 1:2/o3.-Kroměříž-Jihlava 2:3 po pen./o5.-B.N.L.-Bílovec 4:3/--Ženy-Příbram-Hrabůvka 1:3/Praha-Kroměříž 8:1/Semifinále-Brandýs n.L.-Hrabůvka 3:4 po p.k./Jihlava-Praha 1:2 po p.k./Finále-Praha-Hrabůvka 9:0/o3.-Jihlava-B.n.L. 12:1/o5.-Příbram-KM 3:2/-Hrají na rozpůlených hřištích,2 zápasy mužů na hlavním hřišti a 2 žen na vedlejším naráz,takže se obtížně sleduje,když hrají 4 zápasy naráz,musí to člověk pořád dokola objíždět.A na 2.den už jsem neměl síly,tak výsledky jen z internetu a ČT Sport./Takže semifinále hráli prapodivným systémem,že 2.,pokud porazili 3.,tak hráli zas s vítězem stejné skupiny,jak hráli na začátku.

Skupiny příštího MS ledních hokejistů nejvyšší kategorie-

22. května 2017 v 21:05 Co bude
A-Švédsko/Rusko/Francie/Švýcarsko/Česko/Bělorusko/Slovensko/Rakousko/-B-Kanada/USA/SRN/Finsko/Lotyšsko/Dánsko/Norsko/Jižní Korea/-A-skupina bude v Kodani,B v Herningu

Všichni účastníci MS fotbalistů do 17 let jsou známi-

22. května 2017 v 0:52 Výsledky
Do semifinále mistrovství Afriky postoupily celky Ghany,Guiney,Mali a Nigeru,semifinále bude-Ghana-Niger/Mali-Guinea/ a na MS budou tyto týmy-Španělsko/Anglie/SRN/Turecko/Francie/Ghana/Mali/Guinea/Niger/Irák/Írán/KLDR/Japonsko/Mexiko/USA/Honduras/Kostarika/Indie/Nový Zéland/Nová Kaledonie/Brazílie/Chile/Paraguay/Kolumbie/

MS do 20 let v kopané mužů už začlo-

20. května 2017 v 19:32 Výsledky
A-Jižní Korea-Guinea 3:0/Argentina 2:1/Anglie-Argentina 3:0/Guinea 1:1/Jižní Korea 3:0/Argentina-Guinea 5:0/B-Venezuela-SRN 2:0/Vanuatu 7:0/Mexiko 1:0/Mexiko-Vanuatu 3:2/SRN 0:0/SRN-Vanuatu 3:2/C-Zambie-Portugalsko 2:1/Írán 4:2/Írán-Kostarika 1:0/Portugalsko-Kostarika 1:1/Írán 2:1/Kostarika-Zambie 1:0//D-Japonsko-JAR 2:1/Uruguay-Itálie 1:0/Japonsko 2:0/JAR 0:0/Itálie 2:2/Itálie-JAR 2:0/E-Francie-Honduras 3:0/Vietnam 4:0/Nový Zéland 2:0/Vietnam-Nový Zéland 0:0/Nový Zéland-Honduras 3:1/Honduras-Vietnam 2:0/F-Senegal-Saúdská Arábie 2:0/Ekvádor 0:0/Ekvádor-USA 3:3/USA-Senegal 1:0/Saúdská Arábie-Ekvádor 2:1/USA 1:1/-Osmifinále-Anglie-Kostarika 2:1/Venezuela-Japonsko 1:0 v pr./Zambie-SRN 4:3 v pr.(3:3 v základní hrací době)/Uruguay-Saúdská Arábie 1:0/Francie-Itálie 1:2/USA-Nový Zéland 6:0/Jižní Korea-Portugalsko 1:3/Mexiko-Senegal 1:0/-Čtvrtfinále-Anglie-Mexiko 1:0/Venezuela-USA 0:0+2:1 v pr./Zambie-Itálie 2:2+0:1 v pr./Uruguay-Portugalsko 2:2+5:4 pen./Semifinále-Uruguay-Venezuela 1:1+3:4 pen. a poslední můj oblíbený celek vypadlPlačící/Itálie-Anglie 1:3/Finále-Venezuela-Anglie/o3.-Uruguay-Itálie/

Česko-Malta 48:14

20. května 2017 v 19:21 Výsledky
skončilo finále 4.nejvyšší soutěže ME v ragby,pokud počítáme i Pohár 6 národů a naši postoupili do 3.nejvyšší soutěže,kde zůstal vítěz z Portugalska,který v baráži o 2.soutěž prohrál na půdě posledního této skupiny,Belgie 18:29.Poslední,6.soutěž vyhráli poprvé v historii Slováci a konečně se dočkali postupu.-takže letos to dopadlo takto,pokud by bylo normální bodování-1.liga ME-uzavřený Pohár 6 národů-1.Anglie/2.Irsko/3.Skotsko/4.Francie/5.Wales/6.Itálie/-podle tamějšího systému byla Francie 3. a Skotsko 4./-2.liga-nejvyšší soutěž Evropského ragbyového svazu-1.Rumunsko/2.Gruzie/3.Španělsko/4.Rusko/5.SRN/6.Belgie/-3.liga-1.Portugalsko/2.Nizozemsko/3.Švýcarsko/4.Polsko/5.Moldavsko/6.Ukrajina/-4.liga-sever-1.Česko/2.Litva/3.Lotyšsko/4.Švédsko/5.Lucembursko/-Jih-1.Malta/2.Izrael/3.Chorvatsko/4.Andorra/5.Kypr/-5.liga-sever-1.Maďarsko/2.Dánsko/3.Norsko/4.Finsko/5.Estonsko/-Jih-1.Rakousko/2.Bosna a Hercegovina/3.Slovinsko/4.Srbsko/5.Turecko/-podle bodovacího systému byla Bosna a Hercegovina před Rakouskem a postupuje/-6.liga-1.Slovensko/2.Černá Hora/3.Bulharsko/-Takže skupiny budou příští sezónu takovéto-1.+2.liga-stejně jako minule-3.liga-Portugalsko/Nizozemsko/Švýcarsko/Polsko/Moldávie/Česko/-4.liga-Sever-Ukrajina/Litva/Lotyšsko/Švédsko/Maďarsko/-Jih-Malta/Izrael/Chorvatsko/Andorra/Bosna a Hercegovina/-5.liga-Sever-Lucembursko/Dánsko/Norsko/Finsko/Slovensko/-Jih-Kypr/Rakousko/Slovinsko/Srbsko/Černá Hora/-6.liga-Estonsko/Turecko/Bulharsko/-U skupin rozdělených na sever a jih se teprv uvidí,jak to rozdělí a v poslední skupině může ještě někdo novy přibýt,pokud se někdo nový přihlásí,stejně jako i ubýt,ale to je možno v kterékoliv kategorii./Jo,ještě hráli kvalifikaci MS a zároveň o vítěze 5.ligy-Maďarsko-Bosna a Hercegovina 19:17,takže asi v dalším kole bude hrát Česko-Maďarsko,pak vítěz proti Portugalsku a pak asi proti Rumunsku

PVP IISHF v inline skater hokeji se hraje-

20. května 2017 v 2:41 Výsledky
A-Essen(SRN)-Tilburg(NIZ) 3:0,ještě je ve skupině Gentofte(DÁN),Vídeňské Nové Město(RAK) a Buix(ŠVÝ)/B-Utrecht(NIZ)-Rothrist(ŠVÝ) 2:1,dále budou hrát Altenberg(RAK),Kassel(SRN) a Merdingen(SRN)/Celkové pořadí skupin-A-1.Essen-5:0/3:0/2:1/9:1/-2.Gentofte-3:0/5:0/1:1/-3.Tilburg-3:2/3:3/-4.Buix-4:1/-5.Vídeňské Nové Město/-B-1.Rothrist-5:3/1:2/4:4/4:0/-2.Kassel-8:0/6:3/1:1/-3.Utrecht-1:2/4:2/-4.Merdingen-3:2/-5.Altenberg/-Play-off-1.kolo-Buix-Altenberg 6:1/Merdingen-Vídeňské Nové Město 2:5/-Čtvrtfinále-Essen-Vídeňské Nové Město 7:0/Rothrist-Buix 1:2/Gentofte-Utrecht 4:2/Kassel-Tilburg 4:0/-Semifinále-Essen-Kassel 6:4/Gentofte-Buix 0:4/Finále-Essen-Buix 5:2/o3.-Gentofte-Kassel 3:4/-o5.-8.-Tilburg-V.N.Město 2:3/Rothrist-Utrecht 2:1/-o5.-Rothrist-V.N.M. 5:1/o7.-Utrecht-Tilburg 0:5/o9.-Merdingen-Altenberg 4:1/

H.I.S.-Baku 2017-tříčlenná košíková-

18. května 2017 v 20:47 Výsledky
Muži-A-Turecko-Pákistán 19:13/Saúdská Arábie 21:11/Saúdská Arábie-Turkménistán 20:15/Pákistán 21:14/Ázerbajdžán-Turecko 17:10/Turkménistán 17:16/Pákistán 22:13/Saúdská Arábie 21:10/Turkménistán-Turecko 21:13/Pákistán 19:12/-B-Katar-Indonésie 21:12/Pobřeží Slonoviny 15:7/Mali 20:11/Jordánsko 21:8/Indonésie-Jordánsko 21:7/Mali-Jordánsko 21:7/Indonésie 21:7/Pobřeží Slonoviny-Indonésie 21:7/Mali 17:13/Jordánsko 18:11/-Čtvrtfinále-Ázerbajdžán-Indonésie 21:13/Katar-Saúdská Arábie 15:7/Turkménistán-Mali 13:10/Pobřeží Slonoviny-Turecko 0:0 píšou,ale postoupilo Turecko,asi Pobřeží Slonoviny odstoupilo z nějakých záhadných důvodů/Semifinále-Ázerbajdžán-Turecko 19:14/Katar-Turkménistán 19:14/Finále-Ázerbajdžán-Katar 13:9/o3.-Turecko-Turkmenistán 17:10/-Ženy-A-Ázerbajdžán-Turkménie 16:7/Alžírsko 20:14/Mali-Alžírsko 10:9/Turkménistán 11:8/Ázerbajdžán 11:8/Turkménie-Alžírsko 16:10/-Afghánistán nenastoupil/-B-Turecko-Indonésie 10:6/Sýrie 11:9/Palestina 21:4/Pákistán 21:2/Sýrie-Palestina 21:7/Indonésie 14:12/Pákistán 21:5/Indonésie-Pákistán 21:6/Palestina 18:3/Palestina-Pákistán 11:4/-Čtvrtfinále-Mali-Palestina 18:13/Turecko-Alžírsko 12:7/Ázerbajdžán-Indonésie 20:9/Sýrie-Tukmenistán 14:16/Semifinále-Mali-Turkmenistán 13:9/Ázerbajdžán-Turecko 17:7/finále-Ázerbajdžán-Mali 13:7/o3.-Turecko-Turkmenistán 13:9/

Rusko-Baskicko nyní hrají

18. května 2017 v 15:15 Sportovní přenosy
na MS IFA žen ve futsalu ,dnes hráli už Austrálie-Katalánsko 5:2 a Francie-Španělsko 16:0,Rusko-Baskicko zatím 9:0

Tak to dopadlo špatně,

17. května 2017 v 19:37 Výsledky
Opava s tím Zlínem samozřejmě prohrála 0:1 a Slezsko bude bez evropských pohárů.A Olomoucký kraj vyhrál nad Kroměříží 4:1.

Ach jo,to je na nic,

17. května 2017 v 13:49 Co bude
dnes v 17 hodin začnou souběžně 2 skvělé fotbalové zápasy,v Kroměříži se tamější velkoklub střetne s reprezentací Olomouckého kraje a v televizi bude finále Českého poháru Zlín-Opava,tak budu muset 1 zápas vynechat,asi ten televizní a budu doufat,že to Slezané konečně vyhrají,protože ten zápas KM-Olomoucký kraj asi na teletextu těžko napíšou výsledek

Normálně by bylo pořadí po skupinách na MS v LH mužů

17. května 2017 v 0:31
Takovéto-A-1.USA-6/2.Rusko-6/3.Švédsko-5/4.SRN-4/5.Lotyšsko-3/6.Dánsko-3/7.Slovensko-1/8.Itálie-0/-B-1.Kanada-6/2.Švýcarsko-5/3.Česko-5/4.Francie-4/5.Finsko-4/6.Bělorusko-2/7.Norsko-2/8.Slovinsko-0/-Ale kvůli tomu jejich nesmyslnému bodovacímu systému je Finsko nespravedlivě před Francií a Norsko před Běloruskem a čtvrtfinále bude-USA-Finsko 0:2/Kanada-SRN 2:1/Rusko-Česko 3:0/Švýcarsko-Švédsko 1:3/Semifinále-Kanada-Rusko 4:2/Švédsko-Finsko 4:1/-Finále-Kanada-Švédsko 1:1+0:2 na nájezdy/o3.-Rusko-Finsko 5:3/

22.5. začne MS školních reprezentací v kopané

15. května 2017 v 18:54 Co bude
Mladí muži-A-Írán/ČLR/Nový Zéland/SRN/Arménie/Dánsko/-B-Turecko/Chile/Indie/Bulharsko/Chorvatsko/Lucembursko/-C-Brazílie/Česko/Slovensko/Srbsko/Maďarsko/Rakousko/-D-Francie/Katar/Slovinsko/Finsko/Belgie/Řecko/-Mladé ženy-A-Francie/Česko/Chile/Turecko/Řecko/Finsko/-B-SRN/ČLR/Brazílie/Indie/Dánsko/Rakousko/-Hrát se bude na hřištích populárních pražských a středočeských klubů jako-ČAFC Praha,US Praha,Motorlet,Strahov,Horní Měcholupy,Štěrboholy,Kolovraty,ABC Braník,Zličín,Aritma Praha,Tuchoměřice,Chodov,Kunratice,Lidice,Houstoň,Hřebeč,Lipence,Radotín a Hostivař www.isf-football2017.org/tournament-info/playing-schedule.html-Výsledky-Muži-A-Dánsko-Írán 2:0/Arménie-ČLR 2:1/Nový Zéland-SRN 1:1/Arménie 4:0/Dánsko 5:0/SRN-Dánsko 4:1/ČLR 3:1/Írán-ČLR 3:0/Arménie 1:1/-B-Turecko-Lucembursko 1:0/Chile 6:3/Chile-Chorvatsko 3:1/Bulharsko 2:1/Bulharsko-Indie 9:1/Lucembursko 2:0/Chorvatsko-Indie 7:0/Turecko 1:0/Lucembursko-Indie 4:2/-C-Rakousko-Brazílie 2:1/Srbsko 3:0/Slovensko 2:0/Česko-Maďarsko 4:0-(branky-Zbitek/Pořízek/Rudyk/Zborovský/)/-Brazílie 2:2(Rudyk,Pořízek-Papež(vlastní),Paixao)/Srbsko-Slovensko 1:0/Česko 1:0/Slovensko-Maďarsko 5:0/Česko 4:2-3Jak.Novotný,Korček-Mikeš,Fila/-D-Řecko-Francie 1:0/Finsko 3:0/Katar-Belgie 2:1/Slovinsko-Finsko 0:0/Belgie 2:0/Francie-Katar 3:1/-Ženy-A-Francie-Finsko 3:0/Česko 9:0/Turecko 6:0/Řecko-Česko 5:0,branky nepíšou,kdo dával/Chile 5:0/Turecko-Chile 8:0/Finsko 1:1/Česko-Chile 4:1-2Prokůpková/Pavlasová/Bezdičková-Valenzuelaová/Finsko-Řecko 4:0/-B-Rakousko-SRN 1:0/Indie 36:0/Dánsko 3:0/Dánsko-ČLR 4:1/Brazílie-Indie 13:0/Dánsko 3:0/ČLR 3:1/SRN-ČLR 13:0/Indie 42:2/ isffootball-rsportzhq.com píše výsledky