Březen 2017

ME v malé kopané vylosovali

30. března 2017 v 14:50 Co bude
a bude tam netradičně jen 24 zemí v 6 sjkupinách místo tradičních 32,takže-A-Česko/Lotyšsko/Maďarsko/Izrael/-B-Polsko/Bulharsko/Ukrajina/SRN/-C-Rusko/Slovensko/Turecko/Španělsko/-D-Kazachstán/Řecko/Rumunsko/Portugalsko/-E-Černá Hora/Bosna a Hercegovina/Srbsko/Itálie/-F-Chorvatsko/Slovinsko/Francie/Belgie/- Turnaj bude od 9.6. v Česku

ME v kopané mužů do 19 let

29. března 2017 v 5:31 Výsledky
dohrálo kvalifikaci,do Gruzie postupují kromě domácích tyto týmy-Nizozemí/SRN/Anglie/Portugalsko/Bulharsko/Česko/Švédsko

Bude to našlapané,

29. března 2017 v 4:44 Co bude
ten program horských cyklistických závodů,1.4.Morkovice-sraz u městského parlamentu,registrace do 10:30,závod od 11.30,tratě 27 a 46km,startovné 350kč,15.4.Kroměříž-ještě nepíšou ani čas závodu,ale má to být na 50km a kraťas na 30 a u výstaviště Floria bude sraz,22.4.Lutopecny

14.4. začne MS v korfbalu do 19 let-

27. března 2017 v 5:37 Co bude
www.u19kwc.com Skupiny budou-A-Nizozemí/Čínská republika/Dominikánská republika/Česko/SRN/Maďarsko/-B-Belgie/Portugalsko/Anglie/Katalánsko/Rusko/ČLR/-C-Maroko/Hong-kong/Polsko/Pobřeží Slonoviny/Mongolsko/- Původně zvažovala účast asi i Argentina./A+B měli hrát o 1.-12.místo,poslední s vítězem C baráž o postup ,ale vše je nakonec jinak,Rusko a Pobřeží Slonoviny hrát nebudou,místo nich doplnili turnaj na 16 Severním Nizozemím mimo soutěž a bude se hrát ve 4 skupinách po 4-A-Portugalsko/Katalánsko/ČLR/Polsko/-B-Čínská republika/Anglie/Maroko/Severní Nizozemí/-C-Belgie/Česko/Maďarsko/Hong-kong/-D-Nizozemí/Dominikánská republika/SRN/Mongolsko/

Místa v LM ledních hokejistů pro příští sezónu-

27. března 2017 v 3:54 Co bude
Vítěz Kontinentálního poháru-Nottingham,vítěz LM-Frölunda,Švédsko-2 play-off+2 základní část/Finsko-3 play-off+2 základní část/Česko 2+2/Švýcarsko 2+2/ SRN 1+2/Prvobankéřská liga 1+2/VBASI 0+1/Slovensko 1+0/Norsko 1+0/Bělorusko 1+0/Francie 1+0/Dánsko 1+0/Polsko 1+0/


Svině hnusné,blogové, zas

25. března 2017 v 4:29
mají porouchanou návštěvnost.Ale,už to spravili,už to jde,ale až někdy strašně pozdě jim to naskočilo,ve 2 ani ve 3 to ještě neměli

CONIFA letos pořádá ME

23. března 2017 v 23:49 Co bude
v severním Kypru,dále tam budou zakarpatští Maďaři,Laponsko,rumunští Maďaři-Sekulové,Abcházie,Man,Padánie-čili severní Itálie,většinou německojazyčná nebo dříve patřící Rakousko-Uhersku a Nice

MS curlerek ukončilo skupinu

23. března 2017 v 15:14 Výsledky
1.Kanada-11/0/-2.Rusko-8/3/-3.Švédsko-8/3/-4.Skotsko-7/4/-5.USA-6/5/-6.J.Korea-5/6/-7.Česko-5/6/-8.Švýcarsko-5/6/-9.SRN-5/6/-10.Itálie-3/8/-11.ČLR-2/9/-12.Dánsko-1/11/-1.kolo play-off-1.-2.-Kanada-Rusko 7:3/-3.-4.-Švédsko-Skotsko 8:5/2.-3.-Rusko-Švédsko 9:3/Finále-Kanada-Rusko 8:3/o3.-Švédsko-Skotsko 4:6

Soutěže v bandy se ve Švédsku a Rusku blíží k závěru

23. března 2017 v 2:47 Výsledky
Švédští muži budou mít finále Edsbyns IF-Bollnäs GIF 3:1, v ženách Västerås-Kareby 1:3. Rusové budou mít final 4 ve složení-Něftjanik Chabarovsk-Jenisej Krasnojarsk 2:1/Vodnik Archangelsk-Bajkal-Energie Irkutsk 1:4/Finále-Chabarovsk-Irkutsk 6:2/o3.-Archangelsk-Krasnojarsk 2:11/Rusové dávají zápasy i na youtube,1.semifinále zde-A 2.semifinále dávají na-

Poslední kolo před Final 3 3.nejvyšší soutěže v LH

23. března 2017 v 2:37 Co bude
Bude v západostřední skupině-Kobra Praha-Jablonec nad Nisou/Havlíčkův Brod-Moravské Budějovice/ a na východě-Vsetín-Poruba.

Hrají se Speciální zimní hry ve Štýrském Hradci,

20. března 2017 v 1:15 Výsledky
ale kromě zimních sportů tam hrají i florbal a podlahový hokej(což je obyčejný ringette na suchu) v hale.A ve florbalu jsou týmy tyto-Česko/Finsko/Irsko/Rusko/Švýcarsko/Chorvatsko/Dánsko/Estonsko/Lotyšsko/Švédsko/Švýcarsko2/Rakousko3/Rakousko4/Man/Norsko/Singapur/Venezuela/Indie-muži-B/Indonésie/Mexiko/Namibie-muži/Nigérie/Indie-ženy-B/Burkina Faso/Pobřeží Slonoviny-B/Mongolsko/Namibie-smíšená/Šrí Lanka/Argentina/Rakousko2/Ázerbajdžán/Indie-muži-A/Pobřeží Slonoviny-A/SRN/Irsko2/Rakousko/Indie-ženy-A/Kypr/Gibraltar/Izrael/Uruguay/-Ale hrají to nějak chaoticky,má to být rozděleno do skupin,ale hrají i zápas s týmy mimo svých skupin a se svou skupinou hrají i 2krát.

Kvalifikace ME vodních pólistů

19. března 2017 v 14:34 Výsledky
1.Švýcarsko-Česko 8:7/Rakousko 9:8/Bulharsko 12:7/-2.Česko-Rakousko 11:10/Bulharsko 10:6/-3.Rakousko-Bulharsko 16:7/-4.Bulharsko/

Norská bandy-liga-Elitní série-mužů

19. března 2017 v 3:06 Výsledky
ZČ-1.Stabaek-16/0/2/-2.Solberg-15/1/2/-3.Ullern-12/2/4/-4.Hövik-11/0/7/-5.Drammen-8/0/10/-6.Ready-6/2/10/-7.Hamar-6/1/11/-8.Mjöndalen-4/2/12/-9.Ulleval-4/1/13/-10.Sarpsborg-3/1/14/-Čtvrtfinále-Stabaek-Hamar 12:2/11:4/9:4/-Solberg-Mjöndalen 6:3/6:3/8:2/-Ullern-Drammen 7:6/6:7/5:0/3:8/4:3/-Hövik-Ready 2:1/7:6/6:4/-Semifinále-Stabaek-Ullern 6:4/5:3/6:2/-Solberg-Hövik 5:3/5:3/8:4/-Finále-Stabaek-Solberg 11:3/-hrálo se na 1 vítězný/

V květnu bude MS žen ve futsalu Mezinárodní futsalové aliance

19. března 2017 v 2:28 Co bude
Za účasti domácího Katalánska,Francie,Švédska,USA,Mexika,Austrálie,Nového Zélandu,Indie,Nepálu a Namibie

MS v curlingu žen-

18. března 2017 v 17:59 Výsledky
Česko-Dánsko 6:5/Rusko-J.Korea 9:6/Kanada-ČLR 9:3/SRN 6:2/Skotsko-USA 9:8/Švýcarsko-SRN 7:5/Švédsko-Itálie 7:4/USA-Švédsko 10:8/./// Naše mají zatím 3 výhry a poté následující 2 prohry,bez porážky je pouze Kanada

EUHL

18. března 2017 v 4:05 Výsledky
Základní část-1.Universita Karlova Praha-12/4/-2.Universita Matěje Bela Báňská Bystřice-11/5/-3.Academics Plzeň-10/6/-4.Lázně Krynice-10/6/-5.Diplomaté Bratislava-9/7/-6.Technika Praha-6/10/-7.Gladiátoři Trenčín-6/10/-8.Panevropa Kings Bratislava-5/11/-9.Universita Prešov Warriors-3/13/-Čtvrtfinále-UK-PE 4:3 sn./4:1/UMB-Trenčín 3:1/6:1/Plzeň-Technika 4:1/0:4/4:3 sn./Krynica-Diplomats 1:2/2:1/5:4/-všechno play-off se hraje na 2 vítězné,kromě finále,to se hraje na 3 výhry.Semifinále-UK-Krynica 6:3/6:8/7:4/Plzeň-UMB 5:2/3:7/4:5 pr./-Finále-UK Praha-UMB Bánská Bystrica 2:1 pr./4:3/5:6/5:1/-3:1 na zápasy

Tzv. 2.liga ČR ledních hokejistů,čili ve skutečnosti 3.

17. března 2017 v 23:28 Výsledky
Tabulky+ v závorce umístění podle počtu vítězství ,pokud se odlišuje od bodování-Západ-1.Kobra Praha-26/10/-2.(3.)-Klatovy-23/13/-3.(2.)-Jablonec nad Nisou-26/10/-4.Vrchlabí-21/15/-5.(6.)-Trutnov-17/19/-6.(7.)-Děčín-17/19/-7.(5.)-Klášterec nad Ohří-18/18/-8.Řisuty-16/20/-9.Bílina-10/26/-10.Sokolov-6/30/-/Střed-1.Havlíčkův Brod-25/11/-2.Tábor-24/12/-3.(4.)Moravské Budějovice-23/13/-4.(3.)Žďár nad Sázavou-24/12/-5.Kolín nad Labem-22/14/-6.Nymburk-21/15/-7.Pelhřimov-14/22/-8.Písek-12/24/-9.David Service České Budějovice-9/27/-10.Jindřichův Hradec-6/30/-/Východ-1.Vsetín-37/3/-2.Poruba-26/14/-3.Šumperk-25/15/-4.Hodonín-22/18/-5.Opava-18/22/-6.Valašské Meziříčí-16/24/-7.Nový Jičín-14/26/-8.Kopřivnice-14/26/-9.Technika Brno-8/32/-Skupina o poslední místo-Technika Brno a Sokolov-zatím-2/1/-29.Sokolov-1/3/-Play-off-osmifinále Západ+Střed-Kobra Praha-Písek 4:2 na zápasy/Havlíčkův Brod-Řisuty 4:1/Klatovy-Pelhřimov 4:0/Jablonec nad Nisou-Nymburk 4:0/Moravské Budějovice-Děčín 4:3/Vrchlabí-Kolín nad Labem 4:3/Žďár nad Sázavou-Trutnov 4:1/-Čtvrtfinále na 3 vítězné-prozatímní stavy-Kobra-Vrchlabí 1.2/HB-ŽNS 2:1/Klatovy-Mo.Bu. 1:2/Tábor-JNN 1:2/-Východ-čtvrtfinále-Vsetín-Kopřivnice 4:0/Poruba-Nový Jičín 4:1/Šumperk-Valašské Meziříčí 4:2/Hodonín-Opava 4:1/-Semifinále,rovněž na 3 vítězné jak ČF St.+Z -zatím-Vsetín-Hodonín 2:1/Poruba-Šumperk 2:1/

Finská bandyliga-

17. března 2017 v 5:32 Výsledky
Muži-základní část-1.Akilles-15/2/1/-2.Kampparit-12/1/5/-3.Jyväskylä PS-11/1/6/-4.Botnia-10/2/6/-5.Veiterä-11/0/7/-6.OLS-4/3/11/-7.Narukerä-4/2/12/-8.WP35-4/1/13/-9.Helsinky IFK-3/2/13/-Čtvrtfinále-Akilles-Narukerä 13:1/5:3/-Kampparit-OLS 6:3/5:1/-Jyväskylä-WP35 3:0/4:5 pr./3:2/-Botnia-Veiterä 3:7/2:3 pr./-Semifinále-Akilles-Jyväskylä 4:3/4:4+2:4 pen./4:1/3:4/5:3/-Kampparit-Veiterä 7:5/3:5/8:3/2:6/3:4/-Finále-Akilles-Veiterä 3:5/o3.-Kampparit-Jyväskylä 4:5 pr./-Asi hráli tím šíleným systémem,že si vybírali soupeře nejen ve čtvrtfinále ,ale i v semifinále./Ženy-1.Sudet Viipuri-9/0/0/-2.Kampparit-4/1/4/-3.Akilles-3/0/6/-4.Vastus-1/1/7/-Semifinále-Sudet-Vastus 19:2/Kampparit-Akilles 2:11/-Finále-Sudet-Akilles 19:2/O3.-Kampparit-Vastus 5:2/

Smutná událost v ledním hokeji-

16. března 2017 v 18:17 Výsledky
Kyrgyzstán z nějakých záhadných důvodů odstoupil z 1.ligy Vyzývacího poháru Asie mužůPlačící.Ženy už hrály-1.Nový Zéland do 18 let-6/0/2.Thajsko-5/1/-3.Singapur-4/2/-4.Indie-2/4/-5.Filipíny-2/4-6.SAE-1/5/-7.Malajsie-1/5-podle počtu vítězství a vzájemňáků by Malajsie byla před SAE./ A 2.výkonnostní skupina mužů by měla být-Macao/Katar/Indie/Kuvajt/Omán/Turkmenistán/Filipíny/ od 22.4.