Leden 2017

Universiádní curling rovněž začal

31. ledna 2017 v 20:31 Výsledky
Muži-VBASI-Norsko 7:4/Rusko 9:5/Kanada 9:4/Švédsko 8:3/Česko 5:4/Japonsko 10:4/Česko-USA 4:3/Kazachstán 10:2/Kanada 8:2/Jižní Korea 8:7/Švédsko-Česko 11:2/Kazachstán 8:1/Rusko 11:6/Kanada 7:5/J.Korea 8:5/Kanada-Rusko 5:4/Kazachstán 7:1/Japonsko 6:5/Jižní Korea-Japonsko 7:6/USA 7:4/Kazachstán 13:2/Norsko-Jižní Korea 12:4/Rusko 7:4/Kazachstán 8:0/USA 5:4/Česko 7:2/Rusko-Japonsko 7:4/J.Korea 6:5/Japonsko-Norsko 7:6/USA 7:5/Kazachstán 7:3/USA-Švédsko 7:6/Rusko 7:5/Kanada 6:4//.-Ženy-Švýcarsko-Norsko 7:4/Švédsko 7:6/J.Korea 8:7/ČLR 6:4/Kazachstán 8:3/SRN 5:4/Rusko-Norsko 9:3/VBASI 7:3/Švédsko 6:5/ČLR 8:7/Kazachstán 14:1/VBASI-Kazachstán 10:4/SRN 8:7/Norsko 7:6/Kanada 9:5/Korejská.r. 9:6/Švýcarsko 6:5/Kanada-Švédsko 5:3/SRN 6:2/Rusko 7:4/J.Korea 8:2/Kazachstán 13:2/Švýcarsko 6:5/ČLR-Kanada 9:8/Kazachstán 10:0/Norsko 9:6/SRN 7:6/Švédsko-ČLR 6:5/Norsko 12:2/VBASI 8:7/J.Korea 6:5/SRN 12:8/SRN-Kazachstán 13:2/Norsko 10:2/Rusko 8:6/Norsko-Kazachstán 10:4/J.Korea-Norsko 9:6/Rusko 7:4/ČLR 9:8/Kazachstán 14:2/

Ještě Pohár osvoboditelů hráli-

30. ledna 2017 v 2:44 Výsledky
1.předkolo-Universitario de Sucre(BOL)-Montevideo Wanderers(URU) 3:2+2:5-celkem-5:7-postupují Uruguayci/Deportivo Municipal(PER)-Independiente del Valle(EKV) 0:1+2:2/2:3-postupují Ekvádořané/Deportivo Capiatá(PAR)-Deportivo Táchira(VEN) 1:0+0:0/1:0-postupují Paraguayané/

Tipsport liga dopadla hrozně,

29. ledna 2017 v 21:43 Výsledky
vyhrála Mladá Boleslav před Pardubicemi,Bohemians 1905 a Poprad skončil až 4.

A nejvyšší skupina MS v bandy už taky začla-

29. ledna 2017 v 20:44 Výsledky
A1-Švédsko-Finsko 8:2/Kazachstán 8:4/Rusko 10:6/Rusko-Kazachstán 9:2/Finsko 6:2/Finsko-Kazachstán 5:3/A2-USA-SRN 9:4/Bělorusko 14:5/Norsko-Bělorusko 10:1/USA 8:3/SRN 17:3/Bělorusko-SRN 7:7+4:3pen./-Čtvrtfinále-Švédsko-SRN 34:6/Rusko-Bělorusko 17:0/Finsko-USA 15:1/Kazachstán-Norsko 4:5 v pr./Semifinále-Švédsko-Norsko 17:2/Rusko-Finsko 6:4/Finále-Švédsko-Rusko 4:3/o3.-Finsko-Norsko 11:1/o5.-Kazachstán-USA 10:4/o7.-Bělorusko-SRN 7:12/

Zimní univerziáda začla

28. ledna 2017 v 18:40 Výsledky
Lední hokej-muži-A-Slovensko-VBASI 9:0/USA 4:1/Kanada-USA 6:0/Slovensko 5:3/VBASI 14:0/USA-VBASI 10:1/-B-Kazachstán-ČLR 22:0/Švédsko 5:0/Česko 8:0/Česko-Švédsko 5:0/ČLR 15:0/Švédsko-ČLR 15:0/-C-Lotyšsko-Japonsko 4:3/Korejská r. 6:2/Rusko-jižní Korea 14:0/Lotyšsko 7:1/Japonsko 14:0/Japonsko-Korejská rep. 5:2/-ženy-B-Kanada-ČLR 9:1/VBASI 14:0/Kazachstán 11:0/Kazachstán-VBASI 11:0/ČLR-Kazachstán 4:1/VBASI 12:0/A-Rusko-USA 7:1/Japonsko 10:1/USA-Japonsko 3:2/Semifinále-Rusko-ČLR 10:1/Kanada-USA 8:1/Finále-Rusko-Kanada 4:1/o3.-ČLR-USA 0:3/-o 5.-7.-skupinově odznovu-Japonsko-Kazachstán 4:0/VBASI 9:2/Kazachstán-VBASI 6:0/Muži-čtvrtfinále z nějakých záhadných důvodů bude hrát Japonsko i když má ze 3.míst nejhorší bilanci a nebude tam USA,čert ví,jak to počítají,takže-čtvrtfinále-Kanada-Lotyšsko 5:2/Kazachstán-Švédsko 4:0/Rusko-Japonsko 9:2/Slovensko-Česko 3:3+2:3 sn./-o9.-12.-USA-ČLR 17:1/VBASI-Ko.R. 3:1/-Semifinále-Kanada-Rusko 1:4/Kazachstán-Česko 4:1/Finále-Rusko-Kazachstán 1:0/o3.-Kanada-Česko 4:3//o5.-8.-Lotyšsko-Japonsko 7:3/Slovensko-Švédsko 4:2/o5.-Slovensko-Lotyšsko/o7.-Švédsko-Japonsko/o9.-USA-VBASI 10:1/o11.-ČLR-Jižní Korea 2:7/

Začaly asijské a oceánské fotbalové poháry-

28. ledna 2017 v 18:35 Výsledky
Kvalifikace asijské Ligy mistrů-Global FC(Filipíny)-Tampines Rovers(Singapur) 2:0/-Oceánie-Utulei Youth(Americká Samoa)-Lupe Ole Soaga(Západní Samoa) 3:4/Veitongo(Tonga)-Puaikura(Cookovy ostrovy) 0:4/

Bude zítra MS v ping-pongu mužů-

27. ledna 2017 v 22:17 Co bude
Bude 8 skupin po 8 ,(bude se hrát play-off systémem-čtvrtfinále,semifinále a o 5.-8. a vítězové semifinále postoupí do dalších bojů mezi 32 a poražení si zahrájí z vítězi o 5.-8. o poslední 2 místa) a z našich tam budou-Tomáš Sadílek a Michal Blinka,ze Slovenska Adam Brat,Ľubomír Pištej a Marcel Rabara www.worldchampionshipofpingpong.net/elimination/ Všichni Slováci postoupili do 32,naši naopak vypadli.Vyhrál nějaký Číňan,slovenský Pištej vypadl v semifinále,takže 3.-4.,hrálo se nejprve na 2 vítězné sety do 15bodů vítěze a finále se hrálo na 3 vítězné.

MS do 19 let bandy hokejistů už začalo-

27. ledna 2017 v 18:19 Výsledky
Rusko-Švédsko 6:3/Norsko 4:0/Finsko 6:3/Kazachstán 11:0/Finsko-Norsko 5:1/Kazachstán 12:0/Švédsko-Kazachstán 16:0/Norsko 7:2/Finsko 3:3/Norsko-Kazachstán 4:0/Semifinále-Rusko-Norsko 10:0/Švédsko-Finsko 6:1/Finále-Rusko-Švédsko 1:0 v prodloužení/o3.-Finsko-Norsko 3:0/Hrálo se na 2x30minut,prodloužení na náhlou smrt,případně 2x10 a penalty

Skupiny v bandy skončily-

26. ledna 2017 v 21:52 Výsledky
B1-1.Mongolsko-9:5/10:2/9:6/-2.Maďarsko-7:0/11:3/-3.Japonsko-6:2/-4.Ukrajina/-B2-1.Kanada-8:0/3:3/4:0/13:0/14:0/-2.Estonsko-2:1/3:2/11:1/10:0/-3.Česko-3:3/6:3/20:0/-4.Nizozemí-6:0/16:3/-5.ČLR-7:1/-6.Somálsko/-Čtvrtfinále-Mongolsko-Nizozemí 6:2/Maďarsko-Česko 10:1/Japonsko-Estonsko 5:0/Ukrajina-Kanada 2:7/-/ČLR a Somálsko si nezahrají hned o 9.-10.místo,ale čekají na poražené ze čtvrtfinále 2 těch huře umístěných dvojic po skupinách./Semifinále-Mongolsko-Kanada 3:4/Maďarsko-Japonsko 4:3/Na hovno to dopadlo,Mongolové zklamali,nějaké hnusné Maďarsko s Kanadou bude finále-3:4 prohráli Maďaři a Kanada postupuje. Mongolsko-Japonsko o 3.místo 6:5 v prodloužení/o5.-6.-Ukrajina-Estonsko 8:6/o7.-10.-Česko-Somálsko 19:0/Nizozemí-ČLR 7:1/o7.-Česko-Nizozemí 2:3/o9.-ČLR-Somálsko 14:0/Play-off dávají s vysíláním-Česko-Somálsko teď běží na http://play.staylive.se/fib/l/2072 /Ve skupinách se po remíze hrál i penaltový rozstřel,podle informací našich činovníků a naši oba rozstřely vyhráli i s Nizozemím i s Kanadou./

Ještě se po skončení základní části Alpské hokejové ligy hrálo italské play-off,

25. ledna 2017 v 20:22 Výsledky
podle pořadí italských klubů v Alpské lize-semifinále-Ritten/Renon-Cortina d´Ampezzo 5:2/Val Pusteria/Pusteral-Asiago 1:3/Finále-Renon-Asiago 3:2/

Budou ještě juniorská MS v bandy-

25. ledna 2017 v 3:19 Co bude
Od 27.1. muži do 19 let za účasti Ruska,Švédska,Norska,Finska a Kazachstánu,v 1 skupině a pak 4 do play-off,od 2.2. pak bude MS do 17 let mužů-2 skupiny po 3-Rusko/Finsko/Estonsko+Ukrajina/Norsko/Švédsko/,4 do play-off o titul,zbytek o 5.-6.místo

Ještě ten zápas hvězd KHL jsem nedával-

24. ledna 2017 v 23:59 Výsledky
Hrály proti sobě divize na 2 poločasy po 10 minutách a pak finále,takže v západní konferenci hrála divize Bobrova-ta západnější se Slovanem Bratislovou,Rigou,Záhřebem a Minskem, proti Tarasovově a skončilo to 2:6/Východní semifinále bylo-Charlamov-Černyšev(s ČLR a Kazachstánem)-3:4 to dopadlo a finále pokračovalo ve stejném trendu,opět ti východnější vyhráli-Černyšev-Tarasov 3:2/Z našich asistovali ve východním semifinále Janové Kolář a Kovář a ve finále za poražené Jakub Jeřábek asistoval

MS v bandy hokeji mužů 2017 skupiny B už začlo-

24. ledna 2017 v 17:58 Výsledky
V té vyšší,co se hraje na 90 minut,hráli tyto zápasy-Mongolsko-Ukrajina 9:6/Japonsko 10:2/Maďarsko-Japonsko 7:0/Ukrajina 11:3/ a v té nižší- na 60 minut-Kanada-Somálsko 14:0/Estonsko 8:0/Česko 3:3/Estonsko-ČLR 11:1/Nizozemí 3:2/Česko-Nizozemí 3:3/Somálsko 20:0/Nizozemí-ČLR 6:0/Somálsko 16:3/ČLR-Somálsko 7:1/

MS házenkářů probíhá-

23. ledna 2017 v 23:19 Výsledky
Skupiny dopadly takto:A-1.Francie/2.Norsko/3.Rusko/4.Brazílie/5,Polsko/6.Japonsko/-B-1.Španělsko/2.Slovinsko/3..Makedonie/4.Island/5.Tunisko/6.Angola/-C-1.SRN/2.Chorvatsko/3,Bělorusko/4.Maďarsko/5.Saúdská Arábie/6.Chile/-D-1.Dánsko/2.Švédsko/3.Egypt/4.Katar/5.Argentina/6.Bahrajn/-Play-off-1.uvedeni vítězové-Osmifinále-Francie-Island/Španělsko-Brazílie/Katar-SRN/Maďarsko-Dánsko/Norsko-Makedonie/Slovinsko-Rusko/Chorvatsko-Egypt/Švédsko-Bělorusko/-Čtvrtfinále bude-Francie-Švédsko/Španělsko-Chorvatsko/Slovinsko-Katar/Norsko-Maďarsko/Semifinále-Francie-Slovinsko/Chorvatsko-Norsko/Nakonec-1.Francie/2.Norsko/3.Slovinsko/4.Chorvatsko/-o 17.-20.-Polsko-Tunisko/Argentina-Saúdská Arábie/-o 17.-Polsko-Argentina/o 19.-Tunisko-Saúdská Arábie/-21.-24.-Japonsko-Angola/Chile-Bahrajn/-o 21.-Chile-Japonsko/o 23.-Bahrajn-Angola/

Alpská hokejová liga ukončila základní část-

22. ledna 2017 v 18:48 Výsledky
Podle počtu vítězství by bylo pořadí takové-1.Renon-26/4/-2.Val Pusteria-26/4/-3.Jesenice-21/9/-4.Asiago-20/10/-5.Lustenau-18/12/-6.Feldkirch-18/12/-7.Cortina d´Ampezzo-16/14/-8.Neumarkt-13/17/-9.Solnohrad-junioři-13/17/-10.Svatý Štěpán-13/17/-11.Selva val Gardena-12/18/-12.Kitzbühl-11/19/-13.Zell am See-11/19/-14.Fassa-8/-15.Bregenzwald-7/23/-16.Celovec,,B"-6/24/-Dále-1.-6.budou hrát 2kolově mezi sebou a zbytek bude ve 2 skupinách o zbývající 2 postupová místa ve čtvrtfinále hrát-7./9./11./14./15./+8./10./12./13./16./

ME juniorek v halovém pozemním hokeji

22. ledna 2017 v 1:48 Výsledky
se hraje-A-1.Česko-2/1/0/-2.Rusko-2/0/1/-3.Itálie-1/1/1/-4.Turecko-0/0/3/-B-1.Bělorusko-2/1/0/-2.Švýcarsko-1/2/0/-3.Polsko-1/0/2/-4.Rakousko-0/1/2/-Semifinále-Česko-Švýcarsko 3:0/Bělorusko-Rusko 11:2/Finále-Česko-Bělorusko 1:1+1:0 na nájezdy/o3.-Rusko-Švýcarsko 1:1+3:2 náj./-Skupina o 5.-8.-ze základních skupin-Itálie-Turecko 4:3/Polsko-Rakousko 3:2/-nové zápasy-Rakousko-Turecko 3:1/Itálie 2:1/Polsko-Itálie 3:0/Turecko 2:2/-pořadí-5.Polsko-2/1/0/-6.Rakousko-2/0/1/-7.Itálie-1/0/2/-8.Turecko-0/1/2/-Play-off-1.Česko/2.Bělorusko/3.Rusko/4.Švýcarsko/

Zápas hvězd MHL se hrál 15.1.

18. ledna 2017 v 23:44 Výsledky
Východ-Západ 1:1+0:2 na nájezdy-góly-Kovaljov- 54:55-/Altybarmakjan- 3:47,nájezdy-Loščenko, Altybarmakjan.Zítra bude zápas hvězd Ženské hokejové ligy www.allstarweek.com/whl/ Opět-Západ-Východ,opět v Ufě,kde bude pak ještě KHL hrát,ale ti budou hrát na 4 týmy,podle divizí,semifinále a pak finále./Takže,v sestavě žen budou z našich a Slovenek-Aneta Tejralová a Alena Polenská-(ČMS) za Západ,Nikol Čupková(SLK)-za Východ,zápas budou vysílat zítra od 15 hodin na youtube-zde-4:0 vyhrál Západ

Sparta Praha-Frölunda bude finále

17. ledna 2017 v 22:37 Co bude
Ligy mistrů ledních hokejistů,Sparta porazila Växjö 2:1+4:0 a Frölunda-Fribourg 5:1+4:0

Vítkovice-Bohemians 5:1

17. ledna 2017 v 18:51 Výsledky
ve finále Českého poháru florbalistek,muži budou hrát Vítkovice-Mladá Boleslav,rovněž na ČTV Sport,ale tento zápas dopadl tragicky a Vítkovice prohrály 1:3

Kontinentální pohár ledních hokejistů

16. ledna 2017 v 1:07 Výsledky
je u konce-1.Nottingham/3/0/-2:2+2:1sn/2:0/4:1/-2.Atyrau/1/2/-3:2 pr./2:2+0:2sn./-3.Odense/1/2/-4:1-4.Renon/1/2/