Listopad 2016

MS,,B" v sledge-hokeji začne 29.11.

28. listopadu 2016 v 2:28 Co bude
v Tomakomai v Japonsku,kromě domácích tam budou ještě týmy Česka,Slovenska a VBaSI,hraje se napřed skupinově a pak finále a o 3.místo./Česko-VBASI 12:0/Slovensko 3:0/Japonsko 2:0/Japonsko-Slovensko 3:1/VBASI 6:0/Slovensko-VBASI 1:0/-Finále-Česko-Japonsko 6:0/o3.-Slovensko-VBASI 5:1/

2.12. začne MS v kolové, v rámci MS v sálové cyklistice-

25. listopadu 2016 v 2:51 Co bude
A-Rakousko/Česko/Švýcarsko/Belgie/Francie/SRN/-B-Španělsko/Maďarsko/Japonsko/Kanada/Hong-kong/Malajsie/,play-off A-skupinyse bude hrát-vítěz skupiny přímo do semifinále,poslední,tedy 6. si zahraje baráž s vítězem B-skupiny a dále bude play-off-2.A-5.A/3.A-4.A/-vítězové postupují do semifinále,poražení si zahrají o poslední 4.místo v semifinále,pak bude tedy klasicky semifinále ,finále a o 3.místo./Béčko už začlo-Španělsko-Maďarsko 6.3/Malajsie 8:2/Kanada 9:1/Japonsko-Malajsie 7.0/Kanada 8:0/Hong-kong-Maďarsko 7:2/Malajsie 4:1/Maďarsko-Kanada 6:5/-A-Rakousko-Česko 8:1/SRN-Francie 7:1/Švýcarsko-Belgie 5:0/

Hrozně dopad ten mužský curling,

25. listopadu 2016 v 0:02 Výsledky
naši vypadli v semifinále se Slovenskem 8:9/Další semifinále-Nizozemí-Izrael 6:2/Finále-Nizozemí-Slovensko 7:6/o3.-Česko-Izrael 10:3/Předtím bylo ještě o postup do semifinále-2. se 3.-Slovensko-Lotyšsko 6:5/Izrael-Polsko 8:4 a předtím o 3.-4.místa ve skupinách-Polsko-Maďarsko 7:5 a Slovensko-Turecko 12:5/-dále se v mužské 2.lize ME hrálo o 13.-14.-Estonsko-Francie 7:3, o 15.-16.-Slovinsko-Španělsko 5:2 a pak bude o 14.-15.-Francie-Slovinsko/,v ženské 2.lize se hrálo play-off-o 4.-5.-Nizozemí-Anglie 8:7/semifinále- Maďarsko-Nizozemí 9:8/Turecko-Estonsko 10:2/Finále-Maďarsko-Turecko 6:5/o3.-Estonsko-Nizozemí 7:5/,dále ještě play-off o 8.-9.místo-Slovensko-Litva 5:7/-Play-off 1.lig neboli A-skupin +baráže o MS-Muži-o 8.-9.-Finsko-Rakousko 5:7/Semifinále-Švédsko-Rusko 8:5/Norsko-Švýcarsko 7:4/Finále-Švédsko-Norsko 6:5/o3.-Švýcarsko-Rusko 8:6/-Baráž o MS na 2 vítězné zápasy-A8-B1-Rakousko-Nizozemí 7:6/2:9/5:6/-1:2 na zápasy/-Ženy-Semifinále-Skotsko-Rusko 6:11/Švédsko-Česko 9:2/Finále-Švédsko-Rusko 4:6/o3.-Skotsko-Česko 6:2/Baráž-Itálie-Maďarsko 13:10/8:6/-2:0 na zápasy/

MS juniorek do 20 let v kopané se hraje-

24. listopadu 2016 v 19:19 Výsledky
na Papui-Nové Guinei-skupiny skončily-A-1.KLDR 3/0/0/-2.Brazílie 1/1/1/-3.Švédsko 1/1/1/-4.Papua-Nová Guinea 0/0/3/-B-1.Japonsko 2/0/1/-2.Španělsko 2/0/1/-3.Nigérie 2/0/1/-4.Kanada 0/0/3/-C-1.USA 1/2/0/-2.Francie 1/2/0/-3.Nový Zéland 1/0/2/-4.Ghana 0/2/1/-D-1.SRN 3/0/0/-2.Mexiko 2/0/1/-3.Jižní Korea-1/0/2/-4.Venezuela 0/0/3/-Čtvrtfinále-KLDR-Španělsko 3:2 v pr./Japonsko-Brazílie 3:1/USA-Mexiko 2:1/SRN-Francie 0:1/Semifinále-KLDR-USA 2:1 v pr./Francie-Japonsko 2:1 v pr./Finále-KLDR-Francie 3:1/o3.-USA-Japonsko 0:1/

A ženské áčko už taky dohrálo

24. listopadu 2016 v 17:49 Výsledky
1.Skotsko-9/2.Švédsko-8/3.Česko-6/4.Rusko-6/5.SRN-4/6.Švýcarsko-4/7.Dánsko-4/8.Itálie-2/9.Norsko-1/10.Finsko-1/-Semifinále-Skotsko-Rusko/Švédsko-Rusko/

A pokračovala další fáze Futsalového poháru mistrů-

24. listopadu 2016 v 2:17 Výsledky
C3-Jugorsk-Hamburg 4:0/Nachičevan 4:0/Záhřeb 5:1/Záhřeb-Nachičevan 2:1/Hamburg 11:1/Nachičevan-Hamburg 11:1/B3-Inter Movistar-Chrudim 2:0/Kragujevac 8:1/Maribor 3:1/Maribor-Kragujevac 6:2/Chrudim-Maribor 4:1/Kragujevac-Chrudim 1:0/A3-Alma-Ata-Riga 3:2/Fenix 6:0/Riga4:1/Rieti-Riga 7:0/Fénix 6:3/Riga-Fenix 4:3/D3-Dynamo Moskva-Ráb 5:1/Trgu Muréš 11:1/-Sporting Lisabon-Ráb 4:1/Trgu Muréš 16:1/Dynamo Moskva 3:3/-Postupují do semifinále-Alma-Ata/Jugorsk/Lisabon/Movistar

Aha,takže nakonec Izrael vyhrál nad Francií

24. listopadu 2016 v 2:04 Výsledky
v tom curlingu,napřed psali, že vyhrál, pak že vyhrál a pak zas, že vyhrál./Všechny skupiny,kromě áčka žen už skončily a to takto-A-Muži-1.Švédsko-8/1/-2.Norsko 6/3/-3.Švýcarsko 6/3/-4.Rusko 6/3/-5.SRN 4/5/-6.Skotsko 4/5/-7.Itálie 3/6/-8.Finsko-3/6/-9.Rakousko-3/6/-10.Dánsko-2/7/-B1-1.Česko-6/1/-2.Izrael-5/2/-3.Slovensko-5/2/-4.Turecko-5/2/-5.Wales-4/3/-6.Litva-2/5/-7.Francie-1/6/-8.Španělsko-0/7/-B2-1.Nizozemí-6/1/-2.Lotyšsko-5/2/-3.Maďarsko-4/3/-4.Polsko-4/3/-5.Anglie-4/3/-6.Belgie-2/5/-7.Estonsko-2/5/-8.Slovinsko-1/6/-B-Ženy-1.Maďarsko-8/1/-2.Turecko-7/2/-3.Estonsko-7/2/-4.Nizozemí-5/4/-5.Anglie-5/4/-6.Lotyšsko-5/4/-7.Bělorusko-4/5/-8.Slovensko-2/7/-9.Litva-2/7/-10.Polsko-0/9/

Probíhá ME v obou pohlavních kategorií curlingu

21. listopadu 2016 v 4:38 Výsledky
2 nejvyšších výkonnostních skupin,A-skupinu hrají obě kategorie po 10 družstev a B- v mužích 2 základní skupiny po 8 a ženy, pouze 1 po 10/A-Muži-průběžné pořadí -1.Švédsko-6/1/-2.-3. Norsko/Švýcarsko/-5/2/-4.Rusko 4/3/-5.-8.-Itálie/SRN/Skotsko/Rakousko/-3/4/-9.Dánsko 2/5/-10.Finsko 1/6/-Ženy-1.Skotsko-6/0/-2.Švédsko-5/1/-3.-5.-Česko/Rusko/Dánsko-4/2/-6.-7.-ŠKF/SRN-3/3/-8.Finsko-1/5/-9.-10.-Itálie/Norsko-0/6/-Muži-B1-1.-Turecko-5/0/-2.Česko-4/1/-3.-5.-Izrael/Slovensko/Wales/-3/2/-6.Francie-2/4/-7.Litva-1/5/-8.Španělsko-0/5/-B2-1.-Nizozemí/5/1/-2.-3.-Polsko/Lotyšsko-4/2/-4.-Anglie-3/3/-5.-6.-Estonsko/Maďarsko-2/3/-7.-Belgie-2/4/-8.Slovinsko-1/5//-Ženy-B-1.Maďarsko-6/1//-2.-3.-Turecko/Estonsko/-6/2/-4.-Lotyšsko-5/3/-5.-6.Nizozemí/Anglie/-4/3/-7.Bělorusko-3/5/-8.-9.-Slovensko/Litva-2/6/-10.Polsko-0/7/

Naši nohejbalisté

20. listopadu 2016 v 17:29 Výsledky
vyhráli jednotlivce a trojice,ve dvojicích prohráli se Slováky,asijské vodní pólo vyhrály v ženách Číňanky a v mužích Japonci/ Pořadí MS nohejbalistů-jednotlivci-1.Česko/2.Rumunsko/3.Švýcarsko/4.Jižní Korea/5.Maďarsko/6.Slovensko/7.USA/8.Ukrajina/9.Francie/10.Anglie/11.Baskicko/12.Kanada/13.Irsko/14.Rusko/15.Rakousko/16.Kostarika/17.Polsko/18.Dánsko/19.Itálie/Kamerunu a Mali nedali víza/-dvojice-1.Slovensko/2.Česko/3.Švýcarsko/4.Rumunsko/5.Jižní Korea/6.Francie/7.Maďarsko/8.Polsko/9.Ukrajina/10.Irsko/11.USA/12.Kanada/13.Kostarika/14.Anglie/15.Rakousko/16.Baskicko/17.Rusko/18.Itálie/19.Dánsko/Kamerun+Mali bez víz/-trojice-1.Česko/2.Slovensko/3.Francie/4.Maďarsko/5.Rumunsko/6.Švýcarsko/7.Jižní Korea/8.Polsko/9.Ukrajina/10.USA/11.Irsko/12.Kostarika/13.Rakousko/14.Rusko/15.Dánsko/16.Kanada/17.Anglie/18.Baskicko/19.Itálie/Mali-bez víz/ Dále bylo MS v co-ed slow pitchi-1.Bahamy/2.VBASI/3.Curac*ao/4.SRN/5.Bulharsko/6.Turks a Caicos/-Mistrovství vodního póla Asie -muži-1.Japonsko/2.Kazachstán/3.ČLR/4.ÍIR/5.Singapur/6.Saúdská Arábie/7.Hong-kong/8.Filipíny/-ženy-1.ČLR/2.Japonsko/3.Kazachstán/4.Uzbekistán/5.Thajsko/6.Singapur/7.Hong-kong/-Kontinentální pohár ledních hokejistů-postupující do finálové čtveřice-Nottingham/Renon/Atyrau/Odense/

V té Euroijádě

20. listopadu 2016 v 0:56 Výsledky
vyhrály naše košíkářky z Univerzity v Praze,asi myslí Karlovu,ale v té Euroromě nikde výsledky nepíšou,jen seznam účastníků a máme početné zastoupení,ale výsledky se asi nedozvíme nikdy,protože to internet totálně bojkotuje

Takže,poslední skupinová část je u konce

19. listopadu 2016 v 17:06 Výsledky
A semifináe budou na MS v nohejbalu mužů takováto-1-Švýcarsko-Česko 0:2/Rumunsko-Korejská rep. 2:0/-2-Slovensko-Rumunsko 2:1/Česko-Švýcarsko 2:0/-3-Slovensko-Maďarsko 2:0/Česko-Francie 2:0/1-Finále-Rumunsko-Česko/o3.-ŠKF-Ko.R./2-Finále-Česko-Slovensko/o3.-Rumunsko-ŠKF/-3-Finále-Česko-Slovensko/o3.-Francie-Maďarsko/

MS v padelu se hraje,je to podobné

18. listopadu 2016 v 21:27 Sportovní přenosy
jak tenis a přenosy dávají na youtube

A 3.skupinová fáze už je také dohrána-

18. listopadu 2016 v 19:42 Výsledky
v nohejbalu-3-A3-1.Slovensko/2.ŠKF/3.Kostarika/B3-1.Francie/2.Kor.rep./3.Ukrajina/C3-1.Maďarsko/2.Polsko/3.Irsko/D3-1.Česko/2.Rumunsko/3.USA/-Čtvrtfinále-SLK-JKR/FRA-ŠVÝ/MAĎ-RUM/ČMS-POL/-2-A3-1.SLK/2.ŠKF/3.IRS/B3-1.FRA/2.JKR/3.KAN/C3-1.RUM/2.MAĎ/3.UKR/D3-1.ČMS/2.POL/3.USA-ČF-SLK-JKR/FRA-ŠKF/RUM-POL/ČMS-MAĎ/-1-A3-1.SLK/2.USA/3.KAN/B3-1.ŠKF/2.JKR/3.FRA-všichni po 1 výhře a sety 2:2-rozhodlo až celkové skóre míčů/C3-1.Rumunsko/2.Česko/3.Baskicko/D3-1.MAĎ/2.UKR/3.AGL/- ČF-SLK-JKR 2:0/ŠKF-USA 2:0/RUM-UKR 2:0/MAĎ-ČMS 0:2/,aha,tak všechno je jinak,ono se teď nehraje čtvrtfinále play-off,ale zase se hrajou skupiny 2+2 se započtením výsledku mezi těmi 2,takže jsou skupiny 1-SLK/USA/ŠKF/JKR/+RUM/UKR/ČMS/MAĎ/-2-SLK/ŠVÝ/FRA/JKR/+RUM/MAĎ/ČMS/POL/-3-SLK/ŠVÝ/FRA/JKR/+MAĎ/ČMS/POL/RUM/

MS v nohejbalu-výsledky pořadí skupin-

18. listopadu 2016 v 19:01 Výsledky
Zase tradičně nenastoupily všechny původně plánované celky k zápasům a sice-Kamerun a Mali,nevím proč,nejspíš zas kvůli tomu jejich neudělení víz,to je škoda./Výsledky-1(jednotlivci)-A1-1.Rusko/2.Irsko/3.Dánsko/4.Mali nehrálo/B1-1.Korejská r./2.USA/3.Itálie/C1-1.Ukrajina/2.Baskicko/3.Polsko/D1-1.Kostarika/2.Rakousko/3.Kamerun nenastoupil/Dále se sloučily skupiny A+B a C+D po 2 nejlepších a výsledky ze skupin mezi těma 2 se započetly,takže-A2-1.Korejská r./2.USA/3.Rusko/4.Irsko/B2-1.Ukrajina/2.Baskicko/3.Kostarika/4.Rakousko/,z těchto skupin opět postoupilo po 2 nejlepších do další fáze,kde je 8 nasazených a hrají se 4 skupiny po 3-A3-Slovensko/Kanada/USA/B3-Francie/Švýcarsko/Korea republiková/C3-Česko/Rumunsko/Baskicko/D3-Maďarsko/Anglie/Ukrajina//2-A1-1.Baskicko/2.Rakousko/3.Itálie/4.Kamerun-bez boje/B1-1.Kanada/2.Irsko/3.Mali-bez boje/C1-1.Ukrajina/2.Anglie/3.Dánsko/D1-1.Polsko/2.Kostarika/3.Rusko/-A2-1.Kanada-2/2.Irsko-2/3.Baskicko-2/4.Rakousko-0/B2-1.Polsko/2.Ukrajina/3.Kostarika/4.Anglie/A3-Slovensko/ŠKF/Irsko/B3-Jižní Korea/Francie/Kanada/C3-Maďarsko/Rumunsko/Ukrajina/D3-Česko/USA/Polsko///3-A1-1.Ukrajina/2.Rakousko/3.Anglie/B1-1.Kostarika/2.Dánsko/3.Itálie/C1-1.Rusko/2.Kanada/3.Baskicko/D1-1.USA/2.Irsko/3.Mali -bez boje/A2-1.Ukrajina/2.Kostarika/3.Rakousko/4.Dánsko/B2-1.USA/2.Irsko/3.Rusko/4.Kanada/-A3-Slovensko/ŠKF/Kostarika/B3-Francie/Korejská r./Ukrajina/C3-Maďarsko/Polsko/Irsko/D3-Česko/Rumunsko/USA/

Mistrovství Asie ve vodním pólu-

17. listopadu 2016 v 2:50 Výsledky
Muži-A-1.Kazachstán-14:4/18:1/25:1/-2.Írán-8:4/19:8/-3.Singapur-11:4/4.Hong-kong/B-1.Japonsko-10:3/16:3/36:0/-2.ČLR-14:3/24:7/-3.Saúdská Arábie-10:7/4.Filipíny/-Čtvrtfinále-Kazachstán-Filipíny 23:3/Japonsko-Hong-kong 21:2/Írán-Saúdská Arábie 15:6/ČLR-Singapur 11:3/Semifinále-Kazachstán-ČLR 8:6/Japonsko-Írán 15:6/Finále-Kazachstán-Japonsko/o3.-ČLR-ÍIR/5.-8.-Singapur-Filipíny 9:7/Saúdská Arábie-Hong-kong 12:5/o5.-Singapur-Saúdská Arábie/o7.-Filipíny-Hong-kong/-Ženy-Japonsko-Uzbekistán 15:5/Thajsko 18:2/Hong-kong 22:3/Kazachstán 10:7/ČLR-Kazachstán 8:7/Singapur 23:2/Hong-kong 21:1/Thajsko 18:2/Kazachstán-Thajsko 19:5/Hong-kong 22:1/Uzbekistán 15:4/Uzbekistán-Thajsko 7:5/Singapur 9:5/Singapur-Hong-kong 10:3/Thajsko-Singapur 14:6/

Mistrovství Asie v hokejbalu-pořadí

17. listopadu 2016 v 2:32 Výsledky
1.Jižní Korea/2.Hong-kong/3.ČLR/4.Macao/5.Jižní Korea ,,B"/6.Thajsko-ale většinou tam hráli hráči s evropskými jmény

Evropské finále trofeje IHF v házené mužů-

14. listopadu 2016 v 0:53 Výsledky
1.Moldavsko/2.Kosovo/3.Gruzie/4.VBASI/5.Malta/6.Arménie/7.Albánie/

Budou univerzitní hry-Euroijada a EuroRoma,

12. listopadu 2016 v 1:13 Co bude
Euroijada měla začít v Praze už včera,ale to možná bylo jen nějaké slavnostní zahájení,protože rozpis zápasů píšou až na dnešek na stránkách www.euroijada.com v rubrice live score a Světová meziuniverzitní mistrovství v Římě www.euroroma.eu napíšou rozpis až dnes a zápasy začnou 17.11.

Hrozně dopad ten paracurling,

10. listopadu 2016 v 6:09 Výsledky
naši by sice podle vzájemňáků skončili 3.ve skupině,kde napřed 3krát prohráli a pak 4krát vyhráli a postoupili by do play-off,ale podle nějakých pravidel skončili až 5. a nepostoupiliPlačící.Aha,tak nakonec do play-off postoupilo jen 6 ,kromě těch dodatečných zápasů veskupině o 3.-4.místo při rovnosti počtu vítězství.A pořádí dopadlo takto-1.Finsko/2.Skotsko/3.Slovensko/4.Anglie/5.-6.-Polsko a Estonsko/7.-8.Švédsko a Japonsko/

Tak a Sparta postoupila rovněž

8. listopadu 2016 v 22:25 Výsledky
po výhře 5:0 v Jönkopingu HV71 a předchozí porážce 2:4 a čtvrtfinále bude-Fribourg-Vítkovice/Frölunda-Linköping/Curych-Växjö/Bern-Sparta Praha/