Říjen 2016

A dali na youtube i minulé finále

30. října 2016 v 23:13 Sportovní přenosy
této soutěže-Rusko-Česko

SRN-Česko 1:9-Liga legend ledního hokeje

30. října 2016 v 23:10 Výsledky
hockeylegends.ru/schedule/3

Hrál se SP ženských klubů v bandy-

30. října 2016 v 18:44 Výsledky
A-1.Irkutsk-4/0/0/-2.Hammarby 3/0/1/-3.Kareby 2/0/2/-4.Näsjö 1/0/3/-5.Minneapolis 0/0/4//B-1.Västerås 5/0/0/-2.Skutskär 3/1/1/-3.Sandviken 3/1/1/-4.Skirö 2/0/3/-5.Mölndal 1/0/4/-6.Hövik 0/0/5/-Semifinále-Irkutsk-Skutskär 3:1/Västerås-Hammarby 0:3/Finále-Irkutsk-Hammarby 4:1/-Vítězný Rekord Irkutsk byl z Ruska,Minneapolis z USA,Hövik z Norska,ostatní týmy ze Švédska

Lutopecny-Měrůtky-Dřínov 4:0

30. října 2016 v 18:31 Výsledky
hráli 2.okresní kopanářskou ligu mužů

Tak ta nohejbalová extraliga dopadla děsivě

30. října 2016 v 1:10 Výsledky
a Karlovy Vary po Modřicích vyřadily další můj oblíbený celek, Čakovice a vyhrály ve finále 5:4,jo finále a o 3.místo se hrálo jen na 1 zápas,tak je to všechno na prd

MS v baseballu do 23 let začlo

29. října 2016 v 1:01 Výsledky
A-Čínská rep.-Argentina 10:0/Japonsko-Nikaragua 6:1/Čín.r. 15:3/Austrálie-Rakousko 8:1/Nikaragua 6:5/Argentina-Rakousko 13:3/B-Venezuela-JAR 14:1/Korejská rep.-Česko 6:1/Panama-Mexiko 3:1/Česko-zatím 11:3- přenos-

MS v nohejbalu vylosovali-

27. října 2016 v 3:31 Co bude
Vypadá to,že to budou jen muži hrát,to MS a takže-jednotlivci budou ve skupinách-Dánsko/Irsko/Rusko/Mali/+/USA/Korea republiková/Itálie/+Polsko/Ukrajina/Baskicko/+Rakousko/Kostarika/Kamerun/,pak po 2 z každé skupiny postoupí do play-off a 4 vítězové se přidají k 8 nasazeným-Slovensko/Kanada+Francie/Švýcarsko/+Česko/Rumunsko/+Maďarsko/Anglie/,dvojice budou-Rakousko/Baskicko/Kamerun/Itálie/+/Kanada/Irsko/Mali/+Ukrajina/Dánsko/Anglie/+Polsko/Kostarika/Rusko/+nasazení-Slovensko/ŠKF/+JKR/FRA/+MAĎ/RUM/+ČMS/USA/-trojice-UKR/RAK/AGL/+KST/DÁN/ITÁ/+KAN/BAS/RUS/+USA/IRS/MLI/+N-SLK/ŠKF/+FRA/JKR/+MAĎ/POL/+ČMS/RUM/

Tak už dohráli skupiny korfbalu-

26. října 2016 v 21:40 Výsledky
A-1.Nizozemí/2.Katalánsko/3.SRN/4.Rusko/5.Turecko/B-1.Belgie/2.Portugalsko/3.Anglie/4.Česko/5.Polsko/-Semifinále-Nizozemí-Portugalsko 31:10/Belgie-Katalánsko 26:13/o5.-10.-SRN-Polsko 23:11 /Anglie-Turecko 25:7/Rusko-Česko 9:25/-Finále-Nizozemí-Belgie 27:14/o3.-Portugalsko-Katalánsko 12:16/o5.-7.-skupina-SRN-Anglie 9:8/Česko 19:7//Anglie-Česko 14:8/-8.-10.-Rusko-Polsko 15:13/Turecko 16:15/Polsko-Turecko 15:10/

MS v pěstní odbíjené začlo-

26. října 2016 v 0:43 Výsledky
Brazílie-Argentina 2:0(11:6/11:1)/Rakousko 2:0/Chile 2:0/ŠKF-Argentina 2:0/Austrálie 2:0/SRN-Austrálie 2:0/Chile 2:0/Brazílie 2:1/Rakousko-Austrálie 2:0/ŠKF 2:1/Chile-Argentina 2:0/, budou hrát všichni v 1 skupině,pak play-off o 1.-4. a skupina o 5.-7.místo/Tabulka-1.SRN-6/2.Brazílie-5/3.Švýcarsko-3/4.Chile-3/5.Rakousko-3/6.Argentina-1/7.Austrálie-0/-Semifinále-SRN-Chile 3:0/Brazílie-Švýcarsko 3:0/Finále-SRN-Brazílie 4:2/o3.-Švýcarsko-Chile 4:0-takže poslední kolo se hrálo na 4 vítězné/Skupina o 5.-7.-Rakousko-Austrálie 2:0/Argentina 2:1/Argentina-Austrálie 2:0/

MS žen ve florbalu 2017-vylosovali kvalifikaci-

24. října 2016 v 2:06 Co bude
Domáci Slovensko postoupí přímo a dále budou v Evropě 4 skupiny po 5-Švédsko/Norsko/Dánsko/Slovinsko/Francie/+Česko/Lotyšsko/Maďarsko/Španělsko/Ukrajina/+Finsko/Polsko/Rusko/Itálie/VBASI/+ŠKF/SRN/Nizozemí/Estonsko/Rakousko/,z kterých postoupí 10,čili nejlepší 2 z každé skupiny+2 nejlepší z 3.míst,Asie a Oceánie bude mít 2 skupiny po 4-5-Írán/Japonsko/Singapur/Jižní Korea/Malajsie/+Austrálie/Nový Zéland/Thajsko/ČLR/-pak bude play-off o 1.-2./3.-6. a skupina o 7.-9. se započtením výsledku ze skupiny mezi 4. a 5./-z této kvalifikace postoupí 4 a ještě bude tradiční americká za účasti pouze USA a Kanady,z kterépostoupí jen vítězky

A ještě hráli ME v rugby-league skupiny C

23. října 2016 v 5:03 Výsledky
začátkem října odvetu-Česko-Ukrajina 12:62 a naši tak po prohře 6:46 na Ukrajině skončili poslední v nejnižší skupině,dále se hrála kvalifikace na MS2017 v tomto sportu,13členném rugby-Amerika-1.USA-Jamajka 20:14/Kanada 34:24/-2.Jamajka-Kanada 18:18/3.Kanada/-na MS postupují USA-Blízký Východ a Afrika-Libanon-JAR 50:12+40:12-postupuje Libanon-Evropa-A-Wales-Srbsko 50:0/Itálie-Srbsko 62:14/Wales-Itálie 20:14/1.Wales/B-Irsko-Španělsko 46:6/Rusko-Španělsko 40:6/Irsko-Rusko 70:16/1.Irsko/ -z Evropy postoupí nejen vítězové skupin,ale i ještě 1 další,takže ti z 2.míst si ještě zahrají play-off o poslední místo-Itálie-Rusko 76:0-postupuje Itálie,přímo bez kvalifikace jsou nasazeny tyto týmy-Austrálie/Nový Zéland/Papua-Nová Guinea/Západní Samoa/Fidži/Tonga/Anglie/Francie/Skotsko/-Pak bude ještě MS žen 2017-nasazeny jsou následující celky-Anglie/Kanada/Austrálie/Nový Zéland/Papua-Nová Guinea/ a kvalifikaci hrají-Fidži/Tonga/Západní Samoa/Cookovy ostrovy/-A ještě si naši zahráli v září přátelák s Norskem 12:6 vyhráli.

Konečně napsali,kdo bude hrát Středoevropskou ligu ženské košíkové-

22. října 2016 v 4:07 Co bude
cewl.cbf.cz A-Freiburg(SRN)/Ružomberok(SLK)/KPS Brno(ČMS)/B-Rijeka(CHOR)/Vídeň(RAK)/SBŠ Ostrava(ČMS)/Piešťany(SLK)-v listopadu začnou hrát.

Ještě se hraje Kontinentální pohár ledních hokejistů-

21. října 2016 v 23:01 Výsledky
2.fáze-A2-Nottingham-Jaca 13:2/Istanbul 12:1/Liepaja 3:1/Liepaja-Istanbul 8:1/Jaca 10:2/Istanbul-Jaca 7:3/B2-Tychy-Galati 12:0/Miškovec 5:2/Miškovec-Jesenice 4:1/Galac 5:1/Jesenice-Tychy 2:1 v pr./Galac 2:2+2:1sn./-Postupují Nottingham a Tychy-v další fázi budou skupiny-A3-Angers(FRA)/Odense(DÁN)/Doněck(UKR)/Nottingham(VBASI)/-B3-Solihorsk(BRS)/Renon(ITÁ)/Atyrau(KAZ)/Tychy(POL)

ME IISHF-výsledky

21. října 2016 v 16:08 Výsledky
A-SRN-Ukrajina 19:1/Nizozemí 8:1/VBASI-SRN 7:3/Ukrajina 5:3/Nizozemí 3:3/Nizozemí-Ukrajina 9:2/-B-Dánsko-Rakousko 8:3/Švýcarsko 2:1/Chorvatsko 5:1/Švýcarsko-Rakousko 5:1/Chorvatsko 5:2/Rakousko-Chorvatsko 4:3/Pak budou skupiny o 1.-4. a 5.-8.místo,takže VBASI a SRN si zahrajÍ s Dánskem a Švýcarskem o 1.-4. a Nizozemí a Ukrajina s Rakouskem a Chorvatskem,pak postoupí nejlepších 6 do play-off,týmy na 7.-8.místě čekají na poražené z 1.kola play-off o 1.-6. a zahrají si pak o 5.-8./1.-4.-VBASI-Dánsko 7:4/Švýcarsko 3:3/Dánsko-SRN 3:2/ŠKF-SRN 2:0/-1.VBASI -5/2.Dánsko-4/3.ŠKF-2/4.SRN-0/-5.-8.-Chorvatsko-Nizozemí 6:5/Ukrajina 15:5/Rakousko-Ukrajina 14:1/Nizozemí-Rakousko 6:5/-pořadí-5.-7.Nizozemí/Rakousko/Chorvatsko-mají po 4 bodech, podle vzájemňáků a pak vyššího počtu vstřelených gólů ve vzájemných zápasech,tak je pořadí5.-Nizozemí má bilanci 11:11,6.Rakousko a 7.Chorvatsko 9:9,ale Rakouska má vítězství nad Chorvatskem/ 8.je Ukrajina bez bodu./Takže play-off bude-3.-6.-Švýcarsko-Rakousko 8:4/SRN-Nizozemí 11:1/Semifinále-VBASI-SRN 3:3+2:3 pen./Dánsko-Švýcarsko 1:2/Finále-Švýcarsko-SRN 3.3+0:1 pen./o3.-VBASI-Dánsko 6:5/o5.-8.-Nizozemí-Ukrajina 4:2/Rakousko-Chorvatsko 2:6/o5.-Nizozemí-Chorvatsko 2:11/o7.-Rakousko-Ukrajina 13:5/

A od 22.10. začne ME v korfbalu,

20. října 2016 v 23:26 Co bude
tak hlasujte,kdo vyhraje.Výsledky-Česko-Polsko 16:6/Belgie-Anglie 22:14/Portugalsko 25:14/Polsko 33:10/Anglie-Polsko 23:13/Česko 17:14/Portugalsko-Česko 20:10/Polsko 22:8/-2.skupina-Nizozemí-Katalánsko 22:17/Turecko 28:7/SRN 26:15/Rusko-Turecko 19:12/Katalánsko-Turecko 23:15/Rusko 35:11/SRN-Turecko 21:13/Rusko 25:11/

Dám tipovačku na ten in-line-skater hokej

20. října 2016 v 22:16 Tipovačka
Hlasujte v anketě a dále můžete do komentářů tipovat i jednotlivé zápasy,takže napřed já zatipuju v článku -SRN-VBASI 10:3,bylo 3:7/Nizozemí 8:6,bylo 8:1/Ukrajina 15:0,bylo 19:1/VBASI-Nizozemí 7:9,bylo 3:3/Ukrajina 8:5,bylo 5:3/Nizozemí-Ukrajina 5:7,bylo 9:2/- Dánsko-ŠKF 6:9,bylo 2:1/Rakousko 3:8,bylo 8:3/Chorvatsko 11:2,bylo 5:1/Švýcarsko-Rakousko 7:5,bylo 5:1/Chorvatsko 16:0,bylo 5:2/Rakousko-Chorvatsko 11:5,bylo 4:3/-bodování tipů jednotlivých zápasů-2body za uhodnutí vítěze nebo remizujícího,1 za počet gólů 1 soupeře,1 za uhodnutý součet gólů,ještě přidám bod za uhodnutý rozdíl skóre,tak mám zatím 17 bodů

Curling ukončil základní skupiny-

20. října 2016 v 19:27 Výsledky
A-1.Skotsko-6/2.Japonsko-5/3.Itálie-4/4.Nový Zéland-3/5.Norsko-2/6.Bělorusko-1/7.Rumunsko-0/B-1.Švédsko-6/2.Maďarsko-5/3.Anglie-3/4.Finsko-3/5.Irsko-2/6.Slovensko-2/7.Brazílie-0/C-1.Rusko-6/2.Česko-4/3.Polsko-4/4.Dánsko-4/5.Austrálie-2/6.Španělsko-1/7.Kazachstán-0/D-1.Kanada-7/2.Korejská rep.-5/3.USA-5/4.Lotyšsko-4/5.Rakousko-4/6.Francie-2/7.Andorra-1/8.Belgie-0/E-1.SRN-7/2.Švýcarsko-6/3.Turecko-5/4.Wales-4/5.Estonsko-3/6.Chorvatsko-2/7.Slovinsko-1/8.Nizozemí-0/Pak bude baráž o umístění ve skupinách,kde jsou nějaké shody mezi 3.-4.místem nebo 2.-4.-Anglie-Finsko 5:6/Česko-Dánsko 10:3/Aha,tak podle nějakého záhadného systému v naší skupině bylo 2.Polsko,naši 3. a Dánové 4.,ale prostě,Finsko a Česko postupuje po baráži do osmifinále,dále všechny celky ve skupinách do 3.místa a Nový Zéland ze 4.místa,ale dvojice play-off ještě neprozradili,jo už to napsali,takže osmifinále bude:Skotsko-USA 4:1/Švédsko-Nový Zéland 8:6/Rusko-Itálie 9:1/Kanada-Česko 6:2/SRN-Turecko 10:1/Japonsko-Maďarsko 5:2/ŠKF-Finsko 7:1/Polsko-Jižní Korea 4:7/Čtvrtfinále-Skotsko-Kanada 6:5/Švédsko-Japonsko 7:6/RFR-ŠKF 4:3/SRN-Jižní Korea 4:6/Semifinále-Skotsko-Švédsko 2:8/Rusko-Korejská r. 5:2/Finále-Rusko-Švédsko 5:4/o3.-Skotsko-Jižní Korea 8:4/

Pardubice vyhrály nad APOELem Nikósie 80:75,

19. října 2016 v 21:55 Výsledky
Prievidza nad Steauou Bukurešť 78:69 ve FIBA Europe cupu,Sparta Praha v Mladosti Podgorica 5:0 v juniorské LM UEFA,předtím 4:0 doma,takže postupuje dál

Fantastický úspěch,Nymburk poprvé v historii

18. října 2016 v 23:12 Výsledky
vyhrál nad Bakkenem v LM FIBA Europe 75:57 a to dokonce,na jeho půdě v Århusu

MS basketbalových trojic bylo-

15. října 2016 v 19:28 Sportovní přenosy
Ženy-1.Česko/2.Ukrajina/3.USA/4.Španělsko/5.-8.-Nizozemí/Argentina/Maďarsko/Francie/9.-12.Nový Zéland/Austrálie/Itálie/ČLR/13.-16.Čí.R./Rumunsko/Andorra/Polsko/17.-20.Indonésie/Macao/Japonsko/Cookovy ostrovy/-Naše prohrály ve skupině s Francií 13:21/porazily ČLR 21:10/Rumunsko 15:12/Cookovy ostrovy 15:13/, ve čtvrtfinále Nizozemí 16:11,v semifinále USA 21:18 a ve finále Ukrajinu 21:11/- Muži-1.Srbsko/2.USA/3.Slovinsko/4.Španělsko/5.-8.Nizozemí/Uruguay/Maďarsko/Katar/9.-12.Rusko/Indonésie/Filipíny/Japonsko/13.-16.Turecko/Rumunsko/Andorra/Itálie/17.-20.Egypt/Nový Zéland/Polsko/ČLR/