Září 2016

A začne dnes Kontinentální pohár ledních hokejistů-

30. září 2016 v 3:15 Co bude
1.kolo-Irbis-Skate Sofia(BUL)/Partizan Bělehrad(SRB)/Zeytinbru Istanbul(TRE)/Bat Jam(IZR)/-Partizan-Bat Yam 5:4/Irbis 4:2/Zeytinbru-Irbis 5:1/Partizan 8:3/Bat Yam 19:2/Irbis-Bat Jam 6:4//Zeytinbru má jistý postup do 2.fáze/2.kolo bude-A2-Notingham/Liepaja/Jaca/Zeytinbru/+B2-/Tychy/Jesenice/Miškovec/Galac/3.kolo-A3-Angers/Odense/Doněck/A2/-B3-Solihorsk/Renon/Atyrau/B2/

Malý halový bandy turnaj v Nymburku byl

29. září 2016 v 0:18 Výsledky
10.-11.9.-/1.Veteráni Pěrvouralska-Česko 6:2 a 3:0/Nizozemí 9:1+8:0/SRN 8:2+8:1/-2.Česko-Nizozemí 6:1+1:0/SRN 6:2+6:0/-3.Nizozemí-SRN 3:1+2:2/-4.SRN/

Liga mistrů v košíkové mužů FIBA Europe

28. září 2016 v 4:24 Výsledky
začla 1.kolem kvalifikace a ty,co měli jisté soupeře ve 2.,už taky začli,takže-1.kolo-Samokov-Cmoki Minsk 58:72/64:74/-postupují Cmoki/Arad-Prievidza 71:64/73:67/-postup Aradu/Groningen-Tartu 76:76/57:65/-postup Tartu/-2.kolo-Kataja-Södertälje 97:58/59:66/-Kataja postupuje/Alexandrovac-Bar 71:69/60:83/-Mornar Bar jde dál/Benfica Lisabon-Varese 72:75/72:70/-Varese postoupilo/FC Porto-Utena 81:83/59:77/-postup Juventu Utena/-odvety už byly 29.9./Další zápasy 2.kola-Cmoki Minsk-Naharija 66:70/67:71/Lukoil Sofia-Arad 75:72/58:70/Muratbey Ušak-Kluž-Napoca 93:90/85:66/Tartu-Bakken 67:75/70:83/ Celkem bude hrát LM 52 družstev,4dvojice v 1.kole,8 ve 2. a 40 v 5 skupinách po 8 ve skupinové části,v 1.kole je 8 týmů,do 2.je nasazeno dalších 12 a do skupin 32,včetně našeho Nymburka, Pohár FIBA Europe ještě hrají z našich Pardubice a celkem tuto soutěž bude hrát 26 týmů+12 vyřazených z 1. a 2.kola LM,které budou rozdělenydo 10 skupin po 3-4,soutěže neorganizované FIBA Europe bude hrát 16 družstev v Eurolize v 1 skupině a 20 družstev v 4 skupinách po 5 bude hrát Evropský pohár neboli Eurocup,celkem bude v evropských pohárech po 10 družstvech z lig Španělska a Turecka,8 z Francie,SRN a Ruska,7 z Litvy,6 Belie,5 z Itálie,Řecka a Izraele,4 z Maďarska a Rumunska,3 ze Srbska,2 zástupce mají-Portugalsko,Estonsko,Kosovo,Polsko,Černá Hora,Chorvatsko,Slovinsko,Česko,Kypr a Bulharsko a pouze 1 klub-Bělorusko,Dánsko,Švédsko,Makedonie,Rakousko,Nizozemí,Finsko,Ukrajina,Slovensko,Bosna a Hercegovina, Lotyšsko.

MS v 2řadém kolečkovém hokeji žen ukončilo základní část-

28. září 2016 v 3:51 Výsledky
A-1.Argentina-3:0/9:1/14:0/14:0/-2.Itálie-1:1/5:1/16:0/-3.Kolumbie-6.2/16:0/-4.Brazílie-10:1/5.Egypt/-B-1.Španělsko-4:0/7:2/11:0/-2.Portugalsko-3:1/14:0/-3.Francie-8:0/4.JAR/-C-1.Chile-4:0/12:0/18:0/-2.SRN-10:1/9:0/-3.USA-7:0/-4.Indie/-Do čtvrtfinále postupují-Argentina/Španělsko/Chile/Itálie/Portugalsko/SRN/Kolumbire/Francie/,zbytek hraje skupinově o 9.-13.místo,přičemž vzájemňáky ze skupin(Brazílie-Egypt 10:1/USA-Indie 7:0) se započítávají./Čtvrtfinále-Argentina-Kolumbie 5:0/Španělsko-Itálie 4:0/Chile-Francie 2:3/Portugalsko-SRN 5:4 v pr./Semifinále-Argentina-Španělsko 1:2 v pr./Portugalsko-Francie 5:0/Finále-Španělsko-Portugalsko 3:2 v pr./o3.-Argentina-Francie 4:0/o5.-8.-Chile-SRN 4:2/Itálie-Kolumbie 1:3/o5.-Chile-Kolumbie 3:0/o7.-Itálie-SRN 0:0+2:1 s.n./Skupina o 9.-13.-USA-JAR 6:2/Egypt 6:0/Indie-Egypt 7:2/JAR 5:4/Brazílie-Indie 5:2/USA 5:3/JAR 3:2/,takže skupina o 9.-13.místo je dohrána-9.Brazílie 4/0/0/-10.USA 3/0/1/-11.Indie 2/0/2/-12.JAR 1/0/3/-13.Egypt 0/0/4/

Středoevropská odbíjenkářská liga

27. září 2016 v 2:50 Co bude
začne 12.10. v ženách a 13.10. v mužích,v ženách bude mít po dlouhé době zastoupení i náš stát v podobě UP Olomouc,dále tam budou hrát-Branik Maribor/Calcit Lublaň/-ze Slovinska, Slávia EU Bratislava/1.BVK Bratislava/-ze Slovenska, Vásás Budapešť/Linamar Békešská Čaba/-z Maďarska,Mladost Záhřeb z Chorvatska a Sokol Pošta Dolní Rakousy z Rakouska,v mužích budou tyto týmy-Innomostí+Dub/(RAK)/Ml. Záhřeb+Kaštela(CHOR)/Lublaň+Kamnik(SLO)/Myjava+Nitra(SLK) a Kazincbarcika(MAĎ)

22.10. začne ME v korfballu-

26. září 2016 v 22:43 Co bude
A-Nizozemí/Katalánsko/Turecko/Rusko/SRN/-B-Belgie/Česko/Polsko/Anglie/Portugalsko/,play-off bude o 1.-4.místo a zbytek si zahraje play-off o 5.-10.,napřed 1.kolo a vítězové si zahrají skupinově o 5.-7. a poražení o 8.-10.místo

30.9.začne PMEZ ve florbalu

26. září 2016 v 2:56 Co bude
Muži-1.kolo-Chodov(ČMS)-Greåker(NOR) 8:4/Curych(ŠVÝ)-Pixbo(ŠVÉ) 2:11/Semifinále-Storvreta(ŠVÉ)-Chodov 7:2/Classics(FIN)-Pixbo 7:2/Finále-Storvreta-Classic 2:1 /Ženy-1.kolo-Vítkovice(ČMS)-Nauka Nižnij Novgorod(RUS) 12:1/Chur(ŠVÝ)-IKSU(ŠVÉ) 2:12 /Semifinále-Pixbo(ŠVÉ)-Vítkovice 4:3/Classic(FIN)-IKSU 4:3 v pr./Finále-Pixbo-Classics 6:2/ www.floorballchampionscup.eu Nyní hraje Curych-Pixbo

SP v ledním hokeji

26. září 2016 v 2:28 Výsledky
se blíží do finále Kanada-Evropa-1.zápas-3:1/2.zápas-2:1 a zas to ta hnusná Kanada musela vyhrát/,semifinále-Kanada-Rusko 5:3/Švédsko-Evropa 2:3 v pr./Skupiny-A-1.Kanada/2.Evropa/3.Česko/4.USA/B-1.Švédsko/2.Rusko/3.Severní Amerika -junioři do 23let/4.Finsko/

28.10. bude SP baseballistů do 23let,

25. září 2016 v 22:18 Co bude
A-Jižní Korea/Venezuela/Mexiko/Česko/Panama/JAR/B-Japonsko/Čínská republika/Austrálie/Nikaragua/Argentina/Rakousko/

A hraje se poslední kvalifikační skupina Světové baseballové klasiky-

25. září 2016 v 1:29 Výsledky
Brazílie-Pákistán 10:0/Izrael-VBASI 5:2/Izrael-Brazílie 1:0/VBASI-Pákistán 14:0/2.-3.-Brazílie-VBASI 3:4/Finále-Izrael-VBASI 9:1/

Ten korfball už funguje-

24. září 2016 v 19:10 Výsledky
Raux ze SRN porazil 17:3 slovenskou Prievidzu,ve 2.kole Varšavu 21:9 ,ve 3.Caerdyff 16:6 a Varšava Cardiff 24:5,Prievidzu 15:3/Prievidza-Cardiff 18:6,ve 2.skupině Svatý Ondřej z Maďarska Kocaelispor 13:8 ,pak Edinburgh 14:7,Bonson 15:5 a Bonson Edinburgh 15:12/Kocaeli-Bonson 13:8/Edinburgh 15:12/-Skupiny-A-1.Raux/SRN/2.Varšava/POL/3.Prievidza/SLK/4.Cardiff/WAL/-B-1.Svatý Ondřej/MAĎ/2.Kocaeli/TRE/3.Bonson/FRA/4.Edinburgh/SKO/-4 postupují do další fáze a už dál nehrají v tomto kole,zbytek hrál o umístění na 5.-6.-Prievidza-Bonson 15:10/ a 7.-8.místě-Edinburgh-Caerdyff 14:10/V 2,fázi bude nasazeno 6týmů z Nizozemí,Belgie,Portugalska,Česka,Katalánska a Anglie a bude se hrát až od 12.1.2017

Nohejbalová extraliga družstev mužů

24. září 2016 v 2:01 Výsledky
má za sebou základní část-1.Modřice 11/3/0/-2.Čakovice 10/0/4/-3.Vsetín 6/4/4/-4.Karlovy Vary 6/3/5/-5.Čelákovice 4/5/5/-6.České Budějovice 3/5/6/-7.Benešov 4/3/7/-8.Žatec 0/1/13/-play-off 1.-6.-Vsetín-České Budějovice-1.zápas-5:1/2.-5:2/Karlovy Vary-Čelákovice-1.zápas-5:1/2.-0:5/3.-5:2/-Modřice+Čakovice postupují přímo do semifinále/O 7.-8.-Benešov-Žatec-5:2/5:3/Hraje se na 2 vítězné zápasy/Semifinále-Modřice-Karlovy Vary 3:5/3:5/Čakovice-Vsetín 5:3/5:4/Finále-Čakovice-Karlovy Vary 4:5/o3.-Modřice-Vsetín 5:1/Ženská liga se hrála asi jen skupinově bez play-off a skončila takto-1.Český Brod 13/0/1/-2.Sokol Vršovice 12/0/2/-3.Sokol Břve 10/0/4/-4.Čelákovice 9/0/5/-5.Čakovice 4/2/8/-6.Útěchov 4/1/9/-7.Nymburk 1/1/12/-8.Litohlavy 0/2/12/Aha,tak ženy hrály play-off taky,ale jen rovnou finále-Český Brod-Vršovice 5:3

Ještě začne zítra 1.fáze

24. září 2016 v 1:41 Co bude
Evropského poháru klubů v korfbalu,za účasti slovenské Prievidze a dalších 7 týmů,ale korfballové stránky mají zas jakousi tradiční poruchu,že se nechcou načíst,tak napíšu týmy až to půjde./Od 14.10. bude probíhat MS smíšených družstev v curlingu v hlavním městě Tatarstánu,za účasti 37 družstev v 5 skupinách-A-Norsko/Itálie/Skotsko/Japonsko/Nový Zéland/Bělorusko/Rumunsko/B-Švédsko/Maďarsko/Finsko/Slovensko/Irsko/Anglie/Brazílie/C-Rusko/Dánsko/Polsko/Česko/Španělsko/Austrálie/Kazachstán/D-Kanada/USA/Francie/Lotyšsko/Rakousko/Belgie/Jižní Korea/Andorra/E-SRN/Švýcarsko/Turecko/Estonsko/Wales/Slovinsko/Nizozemí/Chorvatsko//16 postoupí do play-off/Ještě koncem října bude MS žen v pěstní odbíjené,co tomu říkají Angličané fistball a Němci faustball,zatím plánuje účast 12 týmů-Česko/SRN/ŠKF/Rakousko/Argentina/Brazílie/Chile/Kolumbie/USA/Austrálie/Indie/Pákistán/

Play-off mužů v hokejbalu

23. září 2016 v 5:29 Výsledky
bude takto-čtvrtfinále-Quebec-Portugalsko 7:2/Itálie-Slovensko 7:3/Francie-USA 8:9/Kanada-Irsko 13:3/O 9.-14.-Pákistán-Izrael 9:4/Česko-Karibik 8:9/Semifinále-Quebec-USA 12:5/Itálie-Kanada 6:13/Finále-Quebec-Kanada 7:5/o3.-Itálie-USA 11:7/5.-8.-Francie-Portugalsko/Irsko-Slovensko/9.-12.-Evropa-Karibik 9:4/Asie-Pákistán 7:8/9.-10.-Evropa-Pákistán 9:8/11.-12.-Asie-Karibik/13.-14.-Česko-Izrael/Veteráni-4.-5.-USA-Itálie 6:8 /Semifinále-Quebec-Itálie 13:1/Slovensko-Kanada 10:5/Finále-Quebec-Slovensko 11:3/o3.-Kanada-Itálie 12:4/Ženy ještě nedohrály,pouze neporažený Quebec a Asie s 1 výhrou už mají skupinové zápasy za sebou./Ženy skončily ve skupině takto-1.Quebec/2.Kanada/3.Irsko/4.Evropa/5.Asie/6.Francie, semifinále budou hrát Quebec-Evropa13:0 a Kanada-Irsko 10:2/Finále-Quebec-Kanada 3:4 sn.,o 3.-Irsko-Evropa 7:2/A o 5.-6. si zahrají-Asie-Francie 0:3 .Co jsem psal a už vymazal,tak nepla,hrajou ženy normálně 1.-4. a 2.-3. semifinále./A z nějakých záhadných důvodů muži o 5.-8.,11.-12. a 13.-14. už nehráli

Otřesně dopadli, ti naši hokejbalisté,

23. září 2016 v 0:19 Výsledky
kromě Izraele všechno ve skupině prohráli a to, s Francií,Itálií,Evropou a Portugalskem a skončí asi kolem 12.místa a zahrají si play-off o 9.-14.

24.9. začne MS v 2řadém kolečkovém hokeji žen v Iquique

22. září 2016 v 22:00 Co bude
Ale,rozlosování zápasů a rozřazení do skupin mají na rollersports.org v tom debilním placeném formátu xls,tak se to dá zjistit jedině na slovenské wikipedii,že budou skupiny-A-Argentina/Itálie/Kolumbie/Brazílie/Egypt/B-Francie/Portugalsko/Španělsko/JAR/C-Chile/SRN/Indie/USA/,pak bude čtvrtfinále a zbytek o 9.-12.místo./Změna,rozpis zápasů skupin už mají i v pdf./A už i na stránkách MS mundialdehockeypatiniquique2016.org v rubrice mundial a partidos a 1.zápas skupiny A- vyhrála Itálie nad Egyptem 16:0/Brazílií 5:1/s Kolumbií remizovala 1:1/Argentina-Kolumbie 9:1/Egypt 14:0/Brazílie 14:0 /Kolumbie-Egypt 16:0/Brazílie-Egypt 10:1//B-Francie-JAR 8:0/Španělsko-Portugalsko 4:0/Francie 7:2/Portugalsko-JAR 14:0/C-Chile-USA 12:0/Indie 18:0/SRN-Indie 9:0/USA 10:1/

Kvalifikace ME v americkém fotbalu pokračovala mezi 2.-18.zářím

22. září 2016 v 18:07 Výsledky
Srbsko-Švýcarsko 17:0/Itálie-Izrael 40:10/Finále skupiny-Itálie-Srbsko 17:14/o3.m.-Švýcarsko-Izrael 51:0/2.skupina-Česko-Nizozemí 20:13/VBASI-Rusko 30:3/F-VBASI-Česko 38:13/O3.-Nizozemí-Rusko 17:6/ V další fázi si VBASI a Itálie zahrají o postup na ME se Švédskem a Dánskem a z této fáze postoupí na 2 na závěrečný turnaj,kam jsou nasazeny 4 týmy-SRN/Rakousko/Francie a Finsko.

Skupina Poháru regionů UEFA začne dnes

21. září 2016 v 2:15 Co bude
v Olomouckém kraji,Olomouci a Řepčíně,dále bude ve skupině západní Slovensko,údolí Jordánu z Izraele a Brémy./Výsledky-Olomoucký kraj-Brémy 2:2/Jordán-západní Slovensko 1:1/Západní Slovensko-Brémy 0:0/Olomoucko-Jordán 3:0/Záp.Slovensko 0:0/Brémy-Jordán 3:1/Postupují naši do nejlepší osmičky

Zítra, v 16h to vypukne,

20. září 2016 v 19:51 Co bude
skvělá fotbalová událost,Hulín si zahraje o postup do osmifinále Českého poháru s Bohemians1905.Aha,to je v prdeli,oni už to hráli dnes,já to poplet a navíc prohráli 0:2,což je ještě větší tragédieZamračený

Skončily skupiny MS futsalistů FIFA

19. září 2016 v 3:24 Výsledky
A-1.Portugalsko/2.Kolumbie/3.Panama/4.Uzbekistán/B-1.Rusko/2.Thajsko/3.Egypt/4.Kuba/C-1.Itálie/2.Paraguay/3.Vietnam/4.Guatemala/D-1.Brazílie/2.Ukrajina/3.Austrálie/4.Mosambik/E-1.Argentina/2.Kazachstán/3.Kostarika/4.Šalamounovy ostrovy/F-1.Španělsko/2.Ázerbajdžán/3.Írán/4.Maroko/-Osmifinále-Portugalsko-Kostarika 4:0/Rusko-Vietnam 7:0/Itálie-Egypt 3:3+0:1 v pr./Brazílie-Írán 4:4+2:3 pen./Argentina-Ukrajina 0:0+1:0 v pr./Španělsko-Kazachstán 5:2/Kolumbie-Paraguay 0:0+2:3 pen./Thajsko-Ázerbajdžán 7:7+1:6 v pr./Čtvrtfinále bude-Portugalsko-Ázerbajdžán 3:2/Rusko-Španělsko 6:2/Egypt-Argentina 0:5/Írán-Paraguay 3:3+1:0 v pr./Semifinále-Portugalsko-Argentina 2:5/Rusko-Írán 4:3/Finále-Rusko-Argentina 4:5,Rusové to zas tradičně zmastili,nikdy v životě nic nevyhrajou/o3.-Portugalsko-Írán 2:2+3:4pen/