Červenec 2016

Téma týdne-

31. července 2016 v 2:42
Že prý, proč bloguju? To je snad jasné, aby byla zábava. Proč asi jinak?Usmívající se

Holešov-Olomouc 0:6

31. července 2016 v 2:24 Výsledky
po poločase 0:1 skončil zápas českého fotbalového poháru

Dnes začne ME v polním lacrossu mužů-

28. července 2016 v 2:46 Co bude
4 skupiny po 6 a pak play-off o 1.-8./9.-16. a 17.-24.místo.A-Anglie/SRN/Česko/Itálie/Lotyšsko/Maďarsko/D-Finsko/Nizozemí/Polsko/Slovensko/Francie/Rusko/C-Izrael/Švédsko/Švýcarsko/Belgie/Španělsko/Slovinsko/B-Skotsko/Irsko/Wales/Norsko/Rakousko/Dánsko/Naši pokračují v neustále se zhoršujících výsledcích a prohráli s Lotyšskem 6:12,ale 2.zápas porazili Itálii 21:1,s Anglií prohráli 2:17,porazili Maďary 11:5 a poslední zápas ve skupině se SRN pravděpodobně na 99,999% prohrajou/Zatím jsou bez porážky-Anglie/Skotsko/Izrael/Finsko/Nizozemí a bez vítězství-Itálie/Dánsko/Slovinsko/Francie/

Tak už dohrály softballistky-

25. července 2016 v 6:13 Výsledky
MS skončilo takto-1.USA/2.Japonsko/3.Kanada/4.Nizozemí/5.-6.Mexiko+Venezuela/7.-8.-ČLR+Nový Zéland/9.Portoriko/10.Austrálie/11.-12.Tchaj-wan+Brazílie/13.-16.VBASI/Kuba/Itálie/Filipíny/17.Česko/18.Rakousko/19.Řecko/20.Guatemala/21.-22.-Ekvádor+Peru/23.-24.-Francie+Uganda/25.Srbsko/26.Irsko/27.-28.-Švýcarsko+Keňa/29.-30.-Indie+Izrael/(31.)Pákistán-nenastoupil/

Šelešovice-Zdounky 3:9

24. července 2016 v 20:03 Výsledky
a dále z doslechu:Kvasice,,B"-Těšnovice 1:2 a Dřínov-Zlobice/Bojanovice 2:4/V Šelešovicích domáci prohrávali 0:5,pak dotáhli až na 3:5,ale pak už žádný gól nepřidali a do čtvrtfinále okresního poháru postupují obhájci stříbrných medailí.Další výsledky-Komárno/Osíčko-Chvalčov 6:2/Pravčice-Záhlinice 0:3/Břest-Kyselovice 7:1/Výsledky našich okresních klubu ve vyšších pohárech-Zlínský krajský-Slavkov pod Hostýnem-Lukov 6:1/Zborovice-Koryčany 0:4/-Český-Provodov-Holešov 0:1/2.kolo bude-OKRES-Zlobice/Bojanovice-Zdounky/Břest-Těšnovice/Komárno/Osíčko-Mrlínek-vše 31.7. v 17h a Záhlinice-Slavkov pod Hostýnem už v pátek 29.7. v 18h(vítěz minulého ročníku okresního poháru hraje tradičně nejen krajský, do kterého postoupil,ale i okresní pohár)/KRAJ-30.7.-17h-Bystřice pod Hostýnem-Žalkovice/31.7.-17:30-Slavkov pod Hostýnem-Fryšták/Kvasice-Skaštice/Koryčany-Morkovice/-Celostátní ČESKÝ-30.7.-17h-Holešov-Olomouc/Slavičín-Kroměříž/Hodonín-Hulín/Ženský celostátní pohár budou hrát Holešovské holky až 13.8. v dalekém slezském Havířově,krajský pohár DFK Holešov bojkotují

Naši baseballisté vyhráli ME do 15 let

23. července 2016 v 21:34 Výsledky
A-1.SRN--16:6/18:2/2.Rusko-9:8/3.Litva/B-1.Francie-9:5/13:4/14:3/2.Česko-11:1/13:2/3.Rakousko-13:10/4.Slovinsko/Semifinále-SRN-Česko 5:6/Francie-Rusko 17:2/Finále-Francie-Česko 9:10/o3.-SRN-Rusko 10:3/skupina o 5.-7.-Rakousko-Litva 9:8/Litva-Slovinsko 16:6,zápas ze skupinyse započetl,takže pořadí-5.Rakousko/6.Litva/7.Slovinsko/ a ještě taková 2.výkonnostní kategorie,co jí říkají kvalifikace se hrála-1.Polsko/2.VBASI/3.ŠKF/4.Slovensko/5.Bělorusko-tam hráli skupinově a play-off už jen finále.

MS ve famfrpálu,co tomu říkají quidditch

23. července 2016 v 17:29 Výsledky
se hraje v Německu, 5 skupin po 4-5,takže výsledky- A-Francie-Nizozemí 240:0/Slovinsko 240:50/Itálie 160:50/Itálie-Nizozemí 140:40/Slovinsko 130:80/Slovinsko-Nizozemí 100:90-1.Francie/2.Itálie/3.Slovinsko/4.Nizozemí/B-Austrálie-Belgie 130:70/Slovensko 230:10/Irsko 280:0/Belgie-Irsko 250:20/Slovensko 160:60/Slovensko-Irsko 120:50-pořadí-1.Austrálie/2.Belgie/3.Slovensko/4.Irsko//C-VBASI-Turecko 170:40/Korejská rep. 140:40/Rakousko 170:0/Španělsko 220:0/Turecko-Španělsko 180:50/Jižní Korea 200:40/Rakousko 160:60/Rakousko-Španělsko 80:70/Jižní Korea 150:0/Španělsko-Kor.r. 110:10/-pořadí-1.VBASI/2.Turecko/3.Rakousko/4.Španělsko/5.Jižní Korea/D-Kanada-Mexiko 180:20/Katalánsko 180:20/Polsko 240:0/Mexiko-Polsko 200:20/Katalánsko 260:130/Katalánsko-Polsko 110:70/-pořadí-1.Kanada/2.Mexiko/3.Katalánsko/4.Polsko//E-1.USA-230:10/170:40/210:0/2.Norsko-140:60/150:70/3.SRN-200:50/4.Brazílie/Play-off bude-A-Slovinsko-Irsko/B-Slovensko-Brazílie/C-Katalánsko-Polsko/D-SRN-Jižní Korea-Korejci vzdali,150:0 kontumačně pro Němce/E-Nizozemí-Španělsko/Osmifinále bude-VBASI-vítěz A/Francie-vB/USA-vC/Austrálie-vD(SRN)/Kanada-vE/Itálie-Belgie/Turecko-Rakousko/Mexiko-Norsko/Původně měla hrát ještě Uganda ve skupině A a Peru v déčku/Napsali výsledky jen po čtvrtfinále a pak nastala informační blokáda a prozradili jen pořadí na 1. 10místech a výsledek finále,Austrálie,myslím vyhrála nad USA,prostě samé anglojazyčné země se dostaly mezi nejlepší 4 a jinak,celá ta nejlepší 16 hrála play-off o umístění až do konce a Slováci samozřejmě prohráli hned s Brazílií a o další umístění na 17.-21.místě si už nezahráli./Pořadí-1.Austrálie/2.USA/3.VBASI/4.Kanada/5.Francie/6.Turecko/7.Belgie/8.Mexiko/9.Norsko/10.Španělsko/11.SRN/12.Katalánsko/13.Itálie/14.Rakousko/15.Slovinsko/16.Brazílie/

V neděli to vypukne,

22. července 2016 v 22:05 Co bude
začne pohár OFS Kroměříž,v 17h hrají-Dřínov-Zlobice a Šelešovice-Zdounky,tak nevím,co si vybrat za zápas,dále o den dříve ve stejnou hodinu začne utkání-Kvasice,,B"-Těšnovice a ostatní nedělní zápasy-severské derby-Komárno-Chvalčov/Pravčice-Záhlinice/Břest-Kyselovice,čili 6 dvojic,takže patrně nějaké 2 celky budou nasazeny do čtvrtfinále,ale o nich v Týdeníku KM nic nepíšou

A další MS v pěstní odbíjené,tentokrát do 18 let

22. července 2016 v 4:01 Výsledky
probíhá v obou pohlavních kategoriích,v ženách hrají-SRN/Rakousko/Brazílie/Švýcarsko/USA/Indie,v mužích chybí USA,napřed hrají všichni v 1 skupině a pak všichni do play-off v mužích a v ženách pouze 5./M-SRN-Švýcarsko 3:0/Indie 3:0/Brazílie 3:1/Rakousko-Brazílie 3:1/Indie 3:0/SRN 3:1/Švýcarsko 3:0/Brazílie-Švýcarsko 3:1/Indie 3:0/Ž-SRN-Švýcarsko 3:0/USA 3:0/Indie 3:0/Rakousko 3:1/Brazílie 3:1/Rakousko-Brazílie 3:0/Švýcarsko 3:1/USA 3:0/Indie 3:0/Brazílie-USA 3:0/Švýcarsko 3:0/Indie 3:0/Švýcarsko-Indie 3:0/USA 3:0/USA-Indie 3:0/-Play-off-muži-1.Švýcarsko-Indie 2:0/Semifinále-Rakousko-Švýcarsko 4:0/SRN-Brazílie 4:3/Finále-Rakousko-SRN 2:4/o3.-Brazílie-Švýcarsko 4:0/Ženy-1.Švýcarsko-USA 2:0/Semifinále-SRN-Švýcarsko 4:1/Rakousko-Brazílie 2:4/Finále-SRN-Brazílie 4:2/o3.-Rakousko-Švýcarsko 3:4/Pořadí skupin-muži-1.Rakousko/2.SRN/3.Brazílie/4.Švýcarsko/5.Indie/Ženy-1.SRN/2.Rakousko/3.Brazílie/4.Švýcarsko/5.USA/6.Indie/ Stránky MS- www.u18wm2016.de/Konečné pořadí-muži-1.SRN/2.Rakousko/3.Brazílie/4.Švýcarsko/5.Indie/Ženy-1.SRN/2.Brazílie/3.Švýcarsko/4.Rakousko/5.USA/6.Indie/

Skupiny o 17.-30.místo v softballu skončily-

22. července 2016 v 0:27 Výsledky
A-1.Peru-8:1/11:0/11:0/2.Francie-9:2/11:0/3.Indie-5:2/4.Irsko/B-1.Rakousko-5:4/10:0/2.Řecko-9:2/3.Srbsko/C-1.Česko-6:1/18:0/16:1/2.Guatemala-19:3/11:0/3.Izrael-11:8/4.Švýcarsko/D-1.Ekvádor-4:2/15:3/2.Uganda-9:2/3.Keňa/Play-off o 17.-20.-Peru-Česko 3:14/Rakousko-Ekvádor 13:0/21.-24.-Francie-Guatemala 2:5/Řecko-Uganda 4:0/25.-30.-Indie-Švýcarsko 1:5/Izrael-Irsko 6:7/do 25.-28. jsou nasazeny přímo-Srbsko a Keňa/A nejlepší 16 už to má taky za sebou-A-1.Japonsko-3/2.Nový Zéland-2/3.Čínská rep.-1/4.VBASI-0/B-1.USA-3/2.ČLR-2/3.Austrálie-1/4.Filipíny-0/C-1.Mexiko-3/2.Nizozemí-2/3.Brazílie-1/4.Kuba-0/D-1.Venezuela-2/2.Kanada-2/3.Portoriko-2/4.Itálie-0/-Ale nevím,podle čeho to počítali,podle vzájemňáků měla být Kanada před Venezuelou/Play-off-1.-4.-Japonsko-Mexiko 2:0/USA-Venezuela 7:0/5.-8.-Nový Zéland-Nizozemí 2:8/Kanada-ČLR 4:3/9.-16.-Čínská rep.-Kuba 4:1/Austrálie-Itálie 1:0/Brazílie-VBASI 1:0/Portoriko-Filipíny 2:0/9.-12.-Čínská rep.-Austrálie 0:1/Brazílie-Portoriko 2:9/9.-10.-Portoriko-Austrálie 4:1/1.-2.-Japonsko-USA 3:4/3.-6.Mexiko-Kanada 0:5/Venezuela-Nizozemí 1:8/3.-4.Kanada-Nizozemí 9:2/2.-3.-Japonsko-Kanada 11:1/1.-2.-USA-Japonsko 7:3//17.-18.-Česko-Rakousko12:3/19.-22.-Peru-Řecko 0:4/Ekvádor-Guatemala 1:12/25.-28.-Srbsko-Švýcarsko 7:6/Keňa-Irsko 3:11/25.-26.-Srbsko-Irsko 8:5/19.-20.-Řecko-Guatemala 2:1/18.-19.-Rakousko-Řecko 1:0/17.-18.-Česko-Rakousko 5:0/

Bude UMS ve florbalu

18. července 2016 v 22:37 Co bude
wucfloorball2016.com v Portugalsku-Muži-1.-4.-Finsko/Švédsko/Česko/Švýcarsko/FIN-ŠVÉ 9:4/ČMS 4:4/ŠVÝ-ČMS 9:8/ŠVÉ 6:3/ŠVÉ-ŠVÝ 6:4/ČMS 5:2/-5.-9.-Slovensko/Japonsko/Korejská rep./Španělsko/Portugalsko/SLK-JAP 12:0/PTU 26:1/JKR 22:0/ŠPA 13:3/JAP-JKR 8:3/PTU 11:3/JKR-ŠPA 7:6/ŠPA-JAP 5:2/PTU 5:2/Ženy-1.-3.-Švédsko/Finsko/Švýcarsko/ŠVÉ-FIN 7:7/ŠVÝ 6:2/FIN-ŠVÝ 6:4/-4.-7.-Česko/Polsko/Japonsko/Španělsko/POL-ŠPA 26:0/JAP 5:1/ČMS-JAP 16:0/POL 10:4/ŠPA 21:0/JAP-ŠPA 8:4/Začne se 20.7. a play-off bude u mužů takto-3.-6.-Finsko-Španělsko 23:0/4.-5.-Česko-Slovensko 8:1/Semifinále-Švédsko-Česko 6:2/Švýcarsko-Finsko 3:7/,dále tedy finále-Švédsko-Finsko 4:5 v pr.,o3.-Švýcarsko-Česko 3:1 a o 5.místo-Slovensko-Španělsko 11:1,poslední 3 týmy z nižší skupiny si zahrají skupinově o 7.-9.místo-Japonsko/Portugalsko/Jižní Korea/-Japonsko-Korejská r. 3:3/Portugalsko-Kor.r. 6:3/Portugalsko-Japonsko 5:3/1.Finsko/2.Švédsko/3.Švýcarsko/4.Česko/5.Slovensko/6.Španělsko/7.Portugalsko/8.Japonsko/9.Jižní Korea//Ženy-Semifinále-1.-4.-Švédsko-Česko 8:4/2.-3.-Finsko-Švýcarsko 9:2/Finále-Švédsko-Finsko 2:2+1:3 na náj.,o3.místo-Švýcarsko-Česko 4:5 v pr.,zbytek o 5.-7.skupinově-Polsko/Japonsko/Španělsko/-Polsko-Španělsko 15:0/Japonsko-Španělsko 4:2/Polsko-Japonsko 2:0/1.Finsko/2.Švédsko/3.Česko/4.Švýcarsko/5.Polsko/6.Japonsko/7.Španělsko

1.skupinová fáze softballistek je dohrána-

18. července 2016 v 22:20 Výsledky
A-1.Japonsko-2/2.Venezuela-1/3.Francie-0/B-1.USA-3/2.Brazílie-2/3.Rakousko-1/4.Izrael-0/C-1.Mexiko-3/2.Austrálie-2/3.Švýcarsko-1/4.Srbsko-0/D-1.Kanada-3/2.VBASI-2/3.Uganda-1/4.Irsko-0/E-1.Portoriko-3/2.Čínská republika-2/3.Ekvádor-1/4.Indie/F-1.Nizozemí-2/2.Filipíny-1/3.Česko-0/4.měl být Pákistán,ale nenastoupil/G-1.ČLR-3/2.Kuba-2/3.Řecko-1/4.Guatemala-0/H-1.Nový Zéland-3/2.Itálie-2/3.Peru-1/4.Keňa-0/2.fáze bude-o 1.-16.místo-A-Japonsko/Nový Zéland/VBASI/Čínská rep./JAP-VBASI 4:2/ČTP 6:1/NZL-VBASI 6:0/ČTP 4:0//B-USA/ČLR/Austrálie/Filipíny/AUS-FIL 11:1/USA-ČLR 6:1/C-Mexiko/Nizozemí/Brazílie/Kuba/MEX-KUB 1:0/NIZ-BRA 9:3/BRA-KUB 5:1//D-Kanada/Portoriko/Venezuela/Itálie/VEN-KAN 6:1/ITÁ 5:0/PRI-ITÁ 4:0//Skupiny o 17.-30.místo-A-Francie/Peru/Irsko/Indie/FRA-IRS 11:0/IDI 9:2/PER-IDI 11:0//B-Rakousko/Řecko/Srbsko/+zde měl být 4.z naší skupiny,což po nenastoupení Pákistánu nebude nikdo/RAK-ŘEC 5:4/ŘEC-SRB 9:2//C-Švýcarsko/Česko/Izrael/Guatemala/ČMS-GUT 6:1/IZR-ŠVÝ 11:8//D-Uganda/Ekvádor/Keňa/-EKV-UGA 4:2/KEŇ 15:3/

Universitní MS v netballu žen-

18. července 2016 v 2:46 Výsledky
1.JAR/2.Jamajka/3.Austrálie/4.Uganda/5.Namibie/6.Trinidad a Tobago/7.Anglie/8.USA

Hraje se MS v sálové kopané do 17 let mužů-

17. července 2016 v 4:24 Výsledky
A-1.Paraguay-Kazachstán 12:3/Katalánsko 6:1/Indie 21:0/2.Kazachstán-Katalánsko 1:1/Indie 16:3/3.Katalánsko-Indie 8:0/4.Indie/B-1.Kolumbie-Belgie 4:1/Brazílie 2:2/Austrálie 7:0/2.Belgie-Brazílie 2:1/Austrálie 11:0/3.Brazílie-Austrálie 4:2/4.Austrálie/C-1.Argentina-Uruguay 7:1/Maroko 1:0/Curacao 8:0/2.Uruguay-Maroko 5:1/Curacao 3:1/3.Maroko-Curacao 7:5/4.Curacao/-Čtvrtfinále-Paraguay-Brazílie 7:3/Kolumbie-Urugay 4:0/Argentina-Katalánsko 5:0/Kazachstán-Belgie 3:0/,postupující 4 si zahrají skupinově-Paraguay/Kazachstán/Kolumbie/Argentina/ Přenosy dávají na- www.futsalparaguay.com/transmisionVer.php zápasy finálové skupiny-Kolumbie-Kazachstán 2:0/Paraguay 5:3/Argentina 2:2/Paraguay-Argentina 3:1/Kazachstán 9:3/Argentina-Kazachstán 7:2/1.Kolumbie-5/2.Paraguay-4/3.Argentina-3/4.Kazachstán-0/

MS v lacrossu juniorů do 19 let-pořadí-

17. července 2016 v 4:14 Výsledky
1.USA/2.Kanada/3.Irokézie/4.Austrálie/5.Anglie/6.Izrael/7.Irsko/8.SRN/9.ČLR/10.Skotsko/11.Hong-kong/12.Korejská republika/13.Mexiko/14.Čínská republika/Z minulého MS v roce 2012 chybělo 6.Česko/8.Finsko/10.Wales a 11.Nizozemí,první 3 místa zůstala stejná, Anglie s Austrálií si pořadí vyměnily, SRN se zhoršilo o 1 příčku,Skotsko rovněž,jižní Korea zůstala na svém a Izrael, Hong-kong, Irsko,Čínská republika,ČLR a Mexiko minulý ročník chyběli.

ME v malé kopané do 21let už začalo-

15. července 2016 v 21:12 Výsledky
A-Česko-Slovinsko 3:0/Maďarsko 6:1/SRN 6:3/Itálie 9:1/Maďarsko-Itálie 10:1/Slovinsko 5:3/SRN 3:3/Slovinsko-SRN 1:1/Itálie 7:7/1.Česko-8/2.Maďarsko-5/3.SRN-4/4.Slovinsko-2/5.Itálie-1//B-Rumunsko-Chorvatsko 4:0/Slovensko 4:2/Bulharsko 8:1/Chorvatsko-Bulharsko 7:1/Slovensko-Bulharsko 2:1/Chorvatsko 6:2/-1.Rumunsko-6/2.Slovensko-4/3.Chorvatsko-2/4.Bulharsko-0/Semifinále-Česko-Slovensko 4:1/Rumunsko-Maďarsko 2:2+1:2 pen./Finále-Česko-Maďarsko 7:1/


Juniorští korfbalisté do 23let už dohráli skupiny-

13. července 2016 v 22:23 Výsledky
A-1.Čínská republika-5/2.SRN-4/3.Anglie-3/4.Hong-kong-1(+3)/5.Dominikánská republika-1(0)/6.Polsko-1(-3)/B-1.Nizozemí-5/2.Česko-3(+2)/3.ČLR-3(+1)/4.Maďarsko-3(-3)/5.Turecko-1/6.JAR-0/Naši překvapivě porazili ČLR 21:18 a postoupili tak do semifinále, navzdory předchozí porážce s Maďarskem 12:13 a z těchto 3 měli nejlepší skóre ze vzájemných zápasů./Takže-semifinále bude-Čínská republika-Česko 26:15/Nizozemí-SRN 20:2/Finále-Čí.r.-Nizozemí 16:24/o3.-Česko-SRN 14:13/5.-8.-ČLR-Hong-kong 30:22/Anglie-Maďarsko 13:14/o5.-ČLR-Maďarsko 17:15/o7.-Hong-kong-Anglie 14:17/9.-12.-Dominikánská republika-JAR 20:6/Turecko-Polsko 18:13/o9.-Dominikánská r.-Turecko 15:14/o11.-Polsko-JAR 14:11/

Probíhá MS bezdomovců v takové malé kopané

13. července 2016 v 21:57 Výsledky
na 2x7minut se hraje,8skupin po 5-6,(1 skupina je dokonce jen ve 4,asi někdo těsně před turnajem odstoupil), v mužích a 2 po 7-8 v ženách,naši se účastní mužského turnaje a zatím všechno drtivě prohráli www.homelessworldcup.org Ve 2.fázi jsou v mužích 4 skupiny po 6 o 1.-24.místo a zbytek o nižší umístění.Naši prohráli s Kostarikou 0:10/s Finskem 1:7/s Brazílií 2:9/s Pobřežím Slonoviny 3:7/s výběrem uprchlíků 1:8/ve 2.fázi 3:7 se Švýcarskem a 4:6 s USA,pak ještě prohráli se SRN a Belgií a postoupili v play-off do skupiny o 41.-44.místo,ale tam už se jim dařilo a porazili Řecko a Korejskou republiku,oba zápasy na penalty až a vybojovali 41.místo./Takže-pořadí žen-1.Mexiko/2.Kyrgyzstán/3.Chile/4.Skotsko/5.Anglie/6.Nizozemí/7.Indie/8.USA/9.Argentina/10.Řecko/11.Wales/12.Norsko/13.Francie/14.Pobřeží Slonoviny/-Muži-1.Mexiko/2.Brazílie/3.Rusko/4.Chile/5.Portugalsko/6.Maďarsko/7.Indonésie/8.Bosna a Hercegovina/9.Irsko/10.Egypt/11.Kostarika/12.Namibie/13.Severní Irsko/14.JAR/15.Litva/16.Dánsko/17.Bulharsko/18.Polsko/ 19.Rumunsko/20.Uprchlíci z blízkého východu/21.Skotsko/22.Anglie/23.Itálie/24.Indie/25.Wales/26.Zimbabwe/27.Grenada/28.Finsko/29.Norsko/30.SRN/31.Belgie/32.Hong-kong/ 33.Kambodža/34.Švédsko/35.USA/36.Pobřeží Slonoviny/37.Nizozemí/38.Švýcarsko/39.Austrálie/40.Rakousko/41.Česko/42.Korejská republika/43.Řecko/44.Slovinsko/( Mimo soutěž měly hrát ještě přáteláky Burkina-Faso s námi a ještě Argentinci s někým,ale výsledky těchto zápasů bohužel nepíšou)

MS softballistek

13. července 2016 v 3:35 Co bude
A-Venezuela/Francie/Japonsko/B-Rakousko/Brazílie/USA/Izrael/C-Švýcarsko/Srbsko/Austrálie/Mexiko/D-Irsko/Uganda/Kanada/VBASI/E-Portoriko/Indie/Tchaj-wan/Ekvádor/F-Česko/Filipíny/Nizozemí/Pákistán/G-Kuba/Řecko/ČLR/Guatemala/H-Itálie/Peru/Nový Zéland/Keňa/,po 1.skupinové fázi se budou hrát skupiny o 1.-16. a 17.-31.místo,podle pořadí v základní části-1.-16.-1.A1/H1/D2/E2/2.B1/G1/C2/F2/3.C1/F1/B2/G2/4.D1/E1/A2/H2/17.-31.-1.A3/H3/D4/E4/2.B3/G3/C4/F4/3.C3/F3/B4/G4/4.D3/E3/H4/,pak bude play-off,napřed o 1.-4./5.-8./,pak 3.-6./1.-2./3.-4./2.-3./1.-2./,stejně se bude hrát i o 17.-24.místo a o 9.-16. a 25.-31. se bude hrát klasicky vyřazovacně,čili poté o 9.-12. a 25.-28. a 9.-10. a 25.-26.místo/Naše prohrálys Filipínami i Nizozemím,takže už jsou bez šance a zahrají si jen o 17.-31.místo