Červen 2016

Hrálo se utkání ME skupiny C v 13kovém rugby neboli rugby league

29. června 2016 v 22:07 Výsledky
Ukrajina-Česko 46:6,v říjnu bude ještě odveta u nás a víc týmů to asi nehraje

Skupiny UMS v házené jsou dohrány-

29. června 2016 v 21:59 Výsledky
Muži-A-1.Japonsko-6/2.Španělsko-4/3.Rusko-2/4.Čínská republika-0/B-1.Rumunsko-4-vzájemné zápasy mezi 3 se shodným počtem bodů-56:56/2.Korejská republika-4-vzájemné zápasy-56:56,ale s Rumunskem 28:29/3.Egypt-4-vzájemňáky-55:55,nejnižší počet vstřelených branek,čili na ně zbyl černý Petr/4.Portugalsko-0/Semifinále-Japonsko-Jižní Korea 32:36/Rumunsko-Španělsko 29:26/Finále-Jižní Korea-Rumunsko 20:28/o3.-Japonsko-Španělsko 27:29/O 5.-8.-Egypt-Tchaj-wan 31:26/Rusko-Portugalsko 34:24/5.-6.-Rusko-Egypt 32:33/7.-8.-Portugalsko-Tchaj-wan 36:29/-Ženy-A-1.Polsko-6/2.Rusko-4/3.Česko-2/4.Uruguay-0/B-1.Rumunsko-6/2.Španělsko-4/3.Japonsko-2/4.Indie-0/Semifinále-Polsko-Španělsko 19:21/Rumunsko-Rusko 21:18/Finále-Rumunsko-Španělsko 14:20/3.-4.-Polsko-Rusko 27:26//5.-8.-Česko-Indie 37:12/Japonsko-Uruguay 34:18/5.-6.-Česko-Japonsko 26:28/7.-8.-Uruguay-Indie 22:23/Naše hrají o 5.-8. 1.7. v 10h-zde-

Vylosovali evropské poháry v ženské košíkové,

28. června 2016 v 1:10 Co bude
Euroligu bude hrát 16 celků ve 2skupinách po 8,bez kvalifikace,rovnou skuoiny a pak play-off,Eurocup bude hrát 40 týmů,z toho 24 nasazených do skupin a 16 kvalifikaci play-off 8 dvojic,vítězkyse pak zařadí k těm 24nasazeným do 8 skupin.Z Česka budou hrát USK Praha Euroligu,Nymburk je nasazen do skupiny Eurocupu a Valosun Brno bude hrát kvalifikaci,Slovensko budou reprezentovat Good Angels Košice ve skupině Eurocupu a v kvalifikaci Piešťanské Čajky

Od 2.7. bude UMS ve futsalu

27. června 2016 v 4:13 Co bude
v Brazílii,muži-A-Brazílie/Kazachstán/Izrael/-B-Rusko/SRN/ČLR/C-Portugalsko/Francie/Thajsko/D-Česko/Argentina/Nový Zéland,play-off se hraje od čtvrtfinále,takže 2 z každé skupiny postoupí,poslední hrají o 9.-12.místo/Ženy-A-Brazílie/Bolívie/Kazachstán/Kanada/Nový Zéland/B-Rusko/Argentina/Kolumbie/Portugalsko/Mexiko/ -hraje se hned semifinále,o další místa už jen na 1kolo

A bylo ještě UMS golfových družstev 22.-26.6.

27. června 2016 v 3:47 Výsledky
wuc-golg2016.com a v ženách vyhrály naše-Marie Luňáčková/Kateřina Vlašínová/Karolína Vlčková před Čínskou republikou a USA,v mužích bylo pořadí-1.Francie/2.Irsko/3.Čínská republika

A dnes začne univerzitní MS v házené,

27. června 2016 v 3:33 Co bude
Tradičně zas 1 tým odstoupil,muži Indie,nevím proč,když ženský tým se účasti nevzdal a skupiny budou takto:muži-A-Španělsko/Rusko/Čínská republika/Japonsko/-ŠPA-ČTP 31:18/JAP-RUS 29:24/ŠPA-RUS 30:26/JAP-ČTP 41:23/JAP-ŠPA 33:28/RUS-ČTP 35:25/ B-Porugalsko/Rumunsko/Egypt/Korejská republika/EGY-PTU 26:24/RUM-JKR 29:28/RUM-PTU 30:26/JKR-EGY 28:27/EGY-RUM 28:27/JKR-PTU 34:33/ a tady měla být i Indie a v ženách-A-Španělsko/Rumunsko/Japonsko/Indie/ŠPA-JAP 27:26/RUM-IDI 43:11/RUM-ŠPA 20:19/JAP-IDI 53:16/ŠPA-IDI 48:13/RUM-JAP 23:22/B-Rusko/Česko/Polsko/Uruguay/ČMS-URU 27:15/POL-RUS 27:24/RUS-ČMS 34:25/POL-URU 35:16/POL-ČMS 28:18/RUS-URU 49:13/ Přenosy budou na youtube a hrát se bude klasicky po skupoinách play-off o 1.-4. a 5.-8.místo,naše začnou z Uruguayí v 9:30 zde-

28.6. začne MS WBHF v hokejbalu juniorů

26. června 2016 v 22:24 Co bude
do 16,18 a 20let v Praze,do 16 budou hrát-Česko/Slovensko/USA/Kanada/-ČMS-SLK 7:2/KAN-USA 7:2/,do 18-Česko/Slovensko/Kanada/Maďarsko/výběr Evropy/-EVR-SLK 3:2/KAN-ČMS 4:3/, do 20-Česko/Slovensko/USA/Kanada/Maďarsko/-KAN-ČMS 4:2/SLK-USA 2:2/,všechno se hraje skupinově a pak 4 do play-off/6.7. začne MS ve stejném sportu a stejných věkových kategorií ISBHF v Sheefieldu a tam bude ve všech kategoriích složení shodné-VBASI/Kanada/USA/Švýcarsko/Česko/Slovensko/,celá 6 v 1 skupině,ale play-off jen na 1 kolo,hned se bude hrát finále,o 3.místo a o 5.

digitalalps.tv/europeada2016

25. června 2016 v 18:05 Výsledky
vysílá europeádu,teď je finále-Jižní Tyrolsko-Okcitánie 1:1 v normálu a prodlužuje se,nastavili v něm 9minut 40 sekund ve 2.půli a germánskými nářečími mluvící italští Tyrolané vyhráli 2:1 a tuto soutěž vyhráli již potřetí v řadě

A ještě se hraje kvalifikace MS skupiny,,B" v ILH mužů IIHF-Evropa a Izrael,co se ve všech sportech cpe do Evropy-

24. června 2016 v 22:15 Výsledky
Skupiny-A-1.Rakousko-6/11:2/11:2/12:0/-2.Makedonie-4/6:5/11:5/-3.Srbsko-2/14:4/-4.Bulharsko-0/-B-1.Lotyšsko-6/15:1/13:4/30:1/-2.Izrael-4/7:6/12:2/-3.Belgie-2/18:2/4.Turecko-0/-Finále-Lotyšsko-Rakousko 4:2/o 3.-Makedonie-Izrael 2:9/o 5.-Srbsko-Belgie 9:5/o 7.-Bulharsko-Turecko 10:4/

Skončila skupina MS juniorek v ILH FIRS,

24. června 2016 v 22:07 Výsledky
hrálo se na ten bizarní systém,že při stejném počtu bodů i rozdílu ve vzájemných zápasech rozhodoval nejnižší počet obdržených branek bez ohledu na celkový rozdíl a tak pořadí skončilo takto-1.Španělsko-12/4:1/4:1/7:2/7:0/5:0/6:1/-2.Itálie-7/2:3/4:3/1:1/4:1/2:1/-3.Finsko-7/3:4/3:3/12:1/4:0/-4.Kanada-7/4:0/2:1/1:1/-5.Čínská republika-6/4:2/5:2/-6.VBASI-2/4:2/-7.Mexiko-1/-Normálně by bylo Finsko před Itálií,ale tak bude finále-Španělsko-Itálie 2:0/o 3.-Finsko-Kanada 3:4/o 5.-Čín. rep.-VBASI 5:0/

Hraje se ME družstev v plážové odbíjené

24. června 2016 v 0:31 Výsledky
Hraje se to na 2 vítězné zápasy a když je rozhodnuto,tak už se 3.zápas nehraje,hraje se zvlášť v kategoriích mužů a žen,tento finálový turnaj se hraje systémem play-off pro 16 týmů,naše ženy už jsou semifinále,kde budou hrát s Nizozemím,ale s těmi už prohrály 0:2,sen o OH se rozplynul,tedy ne,podle teletextu postupují přímo 2 a 3. ještě hraje kvalifikaci,další hrají Ukrajinky a Rakušanky,v osmifinále naše porazily Slovensko a ve čtvrtfinále Španělsko,mužům se moc nedařilo a prohráli hned v osmifinále se Švýcarskem.Kvalifikace na tento turnaj se hrála v několika fázích,v 1.bylo 34 týmů rozděleno do 8 skupin po 4-5,4členné se hrály semifinále,finále,o 3.místo a pak ještě 2. se 3.,nejlepší 2 z každé skupiny,čili 16, postoupili do 3.fáze,kde bylo ještě 8 nasazených přímo,zbytek hrálo opravné 2.kolo,tam se rozdělili do 4 skupin po 4-5,zase stejným stylem jak v 1.kole se hrálo a po 2 ze skupin postoupilo do 3.fáze,která měla tedy 32 družstev v 8 skupinách po 4,opět tradičním systémem pro 4 družstva se hrálo,z této fáze vítězové skupin postoupili do finálové 16,zbytek se doplnil v dalším opravném kole ,kde měly být týmy z 2. a 3. míst té 3.fáze,takže 4 skupiny po 4,ale Ázerbajdžán v obou kategoriích odstoupil,tak ho v mužích nahradili Portugalci,co v minulé skupině skončili za ním,ale v ženách zůstala 1 skupina bez náhrady 3členná a hrála se skupinově místo tradičního play-off,z této fáze postoupily týmy z 1. a 2.míst,ale finálového turnaje se zatím vzdalo několik týmů,co už si zajistilo postup v předešlé fázi,v mužích-Itálie,Polsko a Nizozemí,které byly nahraženy- Finskem,Ukrajinou a Izraelem ze 3.míst 4.fáze a v ženách SRN a Švýcarsko,které nahradila Ukrajina ze 3.místa a Norsko až ze 4.,Izraelky,Lotyšky a Skotky se asi vzdaly dodatečného postupu.Finále žen-Nizozemí-Ukrajina 2:1/o3.místo-Česko-Rakousko 2:0/Muži-pořadí-1.Rakousko/2.Belgie/3.Rusko/4.Španělsko

ME v kopané UEFA mužů-

23. června 2016 v 0:32 Výsledky
ukončilo skupiny,naši to samozřejmě pokáleli a nic nevyhráli a skupiny dopadly takto-A-1.Francie/2.Švýcarsko/3.Albánie/4.Rumunsko/B-1.Wales/2.Anglie/3.Slovensko/4.Rusko/C-1.SRN/2.Polsko/3.Severní Irsko/4.Ukrajina/D-1.Chorvatsko/2.Španělsko/3.Turecko/4.Česko/E-1.Itálie/2.Belgie/3.Irsko/4.Švédsko/F-1.Maďarsko/2.Island/3.Portugalsko/4.Rakousko/-Osmifinále-Francie-Irsko/Anglie-Island/SRN-Slovensko/Chorvatsko-Portugalsko/Itálie-Španělsko/Maďarsko-Belgie/Švýcarsko-Polsko/Wales-Severní Irsko/-Čtvrtfinále-Francie/Irsko-Anglie/Island/+SRN/Slovensko-Itálie/Španělsko/+Chorvatsko/Portugalsko-Švýcarsko/Polsko/+Maďarsko/Belgie-/Wales/Severní Irsko/-Semifinále-/Francie/Irsko/Anglie/Island-SRN/Slovensko/Itálie/Španělsko/+/Chorvatsko/Portugalsko/Švýcarsko/Polsko-Maďarsko/Belgie/Wales/Severní Irsko/

Skupiny skončily v mužích na MS v ILH FIRS

22. června 2016 v 21:55 Výsledky
A1-1.Itálie-5-4:3/3:3/15:1/2.Česko-4-8:2/16:0/3.Lotyšsko-3-10:5/4.Mexiko-0/B1-1.Francie-6-2:1/8:4/3:1/2.USA-3-4:2/3:3/3.Argentina-2-2:0/4.Španělsko-1/A2-1.Švýcarsko-4-10:2/28:1/2.ČR/TW-2-22:0/3.ČLR-0/B2-1.Kanada-6-5:2/8:1/11:2/2.Švédsko-4-9:3/8:4/3.Kolumbie-2-5:4/4.SRN-0/C2-1.VBASI-4-6:4/10:1/2.Polsko-2-9:0/3.Austrálie-0/D2-1.Írán-5-2:2/8:0/10:0/2.Nizozemí-5-14:1/10:1/3.Macao-2-9:2/4.Indie-0/Play-off-1.-10.-Švýcarsko-Írán 10:0/Kanada-VBASI 8:0/Čtvrtfinále-Itálie-Kanada 4:3 sn.-zrušili nekonečné prodloužení a hraje se jen 10 minut a pak nájezdy/Francie-Švýcarsko 5:2/Česko-Argentina 7:2/USA-Lotyšsko 7:2/Semifinále-Itálie-USA 5:3/Francie-Česko 2:3 pr./Finále-Česko-Itálie 4:0/o3.-Francie-USA 5:2/5.-8.-Lotyšsko-Kanada 3:5/Argentina-Švýcarsko 5:8/o5.-Kanada-Švýcarsko 5:2/o7.-Lotyšsko-Argentina 3:6/-9.-16.-Írán-Polsko 1:5/VBASI-Nizozemí 7:0/Mexiko-ČRTW 3:7/Španělsko-Švédsko 4:5 v pr./9.-12.-Polsko-ČRTW 5:1/VBASI-Švédsko 2:5/9.-10.-Švédsko-Polsko 1:2 pr./11.-12.-ČTW-VBASI 3:4 pr./13.-16.Nizozemí-Španělsko 0:6/Írán-Mexiko 4:3/13.-14.-Španělsko-Írán 8:2/15.-16.-Nizozemí-Mexiko 7:3/-17.-22.-Indie-ČLR 2:3/SRN-Austrálie 5:3/17.-20.-Macao-ČLR 6:3/Kolumbie-SRN 3:2/21.-22.-Indie-Austrálie-na 2 zápasy-1.-0:16/2. 1:21-celkem-1:37/17.-18.-Macao-Kolumbie 0:14/19.-20.-ČLR-SRN 6:18/

Tak už vylosovali čtvrtfinále Europeády mužů

22. června 2016 v 16:53 Výsledky
Ladinové-Srbští Chorvati 0:2/Felvidék-Okcitánie 0:0zhd./1:1 pr./3:5 szzpk./Székélie-Jižní Tyroly 1:6/Ruští Němci-Korutanští Slovinci 3:3zhd./3:6 pr./Semifinále-Srbští Chorvati-Okcitánci 0:3/Jižní Tyrolsko-Korutanští Slovinci 2:0/Finále-Jižní Tyrolsko-Okcitánsko 2:1 v pr./o3.-Korutanští Slovinci-Srbští Chorvati 3:0 kontumačně,Chorvati nenastoupili,náhradí zápas mimo soutěž s 5.-Korutanští Slovinci-Ladinové 0:2/5.-8.-Ladinové-Felvidék 1:3/Sékélové-Ruští Němci 3:4/o5.-Felvidék-Ruští Němci 1:0/o7.-Ladinové-Sékélové 3:0/ O další místa se hraje hned jen na 1 kolo,podle umístění ve skupinách,takže-o 9.-Maďarští Slováci-Rétorománi 4:2/11.-RSK-Jižní Šlesvik 2:3/13.-Lužice-Severní Frísko 9:0/15.-Maďarští Rómové-Man 0:3/17.-Krym-Maďarští Němci 0:4/19.-Horní Slezsko-Cimbrové 10:0/21.-Aromuni-Severní Šlesvik 3:0/23.Estonské menšiny/Ženy už odehrály 1.kolo play-off-semifinále-Okcitánky-Ladinky 6:0/Ruské Němky-Jižní Tyrolky 0:1/O 5.-Lužice-Rétorománsko 1:0/Finále-Okcitánie-Jižní Tyrolsko 2:3/o3.-Ruské Němky-Ladinky 3:2 v pr./

Tak můžete tipovat vítěze MS mužů

20. června 2016 v 23:51 Tipovačka
v inline hokeji FIRS 2016.Do čtvrtfinále postoupí po 3 ze skupin A1 a B1,vítězové zbývajících skupin si mezi sebou zahrají play-off o zbývající 2 místa ve čtvrtfinále.

MS FIRS v inline hokeji-juniorky a senioři-

20. června 2016 v 23:36 Výsledky
Juniorky-Španělsko-Itálie 4:1/Mexiko 6:1/Finsko 4:1/Kanada 7:2/ČRTW 7:0/-Čínská republika-SKVBASI 4:2/Mexiko 5:2/Finsko 3:3/Itálie 1:1/-Kanada-Finsko 4:3/Mexiko 1:1/-Itálie-Kanada 4:3/VBASI 4:1/-VBASI-Mexiko 4:2/Finsko-VBASI 12:1/Mexiko 4:0/-Muži-A1-Česko-Mexiko 16:0/-Lotyšsko-Itálie 3:3/Itálie-Česko 4:3/Lotyšsko-Mexiko 10:5/-B1-Francie-Argentina 8:4/Španělsko 3:1/-USA-Španělsko 3:3/Argentina 4:2/Agentina-Španělsko 2:0/-A2-Čínská republika-ČLR 22:0/-Švýcarsko-Čín.rep. 10:2/ČLR 28:1/-B2-Kanada-SRN 11:2/Švédsko 5:2/Kolumbie 8:1/-Švédsko-Kolumbie 9:3/SRN 8:4/Kolumbie-SRN 5:4/-C2-VBASI-Austrálie 10:1/Polsko 6:4/-Polsko-Austrálie 9:0/-Venezuela-odstup /D2-Nizozemí-Macao 14:1/Indie 10:1/Írán 2:2/-Írán-Indie 10:0/Macao 8:0/Macao-Indie 9:2/-Místo rozdílu skóre rozhoduje při stejných bodech i vzájemných zápasech nižší počet obdržených branek,čili postupuje Írán-/Takže,skupiny A2-D2 skončily,oficiálně označované jako C-F a 1.kolo play-off o postup do čtvrtfinále bude-Švýcarsko-Írán/Kanada-VBASI/,vítězové pak budou hrát čtvrtfinále z vítězi skupin B1 a A1,další čtvrtfinále budou-2A1-3B1/2B1-3A1/,zbytek si zahraje o 9.-16.,kde se přidají poražení s play-off o 1.-10.+poslední ze skupin A1 a B1,kde už je jisté Mexiko a Španělsko a 2.ze skupin A2-D2,o 17.-22. si zahrají poslední ze skupin A2-D2-Indie-ČLR,v dalším kole vítěz s Macaem a SRN-Austrálie,poté s Kolumbií,poražení z 1.kola o 21.-22.místo

Za tradičního nezájmu stránky tipujeme.sk začla europeáda,

19. června 2016 v 22:55 Výsledky
neboli ME národnostních menšin a neméně tradičně 1 tým odstoupil-západotráčtí Turci a místo nich hraje mimo soutěž tým Pusteralu,který porazil krymské Tatary 9:1,ve 2.kole-4:1 Ladiny a ve 3.Rumunské Maďary 5:4,dále v této skupině A vyhráli Ladinové nad rumunskými Maďary 2:1 a nad Krymskými Tatary 8:0,Rumunští Maďaři-Krymští Tataři 6:1/B-Maďarští Rómové-Menšiny z Estonska 4:0/srbští Chorvati-Rétorománi 5:2/Estonské menšiny 10:0/Maďarští Rómové 5:0/Rétorománi-Maď.Rómové 3:2/Estonské menšiny 4:0/C-Slovenští Maďaři-Korutanští Slovinci 1:0/Lužičtí Srbové 2:2/Severní Šlesvik 10:0/Korutanští Slovinci-Severošlesvičtí Němci 12:0/Lužice 3:2/Lužičtí Srbové-severošlesvičtí Němci 5:1/D-Okcitánci-Aromuni 4:1/Maďarští Slováci 4:1/Jižní Šlesvik 1:1/Maďarští Slováci-Jihošlesvičtí Dánové 3:2/Aromuni 8:1/Jihošlesvičtí Dánové-Aromuni 6:0/E-Jižní Tyrolsko-Man 3:0/Horní Slezsko 3:1/Severní Frísko 8:2/Severní Frísko-Hornoslezští Němci 5:5/Man 3:2/Man-Horní Slezsko 2:0/F-RSK neboli Chorvatští Srbové-Cimbrové 8:0/Ruští Němci 0:0/Maďarští Němci 2:2/Ruští Němci-Maďarští Němci 9:0/Cimbrové 8:1/Maďarští Němci-Cimbrové 2:2/-Ženský turnaj-A-Okcitánie-Lužice 12:1/Jižní Tyrolsko 2:1/Jižní Tyroly-Lužice 5:0/B-Ruské Němky-Ladinky 1:0/Rétorománky 9:0/Ladinky-Rétorománky 1:0/-Semifinále žen-Okcitánie-Ladinky/Ruské Němky-Jižní Tyrolsko/O5.-Lužice-Rétorománsko/Muži-čtvrtfinále-postupují z 1.místa-Srbští Chorvati/Ladinové/Slovenští Maďaři neboli Felvidék/Okcitánie/Jižní Tyrolané/Ruští Němci a z 2.-Rumunští Maďaři neboli Sékelové/Korutanští Slovinci/-Ale,kdo s kým,to asi budou ještě losovat./Jo a přenosy dávají na digitalps.tv

A ještě v Praze 4-Podolí probíhá

18. června 2016 v 2:45 Výsledky
vodnopólový turnaj žen-A-JAR-Slovensko 13:7/Skotsko 16:5/Anglie 12:4/Rakousko 18:7/-Anglie-Skotsko 11:2/Rakousko 22:6/-Slovensko-Rakousko 19:4/Anglie 10:9/Skotsko 17:4/-Skotsko-Rakousko 16:4/-B-Česko-Irsko 22:9/Švýcarsko 13:1/Wales 30:3/Izrael 10:10/-Izrael-Wales 34:0/Švýcarsko 8:3/Irsko 15:6/-Irsko-Wales 22:2/-Švýcarsko-Irsko 13:5/Wales 11:0/ A-1.JAR/2.Slovensko/3.Anglie/4.Skotsko/5.Rakousko/-B-1.Česko/2.Izrael/3.Švýcarsko/4.Irsko/5.Wales/-Finále-Česko-JAR 6:7/o3.-Slovensko-Izrael 7:15/o5.-Anglie-Švýcarsko 14:6/o7.-Irsko-Skotsko 7:7+3:4 th./o9.-Wales-Rakousko 4:13/-čili tradičně téměř všechny oblíbené celky prohrály,jak už býva v play-off téměř každého sportu zvykem

Vodní pólo do 13let-Chropyně-výsledky

17. června 2016 v 20:31 Výsledky
Polsko-Česko 14:12/Moldávie-Slovensko 27:0/Moldávie-Polsko 18:4/Česko-Slovensko 21:0/Moldávie-Česko 18:5 Polsko-Slovensko 21:0/Finále-Moldávie-Polsko 16:8/o3.místo-Česko-Slovensko 20:2/

Poslední zápasy play-off in line hokejistek-žen a juniorů

16. června 2016 v 23:12 Výsledky
budou zítra-JUNIOŘI-Finále-Česko-Itálie 5:4/o3.-Španělsko-Švýcarsko 1:2/o5.-Švédsko-Francie 1:9/o7.-USA-Kanada 2:11/o9.-Slovinsko-Čínská republika 3:2/o11.-SRN-Kolumbie 2:3/o13.-VBaSI-Mexiko 5:0/o15.-Lotyšsko-Namibie 4:6/-ŽENY-Finále-Kanada-USA 3:1/3.-4.-Francie-Česko 1:2 v pr./5.-6.-Finsko-Španělsko 5:7/7.-8.-Namibie-Itálie 4:6/9.-10.-Švýcarská konfederace-Australský svaz 3:0/11.-12.-Spojené království Velké Británie a Severního Irska-Čínská republika 0:3/13.-14.-Nový Zéland-Lotyšsko 5:2/15.-16.-Švédsko-Indie 9:1/