Březen 2016

MS v kriketu na 20 směn se hraje-

30. března 2016 v 3:17 Výsledky
V mužích bude semifinále-Západní Indie(myšleny ty středoamerické ostrovy)-Indie 196:192 a Nový Zéland-Anglie 153:159/Finále-Západní Indie-Anglie 161:155/V ženách-Nový Zéland-Západní Indie 137:143 a Anglie-Austrálie 127:132/Finále žen-Austrálie-Západní Indie 148:149

A ještě proběhlo další juniorské MS v korfbalu,tentokrát do 19 let

29. března 2016 v 5:20 Výsledky
Tentokrát i za naší účasti-1.Nizozemí/2.Belgie/3.Čínská republika/4.Dominikánská republika/5.Portugalsko/6.Česko/7.SRN/8.Anglie/9.Katalánsko/10.Rusko/11.Maďarsko/12.ČLR/13.Maroko/14.Hong-kong/15.Polsko-mimo soutěž-severní Nizozemí,které vždy hrálo o nejnižší příčky i když v základní skupině prohrálo pouze s Nizozemím a jinak porazilo v dalších fázích všechny/

Začla nejvyšší skupina MS žen v LH

29. března 2016 v 3:24 Výsledky
Finsko-Rusko 5:3/Švýcarsko-Japonsko 4:2/ Česko-Švédsko-zatím 1:1,nakonec 2:3,8sekund před koncem naše dostaly gól/1.kolo zakončí zápas-USA-Kanada 3:1/Česko-Švýcarsko 3:1/USA-Finsko 2:1/Švédsko-Japonsko 2:0/Rusko-Kanada,zatím 1:0, nakonec však 1:8/Česko-Japonsko 2:2+3:2 na nájezdy po 7 sériích/USA-Rusko 8:0/Kanada-Finsko 6:1/Švédsko-Švýcarsko 1:1 a 1:0 na nájezdy,po nedokončené 3.sérii,Švýcarky nedaly,tak už Švédky nemusely./Play-off bude-Finsko-Česko 5:0/Rusko-Švédsko 4:1/-USA a Kanada nasazeny do semifinále-USA-Rusko 9:0/Kanada-Finsko 5:3/O 5.-Česko-Švédsko-zatím 2:0,ale samozřejmě se zas naše tradičně ke konci sesypaly a už prohrávají 2:4 a už to tak zůstalo/A o 7.-8.místo na 2 vítězné-Švýcarsko-Japonsko 3:1/4:0/-hotovo,Švýcarsko se zachránilo.Místo Japonska postoupilo Německo./Finále-USA-Kanada 1:0-ve 12.minutě a 30.sekundě prodloužení se rozhodlo/o3.-Finsko-Rusko 0:0+0:2 na nájezdy/

Byla evropská liga mistrů v australském fotbalu,

28. března 2016 v 23:37 Výsledky
v ženách vyhrály GB Swans a v mužích West London Wild Cats,v mužích bylo 13 klubů ve 4 skupinách,pak si stejně umístění zahráli play-off o pořadí,v ženách bylo týmů jen 5,ve skupině a do play-off šly jen 2 celky,účastnily se týmo z těchto zemí-VBASI,Skotska,Anglie,Francie,Švédska,Dánska,Chorvatska,Ruska, Irska, SRN a Nizozemí.

6členný turnaj v sálové kopané

27. března 2016 v 22:35 Výsledky
byl v Itálii-skupiny-1.Belgie-Ekvádor 14:1/Monako 21:0/-2.Ekvádor-Monako 7:6/-3.Monako/1.Itálie-Moldávie 8:3/Švýcarsko 7:3/-2.Moldávie-Švýcarsko 9:1/-3.Švýcarsko-Finále-Belgie-Itálie 7:4/o3.-Moldávie-Ekvádor 11:1/o5.-Monako-Švýcarsko 14:9

Bude finále

25. března 2016 v 3:35 Výsledky
Solnohrad-Znojmo v prvobankéřské lize

Ještě bylo MS v korfbalu do 17let,

21. března 2016 v 1:26 Výsledky
bohužel bez naší účasti-1.Nizozemí/2.Belgie/3.Anglie/4.Katalánsko/5.Dominikánská republika/6.Čínská republika/7.SRN/8.RFR/9.Portugalsko/10.Maďarsko/-Hrálo se- 2skupiny po 5,pak play-off o 1.-4. a 2 skupiny po 3 o 5.-10.-a pak stejně umístění play-off o 5.-6./7.-8./9.-10.místo/

Je to úplně na trus.

18. března 2016 v 22:36 Výsledky
všechny tchoukballové stránky výsledky toho evropského poháru bojkotují,jen jakési nesmyslné nahrávky na youtube bez ukazatele skóre dávají,tak je z toho člověk chytrý,jak rádio,když neví ani, který tým v jakém dresu hraje ZamračenýJo,už píšou výsledky na facebooku-napíšu do 1.článku o tchoukballu.Mrkající

Asijská hokejová liga

18. března 2016 v 3:31 Výsledky
se blíží do finále-Anjang Halla-Jižní Sachalin,26.3.začne 1.zápas,hraje se na 3 vítězné,ale systémem,že napřed všechny 3 zápasy na půdě lépe umístěného po základní část a až případné zbývající 1-2 na půdě hůře umístěného.Zatím vede Sachalin 2:1 na zápasy,ale samozřejmě to zas tradičně zmrvili a zbylé 2 zápasy prohráli i když hráli doma a zase jsou bez titulu/Základní část dopadla takto-1.Anjang Halla 39/9/-2. Sachalin 38/10/-3.Nippon Paper Cranes 29/19/-4.Odži Eagles 28/20/-5.Tohoku Freeblades 25/23/-6.Nikko Icebucks 24/24/-7.High 1 14/34/-8.Temjung Sangmu 12/36/-9.Čínští Draci 7/41/-Play-off 1.kolo-NPC-NIB 9:2/5:3/-2:0 na zápasy/OEA-TFB 1:2/5:7/-0:2 -Semifinále-AH-TFB 6:1/5:1/4:1/-3:0 /SACH-NPC 2:1/5:1/7:0/-3:0/

Sparta Praha postoupila

17. března 2016 v 23:52 Výsledky
do čtvrtfinále Evropské ligy UEFA po vítězství v Laziu Římě 3:0 a předtím remíze 1:1 doma,celkem v evropských pohárech zbylo již jen 7 zemí,Španělsko se 6 kluby,SRN se 3,Anglie s 2,Portugalsko rovněž a Francie,Česko a Ukrajina po 1.Takže,Sparta Praha je mezi 16 nejlepšími kluby v Evropě,obrovský úspěch české kopané.

Zítra začne Pohár evropských vítězů v tchoukballu

17. března 2016 v 18:47 Co bude
v Rybniku-skupiny budou-A-Saronno Castor(ITÁ)/Phönix Baden(RAK)/Lomnice nad Popelkou(ČMS)/Bury(VBASI)/Zorneding(SRN)/Meyrin(ŠVÝ)-B-Traiskirchen(RAK)/Oeckinghausen(SRN)/Ferrara(ITÁ)/Paříž(FRA)/Val-de-Ruz(ŠVÝ)/Rybnik(POL)-Po skupinách bude play-off o 1.-4./5.-8. a 9.-12.místo/Titul obhajuje Traiskirchen, Limeta Lomnice nad Popelkou byla minule 8./Hraje se 3x15minut a výsledky bývají dost vysoké,např. 60:45./Takže,skončily skupiny-B-1.Traiskirchen 10/2.Oeckinghausen 8/3.Ferrara 6/4.Val de Ruz 4/5.Rybnik 2/6.Paříž 0/-A-1.Meyrin 10/2.Saronno 8/3.Lomnice n.P. 5/4.Bury 4/5.Baden 3/6.Zorneding 0/-Dále bude play-off o 1.-4.-Traiskirchen-Saronno 57:55/Meyrin-Oeckinghausen 70:75/Finále-Traiskirchen-Oeckinghausen 82:49/o3.-Saronno-Meyrin 63:48/-5.-8.-LNP-VDR 63:56/FER-BUR 55:60/o5.-LNP-BUR 62:55/7.-VDR-FER 59:44/-9.-12.RYB-ZOR 61:44/BAD-PAŘ 58:31/9.-BAD-RYB 58:55/11.-ZOR-PAŘ 60:48/Dále se hrál Stříbrný pohár za účasti jen 5 týmů a skončil-1.Rovello(ITÁ)/2.Piranyon(ŠVÝ)/3.Výmar(SRN)/4.Le Havre (FRA)/5.PDV Normandie(FRA)/Jo a hrají to všechno smíšená mužstva mužů i žen./

World Baseball Classic-kvalifikace

16. března 2016 v 22:23 Co bude
bude v Mexiku s našima,Česko-Mexiko 1:2 a SRN-Nikaragua 4:5 budou semifinálové dvojice této skupiny,pak si vítězové zahrají o 1.místo-Nikaragua-Mexiko 0:11 a poražení o 3.-Česko-SRN 15:3,pak bude hrát 2. se 3.-Nikaragua-Česko 7:6 a pak 1.-Mexiko s 2.-Nikaraguou 12:1/ ,další skupina proběhne ve stejnou dobu,tedy od 17.3. v Panamě a tam budou dvojice-Kolumbie-Španělsko 9:2 a Francie-Panama 2:9/2.kolo-Panama-Kolumbie 3:6/Francie-Španělsko 5:3/-Dále-2.-3.-Panama-Francie 7:4/Finále-Kolumbie-Panama 2:1/,1.skupina už proběhla v Austrálii od 10.2. a dopadla takto-JAR-Nový Zéland 7:1 /Austrálie-Filipíny 11:1/JAR-Austrálie 1:4/Nový Zéland-Filipíny 17:7/JAR-Nový Zéland 9:2/Austrálie-JAR 12:5-pořadí-1.Austrálie/2.JAR/3.Nový Zéland/4.Filipíny/-A od 22.9. bude poslední skupina v USA,kde budou tyto dvojice-Pákistán-Brazílie a Velká Británie a Severní Irsko-Izrael/Přímo na závěrečný turnaj Světové baseballové klasiky 2017 je nasazeno 12 nejlepších z minulého turnaje z roku 2013-Dominikánská republika/Portoriko/Japonsko/Nizozemí/Kuba/USA/Itálie/Čínská republika/Kanada/Venezuela/Korejská republika/ČLR/

A ještě srbská ledohokejová liga

13. března 2016 v 22:33 Výsledky
začala play-off,ale podobně jako v české sledgehokejové, tak i v této hrají po skupině hned finále-Crvena Zvezda Bělehrad-Partizan Bělehrad 4:5 1.zápas,hraje se na 3 vítězné,Partizan vyhrál 3:1 na zápasy/o 3.místo-Segedín-Novosadské Hvězdy 6:4,hraje se na 2 vítězné/Nakonec vyhráli Maďaři 2:1 na zápasy.Základní část dopadla takto:1.Crvena Zvezda 9/1/-2.Partizan 8/2/-3.Segedín 7/3/-4.Novosadské Hvězdy 4/6/-5.Vitezi(Rytíři) Bělehrad 2/8/-6.Vojvodina Novi Sad 0/10/-7.Red Team Bělehrad-odstoupil ze soutěže

A dohráli 1.kolo play-off slovinské ligy ledních hokejistů-

13. března 2016 v 22:16 Výsledky
Jesenice-Maribor 9:0/7:3/-Celje-Bled 6:3/13:4/-Kraň-Zalog 2:5/1:6/-Semifinále-Olimpija Lublaň-Slavija Zalog 3:0/Jesenice-Celje 0:3/

A před chvílí skončilo finále Mezinárodní ženské košíkářské ligy

13. března 2016 v 21:18 Výsledky
Budoucnost Podgorica-Medveščak Záhřeb 74:58/O 3.místo Radivoj Korač Bělehrad-Kvarner Rijeka 63:41/Semifinále bylo-RK Bh-M Zá 61:63/B Pg-Kv.Rij. 70:57/Předtím ještě hráli napřed 2 skupiny, po 6 a 5 a pak byla skupina o 1.-6. místo se započtením zápasů ze základní části a zbytek hrál play-off doma-venku o 7.-8. a 9.-10.místo/Hrály to samé kluby z bývalé SFRJ,v minulých letech to hrály i Benátky z Itálie./Takže, konečné pořadí-1.Budućnost Podgorica(ČH)/2.Medveščak Záhřeb(CHOR)/3.Radivoj Korač Bělehrad(SRB)/4.Kvarner Rijeka(CHOR)/5.Čelik Zenica(BaH)/6.Triglav Kranj/7.Celje(SLO)/8.Grosupolje(SLO)/9.Play off Happy Sarajevo/10.Trešnjevka(CHOR)/11.Badel 1862 Skopje(MAK)

Středoevropská ženská košíkářská liga

13. března 2016 v 21:03 Výsledky
se skončila,skupiny dopadly takto-A-1.Ružomberok 5/1/-2.Alba Julia 4/2/-3.VŠ Praha 3/3/-4.Slovanka Mladá Boleslav 0/6/-B-1.Trutnov 6/2/-2.Vídeń 5/3/-3.Arad 5/3/-4.Šamorín 3/5/-5.SBŠ Ostrava 1/7/-Semifinále-Trutnov-Alba Julia 69:79/Ružomberok-Vídeň 59:63/-Finále-Alba Julia-Vídeň 71:55/o 3.-Trutnov-Ružomberok 80:69

Sledgehokejová liga

13. března 2016 v 20:46 Výsledky
ukončila základní část-1.Zlín 17/1/-2.Karlovy Vary 16/2/-3.Sparta Praha 13/5/-4.Pardubice 14/4/-5.Dolný Kubín 9/9/-6.Vídeň 7/11/-7.Studénka 5/13/-8.České Budějovice 4/14/-9.Olomouc 4/14/-10.Litvínov 1/17/-,finále bude Zlín-Karlovy Vary,o 3.místo si zahrají Pardubice a Sparta Praha

USK Praha

11. března 2016 v 21:31 Výsledky
postoupilo do semifinále Euroligy košíkářek,semifinále ledních hokejistek ČR bude-Slavia Praha-Litvínov 9:1 a Karviná-Cherokees Brno 5:0,už od zítřka v Černošicích,takže-finále-Karviná-Slavia 9:1,o 3.-Litvínov-Brno 10:5-za Brno hrály i legendy kroměřížského hokeje-Mazánková,Zemanová,Světínská a Vozdecká

Znojmo postoupilo

8. března 2016 v 23:18 Výsledky
do semifinále prvobankéřské ledohokejové ligy

Ženská NHL

7. března 2016 v 23:07 Výsledky
se blíží ke konci,základka dopadla takto.1.Boston 14/4/-2.Connecticut 13/5/-3.Buffalo 5/13/-4.New York 4/14/-Semifinále-Boston-New York 6:0/7:4/-Connecticut-Buffalo 3:0/1:4/3:4/-Finále bude-Boston-Buffalo 4:3 v pr. a 3:1,hotovo,na 2 vítězné hráli jen,takže Boston vyhrál 1.ročník NWHL