Únor 2016

Naši stolní tenisté zatím

29. února 2016 v 21:46 Výsledky
prohráli s Rakouskem 0:3 a porazili Čínskou republiku 3:0 a Helénskou 3:2,s ČLR 0:3, s KLDR 2:3.Ženy prohrály s Japonskem i Německem 0:3 a porazily Thajské království 3:1 a poté Brazílii 3:0 a s KLDR rovněž jako muži prohrály 2:3/Oba naše týmyskončily 4.ve skupině a zahrají si o 13.-24.místo

Zítra začne MS ve stolním tenisu družstev-

28. února 2016 v 0:23 Co bude
jsou takové výkonnostní kategorie po 24družstev rozdělených do 4 skupin po 6,pak se hraje play-off o 1.-12. a 13.-24.místo-naši hrají elitní kategorii v mužích i ženách-1.liga-muži-A-ČLR/RAK/ČTP/ŘEC/ČMS/KLDR/-B-SRN/ŠVÉ/FRA/DÁN/AGL/MJS/-C-JAP/PTU/POL/BRS/UKR/SIN/-D-JKR/HKG/RUS/CHOR/RUM/ITÁ/-Ženy-A-ČLR/ČTP/RUM/MAĎ/ŠPA/MJS/-B-JAP/SRN/KLDR/ČMS/THA/BRA/-C-NIZ/SIN/POL/UKR/FRA/BRS/-D-HKG/JKR/RAK/RUS/USA/ŠVÉ/-2.liga-muži-A-BRA/ÍRÁ/BEL/NIZ/THA/KAN/-B-IDI/SLK/NGÉ/VIE/ŠVÝ/TRE/-C-MAĎ/EGY/SLO/ARG/MEX/NOR/-D-ŠPA/SRB/BUL/AUS/LOT/PRI/-Ž.-A-SRB/AGL/KAN/BEL/TRE/NZL/-B-SLK/EGY/LIT/ITÁ/ŠVÝ/MEX/-C-CHOR/IDI/NGÉ/PRI/KOL/PTU/-D-LUC/SLO/ŘEC/VIE/CHIL/BUL/-3.liga-m-A-LIT/KAZ/FIN/MGL/VEN/NZL/-B-USA/SKO/ALŽ/LUC/GUT/KYP/-C-CHIL/SAA/FIL/PAR/UZB/JEM/-D-KGO/IDO/LBA/EST/IRS/ŠLA/-ž-A-IDO/MAC/WAL/FIN/NOR/LAO/-B-AUS/UZB/EST/KGO/ALŽ/NEP/-C-VEN/ÍRÁ/FIL/ŠLA/PÁK/ETI/-D-ARG/KAZ/GUT/MGL/LOT/ÁZE/-4.liga-m-A-PÁK/TKM/PAN/MDI/-B-MRS/TOG/KOS/SAE/-C-/TUN/MAC/MLT/LBY/-D-/JAM/GHA/LAO/MRK/ZAI/-ž-A-/MDI/KOS/MRS/LBA-B-/JAR/KTR/FID/TKM/

Osmifinále Evropské ligy UEFA vylosovali-

27. února 2016 v 16:22 Co bude
Doněck-Brusel/Basilej-Sevilla/Villarreal-Leverkusen/Bilbao-Valencia/Liverpool-Manchester United/Sparta Praha-Lazio Řím/Dortmund-Tottenham/Fenerbahče Istanbul-Braga/

Skončila slovinsko-srbsko-chorvatská liga ledních hokejistů,

27. února 2016 v 3:24
hraná jako slovinská liga skupiny A-1.Kraň 9/3/-2.Crvena Zvezda Bělehrad 8/4/-3.Mladosť Záhřeb 7/5/-4.Maribor 6/6/-5.Bled 5/7/-6.KHL Záhřeb 5/7/-6.Medveščak Záhřeb 2/10/

1.bankéřská liga ledního hokeje mužů

26. února 2016 v 22:17 Výsledky
už začla čtvrtfinále,Znojmané samozřejmě 1.zápas prohráli i když hráli doma s Dornbirnem 1:3,ale jde celkem o suché z nosu,jelikož postup do LM už mají zajištěn,ale vybojovat semifinále 1.BLHL se jim asi nepodaří ani za milión let.Další zápasy-Solnohrad-Celovec 4:1/Vídeň-Bělák 2:3 a Bolzano-Linec,zatím 1:4,nakonec 3:5

Čtvrtfinále Alpskojaderského poháru

25. února 2016 v 23:27 Výsledky
se skončilo-Prievidza-Traiskirchen 85:71/87:65/-Domžale-Klostenburg 87:61/81:60/-Levice-Laško 73:67/61:98/-Záhřeb-Rijeka 86:66/101:88/-postupují-Prievidza,Domžale,Laško a Záhřeb-semifinále bude-Domžale-Záhřeb 84:65 a Prievidza-Laško 80:89/Finále-Domžale-Laško 66:63/o 3.-Prievidza-Záhřeb 73:94/

KHL po základní části-

24. února 2016 v 2:05 Výsledky
Divize Bobrova-1.Jokerit Helsinky 36/24/-2.Petrohrad 33/27/-3.Slovan Bratislava 32/28/-4.Dynamo Minsk 27/33/-5.Medveščak Záhřeb 25/35/-6.Spartak Moskva 25/35/-7.Dynamo Riga 25/35/-Divize Tarasova-1.CSKA Moskva 43/17/-2.Lokomotiva Jaroslavl 33/27/-3.Soči 34/26/-4.Dynamo Moskva 35/25/-5.Torpedo Nižnij Novgorod 33/27/-6.Čechov 25/35/-7.Čerepovec 20/40/-Čtvrtfinále západní konference-CSKA Mo-SB 2:0/3:2pr./-JH-NNG 4:6/4:3/-SOČ-DMo 1:4/2:3/-JAR-SPB 3:2pr./2:3/-Východní konference-Divize Charlamova-1.Magnitogorsk 38/22/-2.Kazaň 31/29/-3.Jekatěrinburg 30/30/-4.Nižněkamsk 27/33/-5.Čeljabinsk 29/31/-6.Chanty-Mansijsk 25/35/-7.Togliati 22/38/-Divize Černyševa -1.Omsk 33/27/-2.Novosibirsk 36/24/-3.Ufa 34/26/-4.Vladivostok 33/27/-5.Astana 29/31/-6.Chabarovsk 23/37/-7.Novokuzněck 14/46/-Čtvrtfinále konference- Omsk-Nižněkamsk 2:1/Magnitogorsk-Jekatěrinburg 1:2/NS-VV 4:2/Ufa-Kazaň 4:1/

Slovenská lední hokejová liga žen

24. února 2016 v 0:43 Výsledky
se už blíží k závěru-základní část dopadla takto-1.Poprad 14/1/-2.Prešov 12/3/-3.Spišská Nová Ves 9/9/-4.Krynica 5/10/-5.Martin 4/11/-6.Zvolen 1/14/-Semifinále-Poprad-Krynica 16:0/13:0/5:0/-Prešov-SNV 7:1/8:2/3:2/-o 5.místo-Martin-Zvolen 2:0/4:0/1:3/4:1/-Finále bude-Porad-Prešov 4:1/4:1/ o3.-SNV-Krynica 8:2/13:3/

EWHL ukončila základní část,

21. února 2016 v 19:14 Výsledky
podle počtu vítězství a vzájemných zápasů bybylo pořadí:- 1.Sabres Vídeň 15/3/-2.Ajsul Alma-Ata 11/7/-3.Bolzano 10/8/-4.ŠKP Bratislava 9/9/-5.Solnohrad 9/9/-6.Budapešť 8/10/-7.Neuberg 1/17/-Ale podle toho jejich nesmyslného bodování je Solnohrad 3./Budapešť 4./Bratislava 5./Bolzano 6./-takže semifinále bude-Sabres-Budapešť 5:1 a Alma-Ata-Solnohrad 2:3/Finále-Sabres-Solnohrad 5:4/o3.-Alma-Ata-Budapešť 3:3 a výhra na nájezdy pro Kazašky,ale kolik přesně,to se nedá dozvědět,protože ty svině na eishockey.at nepíšou přesné výsledky,kolik dopadly nájezdy

ME družstev v badmintonu-

19. února 2016 v 22:21 Výsledky
Skupiny-muži-1.Dánsko/2.Chorvatsko/3.Finsko/4.Turecko/-1.Anglie/2.Bulharsko/3.Estonsko/4.Maďarsko/-1.SRN/2.Česko/3.Island/4.Litva/-1.Francie/2.Švédsko/3.Skotsko/4.Slovensko-1.Rusko/2.Ukrajina/3.Rakousko/4.Slovinsko/-1.Polsko/2.Španělsko/3.Belgie/4.Norsko/5.Itálie/- Čtvrtfinále-Dánsko-Rusko 3:1/Anglie-Polsko 3:0/SRN-Švédsko 3:0/Francie-Ukrajina 3:0/-Semifinále- Dánsko-SRN 3:0/Anglie-Francie 2:3/Finále-Dánsko-Francie 3:1/o3.místo se už nehraje/ -Ženy-1.Dánsko/2.Finsko/3.Litva/4.Bělorusko/-1.Bulharsko/2.Španělsko/3.Estonsko/4.Belgie/-1.SRN/2.Anglie/3.Francie/4.Wales-1.Ukrajina/2.Turecko/3.Česko/4.Itálie/-1.Rusko/2.Maďarsko/3.Irsko/4.Slovensko- Čtvrtfinále-Dánsko-Finsko 3:0/Ukrajina-Španělsko 0:3/Bulharsko-Turecko 3:1/SRN-Rusko 3:0/-Semifinále-Dánsko-SRN 3:1/Bulharsko-Španělsko 3:2/Finále-Dánsko-Bulharsko 3:1/o3.místo se nehraje

A ještě na těch ZOH mládeže hrají

19. února 2016 v 18:47 Výsledky
lední hokej-ženy-skupina-Švédsko 3/1/-Švýcarsko 3/1/-Česko 3/1/-Slovensko 1/3/-Norsko 0/4/-Semifinále-Švédsko-Slovensko 5:0/Švýcarsko-Česko 1:1+0:2 nájezdy/Finále-Švédsko-Česko 3:1/o 3.-Švýcarsko-Slovensko 5:2/Muži-Kanada,USA,Rusko 3/1/-Finsko 1/3/-Norsko 0/4/-Semifinále-Kanada-Finsko 3.3+1:0 náj./USA-Rusko 3:0/Finále-USA-Kanada 5:2/o 3.-Rusko-Finsko 6:2/

MS v bandy hokeji žen už začlo-

19. února 2016 v 2:19 Výsledky
Rusko-Kanada 2:0/Finsko 9:0/ČLR 10:0/Norsko 3:0/USA 5:0/Švédsko-Norsko 4:1/USA 7:1/Kanada 4:0/ČLR 10:0/Finsko 6:0/Rusko 3:2/USA-ČLR 9:0/Finsko 5:1/Finsko-ČLR 9:0/Norsko-Kanada 3:0/ČLR 7:0/Finsko 6:1/Norsko-USA 1:1/Kanada-Finsko 3:0/USA 1:0/Tak to dopadlo tragicky a USA do semifinále nepostupuje.Pořadí skupiny-1.Švédsko-10bodů/2.Rusko-8/3.Norsko-7/4.Kanada-6/5.USA-5/6.Finsko-2/7.ČLR-0/-Semifinále-Švédsko-Kanada 7:0/Rusko-Norsko 5:0/-o 5.-USA-Finsko 3:1/Finále-Švédsko-Rusko 1:0/o 3.-Norsko-Kanada 3:2 v prodlužce/Ale je to úplně na nic,přenos jim přestal fungovat,pořád tam píšou not found ID,tak musím čekat,až napíšou výsledek na usabandy.com

Na mládežnických zimních olympijských hrách

17. února 2016 v 23:35 Výsledky
skončil curlingový turnaj smíšených družstev-1.Kanada/2.USA/3.Švýcarsko/4.Rusko/5.-8.Turecko/Norsko/VBASI/Švédsko//9.-10.-Itálie a jižní Korea/11.-12.Česko a ČLR/13.-14.Nový Zéland a Estonsko/15.-16.Japonsko a Brazílie

Vylosovali tu Mladou ligu UEFA

16. února 2016 v 2:46 Co bude
Osmifinále-PSV Eindhoven-AS Řím/Paříž Saint Germain-Middlesbrough/Příbram-Benfica Lisabon/Real Madrid-Manchester City/Anderlecht Brusel-Dynamo Záhřeb/FC Barcelona-Midtjylland/Lyon-Ajax Amsterdam/Chelsea-Valencia/-Čtvrtfinále-vítěz 2.dvojice proti 1./4.-3./5.-6./8.-7./-Semifinále-8/7-5/6+4/3-2/1-Finále-4/3/2/1-8/7/5/6

A poslední kvalifikační skupina MS ve florbalu

14. února 2016 v 4:19 Výsledky
už taky probíhá,americká,USA i Kanada porazily Jamajku shodně 27:1 a postupují na MS,poslední zápas bude o 1.místo ve skupině,když bude remíza,tak nevím, asi se to bude losovat./Kanada-USA 6:5,takže hotovo-1.Kanada/2.USA/3.Jamajka

Ještě jihoamerická kvalifikace MS ve futsalu probíhá

13. února 2016 v 3:12 Výsledky
Pořadí skupin-A-1.Brazílie/2.Paraguay/3.Venezuela/4.Ekvádor/5.Peru/-B-1.Argentina/2.Uruguay/3.Kolumbie/4.Bolívie/5.Chile/-Semifinále-Brazílie-Uruguay 4.0/Argentina-Paraguay 3:3+3:2/O 5.-6.místo-Venezuela-Kolumbie 6:4/7.-8.-Bolívie-Ekvádor 3:1/9.-10.-Chile-Peru 2:2/+1:0 pen./Finále-Brazílie-Argentina 4.0/3.-4.-Paraguay-Uruguay 7:2/

Příbram-CSKA Moskva 2:2 a 5:4 rozstřel

10. února 2016 v 19:16 Výsledky
Takže, Příbram postupuje do osmifinále juniorské LM UEFA

A 10.2. začne i Mistrovství Asie ve futsalu-

10. února 2016 v 2:08 Co bude
A-Uzbekistán/Kyrgyzstán/Saúdská Arábie/Libanon/-Libanon-Kyrgyzstán 4:4/Uzbekistán-Saúdská Arábie 5:2/UZB-KYR 2:1/LBA-SAA 3:3/UZB-LBA 2:0/KYR-SAA 3:2/B-Írán/Irák/ČLR/Jordánsko/-Irák-ČLR 6:1/Írán-Jordánsko 6:0/ÍRÁ-ČLR 7:0/IRÁ-JOR 4:3/ÍRÁ-IRÁ 13:2/ČLR-JOR 5:1/C-Tádžikistán/Vietnam/Tchaj-wan/Thajsko/Thajsko-Tádžikistán 5:4/Vietnam-Tchaj-wan 5:4/THA-ČTP 7:2/VIE-TÁD 8:1/THA-VIE 3:1/TÁD-ČTP 3:3/-D-Austrálie/Malajsie/Japonsko/Katar/-Austrálie-Malajsie 2:1/Japonsko-Katar 1:0/AUS-KTR 5.2/JAP-MJS 11:1/JAP-AUS 3:1/KTR-MJS 6:2/-Čtvrtfinále bude-UZB-IRÁ 3:0/ÍRÁ-KYR 7:0/THA-AUS 6:1/JAP-VIE 4:4+1:2 pen./Semifinále-Uzbekistán-Thajsko 2.2+3:1pen./Írán-Vietnam 13:1/O 5.-8.-Austrálie-Irák 5:3/Kyrgyzstán-Japonsko 6:2/-5.-6.-Austrálie-Kyrgyzstán 3:1/O 7.-8.se už nehraje/Finále-Uzbekistán-Írán 1:2/o 3.-Vietnam-Thajsko 0:8/

MS 2.výkonnostní skupiny v bandy se asi bude hrát takto-

8. února 2016 v 21:19 Co bude
A-Estonsko/Maďarsko/Nizozemí/SRN/-B-Japonsko/Mongolsko/ČLR/Somálsko/Ukrajina/Česko/-po skupinách postoupí A skupina+4 nejlepší z béčka do čtvrtfinále,zbytek o 9.-10.,neboli celkově 17.-18.místo,pak semifinále,finále,o 3. a o 5.-8.se tradičně 1.kolo hrát nebude ,ale rovnou o 5.-6. a 7.-8./ 10.2.už to má začít a na ofi. stránkách pořád nic,žádný rozpis zápasů ,jen na theroonba.com a stránkách jednotlivých svazů.Aha,už mají rozpis na bandy2016.ru v nóvosťach a bude se hrát trochu jinak,poražení ze čtvrtfinále z dvojic,kde budou týmy z té slabší skupiny na 3. a 4.místě si zahrají se 2 nejslabšími celky po základní části o 7.-10.místo/Výsledky-skupina 9.-12.-Estonsko-Nizozemí 6:2/SRN-Maďarsko 6:4/Maďarsko-Estonsko 3:2/SRN-Nizozemí 6:3/SRN-Estonsko 7:7Maďarsko-Nizozemí 8:2/-13.-18.-Česko-Somálsko 17:0/Japonsko-Mongolsko 4:0/Ukrajina-Japonsko 6:1/Mongolsko-ČLR 7:1/Ukrajina-Česko 9:7/Japonsko-Česko 5:4/Mongolsko-Somálsko 9:1/Česko-ČLR 8:1/Ukrajina-ČLR 8:2/Ukrajina-Somálsko 8:0/Mongolsko-Česko 7:1/Japonsko-Somálsko 10:0/ČLR-Somálsko 9:3/Mongolsko-Ukrajina 2:1/-Estonsku napřed kontumovali zápasy v nichž bodovali 0:5 za neoprávněný start 1 hráče ,ale místo toho,aby je dali na 4.místo ve skupině A,tak je z play-off úplně vyřadili a tak bude čtvrtfinále úplně jiné,než jsem čekal-SRN-ČLR 10:5/Maďarsko-Česko 7:3/Nizozemí-Mongolsko 0:4/Ukrajina-Japonsko 2:2+2:1/Semifinále-SRN-Ukrajina 5:5+3:2/Maďarsko-Mongolsko 5:4/5.-6.-Nizozemí-Japonsko/7.-9. se hraje skupinově-Česko-Somálsko 16:0/Česko-ČLR 6:2/ČLR-Somálsko 14:1/-Finále-SRN-Maďarsko 5:4/o3.-Mongolsko-Ukrajina 5:6 v prodloužení/

MO ve futsalu

8. února 2016 v 21:07 Výsledky
Mistrovství Oceánie se hraje jen skupinově za účasti 6 týmu-výsledky-Nová Kaledonie-Fidži 5:1/Nový Zéland-Vanuatu 5:0/Šalamounovy ostrovy-Tahiti 3:0/Vanuatu-Fidži 5:2/Šalamounovy ostrovy-Nová Kaledonie 5:1/Nový Zéland-Tahiti 3:2/Tahiti-Fidži 9:1/Šalamounovy Ostrovy-Nový Zéland 4:1/Vanuatu-Nová Kaledonie 6:3/atd. a pořadí je takovéto-1.Šalamounovy ostrovy-5/2.Nový Zéland -4/3.Tahiti-3/4.Vanuatu-2/5.Nová Kaledonie-1/6.Fidži-0/