Leden 2016

Alpsko-jaderský pohár košíkářů

31. ledna 2016 v 0:25 Výsledky
ukončil základní skupiny-A-1.Helios Domžale 4/2/-2.Levice 4/2/-3.Kvarner Rijeka 4/2/-4.Traiskirchen 0/6/-B-1.Prievidza 5/1/-2.KK Záhřeb 3/3/-3.Zlatorog Laško 3/3/-4.Klosterneuburg 1/5/-Všichni postupují do čtvrtfinále-Domžale-Klosterneuburg/Prievidza-Traiskirchen/Levice-Laško/Záhřeb-Rijeka/

Liga legend světového ledního hokeje

29. ledna 2016 v 19:16 Výsledky
probíhá,dnes začlo semifinále-Česko-Švédsko 8:2/Rusko-Finsko 6:2/Předtím se hrálo 1.kolo-Finsko-Švédsko 3:3+3:1 na nájezdy/SRN-Rusko 2:7/Česko-Slovensko 11:4-takže asi vítězové+nejlepší poražený postoupili do semifinále a předtím ještě,asi mimo soutěž hráli-Rusko-výběr zbytku světa 5:3/Takže-finále bude-Česko-Rusko 5:8 a o 3.místo-Finsko-Švédsko 4:5

Ještě jsem nepsal ty basketbalové losovačky-

28. ledna 2016 v 23:11 Co bude
takže-kvalifikace OH-muži-skupiny-1.A-Angola/Portoriko/Srbsko/-B-Japonsko/Česko/Lotyšsko/-2.A-Senegal/Kanada/Turecko/-B-Filipíny/Nový Zéland/Francie/-3.A-Mexiko/Írán/Řecko/-B-Tunisko/Itálie/Chorvatsko/ Ženy-A-Kuba/Francie/Nový Zéland/-B-Kamerun/Argentina/Turecko/-C-Nigérie/Jižní Korea/Bělorusko/-D-Venezuela/ČLR/Španělsko/-Kvalifikace ME mužů-A-Belgie/Island/Švýcarsko/Kypr/-B-SRN/Nizozemí/Rakousko/Dánsko/-C-Rusko/Bosna a Hercegovina/Švédsko/-D-Polsko/Estonsko/Bělorusko/Portugalsko/-E-Slovinsko/Ukrajina/Bulharsko/Kosovo/-F-Gruzie/Černá Hora/Slovensko/Albánie/-G-Makedonie/Maďarsko/Velká Británie(nejspíš bez Severního Irska,ti mají ,myslím společný tým s nezávislým Irskem) /Lucembursko/-ME malých zemí-muži-A-Irsko/San Marino/Malta/Gibraltar/-B-Arménie/Wales/Andora/Moldávie/Monako/-Ženy-A-Moldávie/Irsko/Wales/-B-Gibraltar/Andora/Malta/

A ještě Evropa pořádá

27. ledna 2016 v 23:59 Výsledky
mužské mistrovství v házené-základní skupiny-A-1.Polsko 6/2.Francie 4/3.Makedonie 1/4.Srbsko 1/B-1.Norsko 4/2.Chorvatsko 4/3.Bělorusko 2/4.Island 2/C-1.Španělsko 5/2.SRN 4/3.Švédsko 2/4.Slovinsko 1/D-1.Dánsko 6/2.Rusko 4/3.Maďarsko 2/4.Černá Hora 0/-2.fáze-A+/-1.Norsko 9/2.Chorvatsko 6/3.Francie 6/4.Polsko 6/5.Bělorusko 2/6.Makedonie 1/-B+/-1.Španělsko 8/2.SRN 8/3.Dánsko 7/4.Švédsko 4/5.Rusko 3/6.Maďarsko 0/-Semifinále-Norsko-SRN 33:34/Španělsko-Chorvatsko 33:29/Tak ne,rovnou o 5.-6.-Francie-Dánsko 29:26 a 7.-8.-Polsko-Švédsko 26:24 /Finále-SRN-Španělsko 24:17/3.-4.-Norsko-Chorvatsko 24:31/

MS v bandy-hokeji juniorů a žen

27. ledna 2016 v 22:23 Co bude
28.1.začne MS juniorů do 21let-Rusko/Švédsko/Finsko- budou hrát-hraje se dvoukolově a pak 2 postoupí do play-off,čili finále-zatím-Švédsko-Rusko 5:2/7:0/Rusko-Finsko 2:1/5:1/Finsko-Švédsko 5:1/2:5/-takže dohráli skupinu-1.Švédsko-3vítězství-2.Rusko- 2-3.Finsko-1/Finále-Švédsko-Rusko 3:2/ 5.2.-,,19"-Rusko/Švédsko/Finsko/Norsko/ -29.1.-,,17"-Rusko/Švédsko/Finsko/Norsko/Kazachstán/-Rusko-Norsko 6:0/-Švédsko 7:3/-Kazachstán 21:0/-Finsko 8:5/Švédsko-Kazachstán 15:0/-Finsko 2:1/-Norsko 5:1/Finsko-Kazachstán 13:0-Norsko 4:1/Norsko-Kazachstán 5:0/-4 postoupí do play-off,neboli semifinále./Pořadí skupiny-1.Rusko 4/2.Švédsko 3/3.Finsko 2/4.Norsko 1/5.Kazachstán 0/-Semifinále-Rusko-Norsko 8:0/Švédsko-Finsko 3:2/Finále-Rusko-Švédsko 5:3/3.-4.-Finsko-Norsko/ 29.1.-,,15"-Rusko/Švédsko/Finsko/Estonsko/-Tady už dohráli skupinu-1.Rusko-Švédsko 4:2/Finsko 6:0/Estonsko 28:0/-2.Švédsko-Finsko 5:3/Estonsko 18:0/-3.Finsko-Estonsko 8:0/4.Estonsko/-Semifinále-Rusko-Estonsko 21:0/Švédsko-Finsko 7:1/Finále-Rusko-Švédsko 7:3/ o 3.-4.-Finsko-Estonsko 16:1/ Ženy-18.2.-Rusko/Švédsko/Finsko/Norsko/USA/Kanada/ČLR/-Po skupině bude semifinále a zbytek jen o 5.-6.místo,7.tým po skupině už play-off nehraje

Mistrovství Afriky házenkářů

26. ledna 2016 v 22:39 Výsledky
rovněž probíhá-A-1.Tunisko 10/2.Angola 8/3.Zair 6/4.Kongo 3/5.Libye 3/6.Keňa 0/B-1.Egypt 10/2.Alžírsko 8/3.Maroko 6/4.Kamerun 4/5.Nigérie 2/6.Gabon 0/-Čtvrtfinále-Tunisko-Kamerun 24:20/Egypt-Kongo 31:18/Angola-Maroko 22:21/Alžírsko-Zair 34:25/9.-12.-Libye-Gabon 29:26/Nigérie-Keňa 32:23/-Semifinále-Tunisko-Alžírsko 27:18/Egypt-Angola 25:15/-5.-8.-Kamerun-Zair 36:27/Kongo-Maroko 28:36/-9.-10.-Libye-Nigérie 28:26/11.-12.-Gabun-Keňa 38:19/5.-6.-Kamerun-Maroko 30:29/7.-8.-Zair-Kongo 26:25/Finále-Tunisko-Egypt 19:21/o 3.-4.-Alžírsko-Angola 19:25/

Mistrovství Asie v házené probíhá-

24. ledna 2016 v 20:04 Výsledky
skončily skupiny-A-1.Katar 8/2.Japonsko 6/3.Korejská republika 4/4.Omán 2/5.Sýrie 0/-B-1.Bahrajn 10/2.Saudská Arábie 7/3.Írán 6/4.SAE 5/5.Libanon 2/6.ČLR 0/-Dále budou rovnou semifinále-Katar-Saudská Arábie 22:13/Bahrajn-Japonsko 29:23/5.-8.-Jižní Korea-SAE 32:23/Írán-Omán 32:27/-9.-11.-Sýrie-ČLR 24:31/Libanon-ČLR 23:30- o 9.-10./7.-8.-Omán-SAE 30:31/5.-6.-Írán-Jižní Korea 29:28/3.-4.-Saúdská Arábie-Japonsko 16:25/Finále-Katar-Bahrajn 27:22/

Bylo i ME v halovém pozemním hokeji žen-

24. ledna 2016 v 18:19 Výsledky
1.kategorie-1.Nizozemí/2.Polsko/3.Bělorusko/4.SRN/5.Ukrajina/6.Česko/7.Rakousko/8.Belgie/-2.l.-1.Rusko/2.Švýcarsko/3.Francie/4.Litva/5.Skotsko/6.Chorvatsko/7.Anglie/8.Wales

Tipsport liga

22. ledna 2016 v 2:40 Výsledky
dohrála skupiny-A-1.Xaverov/Bohemians1905 Praha tzv./2.Jihlava/3.Vyšehrad/4.Sezimovo Ústí/Táborsko tzv./B-1.Mladá Boleslav/2.Hradec Králové/3.Varnsdorf/4.Pardubice/C-1.Zlín/2.Olomouc,,B"/3.Brno/4.Opava/D-1.Olomouc,,A"/2.Ostrava/3.Frýdek-Místek/4.Znojmo/-Semifinále-BP1905-Olomouc 4:2/MB-Zlín 2:6/Finále-Zlín-B1905P 0:0+5:4pen./O 3.-Olomouc-MB 2:2+2:4pen.

Divoké karty v mužské kvalifikaci košíkové

20. ledna 2016 v 2:45 Co bude
na OH dali Lotyšsku,Chorvatsku a Turecku,dále tam budou-Francie/Srbsko/Řecko/Itálie/Česko/Nový Zéland/Filipíny/Írán/Japonsko/Kanada/Mexiko/Portoriko/Angola/Tunisko/Angola/-Filipíny,Srbsko a Itálie budou pořadateli 3 skupin

Ženy-ME-VP-pořadí skupin+play-off

20. ledna 2016 v 2:20 Výsledky
A-1.Nizozemí/2.Maďarsko/3.Rusko/4.Řecko/5.Portugalsko/6.Turecko/-B-1.Itálie/2.Španělsko/3.Francie/4.SRN/5.Srbsko/6.Chorvatsko/-Čtvrtfinále-Nizozemí-SRN 19:2/Itálie-Řecko 10:4/Maďarsko-Francie 18:6/Španělsko-Rusko 12:8/Semifinále-Nizozemí-Španělsko 9:9+6:5/Itálie-Maďarsko 5:10/5.-8.-SRN-Rusko 2:22/Řecko-Francie 12:6//-Tak,ne, změna, o 9.-12.se nehraje,hraje se rovnou o 9.-10. a 11.-12.-takže,o 9.-10. bude-Srbsko-Portugalsko 9:6 a o 11.-12.-Chorvatsko-Turecko 12:4/Finále-Nizozemí-Maďarsko 7:9/o3.-Itálie-Španělsko 10:9/o5.-Rusko-Řecko 9:9+3:4pen./o7.-Francie-SRN 13:9/

Pořadí MS v ledním hokeji žen do 18 let

17. ledna 2016 v 21:47 Výsledky
1.liga-1.USA/2.Kanada/3.Švédsko/4.Rusko/5.Česko/6.Finsko/7.Švýcarsko/8.Francie/-2.L.-1.Japonsko/2.SRN/3.Slovensko/4.Norsko/5.Maďarsko/6.Dánsko/-3.L.-1.Rakousko/2.Itálie/3.Kazachstán/4.VBASI/5.ČLR/6.Polsko/7.Austrálie/8.Rumunsko/

Pořadí ME v halovém pozemním hokeji mužů-

17. ledna 2016 v 21:13 Výsledky
1.liga-1.SRN/2.Rakousko/3.Rusko/4.Česko/5.Polsko/6.Švýcarsko/7.Nizozemí/8.Švédsko/ -2.L.-1.Belgie/2.Dánsko/3.Anglie/4.Francie/5.Portugalsko/6.Ukrajina/7.Chorvatsko/8.Skotsko/ 3.L.-1.Itálie/2.Turecko/3.Bělorusko/4.Slovensko/5.Wales/6.Finsko/-Z každé soutěže 2postupují a 2sestupují,pokud to jde

Od 26.8. bude ME mužů ve faustballu

16. ledna 2016 v 22:58
Plánují 11 týmů-Albánie/Dánsko/SRN/Island/Itálie/Srbsko/Česko/Rakousko/Polsko/Švýcarsko/Katalánsko/

Skupiny mužů ve vodním pólu na ME skončily-

15. ledna 2016 v 22:35 Výsledky
A-1.ŠPA/2.ČH/3.NIZ/4.SLK/ B-1.SRB/2.CHOR/3.FRA/4.MLT/ C-1.ITÁ/2.RUM/3.SRN/4.GRU/ D-1.MAĎ/2.RUS/3.ŘEC/4.TRE/ A osmifinále bude-Španělsko-Malta 14:3/Srbsko-Slovensko 10:5/Itálie-Turecko 16:2/Maďarsko-Gruzie 14:3/Černá Hora-Francie 11:6/Chorvatsko-Nizozemí 16:9/Rumunsko-Řecko 9:15/Rusko-SRN 9:6/ Čtvrtfinále bude-Španělsko-Řecko 2:6/Srbsko-Rusko 15:5/Itálie-Černá Hora 7:10/Maďarsko-Chorvatsko 8:5/-O 9.-16.místo-Rumunsko-Malta 12:7/SRN-Slovensko 8:8+8:7-rozstřel/Francie-Turecko 14:9/Nizozemí-Gruzie 9:9+7:6pen./Semifinále-Srbsko-Řecko 13:7/Maďarsko-Černá Hora 5:8/5.-8.-Španělsko-Rusko 10:9/Itálie-Chorvatsko 8:6/9.-12.-Rumunsko-SRN 10:10+4:3pen./Francie-Nizozemí 11:8/13.-16.-Slovensko-Malta 17:9/Turecko-Gruzie 11:12/Finále-Srbsko-Černá Hora 10:8/o3.-Maďarsko-Řecko 13:10/o5.-Itálie-Španělsko 7:8/o7.-Chorvatsko-Rusko 13:5/o9.-Rumunsko-Francie 6:12/o11.-Nizozemí-SRN 7:9/o13.-Slovensko-Gruzie 10:9/o15.-Turecko-Malta 10:10+3:4pen./

A zítra začne ME v halovém pozemním hokeji mužů-

14. ledna 2016 v 20:14 Co bude
Skupiny-1.-Rusko/Polsko/SRN/Švýcarsko/+Česko/Rakousko/Nizozemí/Švédsko/-výsledky-RUS-ŠVÝ 4:1/SRN-POL 4:1/SRN-RUS 8:4/ŠVÝ-POL 3:1/RUS-POL 4:1/SRN-ŠVÝ 7:3/-NIZ-ŠVÉ 6:2/RAK-ČMS 2:1/RAK-NIZ 2:0/ČMS-ŠVÉ 5:3/RAK-ŠVÉ 6:3/ČMS-NIZ 2:1/Semifinále-SRN-Česko 5:0/Rakousko-Rusko 5:5+3:1pen./Finále-SRN-RAK 3:2/O 3.-ČMS-RUS 3:4/O 5.-8.hrají skupinově s těmi z 2.skupin,co byli na 3. a 4.místě-Polsko-Nizozemí 2:2/Švýcarsko-Švédsko 4:2/POL-ŠVÉ 11:2/ŠVÝ-NIZ 3:2/-2.Francie/Chorvatsko/Anglie/Skotsko/+/Ukrajina/Belgie/Dánsko/Portugalsko/-3.Wales/Turecko/Slovensko/Bělorusko/Itálie/Finsko/

Hraje se Evropský pohár korfbalových klubů

14. ledna 2016 v 19:27 Výsledky
1.kolo-Széntendrei KK(MAĎ)-Pegasus Rommerscheid 1991(SRN) 17:21/Marmara USK(TRE)-Bonson FJEP(FRA) 19:13/Trojans(AGL)-UKKWUM Varšava(POL) 42:23/Vallparadís(KTL)-SZAC Budapešť(MAĎ) 19:17/Čtvrtfinále-PKC/SWK Groep(NIZ)-Pegas Rommerscheid(SRN)44:13/Boeckenberg(BEL)-Marmara(TRE) 28:6/Benfica Lisabon(PTU)-Trojans(AGL) 18:15/Brno(ČMS)-Vallparadís(KTL) 23:15/O 9,-12.-Varšava(POL)-Bonson(FRA) 26:17/Budapešť(MAĎ)-Sv.Ondřej(MAĎ) 17:16 v pr. /Semifinále-Boeckenberg-Lisabon 32:19/Groep-Brno 40:15/O 5.-8.-Marmara-Trojans 17:30/Vallparadís-Rommerscheid 23:18/O 9.-10.-Varšava-Sv. Ondřej 20:19/O 11.-12.Bonson-Budapešť 13:23/Budapešť asi proto,že byla náhradník místo Rusů,co se vzdali postupu z kvalifikace,tak hrála o poslední příčku i když postoupila do zápasu o 9.-10./Finále-Boeckenberg-Groep 21:31/O 3.-Brno-Lisabon 14:22/O 5.-Vallparadís-Trojans 22:21/O 7.-Marmara-Rommerscheid 13:24/

Plánovaní účastníci MS CONIFA v kopané mužů-

13. ledna 2016 v 13:49 Co bude
Abcházie/Padánie/Rétie/Čagos/Somaliland/Kurdistán/Pandžáb/Japonští Korejci/Severní Kypr/Rómové/Laponsko/Západní(turecká část) Arménie

Hraje se ME ve vodním pólu

11. ledna 2016 v 16:56 Výsledky
Muži ve skupinách-A-Černá Hora/Španělsko/Slovensko/Nizozemí/-B-Srbsko/Francie/Chorvatsko/Malta/-C-Rumunsko/Itálie/SRN/Gruzie/-D-Řecko/Maďarsko/Rusko/Turecko/-Ženy-A-Řecko/Rusko/Nizozemí/Maďarsko/Turecko/Portugalsko/-B-Španělsko/Itálie/Srbsko/Chorvatsko/Francie/SRN/-V mužské kvalifikaci dále byli-Polsko/Portugalsko/Bělorusko/Litva-Izrael/Ukrajina/Švýcarsko/Lotyšsko/,v ženské vypadli-Izrael a Švýcarsko.Oproti minulému cyklu ME2014 ubyly v mužích tyto týmy-Velká Británie a Severní Irsko/Dánsko/Moldávie/Česko/Slovinsko/Albánie a Bulharsko/- naopak,přibylo-Lotyšsko a Litva a v ženách ubyl rovněž tým ze Spojeného království a ještě i Ukrajiny a novými jsou :Švýcarsko,Turecko a Chorvatsko/ Výsledky-Muži A-ČH-NIZ 13:6/ŠPA-SLK 13:4/ČH-ŠPA 8:8/NIZ-SLK 6:5/ČH-SLK 15:6/ŠPA-NIZ 15:4-Pořádi skupiny-1.Španělsko/2.Černá Hora/3.Nizozemí/4.Slovensko/B-SRB-CHOR 13:6/FRA-MLT 17:7/SRB-MLT 20:2/CHOR-FRA 20:5/CHOR-MLT 22:2/SRB-FRA 16.8-Pořadí-1.Srbsko/2.Chorvatsko/3.Francie/4.Malta/C-ITÁ-SRN 16:5/RUM-GRU 12:6/ITÁ-RUM 11:5/SRN-GRU 11:9/RUM-SRN 14:13/ITÁ-GRU 21:1/D-MAĎ-ŘEC 8:8/RUS-TRE 17:8/MAĎ-RUS 12:6/ŘEC-TRE 21:6/RUS-ŘEC 9:8/MAĎ-TRE 21:6/Ženy A-NIZ-MAĎ 14:10/RUS-TRE 29:0/ŘEC-PTU 27:3/RUS-PTU 21:5/NIZ-TRE 25:0/MAĎ-ŘEC 9:6/NIZ-PTU 28:2/RUS-ŘEC 16:6/MAĎ-TRE 27:1/ŘEC-TRE 28:3/MAĎ-PTU 25:0/NIZ-RUS 14:7/NIZ-ŘEC 11:10/PTU-TRE 11:10/MAĎ-RUS 11:10/-B-ŠPA-CHOR 29:3/ITÁ-FRA 10:3/SRN-SRB 14:13/ŠPA-FRA 21:2/ITÁ-SRN 21:3/SRB-CHOR 8:4/ŠPA-SRB 21:6/ITÁ-CHOR 31:2/FRA-SRN 12:3/ŠPA-SRN 26:3/ITÁ-SRB 19:3/FRA-CHOR 14:3/SRN-CHOR 20:9/ŠPA-ITÁ 8:9/FRA-SRB 7:6/-Play-off napíšu v jiném článku.

Tabulka po 12 kolech ženské NHL

11. ledna 2016 v 5:12 Výsledky
1.Connecticut Whale 11/1/-2.Boston Pride 8/4/-3.New York Riveters 3/9/-4.Buffalo Beauts 2/10/