Prosinec 2015

Výsledky předcházejících MS v ringette

29. prosince 2015 v 5:10 Výsledky
MS2013-2014-A-Finsko-Kanada 8:4/7:5-2:0 na zápasy/B-skupina-1.Finsko,,19"-Kanada,,19"- 9:4/-USA-12:2/-Švédsko-28:1/2.Kanada,,19"-USA-14:8/-Švédsko-14:2/3.USA-Švédsko-12:3/4.Švédsko/-Finále-Finsko,,19"-Kanada,,19" -6:4/O3.místo-USA-Švédsko 21:6/-MS2010-hrály pouze dospělé týmy,napřed skupinově a pak na 2vítězné o úmistění-skupina-1.Finsko-Kanada 9:8/USA 13:0/Švédsko 34:0/2.Kanada-USA 14:4/Švédsko 30:0/3.USA-Švédsko 22:0/4.Švédsko/ Finále-Finsko-Kanada 6:5 v prodloužení/6:3/ O3.místo-USA-Švédsko 20:1/19:1/- MS2007-skupina-1.Finsko-Kanada 10:5/Švédsko 43:2/USA 35:0/-2.Kanada-Švédsko 25:2/USA 30:0/-3.Švédsko-USA 11:6/-Finále-Finsko-Kanada 5:4 v pr./O 3.místo-Švédsko-USA 10:9 v pr./Pořadí dřívějších MS-2004-1.Finsko/2.Kanada/3.USA/4.Švédsko/-2002-1.Kanada/2.Finsko/3.USA/4.Švédsko/-2000-1.Finsko/2.Kanada/3.USA/4.Švédsko/-1996-1.Kanada/2.Finsko/3.USA/4.Švédsko-2kolově a pak finále a o 3.místo-na 1 zápas-Kanada-Finsko-skupina-5:1/2:6-K.-USA-20:0/18:0/-K-Švédsko 19:0/22:0/-Finsko-USA-20:0/18:0/-F.-Švédsko-22:4/20:0/-USA-Švédsko-11:3/12:6/-Finále-Kanada-Finsko 6:5 v prodloužení a o 3.místo-USA-Švédsko 11:3/-1994-1.Finsko/2.východní Kanada/3.západní Kanada/4.USA/5.Rusko/6.Švédsko/-1992-1.západní Kanada/2.východní Kanada/3.Finsko/4.USA/5.Rusko/6.Švédsko/-1990-1.Alberta/2.Ontario/3.Quebec/4.Gloucester/5.Manitoba/6.Saskatchewan/7.Finsko/8.USA/ Mimo to ještě proběhly nějaké další soutěže,např. MS klubů za účasti finských a kanadských týmů nebo MS do 19let 2012-1.východní Kanada/2.Finsko/3.západní Kanada/4.židovský výběr Ruska/5.židovský výběr USA/6.židovský výběr Francie./ A mimo to se u nás pořádal Český ringetový vyzývací pohár-na 2x20minut- už od roku 2008,ale naše se toho začly účastnit až od roku 2014,do té doby od nás nejblíže jen Slovenky.A dále se účastní různé klubové výběry z Kanady, Finska a Švédska a reprezentace Francie./Česko tedy hrálo v roce 2014,tam bylo 8 týmů(z Kanady 4,Finska 1+repre. Francie,Česka a Slovenska) ve 2skupinách a pak dál skupinově s těmi z druhých skupin o 1.-4. a 5.-8./Naše tam skončily 8. a Slovenky 6.,když kromě vítězství nad námi 6:2 , ještě remizovaly s Francií 4:4 a měly lepší skóre v tabulce./V roce 2015 se tento turnaj odehrál za účasti 6 týmů-2 finských,1 švédského,slovenská repre. a naše rozdělené na červené a bílé.České týmy opět nikoho,kromě sebe neporazily-Červené-Bílé 2:1 a se Slovenskem prohrály Červené 0:8 a bílé 1:4/ A ještě,v roce 2010 se Slovensko zúčastnilo turnaje ve Finsku,kde porazilo Švédsko 10:1,jinak tam bylo 8 finských klubů,které skončily před nimi

MS v ringette se hraje,

29. prosince 2015 v 1:15 Výsledky
27.12. už to začlo www.wrc2015.fi Hraje se ve 2výkonnostních skupinách-nejvyšší-Kanada a Finsko na 2vítězné zápasy a tu nižší hrají tyto týmy-Švédsko/USA/Česko/Slovensko-dospělé+Finsko/Švédsko-juniorky do 20let a Kanada-do 21let-skupinově+potom play-off o 1. a o 3.místo na 2 vítězné zápasy.Zatím vyhrála Kanada,,21" nad Švédskem dospělým 17:1 , Českem 32:0,Švédskem,,20" 31:0,Slovenskem jen 19:0,USA 19:0,Finskem,,20" 8:5,USA nad Českem 14:4 , nad Švédskem do 20let 7:6,Slovenskem 16:0,Finsko do 20let nad Švédskem dospělým 12:2 , Slovenskem 48:0,Českem 32:0,USA 21:0,Švédskem,,20" 27:0, Švédsko-seniorské vyhrálo nad Českem 22:1,nad svými do20iletými krajankami 16:1,Slovenskem 27:0,nad USA 12:0,Slovensko nad našima 5:1,.Švédsko,,20" porazilo Slovensko 12:0 a Česko 13:0./Tabulka-1.Kanada,,21"-6/0/0/-2.Finsko,,20"-5/0/1/-3.Švédsko-4/0/2/-4.USA-3/0/3/-5.Švédsko,,20"-2/0/4/-6.Slovensko-1/0/5/-7.Česko-0/0/6/-Finále bude Kanada,,21"-Finsko,,20"-1.zápas-7:5/2.-10:9 v pr. a o 3.místo-Švédsko-USA-1.zápas-1:2/2.-8:5,takže ještě bude 3.zápas-4:2,tak,bohužel Američanky až 4.

Spenglerův pohár v ledním hokeji mužů skončil skupiny-

28. prosince 2015 v 22:27 Výsledky
1.Lugano/2.Jokerit Helsinky/3.Manheim-všichni po 1 vítězství a 1.Kanada-2/2.Jekatěrinburg-1/3.Davos-0/-1.kolo play-off tedy bude-Jokerit-Davos 4:5 v prodlužce a Automobilista-Manheim 3:1-semifinále bude-Lugano-Jekatěrinburg 3:0 a Kanada-Davos 6:5/Finále- Kanada-Lugano 4:3

Vánoční pohár házenkářů

28. prosince 2015 v 22:06 Výsledky
se hrál,naši porazili Írán a Polsko Ukrajinu,finále bude Česko-Polsko 33:37,o 3.místo-Ukrajina-Írán 21:25 to dopadlo.

Příští rok,mezi 4.-10.7.

26. prosince 2015 v 2:09 Co bude
bude olympijská kvalifikace košíkářů-Angola/Tunisko/Senegal/Kanada/Mexiko/Portoriko/Filipíny/Írán/Japonsko/Francie/Srbsko/Řecko/Itálie/Česko/Nový Zéland-tam budou a ještě 3 neznámé týmy,které dostanou divokou kartu,pak se to rozdělí do 3 skupin po 6 a vítězové postoupí na OH

A ještě se pod emblémem 1.banky hrají i mládežnické soutěže

23. prosince 2015 v 0:52 Výsledky
ledních hokejistů,Juniorská liga(3 skupiny po 6-3x se svou,1x s ostatními-27 zápasů základní části,vítězové skupin+dalšich 5 celkového pořadí postoupí do play-off na 2 vítězné zápasy) a liga mladých hvězd(2 skupiny po 7,mezi svou 4x,s druhou-2x-38zápasů v základu,4+4 do play-off,čtvrt+semifinále na 2 vítězné,finále na 3 vítězné zápasy).Tabulky-Mladé hvězdy-A-1.MAC Budapešť 17/7/-2.Znojmo 16/7/-3.Solnohrad 12/10/-4.Linec 10/14/-5.Innomostí 10/14/-6.Okanagan Europe Svatý Hypolit 6/21/-7.Vásás Budapešť 5/19/- B-1.Celovec 16/6/-2.Stoličný Bělehrad 16/8/-3.Bělák 13/11/-4.Medveščak Záhřeb 14/7/-5.Olympie Lublaň 12/10/-6.Vídeň 12/9/-7.Debrecín+Miškovec 4/20/- Junioři- A-1.Jesenice 15/1/-2.Celovec 12/5/-3.Bělák 8/9/-4.Olympie Lublaň+Tříhlav Kraň 7/9/-5.Slavie Zalog 6/11/-6.HK Budapešť/ B-1.MAC Budapešť 15/2/-2.Solnohrad 11/4/-3.Znojmo 11/5/-4.Okanagan Eu. Sv.Hyp. 5/12/-5.Linec 4/13/-6.Debrecín+Miškovec 4/7/ -C-1.Vásás Budapešť 13/5/-2.Stoličný Bělehrad 12/3/-3.Vídeň 9/7/-4.Maribor 6/12/-5.Jižní Štýrsko-Štýrský Hradec 2/15/-6.Břeclav 2/13/-Mladé hvězdy je kategorie do 20let,junioři do 18, kromě toho Břeclav ještě hraje rakouskou ligu do 16 let,kde skončila základní část a hraje se tam i na remízy,ale jakým systémem budou hrát dál,to na eishockey.at vůbec nepíšou.Pořadí je zatím takovéto-po 2kolové základní části- 1.Solnohrad 16/0/2/-2.Innoústí 14/1/3/-3.Bělák 11/2/5/ -4.Okanagan Eu.SV.Hyp. 10/3/5/-5.Vídeň 9/2/7/-6.Celovec 9/2/7/-7.Linec 6/4/8/-8.Jižní Štýrsko-Štýrský Hradec 3/1/14/-9.Břeclav 2/1/15/-10.Zell am See- 2/0/16/(to nevím,jak se řekne česky,zní to jak Cela na jezeře)

Erstebankeishockeyliga(Prvobankéřská ledohokejová liga) má za sebou 33 kol-

22. prosince 2015 v 2:58 Výsledky
podle počtu vítězství a vzájemných zápasů by bylo pořadí takovéto-1.Linec-23/2.Solnohrad-22/3.Vídeň-19/4.Znojmo-19/5.Dornbirn-19/6.Bolzano-18/7.Celovec-17/8.Bělák-16/9.Stoličný Bělehrad-16/10.Štýrský Hradec-12/11.Innomostí-12/12.Lublaň-5/A po 44-1.Solnohrad 31/2.Linec 29/3.Vídeň 26/4.Znojmo 26/5.Bolzano 24/6.Bělák 23/7.Dornbirn 23/8.Celovec 22/9.Stoličný Bělehrad 20/10.Štýrský Hradec 18/11.Innomostí 13/12.Lublaň 9/ A nadstavba o 1.-6.-Podle toho jejich bodování a bonifikací pořadí-1.Solnohrad 5/5/-2.Znojmo 5/5/-3.Vídeň 5/5/-4.Bolzano 6/4/-5.Linec 4/6/-6.Dornbirn 5/5/-O 7.-12.-1.Bělák 8/2/-2.Celovec 7/3/-3.Innomostí 6/4/-4.Stoličný Bělehrad 4/6/-5.Štýrský Hradec 4/6/-6.Lublaň 1/9/-Do čtvrtfinále postupuje celá skupina o 1.-6.místo a 2nejlepší o 7.-12.,ale dvojice se vybírají,takže ještě nevíme.

Balkánská ledohokejová liga-

22. prosince 2015 v 2:42 Výsledky
pořadí po 1.kole-1.Spartak Subotica-3vítězství/2.Metalurg Skopje-2/3.Slavija Sofija-1/4.Vlci Sarajevo-0/

Hráli MS v rollballu,

20. prosince 2015 v 20:17 Výsledky
což je taková házená na dvouřadých kolečkových bruslích,výsledky mají být na rollball.org ,ale tam stále poslední den nemají+ani výsledek mužského čtvrtfinále-Lotyšsko-Rusko a ještě mají u osmifinále,že vyhrálo Dánsko nad Argentinou,ale dále ve čtvrtfinále přesto hrála Argentina místo Dánska,ale pořadí medailistů +výsledek finále mají na hlavní stránce,aspoň.Takže- pořadí: muži-1.Indie/2.Írán/3.Lotyšsko/4.Keňa/Celkem bylo 27 celků rozděleno do 8 2-4členných skupin,z každé 2 do play-off.Ženy-1.Keňa/2.Indie/3.Írán/4.Uganda-celkem bylo 11družstev ve 2 skupinách po 5-6,pouze po 2 do semifinále.

Tak už to dohráli,

18. prosince 2015 v 22:03 Výsledky
ME futsaklistek-1.Rusko/2.Česko/3.Katalánsko/4.Nizozemí/5.Itálie/

Nymburk-Landes 82:61,

17. prosince 2015 v 22:03 Výsledky
takže po svých mužských kolezích vyhrály v evropském poháru i ženské košíkářky Nymburka.Ale,v osmifinále nebudou hrát klasicky vítězky skupin s 2.,ale prapodivným systémem,že se těch 16 seřadilo bodle bodů a skóre a hraje 1. se 16. atd.,takže Nymburčanky budou hrát s Ordusporem,který skončil rovněž 2.ve skupině a bude i souboj skupinových vítězek-TTT Riga-Benátky anebo celků,co už se střetly spolu ve skupině-Azory-Angers

facebook.com/futsalcat/ píše výsledky

15. prosince 2015 v 14:29 Výsledky
sálových fotbalistek nejrychleji.Naše vyhrály 27:0 nad Itálií,ale vzápětí s Ruskem prohrály 1:5/Katalánsko-Nizozemí 7:3 hráli poslední zápas dne www.facebook.com/futsalcat/

A ještě další losovačky byly-

14. prosince 2015 v 19:09 Výsledky
ME národnostních menšin-Europeáda 2016 v jižním Tyrolsku-Muži-A-Ladinové/Krymští Tataři/Západotráčtí Turci/Rumunští Maďaři/-B-Maďarští Rómové/Karačajevové a Balkarové/Rétorománi/výběr menšin v Estonsku/-C-Korutanští Slovinci/Lužičtí Srbové/Severošlesvičtí Němci/Slovenští Maďaři(Felvidék)/-D-Francouzští Okcitánci/Jihošlesvičtí Dánové/Maďarští Slováci/Rumunští Arumuni/-E-Jižní Tyrolsko/Severní Frísko/Hornoslezští Němci/Man/-F-Cimbriové z Itálie/Ruští Němci/Maďarští Němci/Chorvatští Srbové/-Ženy-A-Francouzská Okcitánie/Jižní Tyrolsko/Lužické Srbsko/B-Ruské Němky/Rétorománky/Ladinky/- A ještě to klasické ME v mužské kopané UEFA-A-Francie/Rumunsko/Švýcarsko/Albánie/B-Anglie/Wales/Slovensko/Rusko/C-Polsko/Severní Irsko/SRN/Ukrajina/D-Španělsko/Česko/Chorvatsko/Turecko/E-Belgie/Itálie/Irsko/Švédsko/-F-Rakousko/Portugalsko/Island/Maďarsko

Vylosovali evropské poháry v kopané

14. prosince 2015 v 18:52 Výsledky
EL-Sparta Praha-FK Krasnodar,juniorská LM-Příbram-CSKA Moskva

Futsalová kvalifikace MS FIFA skončila,

13. prosince 2015 v 21:31 Výsledky
teda alespoň skupinová část,naši vyhořeli,porazili jen Francii a do play-off postupuje Kazachstán a Slovinsko,Slovensko taky postoupilo,porazilo Itálii a spolu s ní postupuje,černý Petr zbyl na Makedonii i když Slováky porazila

ME v sálové kopané žen

13. prosince 2015 v 21:03 Co bude
zítra začne.Za účasti Česka,Katalánska,Itálie,Ruska a Nizozemí. www.uefs.eu /1.zápas už píšou-Katalánsko-Itálie 23:2/Česko-Itálie 27:0/Rusko-Česko 5:1 nebo 5:0-čert ví/Katalánsko-Nizozemí 7:3/Rusko-Itálie 19:1/Česko-Nizozemí 12:3/Nizozemí-Itálie 21:3/Rusko-Katalánsko 6:0/Rusko-Nizozemí 14:0/Česko-Katalánsko 4:2/ Nejrychlejší výsledky- www.facebook.com/futsalcat/, ale dnes futsal-salovyfotbal.com

MS v házené žen

13. prosince 2015 v 1:57 Výsledky
se hraje-skupiny-A-1.Černá Hora/2.Maďarsko/3.Dánsko/4.Srbsko/5.Japonsko/6.Tunisko/ B-1.Nizozemí/2.Švédsko/3.Polsko/4.Angola/5.ČLR/6.Kuba/ C-1.Brazílie/2.Francie/3.SRN/4.Jižní Korea/5.Argentina/6.Zair(KDR)/ D-1.Rusko/2.Norsko/3.Španělsko/4.Rumunsko/5.Portoriko/6.Kazachstán/ Osmifinále-Černá Hora-Angola 38:28/Nizozemí-Srbsko 36:20/Brazílie-Rumunsko 22:25/Rusko-Korejská republika 30:25/Maďarsko-Polsko 23:24/Švédsko-Dánsko 18:26/Francie-Španělsko 22:21/Norsko-SRN 28:22/ O 17.-20.-Japonsko-ČLR 24:29/Argentina-Portoriko 28:14/O 21.-24.-Tunisko-Kuba 28:24/Zair(KDR)-Kazachstán 30:31-včetně 7imetrových hodů po remíze v n.h.d. /O 17.-18.-ČLR-Argentina 35:27/19.-20.-Japonsko-Portoriko 44:15/21.-22.-Tunisko-Kazachstán 39:23/23.-24.-Kuba-KDR 29:19/O 9.-16. se už nehraje a čtvrtfinále bude-Černá Hora-Norsko 25:26/Nizozemí-Francie 28:25/Dánsko-Rumunsko 30:31-z toho 3:4 prodloužení/Rusko-Polsko 20:21/-Semifinále-Norsko-Rumunsko 35:33 pr./27:27 nhd./Nizozemí-Polsko 30:25/-O 5.-8.-Černá Hora-Dánsko 20:28/Rusko-Francie 31:25/-Finále-Nizozemí-Norsko 23:31/o3.-Polsko-Rumunsko 22:31/o5.-Rusko-Dánsko 25:21/o7.-Černá Hora-Francie 23:34

A teď ještě

11. prosince 2015 v 21:31 Tipovačka
dospělého klubového mistra Evropy můžete tipovat

Juniorská LM UEFA

11. prosince 2015 v 21:25 Tipovačka
bude pokračovat play-off,2.ze skupinové části si zahrají o postup z těmi úspěšnými 8 z fáze vyřazovací,kde postoupila i Příbram,8 vítězů skupin postoupí přímo do osmifinále a tady těchto 15zemí zbylo,tak můžete vybírat v anketě

Takže,florbíček-

11. prosince 2015 v 21:18 Výsledky
Semifinále-Švédsko-Švýcarsko 7:3/Finsko-Česko 4:3/O 5.-8.-Polsko-SRN 2:5/Slovensko-Lotyšsko 3:3+2:3 rozstřel po 12 sériích/Dále tedy bude finále-Švédsko-Finsko 4:4+3:2 nájezdy/o 3.-Česko-Švýcarsko 4:5/o5.Lotyšsko-SRN5:2/o 7.Slovensko-Polsko 0:2/