Říjen 2015

Finále ruského poháru v bandy-hokeji

31. října 2015 v 21:22 Výsledky
Bajkal-Energija Irkutsk-Něftjanik Chabarovsk 10:4/V e světovém poháru vyhrál Jenisej Krasnojarsk,v poháru mistrů Dynamo Moskva a SP žen do 17let vyhrálo Skirö AIK ze Švédska

Ženská liga řečená pohár v americkém fotbalu

29. října 2015 v 21:15 Výsledky
skončila základní část-1.Pražské černé kočky 3/0/1/2.Brněnské Amazonky 2/0/2/3.Pražské harpyje 1/0/3/-finále bude na VŘSR mezi 1. 2celky

Probíha MS v atletice parasportovců

27. října 2015 v 0:31 Výsledky
Zatím naši získali jen 1 bronzovou medaili v kategorii F38 mužů-Dušan Grézl a v medailovém pořadí se dělí o 50.-55.místo,nakonec naši získali 3 bronzové,Slováci 1 zlatou

Ještě byl pohár EU v australském fotbalu

26. října 2015 v 1:09 Výsledky
v poloviční,devítkové variantě,naši se toho bohužel již několik let za sebou neúčastní.V mužích bylo pořadí-1.Dánsko,2.Anglie,3.Chorvatsko,4.Irsko,5.SRN,6.Francie,7.Rakousko,8.Skotsko,9.Nizozemí,10.Křižáci,11.Norsko,12.Mírový tým a v ženách-1.Anglie,2.Dánsko,3.Francie,4.Chorvatsko,5.Norsko,6.Švédsko

Naši ragbisté prohráli

24. října 2015 v 21:50
se Švýcarskem,takže už mají sérii 2 zápasů bez vítězství v EPN,po ostudné remíze s Izraelem přišlo další Waterloo./Hraje se ME IISHF juniorů do 19let.Zákl. skupinu vyhrálo SRN před Švýcarskem,Rakouskem,VBaSI a Chorvatskem,dále bude semifinále-SRN-VBaSI a Švýcarsko-Rakousko,vítězové postoupí do finále a poražení si zahrají nejen mezi sebou ,ale i s posledním ze skupiny s Chorvatskem skupinově o 3.-5.místo/Konečné pořadí-1.Švýcarsko,2.SRN,3.Rakousko,4.VBaSI,5.Chorvatsko

Světadílový pohár v ledním hokeji-

23. října 2015 v 22:12 Výsledky
1.kolo-1.CSKA Sofia-9:5/12:4/7:1/-2.Zeytinbu Istanbul-4:1/14:4/-3.Partizan Bělehrad-9:1/4.Rišon/-2.kolo-1.skupina-MOGO Riga-Miškovec 2:1 a Acroni Jesenice-Jaca 3:1/2.skupina-GKS Tychy-Partizan Bělehrad 26:0 a Coventry-Dunarea Galati 7:2 atd. a nakonec-1.Riga-3V/2.Miškovec-2/3.Jesenice-1/4.Jaca-0/ ve 2.skupině-1.Tychy-3/2.Coventry-2/3.Galati-1/4.Bělehrad-0

A ještě,co bylo,

23. října 2015 v 16:49 Výsledky
v krajském fotbalovém poháru mezi 4 zůstala s našeho okresu už jen Chropyně,ve čtvrtfinále porazila Tečovice,dále bude hrát s Dolním Němčím,jako obvykle zase venku,2.dvojici tvoří Fryšták a Provodov a finále se hraje na neutrální půdě v krajské metropoli,takže doma už si Chropíci nezahrají./Pak se ještě hrála kvalifikace ME v americkém fotbalu,naši porazili Polsko 14:7/Další výsledky-Španělsko-Izrael 20:28/Švýcarsko-Slovensko 21:0/Rusko-Norsko 20:0/Srbsko-Maďarsko 56:0 a Nizozemí-Belgie /Na www.ifafeurope.org píšou výsledky a vyhrálo Nizozemsko 17:3,v další fázi bude play-off-Česko-Nizozemí/Rusko-VBaSI a Švýcarsko-Srbsko/Izrael-Itálie

Příbram postoupila

22. října 2015 v 0:15 Výsledky
do další fáze juniorské LM UEFA v kopané mužů po vítězství nad Zimbru Kišiněv 2:1 a předtím 2:0,v dalším kole bude hrát s rumunskou Constantou/V ženské LM postoupila Slavia do osmifinále/V okresním poháru bude semifinále-Břest-Zdounky a Slavkov pod Hostýnem-Těšnovice a finále na neutrální půdě nejslavnějšího velkoklubu v okresní metropoli

14.11. začíná MS ve fistballu mužů

21. října 2015 v 2:56 Co bude
Skupiny-A-SRN/Argentina/Švýcarsko/Namibie/USA/B-Rakousko/Brazílie/Chile/Itálie/Česko a C-Austrálie/Kolumbie/Indie/Pákistán/JAR/ -A a B hraje 10 nejlepších z minulého MS kromě těch,co se neúčastní(Srbska a Japonska),v C-skupině hrají samí nováčci oproti minulému MS/ www.ifa-fistball.com jsou stránku fistballové federace

30.10. začne

21. října 2015 v 2:46 Co bude
MS v korfballu,skupiny budou-Rusko/Belgie/Brazílie/Austrálie/-Česko/SRN/Nizozemí/Maďarsko/-Hong-Kong/Polsko/Tchaj-Wan/Katalánsko/-Anglie/ČLR/JAR/Portugalsko a kvalifikace na PMEZ dopadla takto-1.Svatý Ondřej(Széntendrei)(Maďarsko),2.Varšava(Polsko),3.Státní univerzita(Rusko)-tyto týmy postoupily do další fáze,4.Prievidza(Slovensko),5.Edinburgh(Skotsko) a 6.Vardananq(Arménie),nasazeno do další fáze je 9 týmů z Belgie,Nizozemí,Portugalska,naše Brno,Katalánska,Anglie,SRN,Turecka a Francie/ www.ikf.org a www.worldkorfball.org jsou korfballové stránky

Neuvěřitelné věci se ději v KP

21. října 2015 v 2:22 Výsledky
v ledním hokeji,1.kolo vyhrál CSKA Sofia před Zeytinburnu Istanbul,Partizanem Bělehrad a Rišonem,ale 1. 2týmy se vzdaly postupu,tak bude hrát další kolo srbský tým