Červenec 2015

Nakonec

27. července 2015 v 21:21 Výsledky
skončili naši pozemkáři až 4.,Zdounky-Zlobice-Bojanovice 5:1 v okresním poháru,z nějakých záhadných důvodů hráli jen 89 minut misto 90,ale prostě,všechno dopadlo blbě,na Šelešovicích jsem nebyl,ale určitě taky prohrály,jak je jejich zvykem

Takže,ME v softballu žen skončilo,

26. července 2015 v 2:47 Výsledky
ale umístění na 9.-11.místě se už nikdy nedovíme,protože ty zápasy zrušili,asi kvůli dešti. A 1.Itálie skončila,2.Nizozemí,3.Česko.Pozemkářky naše samozřejmě finále prohrály 0:5 z Irskem,tak jsou 2.v béčku,ale postupují i tak do nejvyšší skupiny

Pozemní hokej ME,,B"

25. července 2015 v 0:02 Co bude
v ženách bude finále Irsko-Česko,o 3.místo Ázerbajdžán-Bělorusko o 5.-8.hrajou skupinově-Francie,Wales,Ukrajina a Rakousko./ V mužích bude finále-Polsko-Rakousko,o 3.místo-Česko-Skotsko a o 5.-8.Ázerbajdžán,Ukrajina,Švýcarsko a Chorvatsko./ Softball-ME žen-o 2.-3.-NIZ-ČMS,o 1.-2.-ITÁ-V2.-3./4.už skončilo Rusko,5.VBASI,6.RAK,7.SRN,8.ŠPA,o 9.-10. si zahraje FRA s vítězem mezi ŘEC-ŠVÉ,12.UKR,13.DÁN,14.SLO,15.POL,16.SLK,17.CHOR,18.ŠVÝ,19.IRS,20.IZR

ME v softballu žen

23. července 2015 v 0:21 Výsledky
Základní skupiny-A/1.NIZ,2.SRN,3.ŠVÉ,4.DÁN,5.IZR/B/1.RUS,2.ŠPA,3.FRA,4.POL,5.CHOR/ C-1.ČMS,2.RAK,3.UKR,4.SLO,5.IRS/D-1.ITÁ,2.VBASI,3.ŘEC,4.SLK,5.ŠVÝ/O 1.-8.A+/1.RUS,2.ČMS,3.VBASI,4.SRN/B+/1.NIZ,2.ITÁ,3.RAK,4.ŠPA/O 9.-16.hrají ještě-ŘEC/ŠVÉ/POL/SLO a FRA/DÁN/UKR/SLK a o 17.-20.CHOR/ŠVÝ/IRS/IZR/ Dále bude skupina o 1.-6.NIZ/RUS/ITÁ/ČMS/VBASI/RAK,čili A+1.-3.+B+1.-3.-vzájemné z 2.fáze se započítávají

ČSK Slavoj Kojetín-SK Hanácká Slavia Kroměříž

21. července 2015 v 22:15 Výsledky
1:7,poločas 1:2-góly-7.minuta KM,15.-KOJ,25.KM,51.KM atd.,prostě dál už dávali góly jen Kromplíci a Kojetín už se téměř k ničemu nedostal

Blbě to dopadlo,

19. července 2015 v 21:26 Výsledky
Tahiťané vyhořeli a prohráli ve finále plážového fotbalového MS s Portugalskem 3:5,Rusové alespoň bronz vybojovali a porazili Itálii

Super, tak jsme to vyhráli,

18. července 2015 v 23:18 Výsledky
to ME FIFPRO ve finále nad Španělskem 1:1 a 7:6 na penalty,o 3.místo vyhrála Francie nad Polskem 4:2/MS v plážové kopané vyhrálo Tahiti v semifinále nad Itálií a Portugalsko nad Ruskem,takže finále-Tahiti-Portugalsko

Takže,ME FIFPRO

17. července 2015 v 3:02 Výsledky
vyhráli naši v semifinále nad Francií 3:1 a Španělsko nad Polskem 4:0,takže finále budem hrát se Španělskem a plážové MS bude hrát v semifinále Portugalsko s Ruskem a Itálie s Tahiti

MS v plážové kopané mužů,

14. července 2015 v 23:10
protože ženskou kategorii ještě s nějakých záhadných důvodů nezavedli.Takže,skončily skupiny-A-1.PTU,2.JAP,3.ARG,4.SEN/B-1.ITÁŠVÝ,3.OMÁ,4.KOS/C-1.BRA,2.ÍRÁ,3.ŠPA,4.MEX/D-1.TAH,2.RUS,3.PAR,4.MDG/Čtvrtfinále bude-Portugalsko-Švýcarsko/Itálie-Japonsko/Brazíle-Rusko/Tahiti-Írán/,v semifinále bude vítěz 1.uvedené dvojice proti 3. a 2. proti 4.hrát

ME FIFPRO se dostalo do

13. července 2015 v 15:14 Výsledky
Čtvrtfinále,kde Česko porazilo Švýcarsko,Francie Slovinsko,Polsko Srbsko a Španělsko Rakousko,v semifinále si zahrají Česko s Francií a Polsko se Španělskem

MS IIHF v ILH-M

12. července 2015 v 21:11 Výsledky
A-1.KAN,2.FIN,3.ŠVÉ,4.SLK,5.-6.USA a ČMS,7.SRN,8.SLO-sestup/B-1.CHOR-postup,2.AUS,3.VBASI,4.ARG,5.MAĎ,-6.LOT,7.-8.RAK a BUL-kvalifikace o B/vypadli v kvalifikaci-IZR,HKG/SRB,CHIL/MAK

Inlineři IIHF

8. července 2015 v 2:46 Výsledky
skončili skupiny a čtvrtfinále bude takto-FIN-SRN/KAN-SLO/ČMS-SLK/USA-ŠVÉ/ a o 9.-16.- LOT-ARG/CHOR-BUL/VBASI-MAĎ/AUS-RAK a ME fotbalistů bez anfažmá FIFPro hráli takto-v 1.kole Rakousko porazilo Ukrajinu a Česko Rumunsko,v osmifinále Rakousko Belgii,Česko Portugalsko,Slovinsko Bulharsko,Švýcarsko Nizozemí,Polsko Dánsko,Srbsko Černou Horu,Španělsko Řecko a Francie Maltu/ČF bude-RAK-ŠPA/ČMS-ŠVÝ/SLO-FRA/POL-SRB

Jo a Regionální pohár

6. července 2015 v 5:12 Výsledky
vyhráli východní Irové ve finále nad Záhřebem 1:0

Softíci už skončili

6. července 2015 v 2:22 Výsledky
1.Kanada,2.Nový Zéland,3.Venezuela/Dále se hraje finále MS žen v kopané,vede USA nad Japonskem zatím 5:2,dále probíhají Tichooceánské hry http://pg2015.gems.pro/Result/Sport_List.aspx jsou výsledky a v srpnu budou Evropské hry netradičně sexuálně orientovaných ve Stockholmu www.eurogamesstockholm.com

A začlo MS IIHF v in-line hokeji mužů-

5. července 2015 v 17:02 Výsledky
Naši porazili Švédsko 5:4,dále v naší skupině hraje Finsko a Slovinsko,v 2.části elitní vyhrálo USA nad SRN 7:3 a ještě je tam Slovensko a Kanada,v 2.osmičce Lotyšsko vyhrálo nad Rakouskem 12:0,dále si tyto celky v základní skupině zahrají s Velkou Británií a severním Irskem a Bulharskem,v poslední skupině Maďaři porazili Charváty 5:1 a ještě tam bude Argentina a Austrálie

MS v softballu mužů

5. července 2015 v 16:45 Výsledky
se blíží k závěru,naši vypadli v boji o postup do 6,tak jsou 7.-8. a o titul už bojuje jen nejlepší trojka,Kanada s Venezuelou si zahraje o postup do finále a tam se vítěz střetne s Novým Zélandem.Skupiny dopadly takto-1.KAN,2.NZL.3.ČMS,4.ARG,5.VBASI,6.GUT,7.FIL,8.(IDO)/Ale nechápu,proč naši byli před Argentinou,když podle skóre i vzájemných zápasů by bylo pořadí,těch 3se stejným počtem bodů-2.NZL,3.ARG,4.ČMS,ale nás s Argentinou prostřídali/1.DO.R.,2.AUS,3.VEN,4.JAP,5.USA,6.MEX,7.DÁN,8.NIZ/Play-off bylo-1.s 2. a 3. se 4.,pak vítězové 3.-4. proti poraženým 1.-2.,pak vítězové 1.-2. proti sobě atd. A o 9.-16. se hrálo klasicky play-offově,ale už jen vítězové šli dál,čili poté o 9.-12. a o 9.-10./Takže-1.kolo rozřazovacího play-off o 1.-4.-Kanada porazila Austrálii a Nový Zéland Dominikánskou republiku-o 5.-8. Japonsko Česko a Venezuela Argentinu,poté o 3.-6.Austrálie Japonsko a Venezuela Dominikánskou republiku,o 1.-2.Nový Zéland zdolal Kanadu,pak o 3.-4.Venezuela Austrálii a o 2.-3. si tedy zahraje Kanada s Venezuelou a vítěz si zahraje ve finále s Novým Zélandem.Takže pořadí těch,co už skončili-4.Austrálie,5.-6.DO.R.+JAP,7.-8.ČMS+ARG,9.USA,10.MEX,11.-12.VBASI+GUT,13.-15.FIL,DÁN,NIZ-16.nenastoupivší Indonésie