Už to začlo,Česko-Norsko

26. dubna 2015 v 15:36

2.skupina asijského vyzývacího poháru v LH-M

25. dubna 2015 v 1:41 Výsledky
1.Kuvajt,2.Singapur,3.Kyrgyzstán,4.Omán,5.Malajsie,6.Indie a původně plánovaný Katar asi tak měsíc před soutěží se odhlásil.A dále bylo česko-slovenské finále Niké Premier cupu žákovských fotbalistů,vyhrál Frýdek-Místek před Teplicemi,3.Ostrava,4.Olomouc,5.Michalovce,6.Žilina,7.Příbram,8.Bardejov,9.Prešov,10.Hradec Králové,11.Brno,12.Senica,13.Slovácko UH/SM,14.Prostějov,15.Pardubice,16.Trenčín,17.Slovan Bratislava,18.Sparta Praha,19.Ružomberok,20.Martin

MS v LH ozbrojených složek mužů

23. dubna 2015 v 16:14 Výsledky
bylo u nás,ale skončili jsme až 3.,1.byli Slováci,2.Rusko,4.Švýcarsko 1,5.Kanada,6.Rakousko,7.Švýcarsko2,8.USA,9.SRN,10.Slovinsko,hráli ve 2 skupinách po 5 a pak semifinále a finále a o 3.místo,zbytek si zahrál jen 1 kolo play-off.Sálové kopanářské MS dopadlo tradičně blbě,všechny oblíbené celky,včetně našich,vypadly ve čtvrtfinále a mezi 4 postoupily tyto týmy:Belgie,Argentina,Paraguay a ještě Kolumbie

Madagaskar

20. dubna 2015 v 23:00 Výsledky
vyhrál mistrovství Afriky v plážové kopané,naše lední hokejistky postoupily do nejvyšší skupiny MS.Sáloví kopanáři ČR na MS remizovali s Curac,aem,prohráli s Kolumbií a porazili Venezuelu a postoupili do čtvrtfinále.Naše tenistky postoupily do finále federativního poháru,kde se utkají s Ruskem.

Euroliga košíkářek

12. dubna 2015 v 20:01 Výsledky
je u konce,vyhrály ji naše USKařky z Prahy,poslední skupinu MS v LH mužů vyhrála KLDR,3.skupinu žen Slovensko,tam naopak KLDR sestupuje,naši rugbisté jsou stále bez porážky ve své skupině MElední skupiny,kde si zahrají s Černou Horou,Novák vyhrál světový pohár dálkových lyžařských běhů

Seznam vítězů ženských evropských lig v ledním hokeji 2014/2015

8. dubna 2015 v 19:40 Výsledky
Rusko-Tornado Dmitrov,Švédsko-Linköping,Finsko-Espoo,Švýcarsko-Lugano,Rakousko+EWHL+EWHL superpohár-Vienna Sabres,SRN liga+pohár-Planneg-Würmtal,Česko-Slavia Praha,Dánsko-Hvidörve,Kazachstán-Ajsul Alma-Ata,Slovensko-Petržalka,Itálie-Bolzano,Francie-Neuilly sur Marne,Norsko-Stavanger,Maďarsko-KMH Budapešť/Polsko-Stocznowiec Gdaňsk/Rumunsko-Miercea Ciuc 1/A zbytek je buď na internetu nedohledatelný nebo se ještě bude dohrávat.A ještě tedy PMEZ,ten vyhrál SKIF Nižnij Novgorod,ale to už víte

A bylo ještě MS do 19 let v korfbalu

8. dubna 2015 v 19:31 Výsledky
Skupiny dopadly takto-1.Nizozemí,2.Čínská republika,3.Katalánsko,4.Anglie,5.Nový Zéland,6.Brazílie,7.Rumunsko/1.Severní Nizozemí,2.Belgie,3.Maďarsko,4.SRN,5.Portugalsko,6.Česko,7.ČLR/Severní Nizozemí hrálo bez ohledu na umístění ve skupině play-off o poslední místo.A dále se tedy pokračovalo souboji o umístění na 1.-4.,5.-8.,9.-12. a 13.-14. místě a po play-off to dopadlo takto-1.Nizozemí,2.Belgie,3.Čínská republika,4.Maďarsko,5.Anglie,6.Portugalsko,7.SRN,8.Katalánsko,9.Česko,10.Nový Zéland,11.ČLR,12.Brazílie,13.severní Nizozemí,14.Rumunsko