Říjen 2014

Jo a ještě,naši korfíci

28. října 2014 v 21:50 Výsledky
se nakonec dočkali vítězství ve skupině a porazili Katalánsko 21:20 a postupují do čtvrtfinále a mají jistý i postup na MS2015

83:74 vyhráli košíkáři

28. října 2014 v 21:49 Výsledky
Kroměříže ve 2.kole poháru nad Jihlavou a lední hokejisté SK Haná porazili 12:1 Uherský Brod v přeboru Zlínského,Brněnského a částečně Jihlavského a Olomouckého kraje

Tak se to vyvíjí špatně,

27. října 2014 v 21:45 Výsledky
ten korfball,pokud neporazíme Katalánsko,tak si zahrajem jen o 9.-16.místo,po porážkách s Portugalskem a Belgií./Pohár regionů UEFA už zná všechny postupující do nejlepší 8,takže :Dolní Slezsko,Jižní Morava,Tuzla,Ankara,Východní severní Irsko,Východní Irsko,Württembersko a Záhřeb

Bezměrov-Lutopecny-Měrůtky

26. října 2014 v 18:16 Výsledky
2:2 a 3:2 na penalty,tentokrát v seniorské kategorii 2.okresní ligy

Korfball-pokračování

25. října 2014 v 14:46 Výsledky
Takže,to bylo minulé ME 2010 a pak ještě následovalo MS2011 a turnaj na Světových hrách2013./MS 2011-1.skupinová část-A-1.NIZ-34:13/24:10/60:11/2.PTU-16:11/40:14/3.SRN-25:19/4.IDI/-B-1.BEL-35:11/56:6/46:10/2.RUS-33:17/35:9/3.HKG-23:12/4.JAR/C-ČTP-25:20/36:13/32:21/2.AGL-23:14/23:17/3.POL-24:21/4.AUS/D-1.KTL-21:16/27:17/28:6/2.ČMS-25:16/29:4/3.ČLR-17:13/4.WAL/ 2.skupinová část- o 1.-8. A1-1.NIZ-KTL 32:11/ČMS 38:18/2.KTL-PTU 18:15/3.ČMS-PTU 20:18/4.PTU/B1-1.BEL-ČTP 21:17/AGL 31:16/2.ČTP-RUS 25:12/3.AGL-RUS 22:21/4.RUS/ 9.-19.-A2-1.SRN-ČLR 25:16/WAL 24:12/2.ČLR-IDI 37:26/3.IDI-WAL 25:14/4.WAL/B2-1.POL-HKG 31:20/JAR 21:14/2.AUS-HKG 29:21/JAR 31:14/3.HKG/4.JAR/-1.-4.NIZ-ČTP 27:17/BEL-KTL 27:14/NIZ-BEL 32:26/ČTP-KTL 33:16/5.-8.ČMS-RUS 21:23/AGL-PTU 24:23/AGL-RUS 29:22/PTU-ČMS 16:12/9.-12.SRN-AUS 26:15/POL-ČLR 21:20/SRN-POL 23:18/ČLR-AUS 23:20/13.-16.-IDI-JAR 28:16/HKG-WAL 19:15/IDI-HKG 20:14/WAL-JAR 14:13/ A pak ještě Světové hry 2013 dopadly takto:A-1.NIZ-38:18/42:19/39:19/2.PTU-21:18/20:17/3.ČMS-18:17/4.VBASI/B-1.BEL-26:21//33:7/30:15/2.ČTP-22:15/24:20/3.SRN-19:15/4.RUS/1.-4.NIZ-ČTP 40:14/BEL-PTU 29:9/NIZ-BEL 25:19/ČTP-PTU 18:14/5.-8.ČMS-RUS 21:28/SRN-VBASI 16:17/RUS-VBASI 19:14/ČMS-SRN 27:26/ A kvalifikace ME2014-1.skupina-A-1.WAL-11:10/14:9/2.FRA-12:7/3.RUM/B-1.TRE-14:9/10:3/2.IRS-13:5/3.ŘEC-SF-WAL-IRS 8:7/TRE-FRA 12:6/F-TRE-WAL 7:4/o 3.-IRS-FRA 15:14/o 5.-RUM-ŘEC 10:13+11:8/2.skupina-1.SLK-23:15/25:10/20:18/2.SRB-23:9/28:13/3.SKO-25:11/4.ŠVÉ-postupují-Turecko,Wales,Irsko a Slovensko,Srbsko,Skotsko

Tabulky výsledky minulých turnajů v korfballu

25. října 2014 v 14:02 Výsledky
Kvalifikace ME2010-1.skupina-1.Wales-Švédsko 12:6,Skotsko 18:5,Lucembursko 9:6,Irsko 8:3,Francie 11:5/2.Skotsko-Irsko 10.8,Lucembursko 7:4,Švédsko 20:8/3.Irsko-Luc. 11:3,Švé. 6:3,Fra.11:5/4.Švédsko-FRA 11:7,LUC 10:9/5.Lucembursko-FRA 6:4/6.Francie-Sko. 14:11/2.skupina-A-1.Slovensko-Turecko 11:1,Arménie 20:7,Itálie 20:6/2.Turecko-ARM16:6,ITÁ 23:3/3.Arménie-Itálie 21:4/4.Itálie/B-1.Srbsko-Rumunsko 12:9,Řecko 21:3/2.Rumunsko-Řecko 10:8/3.Řecko-Semifinále skupiny-Slovensko-Rumunsko 11:3-Srbsko-Turecko 13:10/ O 5.-7.místo-Řecko-Itálie 12:1/5.-6.Arménie-Řecko 17:10/Finále-Slovensko-Srbsko 10:7/ o 3.místo-Turecko-Rumunsko 11:9/Na ME postupují-Wales,Skotsko,Irsko a Slovensko,Srbsko,Turecko/Hlavní turnaj ME 2010-
NIZ-36:8/41:8/45:8BEL-29:12/38:10/35:9ČMS-20:16/32:7/33:9RUS-26:24/16:12/23:14NIZ-RUS 39:12/AGL 34:6BEL-ČMS 35:15 /PTU 32:14MAĎ-IRS 14:13/SLK 17:8POL-WAL 17:12/TRE 23:7SF-NIZ-ČMS 36:11/BEL-SRN 34:11/F-NIZ-BEL 25:21-O 3.-ČMS-SRN 18:11
SRN-21:11/36:13KTL-23:5/35:7PTU-27:9/19:9AGL-24:6/27:6SRN-RUS 26:25/AGL 15:11ČMS-KTL 18:17pr.IRS-SRB 16:10WAL-SKO 18:15o 5.-8.-RUS-KTL 15:9/PTU-AGL 13:17/ o 5.-KTL-AGL 21:16/o 7.-PTU-RUS 22:15
MAĎ-22:16POL-15:11WAL-17:13IRS-14:13pr.RUSPTU-KTL 25:12SLK-SRB 15:13TRE-SKO 15:12o 9.-12.-MAĎ-WAL 18:14/POL-IRS 21:18/ o 9.-POL-MAĎ 20:19-O 11.-WAL-IRS 11:10
SRBSKOTRESLKAGLKTLSRBSKO13.-16.-SLK-SKO 20:15,TRE-SRB 12:23/o 13.-SLK-SRB 21:14/ o 15.-SKO-TRE 15:12

Kroměříž-Břeclav 2:2

24. října 2014 v 22:17 Výsledky
I když už domácí vedli 2:0,187 diváků prý bylo i když to vypadalo na daleko méně

25.10. to vypukne,

22. října 2014 v 15:08 Co bude
korfballová událost roku,ME.Skupiny budou-Nizozemí,Anglie,SRN,Rusko/Belgie,Portugalsko,Katalánsko,Česko/Polsko,Wales,Turecko,Srbsko/Maďarsko,Slovensko,Irsko,Skotsko.První 2 skupiny A+B jsou rozděleny podle 8 nejlepších z minulého ME,v dalších 2 je zbytek.Do čtvrtfinále postoupí po 3 z A+B a vítězové C+D,zbytek hraje o 9.-16.místo.10 nejlepších postoupí na MS,konající se v příštím roce 2015.Zápasy budou vysílat na worldkorfball.org ,kde budou psát i výsledky,další informace se dozvíte na ikf.org.

Takže, ledohokejové poháry

19. října 2014 v 23:25 Výsledky
dopadly takto,v ženách postoupily tyto celky-z 1.místa ve skupinách-Poprad,Vienna Sabres,Herning a Bolzano z 2.Alma-Ata,Karviná a Neuilly sur Marne,Laima Riga měla nejhorší pozici z 2.míst a nepostoupila,tedy a nepřidala se k 5 nasazeným-Linköpingu,Espoo,Nižnému Novgorodu,Plannegu-Würmtallu a Luganu.Skupiny budou takto hrát-A-SKIF Nižnij Novgorod/Poprad/Vídeň/Karviná B-Planneg-Würmtall/Lugano/Herning/Neuilly sur Marne/ a C-Linköping/Espoo/Bolzano/Ajsulu Almaty/ A v mužích vyhráli skupiny-Bremenhaven a Sanok a dodatečně z 2.místa místo Kompaňonu Naftogaz Kyjev,který byl nasazen přímo do 8 a vzdal se,postoupil Belfast,takže další skupiny budou-Irtyš Pavlodar,Herning,Ritten(Renon),Bremenhaven+Hrodna,Angers,Sanok,Belfast

PMEZ v LH žen začne

16. října 2014 v 19:44 Tipovačka
Karviná,Osvětim,Bracknell Vídeň Sabres budou v naší skupině.Ajsulu Alma-Ata,Poprad,Csíkszereda(Miercea Ciuc),Milénium Ankara,bude další skupina,pak-Herlev,Majadahonda,Jordal Oslo a Laima Riga,ještě Bolzano,Marylin Budapešť,Grič Záhřeb a Neuilly nad Marnou.Tak tipovačku dám třeba tyto zápasy1.-Karviná-Bracknell,2.Karviná-Osvětim,3.Karviná-Vídeňské šavle, 4.Poprad-Alma-Ata,5.Poprad-Ankara,6.Poprad-Csíkszeréda-tak tipujte do komentářů ve tvaru,napřed číslo zápasu,pak skóre po základní době,případně pokud tipujete prodloužení či nájezdy,tak napíšete dál+skóre prodloužení+skóre nájezdů.Tak už jsem to natipoval do komentáře a ještě bodování vymyslím,takže to bude podle procent gólů(aby nebyly problémy s 0,tak při 0 to bude takto-uhodnutá 0-100 bodů,když bude tipován 1 gól rozdíl-90bodů atd.,)na každé straně zvlášť +celkově a stejně se to bude počítat i u prodloužení a nájezdů,takže se z 1 zápasu dá uhrát za góly 900 bodů,když to dojde až do nájezdů.A ještě za uhodnutí vítěze,jak to vymyslet? Takže-1000 bodů za uhodnutí vítěze po přesné části hry(čili-buď v normálu,prodloužení nebo nájezdech) 800 bodů,když člověk uhádné vítěze,ale splete se o 1 fázi-např. místo tipovaného prodloužení se rozhodne až v penaltách nebo naopak už v normální době.A 600 bodů za zmýlení se o 2 fáze při uhodnutém vítězi-místo v normálu se rozhodne v nájezdech či obráceně.

Největší fiasko v historii české ženské kopané,

15. října 2014 v 21:22
Sparta prohrála s litevskou Gintrou na penalty

Bezmoni-Lutky/Měrky 0:3

15. října 2014 v 0:47 Výsledky
V mladších žácích hráli

Výsledky losování LM v LH

12. října 2014 v 19:35 Výsledky
Osmifinále vylosovali takto:Skelefteå-Jyväskylä/Linköping-Sparta Praha/Rauma-TPS Turku/Lulea-Solnohrad/Saipa Lapperanta-Ženeva/Oulu-Vídeň/Frölunda-Tampere/Fribourg-Helsinky IFK

LMEZ v ledním hokeji

9. října 2014 v 20:02 Výsledky
ukončila skupinovou fázi,do osmifinále postupují-Oulu,Vídeň,Frölunda,Fribourg,Tampere,Linköping,Sparta Praha,Lapperanta,Solnohrad,Skeleftea,Rauma,Lulea,Ženeva,Helsinky IFK,Jyväskylä,Turku PS-pokud by se bodovalo normálně podle počtu vítězství,tak by místo Tappary Tampere postoupil Viking Stavanger

A ještě ti futsalisté a sáloví kopanáři,

4. října 2014 v 22:21 Výsledky
sáloví kopanáři ČR vyhráli v KF MS nad Norskem,Itálií a Kyrgyzstánem,prohráli s Francií na penalty,která prohrála s Norskem,takže na ten bodovací systém 3/2/1/0 vyhráli skupinu naši před Norskem a Francií,první 2 postupují na MS,4.byla Itálie a 5.Kyrgyzstán.V PMEZ ve futsalu UEFA skončila Chrudim 2.ve skupině po porážce s Paříží,ale na postup to stačí,3.byl Minsk a 4.Skopje.Další fáze bude pokračovat ve 4 skupinách po 4.A ještě se vrátím ke cricketu na Asijských hrách,v ženách vyhrál Pákistán před Bangladéší,Šrí Lankou a ČLR,ve čtvrtfinále skončilo Japonsko,Hong-kong,Thajsko a Nepál,ve skupině skončila Korejská republika a Malajsie,hrálo se systémem,2 tříčlenných skupin,z kterých postoupila z 1.míst ČLR a Thajsko,z 2.Hong-kong a Nepál,pak byly zbývající 4 týmy nasazeny přímo do čtvrtfinále.V mužích se hrálo stejným systémem-skupiny vyhráli Nepál a Malajsie,2.byli Kuvajt a Korejská republika,vypadly Maledivy a ČLR.1.ŠLA,2.AFG,3.BNG,4.HKG

A fotbalisté na Asijských hrách už dohráli-

3. října 2014 v 19:23 Výsledky
Finále vyhrála Korejská republika nad lidovědemokratickou 1:0 po prodloužení,o 3.místo vyhrál Irák nad Thajskem také 1:0,ale už v základní době.PMEZ ve florbalu v ženách dopadl po skupinách takto:A-1.Djurgarden,2.Vítkovice,3.Zug/B-1.Chur,2.Nurmijärvi,3.Severodvinsk-Semifinále bude tedy-Djurgarden-Nurmijärvi 8:4 a Chur-Vítkovice 1:2.Finále-Djurgarden-Vítkovice10:2-sakryš,se mi nedaří naťuknout to kolečko nad a.A muži ve skupinách hráli 1.Willer-Ersingen,2.Falun,3.Cesis/1.Curych,2.Jyväskylä,3.Vítkovice,semifinále-W-E-Jyv. 4:7,Cur.-Falun 6:8 a finále,tedy-Jyväskylä-Falun 0:12

No,je toho hromada,těch turnajů

1. října 2014 v 20:52 Výsledky
sportovních,všelijakých,začal PMEZ ve florbalu mužů a žen,v obou kategoriích nás reprezentují Vítkovice,které v ženách vyhrály 9:3 nad švýcarským Zugem,přenosy i záznamy vysílá youtube kanál IFF a výsledky na www.floorball.org. Dále pokračovaly soutěže na Asijských hrách,ve finále ženského fotbalového turnaje vyhrály hráčky KLDR nad Japonskem 3:1 a o 3.místo Korejská republika nad Vietnamem 3:0/Reprezentace ČR v nezávislé sálové kopané prohrála s Francií 3:3 a neznámým výsledkem na penalty/Futsalový pohár UEFA pokračuje a Chrudim po poločase jen remizuje ze Skopje 2:2 a nakonec 4:2 vyhráli naši a ještě zkusím dát záznam těch Vítkovic tady

Výsledky turnajů v kopané na Asijských hrách

1. října 2014 v 0:15 Výsledky
Muži-základní skupiny-
JKR-3/0/0UZB-2/1/0PLE-2/0/1IRÁ-3/0/0THA-3/0/0KLDR-2/0/0JOR-2/0/0VIE-2/0/0OF-JKR-HKG 3:0/UZB-SAA 2:3/PLE-JAP 0:4/IRÁ-TÁD 4:2
SAA-2/0/0HKG-2/1/0TÁD-2/0/1JAP-2/0/1IDO-2/0/1ČLR-1/0/2SAE-1/0/1KYR-0/1/1THA-ČLR 2:0/KLDR-IDO 4:1/JOR-KYR 2:0/VIE-SAE 1:3
MJS-1/0/0BNG-1/0/2SIN-1/1/1KUV-1/0/2MDY-1/0/2PÁK-0/0/2IDI-0/0/2ÍRÁ-0/1/1ČF-JKR-JAP 1:0/THA-JOR 2:0/IRÁ-SAA 3:0/KLDR-SAE 1:0
LAO-0/0/3AFG-0/0/3OMÁ-0/1/2NEP-0/0/3VTI-0/0/3SF-IRÁ-KLDR 0:1pr./JKR-THA 2:0/Ve finále bude tedy korejské derby
A ženy hrály takto:skupiny-A-1.JKR 3/0/0/,2.THA-2/0/1/,3.IDI-1/0/2/,4.MDY-0/0/3// B-1.JAP 2/1/0/,2.ČLR 2/1/0/,3.ČTP 0/1/2/,4.JOR-0/1/2/ C-1.KLDR-2/0/0/,2.VIE-1/0/1/,3.HKG-0/0/2/-Bilance týmů ze 3.míst s nejlepšími 2 ve skupinách-ČTP-0/0/2-0:7/HKG-0/0/2-0:10/IDI-0/0/2/-0:20/-Indie tedy vyřazena-ostatní z 1.-3.míst postup do čtvrtfinále-JKR-ČTP 1:0/JAP-HKG 9:0/KLDR-ČLR 1:0/THA-VIE 1:2/Semifinále-KLDR-JKR 2:1/JAP-VIE 3:0/Finále bude KLDR-Japonsko