Srpen 2014

Jsem byl na okresním derby v MSFL,

31. srpna 2014 v 1:40 Výsledky
Hulín-Kroměříž 1:3,rozhodčí dost nadržoval hostům,jako obvykle,2 zákroky,co vypadaly na penalty, posoudil jako simulaci/ .A dále proběhlo ME v rugby do 20 let,vyhráli naši před Švýcarskem,ve finále 25:21,3.byla Ukrajina,4.Lucembursko,5. Moldávie,6. Lotyšsko,7.Maďarsko a 8.Evropský výběr,pod názvem Barbaři,který hrál místo původně plánovaného Kypru./ A ME v pěstní odbíjené(faustballu) mužů se chýlí k finále,kde bude Německo se Švýcarskem,o 3.místo se utká Rakousko s Itálií a o 5.naši,kteří zatím všechno prohráli,se Srby.Základní skupiny-A-1.SRN,2.Rakousko,3.Švýcarsko/B-1.Itálie,2.Srbsko,3.Česko/Play-off-A2-B3 -Rakousko-Česko 3:0 na sety,A3-B2-Švýcarsko-Srbsko 3:0/Semifinále-SRN-Itálie 3:0,Rakousko-Švýcarsko 0:3/ V základní skupině naši prohráli se Srby 0:3 a s Italy 2:3/A zápasy o umístění už jsou rovněž u konce,naši se dočkali 1,vítězství a vybojovali 5.místo po výhře nad Srbskem 3:1 a o 3.místo a finále hráli na 4 vítězné sety,takže o 3.-4.Rakousko-Itálie 4:0 a finále SRN-Švýcarsko 4:3. Jo a ještě včera skončil ten SP juniorů v LH,1.Spartak Moskva,2.Tolpar Ufa,3.Sioux City,4.Bobrujsk,5.Riga,6.Chomutov,7.Malmö,8.Cape Breton,9.Solnohrad,10.Espoo

Memoriál Václava Ježka

23. srpna 2014 v 15:19 Výsledky
Česko-Slovensko 2:0-turnaj kopanářů do 18 let v Kroměříži a jiné zápasy i jinde ve Zlínském kraji-videozáznam

Mezinárodní pohár

23. srpna 2014 v 15:13
v australském fotbalu je u konce,v mužích vyhrála Papua Nová Guinea ve finále s Irskem 45:42 a v ženách Kanadská severní světla po vítězství nad Irskem 38:12

A ještě probíhá MS v letním biathlonu

22. srpna 2014 v 3:51 Výsledky
Závody smíšených štafet v kategorii dospělých i juniorů vyhráli naši,takže máme po 1.dnu 2 zlata.Výsledky se dozvíte pod jednotlivými články na stránkách www.summerbiathlon.csp72.ru

A ještě v ledním hokeji

22. srpna 2014 v 3:05 Tipovačka
proběhne SP juniorů,takže další tipovačka

Tak a ještě další tipovačka,

21. srpna 2014 v 1:07 Tipovačka
na ME ve faustballu,takové pěstní odbíjené,akorát se ten míč může odrazit jednou od země.Nejvíce se tomuto sportu daří v německy mluvících zemích

21. srpna 2014 v 0:32 Tipovačka
v ledním hokeji,tak můžete tipovat,kdo to celkově vyhraje,respektive z které země bude

Takže,mezinárodní pohár

20. srpna 2014 v 2:02 Výsledky
v australském fotbalu se chýlí ke konci,ve finále bude Irsko a Papua-Nová Guinea,MS v ženském softballu se začlo vyvíjet špatně a naše začly prohrávat jak na běžícím pásu i s Ruskem a Novým Zélandem,které v přátelácích před MS v pohodě porážely,turnaj fotbalistů do 18 let zahájili naši vítězstvím 4:1 nad Maďarskem v KM,KLDR už je v semifinále MS v kopané juniorek do 20 let a konečně na IIHF napsali,kdy bude ta baráž mezi našimi ledními hokejistkami a Japonskem o postup do nejvyšší skupiny MS na 2 vítězné zápasy v Jokohamě mezi 8-11.11.

Jsem to raději vzdal a nejel

17. srpna 2014 v 0:12
na ten Medlovský hod kladivem,protože byly zas ty debilní deště a předtím už jsem 3krát zmokl,vždy,když jsem někam jel na kole,tak jsem chytl déšť.Hrozné je to počasí poslední dobou.Zamračený