Únor 2014

Ještě k MHL-

27. února 2014 v 21:21
V tabulce mám uvedeny počty výher a proher a pořadí dle toho jejich debilního bodovacího systému 3/2/1/0-,takže podle toho postoupilo po 8 z každé divize do play-off,kde se střetnou tyto dvojice-Jaroslavl-Dynamo Sankt Petěrburg/Balašicha-Doněck/Spartak Moskva-Voskresensk/Karlovy Vary-Minsk/Riga-Solnohrad/Čerepovec-Mytyšči/Čechov-SKA1946 Sankt Petěrsburg/-toto byla západní konference i když v ní hrál i Chabarovsk a teď východ-Kazaň-Kirovočepeck/Čeljabinsk-Togliati/Omsk-Perm/Chanty-Mansijsk-Astana/Ufa-Jekatěrinburg/Berdsk-Novokuzněck/Nižní Novgorod-Magnitogorsk/Nižněkamsk-Novosibirsk

Tabulky MHL

27. února 2014 v 21:12 Výsledky
Po konci základní části,tedy 56.kolech.
1.Balašicha 45/11Jaroslavl 47/19Kazaň 45/21Čeljabinsk 43/13
2.Rudá Armáda Moskva 40/16Riga 35/21Ufa 37/19Omsk 45/11
3.Spartak Moskva 39/17Čerepovec 31/25Nižní Novgorod 31/25Chanty-Mansijsk 41/15
4.Karlovy Vary 36/20Čechov 32/24Nižněkamsk 32/24Berdsk 35/21
5.Mytyšči 28/28SPB 1946/30/26Magnitogorsk 29/27Novosibirsk 30/26
6.Solnohrad 28/28Junosť Minsk 26/30Perm 20/36Novokuzněck 26/30
7.Voskresensk 23/33Bobrujsk 24/32Togliati 18/38Astana 25/31
8.Doněck 23/33Dynamo SPB 24/32Kirovočepeck 15/41Jekatěrinburg 24/32
9.Chabarovsk 15/41Stř. Lvi SPB 21/35Naběrežnyje Čelny 14/42Tjumen 25/31
10.Budapešť0/56-odstupStupino 13/43Orenburg 15/41Kurgan 10/46

Tak už nám začly ZOH

9. února 2014 v 20:47 Výsledky
Zatím nejlepší 2. a 3.místo pro nás vybojovali Sáblíková v rychlobruslení a Soukup v biatlonu.Všechny výsledky najdete na www.sochi2014.com

Probíhá kvalifikace MS ve florbalu mužů

2. února 2014 v 5:15 Výsledky
Naši vyhráli skupinu před Dánskem,Německem,Rakouskem,Nizozemím a Velkou Británií a Severním Irskem.Všechny v pohodě rozdrtili,nejvíce Nizozemí 35:0,akorát s Německem se trápili a vyhráli jen 6:2.Celkem kvalifikaci hraje30 týmů,pouze pořadatel finálového turnaje- Švédsko má účast jistou,Evropa hraje o dalších 10 míst ve 4 skupinách,z kterých už 2 skončily a postupují-Česko,Dánsko,Norsko a Lotyšsko a 3. v těchto skupinách jsou Německo a Itálie,další 2 evropské skupiny se ještě budou dohrávat a celkem tedy postoupí všichni z prvních 2 míst a dále 2 nejlepší ze 3../Dále jsou ještě asijsko-oceánská,z které postupují 3 nejlepší z 5 a americká,z které postoupí 2 ze 3,přičemž USA a Kanada už Jamajku porazily,takže už postup mají jistý.Všechny přenosy vysílá floorball.org na youtube.com,akorát tu lotyšskou skupinu vysílali přes nějakou placenou lotyšskou stránkuTeda ,Slováci to dávali na live.huste.tv./ Z minulých účastníků MS a mistrovství Asie a Oceánie chybí Írán,Slovinsko,Gruzie,Malajsie a Indie a dalších 31 zemí,u nichž je na stránkách floorball.org uvedeno,že jsou buď členy mezinárodní florbalové federace nebo se u nich hraje florbal, tak se bohužel ještě nikdy žádné světové ani světadílové soutěže nezúčastnilo.