Libanon-Haiti 7:4

Včera v 17:24 |  Výsledky
hráli přátelák v ledním hokeji v Montrealu
 

Kvalifikace o 2.ligu skupiny C odbíjenkářek

Včera v 13:05 |  Výsledky
se hrála v Kroměříži na ZŠ Zachar-1.Odry-3/0/-2.Moravská Slavia Brno,,B"-2/1/-3.Dolní Újezd-1/2/-4.Kroměříž-0/3/-2 nejlepší postupují

Curling-výsledky našich

Neděle v 19:34 |  Výsledky
Veteránky prohrály 2:9 se Skotskem,veteráni hráli s Belgií 8:3 a pak prohráli s Dánskem 2:9,smíšené dvojice porazily SRN 7:5 a 8:5 Turecko a vedou 4:3 nad Anglií,nakonec 6:4
 


Zítra to vypukne,další MS v curlingu,

Pátek v 2:44 |  Co bude
smíšené dvojice-A-Bělorusko/Brazílie/Chorvatsko/Estonsko/Finsko/Maďarsko/Japonsko/Lotyšsko/-B-Bulharsko/Dánsko/Irsko/Itálie/Norsko/Skotsko/Srbsko/Wales/-C-Austrálie/Rakousko/ČLR/Izrael/Jižní Korea/Nizozemsko/Polsko/Švédsko/-D-Kanada/Česko/Anglie/Francie/SRN/Kazachstán/Turecko/USA/-E-Španělsko/Nový Zéland/Rumunsko/Rusko/Slovensko/Slovinsko/Švýcarsko/ MS veteránů bude-A-Belgie/Česko/Dánsko/SRN/Japonsko/Norsko/Polsko/Švédsko/-B-Austrálie/Francie/Irsko/Izrael/Itálie/Kazachstán/Švýcarsko/USA/-C-Kanada/Anglie/Finsko/Nový Zéland/Rusko/Skotsko/Wales/ a MS veteránek-A-Kanada/Anglie/Irsko/Itálie/Japonsko/Litva/Rusko/Švédsko/-B-Austrálie/Česko/Finsko/Skotsko/Švýcarsko/Slovensko/USA/

Je to tam,bývalé Znojmo to dokázalo,

Středa v 20:18 |  Výsledky
vyhrálo poslední zápas nad Libercem 5:2 a celkově 4:0 na zápasy finále extraligy ledních hokejistů ČR

Pohár národů v 2řadém kolečkovém hokeji mužů

18. dubna 2017 v 3:53 |  Výsledky
se hrál v Montreux ve Švýcarsku,kromě domácího klubu hrálo ještě 7 reprezentací,hrálo se na 2x25 minut,skupiny dopadly-A-1.Argentina/2.Francie/3.Itálie/4.Montreux/-B-1.Portugalsko/2.Španělsko/3.Angola/4.Chile/-Semifinále-Argentina-Španělsko 4:2/Portugalsko-Francie 8:2/O 5.-8.-Itálie-Chile 9:4/Angola-Montreux 7:1/-Finále-Argentina-Portugalsko 6:5/o3.-Francie-Španělsko 3:5/o5.-Itálie-Angola 4:9/o7.-Montreux-Chile 4:5

Od 8.5. budou Hry islámské solidarity v Baku

18. dubna 2017 v 3:23 |  Co bude
www.baku2017.com A prozradili účastníky turnajů v házené mužů a žen na www.ihf.info Muži-A-Alžírsko/Saúdská Arábie/Pákistán/Ázerbajdžán/-B-Turecko/Maroko/Irák/Afghánistán/-Ženy-Kamerun/Pobřeží Slonoviny/Uzbekistán/Ázerbajdžán/Turecko/

MS v paraledním hokeji

17. dubna 2017 v 20:15 |  Výsledky
se hraje,samozřejmě bez navěky vyloučeného Ruska ze všech parasoutěží a pouze v 7,ale jen v 1 skupině a pak 1 kolo play-off o umístění.USA-Kanada 2:1/Itálie 9:1/Švédsko 7:0/SRN 9:0/Norsko 6:0/Jižní Korea 5:0/-Kanada-Korejská rep. 2:0/Norsko 9:0/Itálie 7:0/Švédsko 17:0/SRN 9:0/-Korejská rep.-Norsko 2:1/Švédsko 6:0/SRN 2:1/-Norsko-Švédsko 6:1/SRN 2:1 v pr./Itálie 1:0/Itálie-Švédsko 2:1/SRN 5:0/Jižní Korea 2:2+2:0 s.n./Švédsko-SRN 2:0/Finále-USA-Kanada 1:4/o3.-Jižní Korea-Norsko 3:2/o5.-Itálie-Švédsko 4:0/

Turnaj v sálové kopané v Itálii se hraje-

17. dubna 2017 v 2:20 |  Výsledky
Mundialito cup tomu říkají-A-1.Belgie/2.Argentina/3.Švýcarsko/4.Ekvádor/-B-1.Rusko/2.Itálie/3.Izrael/4.Monako/ a dále bude play-off o umístění na 1 kolo,čili-finále-Belgie-Rusko asi 5:2/o3.místo-Argentina-Itálie 1:4/o5.-Švýcarsko-Izrael 6:10 a o 7.-Ekvádor-Monako 5:17

MS do 19 let v korfbalu úplně přeházeli,

15. dubna 2017 v 15:59 |  Sportovní přenosy
ještě jim ubylo i Mongolsko a Maroko a doplnili to jakýmsi klubovým týmem Waldenu a hráli 1.fázi takto-C-1.Belgie/2.Česko/3.Maďarsko/4.Hong-kong/-D-1.Nizozemí/2.Dominikánská republika/3.SRN/-A-1.Portugalsko/2.Katalánsko/3.Polsko/4.ČLR/-B-1.Sever Nizozemí/2.Čínská republika/3.Anglie/4.Walden/ A v další fázi naši porazili Katalánsko 12:11 a nyní hraji s Portugalskem a to rovněž porazili,takže skupiny o 1.-8.místo byly takto-A1-1.Belgie-3/2.Česko-2/3.Portugalsko-1/4.Katalánsko-0/-B1-1.Nizozemí-3/2.Tchaj-wan-1/3.Dominikánská republika-1/4.Anglie-1/-výsledky vzájemné s 1.fáze se započítávaly.A o nižší umístění hráli nějak chaoticky,náhodně dali 7 zápasů,aby si každý zahrál 2 v té 2.fázi a dopadlo to-reprezentace-9.Hong-kong-4body/10.SRN-3/11.Polsko-2/12.Maďarsko-2/13.ČLR-0/Mimo soutěž-1.Sever Nizozemí-6/2.Walden-3/A dále se bude hrát-Semifinále-Belgie-Tchaj-wan 11:12/Nizozemí-Česko 25:5/Finále-Nizozemí-Čínská republika 28:16/o3.-Belgie-Česko 15:7/O 5.-8.-Portugalsko-Anglie 5:11Dominikánská republika-Katalánsko 13:8/o5.-Dominikánská republika-Anglie 11:7/o6.-Katalánsko-Portugalsko 12:10/O 9.-12.-Hong-kong-Maďarsko 5:14/SRN-Polsko 10:2/o9.-SRN-Maďarsko 17:6/o11.-Hong-kong-Polsko 10:6/O 13.-15.-Walden-ČLR 16:4/13.-14.-Severní Nizozemí-Walden 17:8/


Kam dál